Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY
33"14'Górzyński Bartosz2
Kosiński Paweł1
22"25'Mazur Piotr2
Maliński Damian1
21"39'Lasota Andrzej2
Owczarz Jakub1
20"31'Szymkowiak Mariusz1
Lasota Andrzej2
20"17'Filipowski Dariusz2
Lasota Andrzej1
19"48'Buczkowska Ewa1
Kieruzal Piotr2
19"31'Lasota Andrzej2
Gajos Jakub1
19"18'Górzyński Bartosz2
Szymkowiak Mariusz1
19"12'Filipowski Dariusz1
Spoljar Domagoj2
18"06'Rydzewski Mateusz2
Grzechowiak Mariusz1
14"35'Albigowska-Sodo Katarzyna3
Geena Al-ansi0
11"38'Linke Magdalena0
Albigowska-Sodo Katarzyna3
10"20'Dolińska Hanna0
Grzechowiak Danuta3
9"55'Albigowska-Sodo Katarzyna2
Stachowiak Karolina0
9"30'Miedziocha Oliwia0
Smolińska Marta3
8"19'Linke Magdalena3
Geena Al-ansi0
8"12'Miedziocha Oliwia0
Kosińska Agnieszka3
7"31'Linke Magdalena2
Stachowiak Karolina0
7"22'Stachowiak Karolina0
Geena Al-ansi2
5"49'Kosińska Agnieszka3
Smolińska Marta0
26"17'Kosińska Agnieszka1
Linke Natalia2
19"39'Stachowiak Karolina1
Geena Al-ansi2
18"22'Linke Natalia1
Albigowska-Sodo Katarzyna2
11"59'Grzechowiak Danuta0
Smolińska Marta2
10"50'Dolińska Hanna0
Geena Al-ansi2
9"12'Linke Magdalena2
Grzechowiak Danuta0
9"09'Kosińska Agnieszka0
Albigowska-Sodo Katarzyna2
8"09'Miedziocha Oliwia2
Geena Al-ansi0
8"01'Dolińska Hanna0
Miedziocha Oliwia2
7"53'Dolińska Hanna2
Stachowiak Karolina0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY
Górzyński Bartosz82"35'
Lasota Andrzej78"47'
Kosiński Paweł71"52'
Kieruzal Piotr63"03'
Filipowski Dariusz55"09'
Szymkowiak Mariusz53"12'
Zjawin Jakub53"12'
Gajos Jakub51"28'
Kleszcz Piotr51"12'
Mazur Piotr51"07'
Albigowska-Sodo Katarzyna27"56'
Geena Al-ansi24"46'
Linke Magdalena22"51'
Stachowiak Karolina20"31'
Grzechowiak Danuta16"06'
Linke Natalia14"29'
Dolińska Hanna13"53'
Smolińska Marta13"49'
Miedziocha Oliwia13"15'
Kosińska Agnieszka9"58'
Linke Natalia37"25'
Geena Al-ansi34"52'
Kosińska Agnieszka30"11'
Dolińska Hanna25"39'
Stachowiak Karolina24"25'
Albigowska-Sodo Katarzyna23"42'
Grzechowiak Danuta17"35'
Miedziocha Oliwia15"52'
Smolińska Marta9"59'
Linke Magdalena7"36'

Czas setów: 13 godz. 55 min 1 s

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY

632 min 36 s

11"26'
1 set
Kieruzal Piotr2
Gajos Jakub0
10"46'
2 set
Górzyński Bartosz2
Kosiński Paweł1
9"36'
1 set
Górzyński Bartosz2
Kosiński Paweł1
9"27'
1 set
Brzeski Maciej0
Kosiński Paweł2
8"25'
1 set
Śmiałek Maciej2
Brzeski Maciej0
8"11'
2 set
Zjawin Jakub2
Kieruzal Piotr0
8"05'
1 set
Górzyński Bartosz2
Szymkowiak Mariusz1
7"55'
2 set
Lasota Andrzej2
Gajos Jakub1
7"52'
3 set
Górzyński Bartosz2
Kosiński Paweł1
7"43'
1 set
Filipowski Dariusz2
Lasota Andrzej1

88 min 47 s

7"50'
1 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Geena Al-ansi0
5"55'
1 set
Linke Magdalena0
Albigowska-Sodo Katarzyna3
5"42'
1 set
Grzechowiak Danuta0
Linke Natalia4
4"56'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Smolińska Marta3
4"27'
1 set
Dolińska Hanna0
Grzechowiak Danuta3
4"21'
1 set
Albigowska-Sodo Katarzyna2
Stachowiak Karolina0
4"00'
2 set
Linke Magdalena3
Geena Al-ansi0
3"42'
2 set
Linke Magdalena0
Albigowska-Sodo Katarzyna3
3"39'
1 set
Stachowiak Karolina0
Geena Al-ansi2
3"35'
1 set
Miedziocha Oliwia0
Smolińska Marta3

