Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
72"52'Daniluk Rafał2
Popko Łukasz3
45"19'Królewski Edward3
Busłowski Leszek2
38"14'Hrycaj Marcin1
Królewski Edward3
37"50'Daniluk Rafał3
Królewski Edward1
33"00'Soszka Stefan1
Busłowski Leszek3
30"04'Busłowski Leszek1
Popko Łukasz3
28"19'Purzewski Mateusz2
Wojszel Paweł1
26"53'Korzeniowski Tomasz1
Strulak Robert2
25"47'Kołodziński Michał2
Tomczyk Konrad1
23"34'Tomczyk Konrad2
Gawryluk Olaf1
18"47'Lemański Piotr1
Tyszkiewicz Radosław2
15"11'Tyszkiewicz Radosław1
Ołtarzewski Jakub2
15"02'Lemański Piotr0
Janowicz Kamil2
14"14'Trzpil Piotr2
Janowicz Kamil0
11"49'Tyszkiewicz Radosław0
Łącki Kamil2
11"39'Łącki Kamil0
Krutul Paweł2
9"44'Janowicz Kamil2
Łącki Kamil0
9"32'Lemański Piotr0
Gawryluk Monika2
23"58'Tyszkiewicz Ewelina3
Kowalczyk Julia1
23"47'Boruch Małgorzata2
Regucka Alicja3
19"42'Popko Kinga1
Królewska Elżbieta3
17"12'Królewska Elżbieta0
Gawryluk Monika3
16"03'Popko Aleksandra3
Gawryluk Monika0
15"05'Tyszkiewicz Ewelina3
Boruch Małgorzata0
14"29'Boruch Małgorzata0
Popko Kinga3
13"16'Popko Aleksandra3
Popko Kinga0
11"26'Popko Aleksandra3
Tyszkiewicz Ewelina0
11"20'Kowalczyk Julia0
Gawryluk Monika3
13"16'Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
9"04'Rauba Mateusz2
Kragiel Cyprian Błażej0
7"12'Cisz Aleksander0
Wawiernia Filip2
6"50'Wawiernia Filip2
Kragiel Cyprian Błażej0
6"26'Cisz Aleksander0
Kragiel Cyprian Błażej2
5"32'Cisz Aleksander0
Rauba Mateusz2
10"45'Kuźmicki Nataniel2
Popko Hanna1
9"45'Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
9"27'Filipik Gabriela0
Kuźmicki Nataniel2
8"17'Filipik Gabriela2
Popko Hanna0
8"03'Filipik Gabriela0
Jeleniewski Bartosz2
6"47'Jeleniewski Bartosz2
Popko Hanna0
6"35'Filipik Gabriela0
Popko Aleksandra2
6"16'Popko Hanna0
Popko Aleksandra2
5"46'Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
5"21'Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz2

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
Daniluk Rafał130"45'
Królewski Edward121"56'
Busłowski Leszek117"59'
Popko Łukasz112"10'
Korzeniowski Tomasz77"22'
Purzewski Mateusz76"35'
Wojszel Paweł72"17'
Kołodziński Michał71"57'
Hrycaj Marcin71"30'
Soszka Stefan70"18'
Tyszkiewicz Radosław40"49'
Lemański Piotr38"13'
Janowicz Kamil34"35'
Łącki Kamil28"44'
Ołtarzewski Jakub13"55'
Trzpil Piotr12"38'
Krutul Paweł10"14'
Gawryluk Monika7"52'
Boruch Małgorzata51"52'
Tyszkiewicz Ewelina47"42'
Popko Kinga43"09'
Kowalczyk Julia42"29'
Regucka Alicja41"00'
Królewska Elżbieta40"00'
Gawryluk Monika38"38'
Popko Aleksandra36"08'
Rauba Mateusz25"39'
Wawiernia Filip25"08'
Kragiel Cyprian Błażej21"52'
Cisz Aleksander18"49'
Kuźmicki Nataniel34"52'
Filipik Gabriela31"59'
Popko Hanna31"39'
Popko Aleksandra28"04'
Jeleniewski Bartosz25"38'

Czas setów: 23 godz. 17 min 55 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

