Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
47"30'Olkuski Sławomir3
Słociński Michał2
41"04'Fulneczek Adrian3
Bobra Jacek2
35"27'Fulneczek Adrian3
Zieliński Mateusz1
35"16'Przybylski Tomasz3
Kozłowski Roman2
32"55'Rogalski Mikołaj3
Zalewski Jakub1
30"38'Fulneczek Adrian3
Wilas Dawid0
30"21'Żak Marcin3
Morawski Bartosz1
30"06'Olkuski Sławomir1
Rogalski Mikołaj3
29"40'Wasilewski Jan1
Draus Alan3
29"09'Zalewski Jakub3
Rybczyński Tomasz1
29"59'Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
24"57'Śliwowska Zuzanna1
Zielińska Magdalena3
22"52'Śliwowska Zuzanna1
Tomaszewska Sylwia3
19"41'Śliwowska Zuzanna3
Rydzyńska Maja1
16"21'Rydzyńska Maja0
Zaręba Anita3
16"15'Zaręba Anita3
Tomaszewska Sylwia0
15"40'Rydzyńska Maja0
Tomaszewska Sylwia3
15"23'Zaręba Anita3
Wiatr Anna0
15"22'Śliwowska Zuzanna0
Zaręba Anita3
14"07'Zaręba Anita3
Zielińska Magdalena0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Fulneczek Adrian117"25'
Bobra Jacek100"49'
Rogalski Mikołaj96"09'
Olkuski Sławomir91"48'
Przybylski Tomasz87"32'
Żak Marcin83"06'
Wasilewski Jan81"40'
Słociński Michał78"48'
Zieliński Mateusz78"37'
Draus Alan76"03'
Zielińska Magdalena79"06'
Śliwowska Zuzanna75"46'
Tomaszewska Sylwia73"43'
Rydzyńska Maja65"41'
Zaręba Anita64"47'
Wiatr Anna55"53'

Czas setów: 17 godz. 52 min 11 s

OPENDAMSKA

864 min 43 s

18"24'
1 set
Bobra Jacek1
Rogalski Mikołaj3
15"20'
1 set
Fulneczek Adrian3
Wilas Dawid0
10"11'
3 set
Olkuski Sławomir3
Słociński Michał2
9"46'
2 set
Koprowski Paweł0
Zieliński Mateusz3
9"31'
1 set
Żak Marcin3
Morawski Bartosz1
8"52'
4 set
Olkuski Sławomir3
Słociński Michał2
8"41'
3 set
Wasilewski Jan1
Draus Alan3
8"39'
1 set
Wasilewski Jan1
Draus Alan3
8"21'
2 set
Olkuski Sławomir0
Morawski Bartosz2
8"09'
2 set
Olkuski Sławomir3
Słociński Michał2

207 min 28 s

7"17'
1 set
Zaręba Anita3
Wiatr Anna0
7"10'
2 set
Śliwowska Zuzanna1
Zielińska Magdalena3
5"20'
1 set
Zielińska Magdalena3
Wiatr Anna0
5"18'
2 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
5"15'
3 set
Rydzyńska Maja0
Tomaszewska Sylwia3
5"15'
4 set
Zielińska Magdalena2
Tomaszewska Sylwia3
5"13'
3 set
Zaręba Anita3
Zielińska Magdalena0
4"51'
3 set
Rydzyńska Maja0
Zaręba Anita3
4"48'
4 set
Śliwowska Zuzanna1
Zielińska Magdalena3
4"45'
1 set
Zaręba Anita3
Tomaszewska Sylwia0

Małych punktów: 3958

OPENDAMSKA

3116

Bobra Jacek200
Draus Alan182
Fulneczek Adrian173
Rogalski Mikołaj171
Przybylski Tomasz155
Wasilewski Jan149
Zieliński Mateusz148
Koprowski Paweł145
Semerda Jakub137
Słociński Michał135

842

Tomaszewska Sylwia182
Zaręba Anita165
Zielińska Magdalena158
Śliwowska Zuzanna155
Rydzyńska Maja130
Wiatr Anna52

Wszystkich rozegranych setów: 223

OPENDAMSKA

173

50


Wszystkich rozegranych meczów: 74

OPENDAMSKA

59

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.36'
2 set
Bobra Jacek1
Rogalski Mikołaj3
0.45'
2 set
Rączka Adam2
Gołębiowski Michał0
0.45'
3 set
Bobra Jacek1
Rogalski Mikołaj3
0.58'
4 set
Bobra Jacek1
Rogalski Mikołaj3
0.64'
1 set
Janik Konrad1
Grec Rafał2
0.91'
1 set
Rączka Adam2
Gołębiowski Michał0
11.82'
3 set
Grec Rafał0
Bobra Jacek3
12.45'
2 set
Kozłowski Roman2
Grec Rafał0
14.09'
2 set
Klimczak Arkadiusz2
Janik Konrad0
14.55'
3 set
Semerda Jakub2
Kabath Michał1
12.82'
2 set
Wiatr Anna0
Tomaszewska Sylwia3
14.91'
1 set
Śliwowska Zuzanna3
Wiatr Anna0
16.00'
2 set
Zielińska Magdalena3
Wiatr Anna0
16.00'
2 set
Zaręba Anita3
Zielińska Magdalena0
16.55'
3 set
Śliwowska Zuzanna3
Wiatr Anna0
16.82'
3 set
Wiatr Anna0
Tomaszewska Sylwia3
17.82'
2 set
Rydzyńska Maja3
Wiatr Anna0
18.09'
1 set
Śliwowska Zuzanna0
Zaręba Anita3
18.18'
3 set
Rydzyńska Maja3
Wiatr Anna0
19.00'
3 set
Zielińska Magdalena3
Wiatr Anna0

Decyzji sędziowskich: 12 (0,3%)

Stroke 4
33,3%
Let 6
50%
Nolet 2
16,7%

OPENDAMSKA
1 1,3%
0-0-1
Olkuski Sławomir1
Rogalski Mikołaj3
1 3%
1-0-0
Michałowski Piotr0
Rybczyński Tomasz2
1 1,6%
0-0-1
Turów Tomasz2
Kolasa Bartosz1
1 1,4%
1-0-0
Rogalski Mikołaj3
Zalewski Jakub1
1 1,7%
1-0-0
Janik Konrad2
Kabath Michał1
3 5,8%
1-2-0
Rydzyńska Maja0
Zaręba Anita3
3 6,5%
0-3-0
Śliwowska Zuzanna0
Zaręba Anita3
1 2,1%
0-1-0
Wiatr Anna0
Tomaszewska Sylwia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0