Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIJUNIOR OU11JUNIOR OU13JUNIOR OU 15JUNIOR OU 17JUNIOR OU19
41"23'Osojca Mateusz1
Wojciechowski Michał3
32"26'Somoza-Suarez Ruben2
Myszel Łukasz3
22"12'Somoza-Suarez Ruben0
Osojca Mateusz3
20"55'Karwatowicz Krystian0
Wojciechowski Michał2
19"41'Myszel Łukasz2
Zawadzki Patryk1
19"29'Jarota Filip2
Gumplowicz Jacek1
18"56'Somoza-Suarez Ruben2
Jarota Filip0
18"54'Klucz Wojciech2
Przyłuski Dariusz1
17"09'Myszel Łukasz0
Wojciechowski Michał3
16"46'Gumplowicz Jacek0
Osojca Mateusz2
18"06'Wolszczak Sylwia1
Kmieć Monika2
13"54'Pyszkowska Monika2
Wiśniewska Małgorzata1
12"23'Wolszczak Sylwia2
Wiśniewska Małgorzata1
8"55'Wolszczak Sylwia2
Pietrzak Weronika0
8"48'Pyszkowska Monika0
Pietrzak Weronika2
8"06'Pietrzak Weronika2
Wiśniewska Małgorzata0
7"46'Kmieć Monika2
Pyszkowska Monika0
7"37'Kmieć Monika2
Pietrzak Weronika0
6"55'Kmieć Monika2
Wiśniewska Małgorzata0
6"02'Wolszczak Sylwia2
Pyszkowska Monika0
17"15'Szostak Mikołaj2
Dębicki Maciej1
14"44'Dębicki Maciej2
Czapiewski Maksymilian0
14"44'Dębicki Maciej0
Szopiak Jakub2
12"29'Wójtowicz Tymon2
Michniewicz Franciszek1
11"30'Wójtowicz Tymon0
Wójtowicz Szymon2
11"13'Szostak Mikołaj0
Szopiak Jakub2
10"55'Wójtowicz Tymon2
Szopiak Jakub0
9"58'Michniewicz Franciszek2
Szopiak Jakub0
9"03'Dębicki Maciej0
Michniewicz Franciszek2
8"49'Michniewicz Franciszek2
Czapiewski Maksymilian0
19"45'Klimowicz Dawid0
Dyczkowski Jakub3
19"43'Wójtowicz Szymon3
Wójtowicz Tymon1
11"40'Wójtowicz Tymon0
Dyczkowski Jakub2
9"04'Karwacka Zuzanna2
Suchowolak Natalia0
8"26'Czuwał Szymon0
Wójtowicz Tymon2
7"16'Klimowicz Dawid2
Wójtowicz Szymon0
6"34'Karwacka Zuzanna2
Czuwał Szymon0
6"10'Wójtowicz Szymon2
Suchowolak Natalia0
5"46'Karwacka Zuzanna0
Klimowicz Dawid2
20"33'Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub2
19"39'Dybioch Leon2
Klimowicz Dawid1
16"38'Jarota Filip2
Kuliński Wojciech1
16"01'Kuliński Wojciech2
Dybioch Leon0
13"04'Dyczkowski Jakub0
Śniady Igor2
12"49'Śniady Igor0
Jarota Filip2
12"39'Dyczkowski Jakub0
Kuliński Wojciech3
8"01'Berliński Jakub0
Dybioch Leon2
7"45'Klimowicz Dawid2
Piasecki Sebastian0
7"07'Berliński Jakub2
Piasecki Sebastian0
20"09'Kuliński Wojciech1
Śniady Igor3
17"15'Kuliński Wojciech2
Pilarski Hanna0
15"18'Marchelewska Karolina1
Adamiak Jakub2
13"40'Fabiańczyk Szymon1
Marchelewska Karolina2
12"56'Śniady Igor2
Kraczkowski Damian0
11"58'Pilarski Hanna2
Adamiak Jakub1
9"56'Szawerda Marcin0
Śniady Igor2
9"55'Fabiańczyk Szymon0
Kraczkowski Damian2
9"29'Szawerda Marcin2
Adamiak Jakub0
8"45'Kuliński Wojciech2
Marchelewska Karolina0
27"11'Osojca Mateusz2
Jarota Filip1
21"10'Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz0
16"02'Osojca Mateusz0
Korsak Mikołaj2
7"56'Korsak Mikołaj2
Jarota Filip0
'Osojca Mateusz2
Wysocki TymoteuszW
'Jarota Filip2
Wysocki TymoteuszW