1012 min 6 s

16"46'
4 set
Daniluk Rafał2
Popko Łukasz3
14"57'
5 set
Daniluk Rafał2
Popko Łukasz3
13"27'
2 set
Daniluk Rafał2
Popko Łukasz3
12"06'
4 set
Daniluk Rafał3
Królewski Edward1
11"26'
2 set
Hrycaj Marcin1
Królewski Edward3
10"32'
2 set
Królewski Edward3
Busłowski Leszek2
10"25'
4 set
Królewski Edward3
Busłowski Leszek2
10"03'
2 set
Korzeniowski Tomasz1
Strulak Robert2
10"00'
1 set
Busłowski Leszek2
Strulak Robert0
9"43'
1 set
Daniluk Rafał2
Popko Łukasz3

93 min 30 s

7"46'
2 set
Trzpil Piotr2
Janowicz Kamil0
7"31'
3 set
Lemański Piotr1
Tyszkiewicz Radosław2
7"11'
1 set
Lemański Piotr0
Janowicz Kamil2
6"35'
2 set
Lemański Piotr0
Janowicz Kamil2
6"14'
3 set
Tyszkiewicz Radosław1
Ołtarzewski Jakub2
5"40'
1 set
Łącki Kamil0
Krutul Paweł2
5"11'
2 set
Tyszkiewicz Radosław0
Łącki Kamil2
5"08'
1 set
Tyszkiewicz Radosław0
Łącki Kamil2
5"03'
2 set
Lemański Piotr1
Tyszkiewicz Radosław2
4"52'
1 set
Trzpil Piotr2
Janowicz Kamil0

170 min 29 s

6"25'
3 set
Królewska Elżbieta0
Gawryluk Monika3
5"58'
1 set
Tyszkiewicz Ewelina3
Boruch Małgorzata0
5"28'
3 set
Popko Aleksandra3
Gawryluk Monika0
5"18'
2 set
Popko Aleksandra3
Popko Kinga0
5"16'
4 set
Tyszkiewicz Ewelina3
Kowalczyk Julia1
5"11'
3 set
Boruch Małgorzata2
Regucka Alicja3
5"06'
2 set
Tyszkiewicz Ewelina3
Kowalczyk Julia1
5"03'
1 set
Boruch Małgorzata0
Popko Kinga3
4"52'
3 set
Boruch Małgorzata0
Popko Kinga3
4"42'
4 set
Boruch Małgorzata2
Regucka Alicja3

45 min 44 s

6"45'
1 set
Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
4"59'
2 set
Rauba Mateusz2
Kragiel Cyprian Błażej0
4"29'
2 set
Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
4"10'
1 set
Cisz Aleksander0
Wawiernia Filip2
4"00'
1 set
Rauba Mateusz2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"36'
2 set
Wawiernia Filip2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"11'
2 set
Cisz Aleksander0
Rauba Mateusz2
3"10'
2 set
Cisz Aleksander0
Kragiel Cyprian Błażej2
3"06'
1 set
Wawiernia Filip2
Kragiel Cyprian Błażej0
3"02'
2 set
Cisz Aleksander0
Wawiernia Filip2

76 min 6 s

5"54'
1 set
Filipik Gabriela0
Kuźmicki Nataniel2
5"46'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
5"02'
1 set
Filipik Gabriela2
Popko Hanna0
4"41'
1 set
Filipik Gabriela0
Jeleniewski Bartosz2
4"13'
2 set
Kuźmicki Nataniel2
Popko Hanna1
3"53'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Popko Aleksandra2
3"50'
3 set
Kuźmicki Nataniel2
Popko Hanna1
3"35'
1 set
Filipik Gabriela0
Popko Aleksandra2
3"33'
1 set
Popko Hanna0
Popko Aleksandra2
3"32'
2 set
Jeleniewski Bartosz2
Popko Hanna0

Małych punktów: 4706

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

3178

Popko Łukasz171
Królewski Edward165
Daniluk Rafał165
Busłowski Leszek154
Korzeniowski Tomasz142
Purzewski Mateusz123
Soszka Stefan123
Hrycaj Marcin112
Gawryluk Olaf108
Sudak Robert108

327

Tyszkiewicz Radosław73
Janowicz Kamil60
Lemański Piotr53
Łącki Kamil48
Ołtarzewski Jakub26
Trzpil Piotr23
Krutul Paweł22
Gawryluk Monika22

673

Królewska Elżbieta101
Popko Aleksandra99
Tyszkiewicz Ewelina92
Popko Kinga86
Gawryluk Monika86
Boruch Małgorzata76
Kowalczyk Julia68
Regucka Alicja65

205

Rauba Mateusz69
Wawiernia Filip64
Kragiel Cyprian Błażej51
Cisz Aleksander21

323

Popko Aleksandra88
Jeleniewski Bartosz70
Kuźmicki Nataniel67
Filipik Gabriela57
Popko Hanna41

