Najdłuższy mecz

OPENou 11ou 15
33"43'Leżuch Grzegorz2
Martynowski Michał3
33"02'Trybulak Paweł2
Mochocki Grzegorz3
32"54'Kumański Łukasz3
Wójcik Michał2
29"26'Siwierski Piotr3
Rak Paweł1
29"06'Cierzuch Bartosz3
Kołodziej Marcin2
28"34'Wójcik Michał1
Leżuch Grzegorz3
28"31'Karpeta Sebastian1
Supeł Tomasz3
28"13'Mochocki Grzegorz3
Gredka Norbert2
28"05'Pędzik Grzegorz3
Urbański Krzysztof1
27"50'Pędzik Grzegorz1
Supeł Tomasz3
19"34'Dunal Mikołaj3
Gągorowski Mikołaj1
16"50'Gągorowski Mikołaj3
Przywara Bianka0
13"21'Kononow Maximilian0
Pawelczyk Miłosz3
13"03'Gągorowski Mikołaj0
Pawelczyk Miłosz3
12"50'Dunal Mikołaj0
Pawelczyk Miłosz3
12"45'Przywara Bianka0
Pawelczyk Miłosz3
5"39'Dunal Mikołaj3
Przywara Bianka1
42'Dunal Mikołaj3
Kononow Maximilian2
32'Gągorowski Mikołaj1
Kononow Maximilian3
29'Kononow Maximilian3
Przywara Bianka1
24"17'Kwiecień Aleksander0
Spadło Milan3
22"33'Kwiecień Aleksander1
Olesiński Stanisław3
22"17'Spadło Milan3
Olesiński Stanisław0
19"58'Dziopa Wojciech1
Spadło Milan3
13"13'Dziopa Wojciech0
Olesiński Stanisław3
37'Kwiecień Aleksander3
Dziopa Wojciech0
'Sieradzan WojciechW
Spadło Milan3
'Sieradzan WojciechW
Dziopa Wojciech3
'Sieradzan WojciechW
Olesiński Stanisław3
'Sieradzan WojciechW
Kwiecień Aleksander3

Najdłużej na korcie

OPENou 11ou 15
Leżuch Grzegorz90"40'
Mochocki Grzegorz90"17'
Rak Paweł83"26'
Pędzik Grzegorz82"57'
Karpeta Sebastian78"52'
Kumański Łukasz78"24'
Wójcik Michał77"04'
Siwierski Piotr76"41'
Martynowski Michał73"48'
Supeł Tomasz72"42'
Pawelczyk Miłosz40"42'
Gągorowski Mikołaj40"40'
Dunal Mikołaj31"50'
Przywara Bianka30"16'
Kononow Maximilian13"02'
Spadło Milan48"58'
Olesiński Stanisław44"58'
Kwiecień Aleksander35"54'
Dziopa Wojcicech26"06'

Czas setów: 14 godz. 23 min 58 s

OPENou 11ou 15

707 min 45 s

12"33'
1 set
Martynowski Michał0
Włodarczyk Szymon3
8"37'
2 set
Cierzuch Bartosz0
Karpeta Sebastian3
8"31'
4 set
Leżuch Grzegorz2
Martynowski Michał3
8"06'
3 set
Leżuch Grzegorz3
Pędzik Grzegorz0
8"05'
1 set
Leżuch Grzegorz0
Giemza Mikołaj3
7"53'
3 set
Pędzik Grzegorz3
Rak Paweł0
7"53'
2 set
Hajnrych Jacek3
Trybulak Paweł0
7"27'
3 set
Pędzik Grzegorz1
Supeł Tomasz3
7"24'
4 set
Kumański Łukasz3
Wójcik Michał2
7"22'
3 set
Siwierski Piotr3
Rak Paweł1

78 min 15 s

7"48'
1 set
Gągorowski Mikołaj3
Przywara Bianka0
5"19'
1 set
Dunal Mikołaj3
Gągorowski Mikołaj1
5"13'
4 set
Dunal Mikołaj3
Przywara Bianka1
4"44'
3 set
Kononow Maximilian0
Pawelczyk Miłosz3
4"03'
2 set
Kononow Maximilian0
Pawelczyk Miłosz3
4"02'
3 set
Dunal Mikołaj0
Pawelczyk Miłosz3
3"56'
4 set
Dunal Mikołaj3
Gągorowski Mikołaj1
3"46'
2 set
Gągorowski Mikołaj3
Przywara Bianka0
3"46'
3 set
Przywara Bianka0
Pawelczyk Miłosz3
3"45'
2 set
Dunal Mikołaj3
Gągorowski Mikołaj1

