Najdłuższy mecz

MĘSKADAMSKADAMSKA - Finały
27"37'Skowronek Igor0
Suliński Piotr3
22"32'Suliński Piotr2
Zajfert Maksymilian1
22"15'Wasilewski Jakub3
Czyszanowski Tomasz0
18"00'Cinkusz Konrad2
Alwasiak Wojciech1
14"11'Czyszanowski Tomasz3
Hadaś Tomasz0
14"04'Nogal Hubert2
Cinkusz Konrad1
13"43'Cinkusz Konrad0
Marchelek Marcin2
11"32'Marchelek Marcin2
Zajfert Maksymilian0
11"21'Zajfert Maksymilian0
Hadaś Tomasz2
10"34'Marchelek Marcin0
Czyszanowski Tomasz2
21"34'Trzepacz Alicja2
Hamada Natalia1
19"14'Trzepacz Alicja1
Mielczarek Emilia2
13"57'Waśniewska Anna1
Knapińska Patrycja2
11"09'Hamada Natalia0
Mielczarek Emilia2
11"05'Lisowska Julia0
Knapińska Patrycja2
8"49'Rozpłochowska Angela2
Mędoń Ewa0
8"32'Pytlak Marta0
Ong Nicole2
7"29'Rozpłochowska Angela0
Ong Nicole2
7"17'Rozpłochowska Angela0
Pytlak Marta2
7"15'Hamada Natalia2
Jasińska Dominika0
24"33'Trzepacz Alicja2
Knapińska Patrycja1
22"21'Ong Nicole2
Woch Paulina1
19"43'Trzepacz Alicja1
Pytlak Marta2
19"04'Pytlak Marta2
Knapińska Patrycja1
18"55'Jasińska Dominika2
Mędoń Ewa0
14"48'Mielczarek Emilia0
Ong Nicole2
7"44'Hamada Natalia2
Rozpłochowska Angela0
7"41'Hamada Natalia0
Waśniewska Anna2
7"16'Mielczarek Emilia0
Woch Paulina2
4"28'Rozpłochowska Angela0
Waśniewska Anna2

Najdłużej na korcie

MĘSKADAMSKADAMSKA - Finały
Suliński Piotr49"10'
Czyszanowski Tomasz46"50'
Cinkusz Konrad44"40'
Zajfert Maksymilian43"50'
Marchelek Marcin30"09'
Alwasiak Wojciech29"30'
Wasilewski Jakub27"29'
Hadaś Tomasz20"59'
Nogal Hubert18"03'
Kudła Konrad17"10'
Trzepacz Alicja39"57'
Hamada Natalia33"43'
Knapińska Patrycja26"51'
Mielczarek Emilia25"54'
Waśniewska Anna24"04'
Pytlak Marta16"45'
Lisowska Julia16"06'
Mędoń Ewa12"28'
Jasińska Dominika10"54'
Woch Paulina9"47'
Trzepacz Alicja37"17'
Knapińska Patrycja36"35'
Pytlak Marta31"36'
Ong Nicole31"33'
Woch Paulina24"36'
Mielczarek Emilia19"15'
Mędoń Ewa18"39'
Jasińska Dominika18"39'
Hamada Natalia14"48'
Rozpłochowska Angela11"45'

Czas setów: 7 godz 14 min 44 s

MĘSKADAMSKADAMSKA - Finały

184 min 33 s

8"26'
3 set
Wasilewski Jakub3
Czyszanowski Tomasz0
6"58'
3 set
Skowronek Igor0
Suliński Piotr3
6"48'
3 set
Cinkusz Konrad2
Alwasiak Wojciech1
6"43'
1 set
Suliński Piotr2
Zajfert Maksymilian1
6"19'
2 set
Cinkusz Konrad0
Marchelek Marcin2
6"09'
1 set
Wasilewski Jakub3
Czyszanowski Tomasz0
6"07'
2 set
Suliński Piotr2
Zajfert Maksymilian1
5"42'
1 set
Zajfert Maksymilian0
Hadaś Tomasz2
5"17'
3 set
Nogal Hubert2
Cinkusz Konrad1
5"13'
3 set
Czyszanowski Tomasz3
Hadaś Tomasz0

122 min 7 s

9"47'
1 set
Trzepacz Alicja2
Hamada Natalia1
6"11'
1 set
Trzepacz Alicja1
Mielczarek Emilia2
5"36'
3 set
Trzepacz Alicja1
Mielczarek Emilia2
5"26'
2 set
Hamada Natalia0
Mielczarek Emilia2
5"12'
1 set
Waśniewska Anna1
Knapińska Patrycja2
4"55'
3 set
Trzepacz Alicja2
Hamada Natalia1
4"55'
1 set
Lisowska Julia0
Knapińska Patrycja2
4"55'
2 set
Lisowska Julia0
Knapińska Patrycja2
4"31'
2 set
Trzepacz Alicja1
Mielczarek Emilia2
4"27'
2 set
Waśniewska Anna1
Knapińska Patrycja2

