Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
461660"37'Osowski Remik1
Gajewski Grzegorz2
440"42'Cieśluk Radosław2
Przyłuski Dariusz0
71"16'Matejski Tomasz2
Link Karol0
28"32'Cieśluk Radosław1
Robb Peter2
26"44'Jaworski Maciej1
Piszczek Sebastian2
25"14'Margraf Dorian1
Przyłuski Dariusz2
24"52'Kowalewski Konrad2
Gajewski Grzegorz0
22"08'Piszczek Sebastian2
Somoza-Suarez Ruben1
21"55'Cieśluk Radosław1
Chodań Jakub2
21"44'Stachurski Jakub2
Somoza-Suarez Ruben1
8"07'Link Izabela0
Dominiak Anna1
7"29'Link Izabela1
Nachaczewska Paulina0
6"54'Tarnowska Karolina0
Dominiak Anna1
6"50'Link Izabela0
Sylka Aleksandra1
6"45'Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Nachaczewska Paulina0
6"45'Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Grochowska Anna0
6"44'Link Izabela1
Tarnowska Karolina0
6"38'Dominiak Anna1
Sylka Aleksandra0
6"24'Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Link Izabela0
6"18'Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
Dominiak Anna1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Gajewski Grzegorz151065"46'
Osowski Remik151055"37'
Cieśluk Radosław537"43'
Przyłuski Dariusz521"15'
Matejski Tomasz110"09'
Link Karol94"12'
Chomicki Piotr82"40'
Piszczek Sebastian81"43'
Margraf Dorian72"15'
Pańczyk Arkadiusz71"02'
Dominiak Anna43"29'
Bilewicz-Morcinek Katarzyna39"30'
Nachaczewska Paulina37"30'
Tarnowska Karolina37"04'
Starosta Monika33"25'
Sylka Aleksandra32"27'
Link Izabela-21203'
Grochowska Anna-22124'

Czas setów: 35393519 godz. 8 min 47 s

OPENDAMSKA

2123611003 min 7 s

1061365800"37'
3 set
Osowski Remik1
Gajewski Grzegorz2
1061364960"00'
2 set
Osowski Remik1
Gajewski Grzegorz2
461314"50'
1 set
Osowski Remik1
Gajewski Grzegorz2
417600"00'
2 set
Mozolewski Artur1
Dworakowski Robert2
413"42'
2 set
Cieśluk Radosław2
Przyłuski Dariusz0
64"58'
1 set
Matejski Tomasz2
Link Karol0
60"00'
1 set
Cieśluk Radosław2
Przyłuski Dariusz0
13"29'
2 set
Chomicki Piotr2
Cieśluk Radosław0
12"34'
1 set
Cieśluk Radosław1
Robb Peter2
12"32'
2 set
Kowalewski Konrad2
Gajewski Grzegorz0

145 min 40 s

8"07'
1 set
Link Izabela0
Dominiak Anna1
7"29'
1 set
Link Izabela1
Nachaczewska Paulina0
6"54'
1 set
Tarnowska Karolina0
Dominiak Anna1
6"50'
1 set
Link Izabela0
Sylka Aleksandra1
6"45'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Nachaczewska Paulina0
6"45'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Grochowska Anna0
6"44'
1 set
Link Izabela1
Tarnowska Karolina0
6"38'
1 set
Dominiak Anna1
Sylka Aleksandra0
6"24'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Link Izabela0
6"18'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
Dominiak Anna1

Małych punktów: 3639

OPENDAMSKA

2988

Pańczyk Arkadiusz135
Mozolewski Artur130
Chomicki Piotr129
Margraf Dorian126
Cieśluk Radosław124
Robb Peter124
Chodań Jakub116
Piszczek Sebastian113
Matus Michał106
Somoza-Suarez Ruben106

651

Starosta Monika105
Dominiak Anna100
Bilewicz-Morcinek Katarzyna92
Link Izabela87
Nachaczewska Paulina76
Sylka Aleksandra76
Grochowska Anna63
Tarnowska Karolina52

Wszystkich rozegranych setów: 197

OPENDAMSKA

169

28


Wszystkich rozegranych meczów: 98

OPENDAMSKA

70

28


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.27'
2 set
Jaworski Maciej0
Mozolewski Artur2
0.45'
3 set
Kowalewski Konrad2
Chodań Jakub1
0.45'
1 set
Jaworski Maciej0
Mozolewski Artur2
0.64'
2 set
Kowalewski Konrad2
Chodań Jakub1
0.85'
2 set
Piotrowski Karol0
Mozolewski Artur2
1.00'
2 set
Piotrowski Karol0
Mozolewski Artur2
1.18'
1 set
Chodań Jakub2
Margraf Dorian1
1.58'
1 set
Piotrowski Karol0
Mozolewski Artur2
1.64'
1 set
Kowalewski Konrad2
Chodań Jakub1
15.45'
1 set
Starosta Monika2
Ikonomu Grigoris0
15.00'
1 set
Starosta Monika1
Nachaczewska Paulina0
15.07'
1 set
Tarnowska Karolina0
Nachaczewska Paulina1
16.13'
1 set
Sylka Aleksandra0
Nachaczewska Paulina1
16.60'
1 set
Starosta Monika1
Grochowska Anna0
16.87'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Tarnowska Karolina0
16.93'
1 set
Grochowska Anna0
Dominiak Anna1
18.13'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna0
Starosta Monika1
18.20'
1 set
Bilewicz-Morcinek Katarzyna1
Sylka Aleksandra0
18.47'
1 set
Tarnowska Karolina0
Starosta Monika1
20.00'
1 set
Starosta Monika1
Sylka Aleksandra0

Decyzji sędziowskich: 12 (0.3%)

Stroke 3
25%
Let 7
58.3%
Nolet 2
16.7%

OPEN
6 12.2%
2-3-1
Stachurski Jakub2
Somoza-Suarez Ruben1
2 3.8%
0-2-0
Chomicki Piotr2
Piszczek Sebastian1
1 1.7%
1-0-0
Kmieć Michał1
Margraf Dorian2
1 1.9%
0-1-0
Malinowski Jakub2
Romański Krzysztof1
1 1.9%
0-1-0
Lechmański Lech2
Ikonomu Grigoris1
1 1.6%
0-0-1
Margraf Dorian1
Przyłuski Dariusz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0