Najdłuższy mecz

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKA
82"27'Kotra Michał2
Kotra Mateusz3
73"08'Hemmerling Piotr3
Marszał Adrian2
72"12'Hemmerling Piotr3
Nowisz Wojciech2
65"03'Przybysz Grzegorz2
Jachimowicz Michał3
50"30'Hemmerling Piotr2
Kotra Mateusz3
48"42'Nowisz Wojciech3
Atras Przemysław1
48"35'Marszał Adrian3
Tyma Konrad1
45"14'Atras Przemysław3
Rykowski Rafał2
44"50'Atras Przemysław3
Pytlowany Jakub1
44"28'Wilas Dawid3
Kabaciński Maciej1
57"31'Wilczyński Tomasz2
Kabaciński Maciej3
47"30'Wycisło Wojciech3
Rowba Sergiusz1
46"29'Wycisło Wojciech3
Wilczyński Tomasz2
45"48'Podgórski Bartłomiej3
Muszer Tomasz2
40"56'Breguła Maciej2
Stypa Maciej3
39"31'Rycerz Bartosz2
Pilch Michał3
38"11'Kasperek Michał1
Styczeń Artur3
35"12'Rowba Sergiusz3
Śmietański Sebastian2
34"24'Widomski Sławomir2
Śmietański Sebastian3
31"39'Rowba Sergiusz3
Krzanik Jakub1
38"46'Ogorodnik Julia3
Patałąg Julia1
34"02'Tarkowska Julia2
Owcarz Katarzyna3
33"34'Czarzasta Agnieszka3
Kabacińska Julita2
33"07'Ogorodnik Julia0
Kamińska Magda3
33"03'Sopińska Patrycja2
Kabacińska Julita3
32"36'Patałąg Julia3
Czarzasta Agnieszka2
32"26'Patałąg Julia2
Witkowska Dominika3
32"16'Sopińska Patrycja2
Stasik-Makowska Ewelina3
32"10'Drabczyk Joanna3
Kirszenstein Patrycja2
32"07'Ryfa Natalia3
Szymaniak Kinga1

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKA
Hemmerling Piotr213"54'
Kotra Mateusz199"05'
Atras Przemysław178"26'
Nowisz Wojciech175"40'
Marszał Adrian166"33'
Kotra Michał162"10'
Kabaciński Maciej146"07'
Rykowski Rafał138"38'
Wilas Dawid136"33'
Jachimowicz Michał136"25'
Wycisło Wojciech151"50'
Wilczyński Tomasz129"32'
Rowba Sergiusz119"30'
Śmietański Sebastian93"43'
Gotówko Damian84"38'
Styczeń Artur78"23'
Widomski Sławomir72"28'
Chmielowski Jakub72"17'
Kabaciński Maciej69"51'
Breguła Maciej59"53'
Patałąg Julia122"43'
Sopińska Patrycja114"04'
Ogorodnik Julia111"31'
Szymaniak Kinga105"53'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka104"56'
Chomicka Magda100"57'
Maskiewicz Małgorzata99"29'
Łapa Joanna98"55'
Owcarz Katarzyna97"52'
Stasik-Makowska Ewelina94"42'

Czas setów: 70 godz. 1 min 33 s

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKA

1989 min 42 s

21"36'
5 set
Kotra Michał2
Kotra Mateusz3
19"34'
5 set
Hemmerling Piotr3
Marszał Adrian2
19"19'
5 set
Hemmerling Piotr3
Nowisz Wojciech2
17"54'
2 set
Kotra Michał2
Kotra Mateusz3
16"08'
4 set
Nowisz Wojciech3
Atras Przemysław1
14"52'
2 set
Nowisz Wojciech3
Atras Przemysław1
14"47'
4 set
Kotra Michał2
Kotra Mateusz3
14"27'
4 set
Macałka Mateusz3
Mazurkiewicz Filip1
14"22'
3 set
Marszał Adrian3
Tyma Konrad1
14"13'
2 set
Hemmerling Piotr3
Marszał Adrian2

893 min 22 s

15"29'
1 set
Wilczyński Tomasz2
Kabaciński Maciej3
13"28'
2 set
Wycisło Wojciech3
Rowba Sergiusz1
12"32'
4 set
Rycerz Bartosz2
Pilch Michał3
11"04'
3 set
Wycisło Wojciech3
Rowba Sergiusz1
10"35'
4 set
Wycisło Wojciech3
Rowba Sergiusz1
10"35'
2 set
Wycisło Wojciech3
Wilczyński Tomasz2
9"56'
4 set
Wycisło Wojciech3
Wilczyński Tomasz2
9"53'
3 set
Wilczyński Tomasz2
Kabaciński Maciej3
9"45'
3 set
Królewski Edward3
Świeca Bartosz0
9"43'
2 set
Wycisło Wojciech0
Krzyżaniak Mikołaj3

1318 min 29 s

22"25'
1 set
Ogorodnik Julia0
Kamińska Magda3
17"18'
3 set
Ogorodnik Julia3
Patałąg Julia1
12"45'
1 set
Kaniewska Emilia0
Owcarz Katarzyna3
12"44'
3 set
Ryfa Natalia0
Kamińska Magda3
10"41'
1 set
Ryfa Natalia3
Szymaniak Kinga1
9"35'
1 set
Sopińska Patrycja3
Czekaj Natalia0
9"29'
3 set
Drabczyk Joanna0
Chomicka Magda3
9"14'
1 set
Drabczyk Joanna0
Chomicka Magda3
8"49'
3 set
Zawartka Anna3
Huseynova Anna1
8"33'
1 set
Czekaj Natalia1
Kaniewska Emilia3