113 min 38 s

10"40'
1 set
Kosińska Agnieszka1
Linke Natalia2
7"55'
1 set
Stachowiak Karolina1
Geena Al-ansi2
6"28'
2 set
Grzechowiak Danuta0
Smolińska Marta2
6"06'
2 set
Kosińska Agnieszka1
Linke Natalia2
5"53'
2 set
Linke Natalia1
Albigowska-Sodo Katarzyna2
5"47'
1 set
Dolińska Hanna0
Geena Al-ansi2
5"11'
3 set
Kosińska Agnieszka1
Linke Natalia2
4"52'
3 set
Stachowiak Karolina1
Geena Al-ansi2
4"49'
1 set
Linke Natalia1
Albigowska-Sodo Katarzyna2
4"46'
3 set
Linke Natalia1
Albigowska-Sodo Katarzyna2

Małych punktów: 3162

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY

2218

Lasota Andrzej134
Górzyński Bartosz123
Gajos Jakub115
Kosiński Paweł114
Szymkowiak Mariusz112
Kieruzal Piotr105
Owczarz Jakub103
Zjawin Jakub103
Kleszcz Piotr103
Filipowski Dariusz100

448

Albigowska-Sodo Katarzyna88
Linke Natalia68
Kosińska Agnieszka66
Linke Magdalena61
Geena Al-ansi39
Smolińska Marta38
Grzechowiak Danuta37
Dolińska Hanna20
Miedziocha Oliwia19
Stachowiak Karolina12

496

Geena Al-ansi70
Miedziocha Oliwia66
Linke Natalia57
Linke Magdalena53
Albigowska-Sodo Katarzyna53
Smolińska Marta47
Dolińska Hanna46
Kosińska Agnieszka40
Grzechowiak Danuta32
Stachowiak Karolina32

Wszystkich rozegranych setów: 189

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY

127

34

28


Wszystkich rozegranych meczów: 80

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY

56

12

12


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY
1.00'
2 set
Kieruzal Piotr2
Gajos Jakub0
1.17'
2 set
Kieruzal Piotr2
Gajos Jakub0
13.09'
1 set
Owczarz Jakub2
Cygan Marek0
13.55'
1 set
Rydzewski Mateusz0
Filipowski Dariusz2
14.09'
1 set
Grzechowiak Mariusz0
Gajos Jakub2
14.36'
2 set
Brzeski Maciej0
Kosiński Paweł2
14.64'
2 set
Owczarz Jakub2
Cygan Marek0
15.64'
2 set
Rydzewski Mateusz0
Buczkowska Ewa2
15.82'
1 set
Jabłoński Paweł0
Zjawin Jakub2
15.91'
2 set
Cygan Marek0
Gajos Jakub2
0.18'
3 set
Miedziocha Oliwia0
Smolińska Marta3
0.27'
3 set
Linke Magdalena3
Geena Al-ansi0
0.27'
3 set
Kosińska Agnieszka3
Smolińska Marta0
0.27'
3 set
Grzechowiak Danuta0
Linke Natalia4
0.27'
3 set
Dolińska Hanna0
Grzechowiak Danuta3
0.36'
3 set
Albigowska-Sodo Katarzyna3
Geena Al-ansi0
0.36'
3 set
Linke Magdalena0
Albigowska-Sodo Katarzyna3
0.36'
3 set
Miedziocha Oliwia0
Kosińska Agnieszka3
10.91'
2 set
Miedziocha Oliwia0
Kosińska Agnieszka3
12.64'
1 set
Kosińska Agnieszka3
Smolińska Marta0
18.27'
1 set
Dolińska Hanna2
Stachowiak Karolina0
18.36'
1 set
Dolińska Hanna0
Miedziocha Oliwia2
18.73'
1 set
Linke Magdalena2
Grzechowiak Danuta0
19.18'
1 set
Grzechowiak Danuta0
Smolińska Marta2
19.64'
1 set
Miedziocha Oliwia2
Geena Al-ansi0
21.55'
2 set
Stachowiak Karolina1
Geena Al-ansi2
22.36'
1 set
Kosińska Agnieszka0
Albigowska-Sodo Katarzyna2
22.55'
2 set
Kosińska Agnieszka0
Albigowska-Sodo Katarzyna2
22.73'
2 set
Linke Magdalena2
Grzechowiak Danuta0
23.64'
2 set
Dolińska Hanna2
Stachowiak Karolina0

Decyzji sędziowskich: 17 (0,6%)

Stroke 0
0%
Let 16
94,1%
Nolet 1
5,9%

OPENDAMSKIDAMSKI FINAŁY
5 9,8%
0-5-0
Buczkowska Ewa1
Kieruzal Piotr2
2 6,3%
0-2-0
Siemaszko Michał0
Kleszcz Piotr2
2 3,2%
0-2-0
Szymkowiak Mariusz1
Lasota Andrzej2
2 5,6%
0-2-0
Śmiałek Maciej0
Górzyński Bartosz2
1 2,9%
0-1-0
Zjawin Jakub2
Mazur Piotr0
1 3,2%
0-1-0
Rusiłowski Roman2
Nowik Marek0
1 2,7%
0-0-1
Spoljar Domagoj2
Kleszcz Piotr0
1 2,5%
0-1-0
Linke Magdalena0
Albigowska-Sodo Katarzyna3
2 4,7%
0-2-0
Grzechowiak Danuta0
Smolińska Marta2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0