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIJUNIOR OU11JUNIOR OU13JUNIOR OU 15JUNIOR OU 17JUNIOR OU19
Wojciechowski Michał78"30'
Somoza-Suarez Ruben75"28'
Myszel Łukasz71"39'
Osojca Mateusz71"17'
Jarota Filip62"06'
Karwatowicz Krystian56"09'
Zawadzki Patryk55"00'
Gumplowicz Jacek53"18'
Ledziński Filip51"59'
Kraczkowski Przemysław49"03'
Wolszczak Sylwia39"41'
Wiśniewska Małgorzata37"19'
Kmieć Monika36"49'
Pyszkowska Monika34"15'
Pietrzak Weronika30"56'
Dębicki Maciej56"45'
Szopiak Jakub46"42'
Wójtowicz Tymon41"47'
Szostak Mikołaj38"53'
Michniewicz Franciszek34"44'
Czapiewski Maksymilian24"21'
Wójtowicz Szymon19"54'
Wójtowicz Tymon38"26'
Wójtowicz Szymon31"33'
Klimowicz Dawid28"27'
Dyczkowski Jakub27"16'
Karwacka Zuzanna20"22'
Czuwał Szymon14"41'
Suchowolak Natalia14"01'
Kuliński Wojciech39"33'
Klimowicz Dawid39"13'
Dybioch Leon38"55'
Dyczkowski Jakub36"33'
Śniady Igor28"34'
Jarota Filip27"17'
Piasecki Sebastian18"24'
Berliński Jakub13"49'
Kuliński Wojciech41"26'
Śniady Igor37"03'
Pilarski Hanna34"41'
Adamiak Jakub33"08'
Marchelewska Karolina31"50'
Fabiańczyk Szymon26"54'
Szawerda Marcin26"04'
Kraczkowski Damian25"00'
Korsak Mikołaj41"54'
Osojca Mateusz38"10'
Jarota Filip31"21'
Wysocki Tymoteusz19"35'

Czas setów: 18 godz. 10 min 44 s

OPENDAMSKIJUNIOR OU11JUNIOR OU13JUNIOR OU 15JUNIOR OU 17JUNIOR OU19

467 min 36 s

14"03'
1 set
Osojca Mateusz1
Wojciechowski Michał3
12"52'
1 set
Karwatowicz Krystian0
Wojciechowski Michał2
11"33'
1 set
Ledziński Filip0
Karwatowicz Krystian2
9"12'
2 set
Somoza-Suarez Ruben2
Jarota Filip0
8"54'
1 set
Ledziński Filip2
Kraczkowski Przemysław0
8"37'
3 set
Osojca Mateusz1
Wojciechowski Michał3
8"11'
2 set
Kraczkowski Przemysław0
Myszel Łukasz2
8"11'
4 set
Osojca Mateusz1
Wojciechowski Michał3
8"10'
1 set
Somoza-Suarez Ruben2
Jarota Filip0
7"52'
1 set
Gumplowicz Jacek0
Osojca Mateusz2

89 min 30 s

5"44'
1 set
Wolszczak Sylwia1
Kmieć Monika2
5"12'
1 set
Pyszkowska Monika0
Pietrzak Weronika2
5"12'
1 set
Kmieć Monika2
Pietrzak Weronika0
5"11'
3 set
Wolszczak Sylwia1
Kmieć Monika2
4"51'
1 set
Wolszczak Sylwia2
Pietrzak Weronika0
4"48'
2 set
Pyszkowska Monika2
Wiśniewska Małgorzata1
4"44'
1 set
Wolszczak Sylwia2
Wiśniewska Małgorzata1
4"16'
1 set
Pyszkowska Monika2
Wiśniewska Małgorzata1
4"06'
1 set
Kmieć Monika2
Pyszkowska Monika0
4"01'
2 set
Kmieć Monika2
Wiśniewska Małgorzata0