Małych punktów: 12253

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKA

5042

Marszał Adrian201
Hemmerling Piotr201
Nowisz Wojciech198
Macałka Mateusz196
Kotra Mateusz195
Kotra Michał195
Rykowski Rafał182
Atras Przemysław178
Kabaciński Maciej175
Pytlowany Jakub171

2628

Wycisło Wojciech181
Rowba Sergiusz164
Wilczyński Tomasz154
Śmietański Sebastian133
Chmielowski Jakub128
Gotówko Damian128
Widomski Sławomir121
Styczeń Artur104
Muszer Tomasz101
Rycerz Bartosz93

4583

Sopińska Patrycja207
Patałąg Julia202
Czarzasta-Gotówko Agnieszka190
Szymaniak Kinga189
Łapa Joanna172
Jarzembowska Maria169
Kamińska Magda168
Owcarz Katarzyna164
Zasępa Aleksandra163
Zawartka Anna163

Wszystkich rozegranych setów: 699

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKA

281

150

268


Wszystkich rozegranych meczów: 193

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKA

77

40

76


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKA
0.45'
3 set
Żak Marcin0
Rogalski Mikołaj3
0.45'
2 set
Żak Marcin0
Rogalski Mikołaj3
0.55'
3 set
Przybysz Grzegorz0
Mazurkiewicz Filip3
3.91'
2 set
Marszał Adrian3
Kotra Michał1
4.82'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Mazurkiewicz Filip3
15.27'
1 set
Pytlowany Jakub3
Khan Kaleemullah1
16.18'
2 set
Marszał Adrian3
Kurek Michał0
16.18'
2 set
Macałka Mateusz3
Mazurkiewicz Filip1
16.27'
1 set
Przybysz Grzegorz0
Mazurkiewicz Filip3
17.18'
3 set
Marszał Adrian3
Kotra Michał1
1.00'
5 set
Rycerz Bartosz2
Pilch Michał3
1.09'
3 set
Rycerz Bartosz2
Pilch Michał3
15.09'
1 set
Styczeń Artur3
Gotówko Damian0
17.36'
1 set
Jagiełowicz Sylwester0
Chmielowski Jakub3
17.82'
1 set
Rowba Sergiusz3
Śmietański Sebastian2
17.91'
1 set
Krzanik Jakub0
Krzyżaniak Mikołaj3
17.91'
4 set
Rowba Sergiusz3
Śmietański Sebastian2
19.27'
2 set
Stypa Maciej0
Żak Marcin3
19.36'
3 set
Chmielowski Jakub3
Świeca Bartosz1
20.27'
1 set
Rycerz Bartosz2
Pilch Michał3
11.27'
3 set
Woźniak Kinga0
Witkowska Dominika3
12.18'
3 set
Kozłowska Łucja3
Baran Anna0
12.73'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Huseynova Anna3
13.27'
2 set
Baran Anna0
Kaniewska Emilia3
13.36'
3 set
Jarzembowska Maria3
Drabowska Karolina0
13.45'
2 set
Kozłowska Łucja3
Baran Anna0
13.64'
3 set
Socha Małgorzata0
Zasępa Aleksandra3
13.82'
3 set
Chomicka Magda0
Kaniewska Emilia3
13.91'
2 set
Kamińska Magda3
Kozłowska Łucja0
13.91'
3 set
Maskiewicz Małgorzata1
Szymaniak Kinga3

Decyzji sędziowskich: 208 (1,7%)

Stroke 86
41,3%
Let 103
49,5%
Nolet 19
9,1%

OPENOPEN - eliminacjeDAMSKA
25 24,5%
12-9-4
Hemmerling Piotr3
Marszał Adrian2
21 25%
6-10-5
Atras Przemysław3
Rykowski Rafał2
20 16%
0-19-1
Przybysz Grzegorz2
Jachimowicz Michał3
19 18,4%
10-8-1
Hemmerling Piotr3
Nowisz Wojciech2
15 16,9%
6-5-4
Jachimowicz Michał3
Khan Kaleemullah2
13 17,6%
7-5-1
Kotra Mateusz3
Atras Przemysław1
10 13,7%
3-7-0
Pyda Andrzej3
Wilas Dawid1
8 11%
5-3-0
Pytlowany Jakub3
Khan Kaleemullah1
7 8,8%
4-2-1
Nowisz Wojciech3
Atras Przemysław1
6 7%
5-1-0
Pyda Andrzej2
Rykowski Rafał3
3 4%
1-2-0
Wycisło Wojciech3
Rowba Sergiusz1
3 6,4%
3-0-0
Śmietański Sebastian0
Kabaciński Maciej3
2 3,2%
0-2-0
Królewski Edward3
Świeca Bartosz0
2 2,8%
0-2-0
Chmielowski Jakub3
Świeca Bartosz1
8 11,1%
3-5-0
Szymaniak Kinga3
Witkowska Dominika1
6 8,3%
3-3-0
Drabczyk Joanna0
Chomicka Magda3
4 4,5%
3-1-0
Patałąg Julia2
Witkowska Dominika3
3 4,3%
1-2-0
Maskiewicz Małgorzata1
Grudzień Sandra3
3 5,9%
0-2-1
Ryfa Natalia0
Kamińska Magda3
2 4,1%
0-2-0
Wilińska Joanna3
Baran Anna0
2 4,8%
2-0-0
Ryfa Natalia3
Zawartka Anna0
1 1,2%
0-1-0
Drabczyk Joanna3
Kirszenstein Patrycja2
1 2,3%
0-1-0
Kozłowska Łucja3
Baran Anna0
1 1,3%
0-1-0
Tarkowska Julia3
Czarzasta Agnieszka1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0