Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
54"06'Słaboszewski Bartłomiej2
Karp Adam3
33"59'Dudek Piotr1
Karp Adam3
27"17'Rybarczyk Kamil1
Dudek Piotr2
25"32'Ciszewski Marcin0
Meckien Bartosz3
25"09'Gajos Jakub0
Słaboszewski Bartłomiej3
24"29'Olech Mateusz1
Majewski Kamil2
24"19'Owczarek Małgorzata1
Rybarczyk Kamil3
24"09'Ciszewski Marcin1
Rybarczyk Kamil2
23"30'Kroll Adam1
Janiszewski Michał2
22"34'Karp Adam0
Górzyński Bartosz3
16"35'Filipczak Aneta2
Klemba Katarzyna1
13"02'Cielecka Justyna0
Owczarek Małgorzata2
12"12'Cielecka Justyna2
Czerwińska Iwona0
10"34'Ciszewska Alicja0
Filipczak Aneta2
10"21'Filipczak Aneta0
Czerwińska Iwona2
10"00'Czerwińska Iwona0
Owczarek Małgorzata2
9"08'Czerwińska Iwona2
Klemba Katarzyna0
8"46'Cielecka Justyna2
Klemba Katarzyna0
8"36'Ciszewska Alicja0
Klemba Katarzyna2
8"27'Klemba Katarzyna0
Owczarek Małgorzata2
'Ciupiński Tymon0
Hibner Piotr0
'Florczyk Natasza0
Kilian Antoni0
'Florczyk Natasza0
Wiśniewska Martyna0
'Kilian Antoni0
Wojcieszek Wojciech0
'Wiśniewska Martyna0
Wojcieszek Wojciech0
'Wiśniewska Martyna0
Kilian Antoni0
'Pardyka Jan0
Hibner Piotr0
'Pardyka Jan0
Ciupiński Tymon0
'Florczyk Alicja0
Pardyka Jan0
'Florczyk Alicja0
Hibner Piotr0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Słaboszewski Bartłomiej103"02'
Karp Adam93"54'
Rybarczyk Kamil78"05'
Dudek Piotr73"09'
Ciszewski Marcin71"39'
Meckien Bartosz69"23'
Olech Mateusz66"14'
Górzyński Bartosz63"52'
Janiszewski Michał60"11'
Gajos Jakub55"32'
Klemba Katarzyna45"28'
Filipczak Aneta44"55'
Czerwińska Iwona41"52'
Cielecka Justyna41"50'
Owczarek Małgorzata39"52'
Ciszewska Alicja34"25'

Czas setów: 10 godz. 13 min 52 s

OPENDAMSKA

489 min 41 s

13"03'
1 set
Ciszewski Marcin0
Meckien Bartosz3
12"08'
3 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Karp Adam3
12"05'
3 set
Olech Mateusz1
Majewski Kamil2
11"50'
5 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Karp Adam3
9"34'
3 set
Dudek Piotr1
Karp Adam3
8"57'
3 set
Rybarczyk Kamil1
Dudek Piotr2
8"36'
2 set
Kroll Adam1
Janiszewski Michał2
8"34'
4 set
Dudek Piotr1
Karp Adam3
8"28'
4 set
Słaboszewski Bartłomiej2
Karp Adam3
8"27'
3 set
Ciszewski Marcin1
Rybarczyk Kamil2

124 min 11 s

6"30'
2 set
Filipczak Aneta2
Klemba Katarzyna1
6"14'
1 set
Cielecka Justyna0
Owczarek Małgorzata2
5"51'
2 set
Cielecka Justyna0
Owczarek Małgorzata2
5"40'
1 set
Cielecka Justyna2
Czerwińska Iwona0
5"13'
2 set
Ciszewska Alicja0
Filipczak Aneta2
4"59'
2 set
Cielecka Justyna2
Czerwińska Iwona0
4"47'
1 set
Filipczak Aneta2
Klemba Katarzyna1
4"39'
2 set
Czerwińska Iwona2
Klemba Katarzyna0
4"19'
1 set
Filipczak Aneta0
Czerwińska Iwona2
4"17'
2 set
Filipczak Aneta0
Czerwińska Iwona2

Małych punktów: 2015

OPENDAMSKA

1508

Karp Adam155
Słaboszewski Bartłomiej144
Górzyński Bartosz132
Dudek Piotr126
Meckien Bartosz114
Rybarczyk Kamil113
Ciszewski Marcin104
Olech Mateusz93
Owczarek Małgorzata92
Janiszewski Michał91

507

Owczarek Małgorzata111
Cielecka Justyna101
Czerwińska Iwona91
Klemba Katarzyna85
Filipczak Aneta79
Ciszewska Alicja40

Wszystkich rozegranych setów: 116

OPENDAMSKA

85

31


Wszystkich rozegranych meczów: 56

OPENDAMSKAJUNIORSKA

29

15

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
15.45'
1 set
Dudek Piotr3
Majewski Kamil0
15.82'
1 set
Rybarczyk Kamil0
Górzyński Bartosz3
18.82'
2 set
Gajos Jakub0
Dudek Piotr2
18.82'
3 set
Meckien Bartosz0
Górzyński Bartosz3
19.36'
4 set
Gajos Jakub3
Olech Mateusz1
19.55'
3 set
Owczarek Małgorzata1
Rybarczyk Kamil3
19.91'
1 set
Kroll Adam2
Olech Mateusz0
20.27'
2 set
Ciszewski Marcin0
Meckien Bartosz3
20.82'
3 set
Owczarek Małgorzata2
Michałowski Tomasz1
20.82'
2 set
Kroll Adam2
Olech Mateusz0
13.00'
1 set
Cielecka Justyna2
Filipczak Aneta0
13.73'
2 set
Ciszewska Alicja0
Owczarek Małgorzata2
15.64'
1 set
Cielecka Justyna2
Ciszewska Alicja0
15.82'
1 set
Ciszewska Alicja0
Czerwińska Iwona2
16.18'
2 set
Cielecka Justyna2
Ciszewska Alicja0
16.55'
2 set
Cielecka Justyna2
Filipczak Aneta0
17.55'
1 set
Filipczak Aneta0
Owczarek Małgorzata2
18.36'
1 set
Ciszewska Alicja0
Owczarek Małgorzata2
18.91'
2 set
Ciszewska Alicja0
Czerwińska Iwona2
19.00'
1 set
Klemba Katarzyna0
Owczarek Małgorzata2

Decyzji sędziowskich: 15 (0,8%)

Stroke 10
66,7%
Let 4
26,7%
Nolet 1
6,7%

OPEN
9 18,4%
4-4-1
Filipczak Arkadiusz0
Słaboszewski Bartłomiej3
2 3,9%
2-0-0
Słaboszewski Bartłomiej0
Meckien Bartosz3
2 5,4%
2-0-0
Janiszewski Michał2
Majewski Kamil0
1 1,8%
1-0-0
Gajos Jakub0
Słaboszewski Bartłomiej3
1 1,6%
1-0-0
Rybarczyk Kamil1
Dudek Piotr2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0