131 min 33 s

7"59'
2 set
Szostak Mikołaj2
Dębicki Maciej1
7"17'
1 set
Dębicki Maciej0
Szopiak Jakub2
6"26'
2 set
Szostak Mikołaj0
Szopiak Jakub2
5"54'
2 set
Dębicki Maciej0
Szopiak Jakub2
5"32'
1 set
Michniewicz Franciszek2
Czapiewski Maksymilian0
5"27'
2 set
Dębicki Maciej2
Czapiewski Maksymilian0
5"13'
1 set
Wójtowicz Tymon0
Wójtowicz Szymon2
4"51'
1 set
Wójtowicz Tymon2
Szopiak Jakub0
4"47'
1 set
Dębicki Maciej0
Michniewicz Franciszek2
4"40'
2 set
Wójtowicz Tymon2
Szopiak Jakub0

87 min 23 s

8"00'
2 set
Klimowicz Dawid0
Dyczkowski Jakub3
6"37'
1 set
Wójtowicz Szymon3
Wójtowicz Tymon1
6"30'
1 set
Wójtowicz Tymon0
Dyczkowski Jakub2
6"01'
2 set
Wójtowicz Szymon3
Wójtowicz Tymon1
5"52'
3 set
Wójtowicz Szymon3
Wójtowicz Tymon1
5"16'
1 set
Karwacka Zuzanna2
Suchowolak Natalia0
5"03'
2 set
Czuwał Szymon0
Wójtowicz Tymon2
5"01'
2 set
Wójtowicz Tymon0
Dyczkowski Jakub2
4"21'
1 set
Klimowicz Dawid0
Dyczkowski Jakub3
4"02'
2 set
Klimowicz Dawid2
Wójtowicz Szymon0

121 min 9 s

11"41'
1 set
Kuliński Wojciech2
Dybioch Leon0
9"23'
1 set
Śniady Igor0
Jarota Filip2
7"07'
1 set
Dybioch Leon2
Klimowicz Dawid1
6"37'
1 set
Jarota Filip2
Kuliński Wojciech1
6"32'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Śniady Igor2
6"21'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Kuliński Wojciech3
5"44'
2 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub2
5"21'
1 set
Klimowicz Dawid1
Dyczkowski Jakub2
4"57'
3 set
Dybioch Leon2
Klimowicz Dawid1
4"43'
1 set
Klimowicz Dawid2
Piasecki Sebastian0

128 min 3 s

14"05'
1 set
Kuliński Wojciech2
Pilarski Hanna0
7"21'
1 set
Śniady Igor2
Kraczkowski Damian0
5"14'
4 set
Kuliński Wojciech1
Śniady Igor3
5"05'
1 set
Marchelewska Karolina1
Adamiak Jakub2
5"02'
1 set
Kuliński Wojciech2
Marchelewska Karolina0
4"46'
1 set
Szawerda Marcin0
Śniady Igor2
4"44'
3 set
Kuliński Wojciech1
Śniady Igor3
4"41'
1 set
Szawerda Marcin2
Adamiak Jakub0
4"36'
2 set
Szawerda Marcin2
Adamiak Jakub0
4"24'
3 set
Fabiańczyk Szymon1
Marchelewska Karolina2

65 min 30 s

10"18'
1 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz0
9"17'
2 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz0
8"55'
3 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip1
7"43'
2 set
Osojca Mateusz0
Korsak Mikołaj2
7"43'
2 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip1
6"58'
1 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip1
6"51'
1 set
Osojca Mateusz0
Korsak Mikołaj2
4"43'
2 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip0
3"02'
1 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip0

Małych punktów: 4012

OPENDAMSKIJUNIOR OU11JUNIOR OU13JUNIOR OU 15JUNIOR OU 17JUNIOR OU19

1538

Wojciechowski Michał124
Jarota Filip114
Myszel Łukasz114
Klucz Wojciech111
Somoza-Suarez Ruben103
Kraczkowski Przemysław98
Kmieć Monika95
Osojca Mateusz91
Zawadzki Patryk90
Ledziński Filip86

394

Wolszczak Sylwia105
Kmieć Monika96
Pietrzak Weronika67
Pyszkowska Monika66
Wiśniewska Małgorzata60

613

Michniewicz Franciszek119
Wójtowicz Szymon110
Wójtowicz Tymon103
Szopiak Jakub93
Dębicki Maciej86
Szostak Mikołaj73
Czapiewski Maksymilian29