77 min 58 s

6"38'
2 set
Kwiecień Aleksander0
Spadło Milan3
6"04'
1 set
Kwiecień Aleksander0
Spadło Milan3
5"47'
1 set
Spadło Milan3
Olesiński Stanisław0
5"26'
2 set
Kwiecień Aleksander1
Olesiński Stanisław3
5"23'
3 set
Spadło Milan3
Olesiński Stanisław0
5"16'
2 set
Spadło Milan3
Olesiński Stanisław0
4"47'
1 set
Dziopa Wojciech1
Spadło Milan3
4"45'
3 set
Kwiecień Aleksander1
Olesiński Stanisław3
4"45'
3 set
Kwiecień Aleksander0
Spadło Milan3
4"21'
1 set
Kwiecień Aleksander1
Olesiński Stanisław3

Małych punktów: 3581

OPENou 11ou 15

2613

Pędzik Grzegorz165
Kumański Łukasz160
Mochocki Grzegorz148
Leżuch Grzegorz148
Siwierski Piotr143
Wójcik Michał143
Cierzuch Bartosz142
Pawelczyk Krzysztof140
Supeł Tomasz137
Martynowski Michał133

608

Kononow Maximilian142
Dunal Mikołaj136
Pawelczyk Miłosz132
Gągorowski Mikołaj112
Przywara Bianka86

360

Spadło Milan109
Olesiński Stanisław100
Kwiecień Aleksander90
Dziopa Wojcicech61

Wszystkich rozegranych setów: 206

OPENou 11ou 15

150

36

20


Wszystkich rozegranych meczów: 59

OPENou 11ou 15

43

10

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENou 11ou 15
4.91'
2 set
Martynowski Michał0
Włodarczyk Szymon3
11.64'
2 set
Guziński Maciej0
Kumański Łukasz3
12.09'
1 set
Kołodziej Marcin0
Supeł Tomasz3
13.55'
2 set
Kołodziej Marcin0
Supeł Tomasz3
13.91'
2 set
Kumański Łukasz3
Pawelczyk Krzysztof1
14.18'
3 set
Gredka Norbert0
Giemza Mikołaj3
14.27'
3 set
Kołodziej Marcin0
Supeł Tomasz3
15.82'
3 set
Kumański Łukasz3
Cierzuch Bartosz0
17.82'
2 set
Kumański Łukasz3
Wójcik Michał2
17.82'
1 set
Gredka Norbert0
Giemza Mikołaj3
0.45'
2 set
Kononow Maximilian3
Przywara Bianka1
0.45'
4 set
Dunal Mikołaj3
Kononow Maximilian2
0.45'
1 set
Kononow Maximilian3
Przywara Bianka1
0.45'
3 set
Kononow Maximilian3
Przywara Bianka1
0.55'
2 set
Dunal Mikołaj3
Przywara Bianka1
0.55'
3 set
Dunal Mikołaj3
Kononow Maximilian2
0.55'
3 set
Gągorowski Mikołaj1
Kononow Maximilian3
0.64'
2 set
Dunal Mikołaj3
Kononow Maximilian2
0.64'
2 set
Gągorowski Mikołaj1
Kononow Maximilian3
0.73'
3 set
Dunal Mikołaj3
Przywara Bianka1
0.45'
2 set
Kwiecień Aleksander3
Dziopa Wojciech0
0.75'
3 set
Kwiecień Aleksander3
Dziopa Wojciech0
1.08'
1 set
Kwiecień Aleksander3
Dziopa Wojciech0
1.27'
1 set
Kwiecień Aleksander3
Dziopa Wojciech0
15.91'
3 set
Dziopa Wojciech1
Spadło Milan3
16.55'
2 set
Dziopa Wojciech1
Spadło Milan3
16.82'
2 set
Dziopa Wojciech0
Olesiński Stanisław3
18.82'
4 set
Kwiecień Aleksander1
Olesiński Stanisław3
20.27'
1 set
Dziopa Wojciech0
Olesiński Stanisław3
20.45'
3 set
Dziopa Wojciech0
Olesiński Stanisław3

Decyzji sędziowskich: 22 (0,6%)

Stroke 9
40,9%
Let 13
59,1%
Nolet 0
0%

OPENou 11ou 15
7 9%
5-2-0
Karpeta Sebastian1
Supeł Tomasz3
6 8,1%
2-4-0
Urbański Krzysztof1
Karpeta Sebastian3
2 2,8%
0-2-0
Siwierski Piotr3
Hajnrych Jacek1
1 2%
0-1-0
Mochocki Grzegorz0
Urbański Krzysztof3
1 2,1%
1-0-0
Leszczyński Patryk0
Wójcik Michał3
1 1,2%
0-1-0
Cierzuch Bartosz3
Kołodziej Marcin2
1 2,2%
0-1-0
Dunal Mikołaj0
Pawelczyk Miłosz3
3 5,2%
1-2-0
Kwiecień Aleksander0
Spadło Milan3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0