128 min 4 s

15"25'
1 set
Jasińska Dominika2
Mędoń Ewa0
8"57'
3 set
Trzepacz Alicja2
Knapińska Patrycja1
8"21'
1 set
Mielczarek Emilia0
Ong Nicole2
7"12'
3 set
Ong Nicole2
Woch Paulina1
7"07'
2 set
Trzepacz Alicja2
Knapińska Patrycja1
6"08'
2 set
Ong Nicole2
Woch Paulina1
5"47'
3 set
Trzepacz Alicja1
Pytlak Marta2
5"45'
2 set
Pytlak Marta2
Knapińska Patrycja1
5"40'
1 set
Trzepacz Alicja1
Pytlak Marta2
5"07'
1 set
Ong Nicole2
Woch Paulina1

Małych punktów: 2049

MĘSKADAMSKADAMSKA - Finały

939

Widuch Michał102
Czyszanowski Tomasz101
Centkowski Mikołaj94
Cinkusz Konrad92
Wasilewski Jakub90
Nogal Hubert86
Suliński Piotr77
Marchelek Marcin70
Zajfert Maksymilian59
Alwasiak Wojciech52

580

Mielczarek Emilia74
Trzepacz Alicja73
Ong Nicole66
Woch Paulina66
Hamada Natalia63
Knapińska Patrycja57
Pytlak Marta49
Waśniewska Anna47
Rozpłochowska Angela28
Lisowska Julia22

530

Jasińska Dominika73
Pytlak Marta60
Trzepacz Alicja59
Knapińska Patrycja55
Ong Nicole52
Woch Paulina52
Mędoń Ewa49
Waśniewska Anna45
Hamada Natalia37
Lisowska Julia24

Wszystkich rozegranych setów: 125

MĘSKADAMSKADAMSKA - Finały

59

39

27


Wszystkich rozegranych meczów: 54

MĘSKADAMSKADAMSKA - Finały

25

18

11


Szybkość zdobycia punktów

MĘSKADAMSKADAMSKA - Finały
11.09'
2 set
Kudła Konrad0
Nogal Hubert2
12.18'
2 set
Kudła Konrad0
Widuch Michał2
13.36'
2 set
Czyszanowski Tomasz3
Hadaś Tomasz0
13.64'
2 set
Cinkusz Konrad2
Olender Dawid0
13.73'
1 set
Kudła Konrad0
Widuch Michał2
13.82'
1 set
Cinkusz Konrad2
Olender Dawid0
14.00'
2 set
Kudła Konrad0
Alwasiak Wojciech2
16.18'
1 set
Kudła Konrad0
Nogal Hubert2
16.91'
1 set
Czyszanowski Tomasz2
Alwasiak Wojciech0
18.45'
1 set
Czyszanowski Tomasz3
Hadaś Tomasz0
10.64'
1 set
Pytlak Marta2
Mędoń Ewa0
12.00'
2 set
Woch Paulina2
Knapińska Patrycja0
12.55'
1 set
Woch Paulina2
Knapińska Patrycja0
13.27'
2 set
Woch Paulina2
Waśniewska Anna0
13.27'
2 set
Rozpłochowska Angela0
Pytlak Marta2
13.36'
1 set
Hamada Natalia2
Jasińska Dominika0
13.45'
2 set
Pytlak Marta2
Mędoń Ewa0
13.73'
2 set
Trzepacz Alicja2
Jasińska Dominika0
14.73'
1 set
Trzepacz Alicja2
Jasińska Dominika0
15.55'
1 set
Woch Paulina2
Waśniewska Anna0
0.82'
3 set
Jasińska Dominika2
Mędoń Ewa0
8.41'
2 set
Jasińska Dominika2
Mędoń Ewa0
9.25'
2 set
Jasińska Dominika2
Mędoń Ewa0
11.18'
2 set
Rozpłochowska Angela0
Waśniewska Anna2
11.64'
1 set
Rozpłochowska Angela0
Waśniewska Anna2
14.18'
1 set
Mielczarek Emilia0
Woch Paulina2
15.64'
2 set
Hamada Natalia0
Waśniewska Anna2
19.36'
2 set
Mielczarek Emilia0
Woch Paulina2
19.82'
1 set
Hamada Natalia2
Rozpłochowska Angela0
21.45'
2 set
Hamada Natalia2
Rozpłochowska Angela0

Decyzji sędziowskich: 8 (0.5%)

Stroke 0
0%
Let 6
75%
Nolet 2
25%

MĘSKADAMSKADAMSKA - Finały
5 9.4%
0-5-0
Suliński Piotr2
Zajfert Maksymilian1
1 1.7%
0-1-0
Cinkusz Konrad2
Alwasiak Wojciech1
1 3%
0-0-1
Lisowska Julia0
Knapińska Patrycja2
1 3.8%
0-0-1
Rozpłochowska Angela0
Waśniewska Anna2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0