351

Wójtowicz Szymon77
Wójtowicz Tymon71
Klimowicz Dawid62
Dyczkowski Jakub56
Karwacka Zuzanna48
Czuwał Szymon20
Suchowolak Natalia17

428

Kuliński Wojciech75
Klimowicz Dawid66
Dybioch Leon63
Dyczkowski Jakub62
Śniady Igor55
Jarota Filip52
Berliński Jakub28
Piasecki Sebastian27

515

Śniady Igor83
Adamiak Jakub75
Kuliński Wojciech74
Kraczkowski Damian64
Szawerda Marcin60
Marchelewska Karolina58
Fabiańczyk Szymon55
Pilarski Hanna46

173

Korsak Mikołaj67
Osojca Mateusz46
Jarota Filip41
Wysocki Tymoteusz19

Wszystkich rozegranych setów: 235

OPENDAMSKIJUNIOR OU11JUNIOR OU13JUNIOR OU 15JUNIOR OU 17JUNIOR OU19

88

23

38

21

26

30

9


Wszystkich rozegranych meczów: 100

OPENDAMSKIJUNIOR OU11JUNIOR OU13JUNIOR OU 15JUNIOR OU 17JUNIOR OU19

36

10

18

9

11

12

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIJUNIOR OU11JUNIOR OU13JUNIOR OU 15JUNIOR OU 17JUNIOR OU19
13.45'
2 set
Klucz Wojciech2
Wiśniewska Małgorzata0
14.27'
1 set
Gumplowicz Jacek2
Zawadzki Patryk0
14.45'
1 set
Kmieć Monika0
Zawadzki Patryk2
14.91'
2 set
Pyszkowska Monika0
Kmieć Monika2
15.00'
1 set
Klucz Wojciech2
Wiśniewska Małgorzata0
16.73'
1 set
Pyszkowska Monika0
Kmieć Monika2
16.82'
3 set
Kmieć Monika2
Wolszczak Sylwia1
16.91'
2 set
Dowlasz Piotr0
Wojciechowski Michał2
17.00'
1 set
Pyszkowska Monika2
Pietrzak Weronika1
17.64'
2 set
Pietrzak Weronika0
Jarota Filip2
12.73'
2 set
Kmieć Monika2
Pietrzak Weronika0
13.82'
1 set
Wolszczak Sylwia2
Pyszkowska Monika0
13.82'
2 set
Wolszczak Sylwia2
Wiśniewska Małgorzata1
15.27'
1 set
Kmieć Monika2
Wiśniewska Małgorzata0
16.64'
2 set
Wolszczak Sylwia2
Pietrzak Weronika0
17.18'
2 set
Pyszkowska Monika0
Pietrzak Weronika2
17.82'
3 set
Pyszkowska Monika2
Wiśniewska Małgorzata1
18.36'
2 set
Pietrzak Weronika2
Wiśniewska Małgorzata0
18.55'
2 set
Wolszczak Sylwia2
Pyszkowska Monika0
19.27'
2 set
Kmieć Monika2
Pyszkowska Monika0
10.45'
2 set
Wójtowicz Tymon2
Dębicki Maciej0
12.73'
1 set
Wójtowicz Szymon2
Szostak Mikołaj0
13.18'
1 set
Wójtowicz Szymon2
Dębicki Maciej0
13.45'
1 set
Wójtowicz Tymon2
Michniewicz Franciszek1
15.55'
2 set
Michniewicz Franciszek2
Szopiak Jakub0
15.64'
2 set
Wójtowicz Szymon2
Szostak Mikołaj0
15.91'
1 set
Wójtowicz Tymon2
Dębicki Maciej0
16.09'
2 set
Wójtowicz Szymon2
Dębicki Maciej0
17.00'
2 set
Michniewicz Franciszek2
Czapiewski Maksymilian0
17.18'
1 set
Czapiewski Maksymilian0
Szopiak Jakub2
1.18'
4 set
Wójtowicz Szymon3
Wójtowicz Tymon1
13.64'
2 set
Karwacka Zuzanna0
Klimowicz Dawid2
15.18'
1 set
Wójtowicz Szymon2
Suchowolak Natalia0
15.82'
2 set
Wójtowicz Szymon2
Suchowolak Natalia0
16.64'
1 set
Karwacka Zuzanna0
Klimowicz Dawid2
16.73'
2 set
Karwacka Zuzanna2
Suchowolak Natalia0
16.82'
1 set
Karwacka Zuzanna2
Czuwał Szymon0
17.00'
1 set
Klimowicz Dawid2
Wójtowicz Szymon0
17.18'
1 set
Czuwał Szymon0
Wójtowicz Tymon2
18.55'
3 set
Klimowicz Dawid0
Dyczkowski Jakub3
1.73'
3 set
Dyczkowski Jakub0
Kuliński Wojciech3
9.36'
1 set
Śniady Igor2
Piasecki Sebastian0
15.36'
2 set
Berliński Jakub2
Piasecki Sebastian0
15.55'
2 set
Śniady Igor2
Piasecki Sebastian0
16.00'
2 set
Klimowicz Dawid2
Piasecki Sebastian0
18.09'
2 set
Kuliński Wojciech2
Dybioch Leon0
18.18'
2 set
Berliński Jakub0
Dybioch Leon2
18.36'
1 set
Berliński Jakub2
Piasecki Sebastian0
18.64'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Kuliński Wojciech3
18.73'
2 set
Śniady Igor0
Jarota Filip2
1.36'
3 set
Pilarski Hanna0
Kraczkowski Damian3
10.91'
2 set
Kuliński Wojciech2
Marchelewska Karolina0
15.00'
1 set
Pilarski Hanna0
Kraczkowski Damian3
16.00'
1 set
Fabiańczyk Szymon1
Marchelewska Karolina2
16.45'
2 set
Kuliński Wojciech2
Pilarski Hanna0
17.82'
2 set
Pilarski Hanna2
Adamiak Jakub1
18.09'
1 set
Pilarski Hanna2
Adamiak Jakub1
18.64'
2 set
Śniady Igor2
Kraczkowski Damian0
19.00'
1 set
Szawerda Marcin2
Fabiańczyk Szymon0
19.91'
2 set
Fabiańczyk Szymon0
Kraczkowski Damian2
16.55'
1 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip0
25.73'
2 set
Korsak Mikołaj2
Jarota Filip0
35.62'
2 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip1
37.36'
1 set
Osojca Mateusz0
Korsak Mikołaj2
38.00'
1 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip1
42.09'
2 set
Osojca Mateusz0
Korsak Mikołaj2
42.09'
2 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip1
44.58'
3 set
Osojca Mateusz2
Jarota Filip1
46.42'
2 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz0
56.18'
1 set
Korsak Mikołaj2
Wysocki Tymoteusz0