Wszystkich rozegranych setów: 276

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

184

18

41

12

21


Wszystkich rozegranych meczów: 112

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17

76

8

12

6

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKAJUNIORSKA OU13JUNIORSKA OU17
13.09'
1 set
Trzpil Piotr0
Popko Łukasz2
13.18'
1 set
Ostaszewski Adam1
Korzeniowski Tomasz2
13.73'
2 set
Trzpil Piotr0
Popko Łukasz2
14.73'
2 set
Popko Kinga0
Hrycaj Marcin2
15.55'
2 set
Popko Aleksandra2
Królewska Elżbieta0
15.73'
2 set
Królewska Elżbieta2
Popko Kinga1
16.09'
2 set
Trzpil Piotr1
Korzeniowski Tomasz2
16.18'
1 set
Krutul Paweł0
Filipek Karol2
16.36'
2 set
Popko Aleksandra0
Tomczyk Konrad2
16.45'
2 set
Popko Łukasz2
Kozioł Marcin0
18.36'
1 set
Lemański Piotr0
Gawryluk Monika2
19.64'
1 set
Tyszkiewicz Radosław1
Ołtarzewski Jakub2
21.91'
1 set
Lemański Piotr1
Tyszkiewicz Radosław2
22.00'
1 set
Janowicz Kamil2
Łącki Kamil0
22.27'
2 set
Tyszkiewicz Radosław1
Ołtarzewski Jakub2
22.64'
2 set
Janowicz Kamil2
Łącki Kamil0
24.55'
2 set
Lemański Piotr0
Gawryluk Monika2
24.91'
2 set
Łącki Kamil0
Krutul Paweł2
26.55'
1 set
Trzpil Piotr2
Janowicz Kamil0
27.55'
2 set
Lemański Piotr1
Tyszkiewicz Radosław2
14.45'
2 set
Królewska Elżbieta3
Regucka Alicja0
14.64'
3 set
Królewska Elżbieta3
Regucka Alicja0
14.64'
3 set
Regucka Alicja0
Kowalczyk Julia3
16.18'
3 set
Popko Aleksandra3
Popko Kinga0
16.55'
1 set
Kowalczyk Julia0
Gawryluk Monika3
17.00'
2 set
Popko Aleksandra3
Gawryluk Monika0
17.27'
1 set
Popko Aleksandra3
Tyszkiewicz Ewelina0
18.09'
1 set
Regucka Alicja0
Kowalczyk Julia3
18.55'
1 set
Królewska Elżbieta3
Regucka Alicja0
18.82'
1 set
Popko Aleksandra3
Popko Kinga0
12.27'
1 set
Cisz Aleksander0
Rauba Mateusz2
16.45'
1 set
Cisz Aleksander0
Kragiel Cyprian Błażej2
16.55'
2 set
Cisz Aleksander0
Wawiernia Filip2
16.91'
1 set
Wawiernia Filip2
Kragiel Cyprian Błażej0
17.27'
2 set
Cisz Aleksander0
Kragiel Cyprian Błażej2
17.36'
2 set
Cisz Aleksander0
Rauba Mateusz2
19.64'
2 set
Wawiernia Filip2
Kragiel Cyprian Błażej0
21.82'
1 set
Rauba Mateusz2
Kragiel Cyprian Błażej0
22.73'
1 set
Cisz Aleksander0
Wawiernia Filip2
24.45'
2 set
Rauba Mateusz2
Wawiernia Filip0
13.64'
1 set
Kuźmicki Nataniel2
Popko Hanna1
13.82'
1 set
Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz2
14.73'
2 set
Popko Hanna0
Popko Aleksandra2
15.00'
2 set
Kuźmicki Nataniel0
Jeleniewski Bartosz2
15.45'
2 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
15.64'
1 set
Jeleniewski Bartosz0
Popko Aleksandra2
15.73'
2 set
Filipik Gabriela0
Popko Aleksandra2
17.09'
2 set
Filipik Gabriela2
Popko Hanna0
17.18'
1 set
Jeleniewski Bartosz2
Popko Hanna0
17.91'
2 set
Filipik Gabriela0
Jeleniewski Bartosz2

Decyzji sędziowskich: 7 (0,1%)

Stroke 5
71,4%
Let 2
28,6%
Nolet 0
0%

OPEN
6 10,7%
5-1-0
Tomczyk Konrad2
Gawryluk Olaf1
1 2,8%
0-1-0
Kozioł Marcin0
Purta Maciej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0