Najdłuższy mecz

OPEN II DywizjaOPEN III Dywizja
19"31'Ciesielski Grzegorz1
Woch Paulina2
12"52'Skura Konrad0
Ciosk Grzegorz2
11"10'Ciosk Grzegorz0
Ciesielski Grzegorz2
10"18'Skura Konrad2
Karski Arkadiusz1
9"43'Skura Konrad0
Ciesielski Grzegorz2
9"08'Skura Konrad0
Woch Paulina2
6"50'Ciosk Grzegorz2
Karski Arkadiusz0
6"49'Karski Arkadiusz0
Ciesielski Grzegorz2
6"07'Ciosk Grzegorz0
Woch Paulina2
5"27'Karski Arkadiusz0
Woch Paulina2
18"27'Skórniewski Paweł2
Woch Paulina1
15"49'Kubiak Bartłomiej1
Woch Paulina2
14"45'Masica Ariel2
Skórniewski Paweł1
14"37'Sosnowicz Mariusz1
Kubiak Bartłomiej2
14"15'Masica Ariel2
Sosnowicz Mariusz1
13"21'Skórniewski Paweł2
Kubiak Bartłomiej1
13"06'Biś Grzegorz1
Woch Paulina2
10"21'Sosnowicz Mariusz2
Woch Paulina0
9"55'Biś Grzegorz0
Skórniewski Paweł2
9"32'Masica Ariel2
Kubiak Bartłomiej0

Najdłużej na korcie

OPEN II DywizjaOPEN III Dywizja
Ciesielski Grzegorz39"54'
Skura Konrad37"07'
Woch Paulina34"42'
Ciosk Grzegorz33"30'
Karski Arkadiusz28"57'
Woch Paulina57"26'
Skórniewski Paweł55"54'
Kubiak Bartłomiej54"51'
Masica Ariel50"50'
Sosnowicz Mariusz49"32'
Biś Grzegorz40"03'

Czas setów: 4 godz 1 min 23 s

OPEN II DywizjaOPEN III Dywizja

87 min 5 s

6"26'
2 set
Skura Konrad0
Ciosk Grzegorz2
6"03'
3 set
Ciesielski Grzegorz1
Woch Paulina2
5"46'
1 set
Ciosk Grzegorz0
Ciesielski Grzegorz2
5"05'
1 set
Ciesielski Grzegorz1
Woch Paulina2
4"46'
1 set
Skura Konrad0
Ciosk Grzegorz2
4"41'
1 set
Skura Konrad0
Ciesielski Grzegorz2
4"33'
2 set
Ciesielski Grzegorz1
Woch Paulina2
3"52'
2 set
Skura Konrad0
Woch Paulina2
3"47'
3 set
Skura Konrad2
Karski Arkadiusz1
3"46'
1 set
Skura Konrad0
Woch Paulina2

154 min 18 s

6"10'
1 set
Skórniewski Paweł2
Woch Paulina1
5"42'
2 set
Kubiak Bartłomiej1
Woch Paulina2
5"40'
2 set
Masica Ariel2
Kubiak Bartłomiej0
5"18'
2 set
Sosnowicz Mariusz1
Kubiak Bartłomiej2
5"11'
2 set
Biś Grzegorz1
Woch Paulina2
5"01'
2 set
Skórniewski Paweł2
Woch Paulina1
4"56'
1 set
Sosnowicz Mariusz2
Woch Paulina0
4"55'
3 set
Sosnowicz Mariusz1
Kubiak Bartłomiej2
4"50'
2 set
Skórniewski Paweł2
Sosnowicz Mariusz0
4"44'
2 set
Masica Ariel2
Sosnowicz Mariusz1

Małych punktów: 1043

OPEN II DywizjaOPEN III Dywizja

340

Ciesielski Grzegorz95
Woch Paulina94
Ciosk Grzegorz63
Skura Konrad59
Karski Arkadiusz29

703

Skórniewski Paweł136
Woch Paulina129
Masica Ariel125
Kubiak Bartłomiej124
Sosnowicz Mariusz113
Biś Grzegorz76

Wszystkich rozegranych setów: 59

OPEN II DywizjaOPEN III Dywizja

22

37


Wszystkich rozegranych meczów: 25

OPEN II DywizjaOPEN III Dywizja

10

15


Szybkość zdobycia punktów

OPEN II DywizjaOPEN III Dywizja
12.64'
1 set
Karski Arkadiusz0
Woch Paulina2
16.00'
1 set
Ciosk Grzegorz0
Woch Paulina2
16.55'
1 set
Karski Arkadiusz0
Ciesielski Grzegorz2
16.55'
2 set
Karski Arkadiusz0
Woch Paulina2
16.82'
1 set
Skura Konrad2
Karski Arkadiusz1
16.91'
2 set
Ciosk Grzegorz0
Woch Paulina2
17.55'
2 set
Ciosk Grzegorz2
Karski Arkadiusz0
18.18'
2 set
Skura Konrad2
Karski Arkadiusz1
18.55'
2 set
Skura Konrad0
Ciesielski Grzegorz2
19.36'
1 set
Ciosk Grzegorz2
Karski Arkadiusz0
14.45'
1 set
Biś Grzegorz0
Sosnowicz Mariusz2
15.55'
1 set
Biś Grzegorz0
Masica Ariel2
15.64'
2 set
Biś Grzegorz0
Sosnowicz Mariusz2
16.55'
1 set
Skórniewski Paweł2
Sosnowicz Mariusz0
17.73'
1 set
Masica Ariel2
Kubiak Bartłomiej0
18.27'
1 set
Kubiak Bartłomiej1
Woch Paulina2
18.64'
2 set
Biś Grzegorz0
Kubiak Bartłomiej2
18.91'
1 set
Biś Grzegorz0
Kubiak Bartłomiej2
19.09'
2 set
Sosnowicz Mariusz2
Woch Paulina0
19.55'
1 set
Sosnowicz Mariusz1
Kubiak Bartłomiej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0