Decyzji sędziowskich: 31 (0.8%)

Stroke 10
32.3%
Let 19
61.3%
Nolet 2
6.5%

OPENDAMSKIJUNIOR OU11JUNIOR OU13JUNIOR OU19
4 4.8%
0-3-1
Somoza-Suarez Ruben2
Myszel Łukasz3
4 7.8%
1-3-0
Somoza-Suarez Ruben2
Jarota Filip0
4 8.7%
0-4-0
Dowlasz Piotr2
Przyłuski Dariusz0
2 6.5%
0-2-0
Karwatowicz Krystian0
Wojciechowski Michał2
2 6.1%
2-0-0
Ledziński Filip2
Kraczkowski Damian0
1 2.9%
1-0-0
Jarota Filip2
Przyłuski Dariusz0
1 1.7%
1-0-0
Kraczkowski Przemysław2
Pyszkowska Monika1
1 3.2%
1-0-0
Ledziński Filip0
Karwatowicz Krystian2
1 1.9%
0-1-0
Jarota Filip2
Gumplowicz Jacek1
1 3%
1-0-0
Ledziński Filip0
Klucz Wojciech2
4 10.5%
1-3-0
Kmieć Monika2
Pyszkowska Monika0
1 1.6%
0-1-0
Wolszczak Sylwia1
Kmieć Monika2
1 2.9%
1-0-0
Pietrzak Weronika2
Wiśniewska Małgorzata0
1 2.8%
0-0-1
Wójtowicz Tymon0
Wójtowicz Szymon2
1 3.6%
1-0-0
Karwacka Zuzanna2
Czuwał Szymon0
1 1.3%
0-1-0
Wójtowicz Szymon3
Wójtowicz Tymon1
1 1.5%
0-1-0
Osojca Mateusz2
Jarota Filip1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0