Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
59"09'Przybitkowski Kamil2
Spoljar Domagoj3
50"16'Rogalski Mikołaj3
Popko Łukasz2
49"35'Atras Przemysław3
Matejski Tomasz2
49"06'Pytlowany Jakub3
Spoljar Domagoj2
48"51'Atras Przemysław2
Rykowski Rafał3
47"34'Michałowski Krzysztof2
Gnitecki Przemysław3
46"26'Wycisło Wojciech3
Szymczak Marcin2
45"23'Gnitecki Przemysław3
Wycisło Wojciech2
44"04'Tyma Konrad3
Spoljar Domagoj1
42"05'Pełczyński Adam3
Przybitkowski Kamil2
59"01'Ratka Łukasz3
Karpeta Sebastian2
45"07'Nowak Piotr3
Tarach Radosław2
40"23'Leżuch Grzegorz2
Michałowski Krzysztof3
35"53'Ratka Łukasz3
Jelonek Grzegorz0
32"44'Kowal Michał3
Rak Paweł1
29"31'Jelonek Grzegorz2
Urbański Krzysztof3
27"59'Kowalewski Konrad0
Nowak Piotr3
27"55'Śmietański Sebastian0
Figarski Jan3
26"06'Figarski Jan0
Królewski Edward3
24"19'Kowalewski Konrad3
Śmietański Sebastian1
38"54'Grzechowiak Dorota3
Czarzasta Agnieszka2
34"22'Góra Jagoda2
Wilińska Joanna3
33"53'Bruk Anna2
Patałąg Julia3
33"50'Burak Julia1
Patałąg Julia3
32"47'Sopińska Patrycja2
Bruk Anna3
31"44'Kaniewska Emilia2
Ogorodnik Julia3
30"49'Bruk Anna3
Ogorodnik Julia2
24"37'Patałąg Julia0
Ryfa Natalia3
24"25'Burak Aleksandra3
Burak Julia0
24"02'Sopińska Patrycja1
Burak Aleksandra3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Rykowski Rafał156"46'
Spoljar Domagoj156"42'
Przybitkowski Kamil153"58'
Atras Przemysław148"40'
Tyma Konrad143"17'
Pełczyński Adam143"13'
Gnitecki Przemysław140"51'
Wycisło Wojciech128"29'
Hemmerling Piotr127"28'
Nowisz Wojciech125"43'
Ratka Łukasz118"14'
Karpeta Sebastian84"27'
Kowalewski Konrad82"46'
Figarski Jan81"14'
Śmietański Sebastian78"03'
Jelonek Grzegorz70"20'
Nowak Piotr63"04'
Leżuch Grzegorz63"01'
Kowal Michał47"08'
Świeca Bartosz46"49'
Patałąg Julia92"03'
Burak Aleksandra88"31'
Burak Julia84"41'
Ogorodnik Julia84"13'
Bruk Anna82"21'
Sopińska Patrycja73"54'
Grzechowiak Dorota71"59'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka70"41'
Zawartka Anna68"13'
Ryfa Natalia63"50'

Czas setów: 45 godz. 18 min 13 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1494 min

17"57'
5 set
Pytlowany Jakub3
Spoljar Domagoj2
16"30'
3 set
Atras Przemysław3
Tyma Konrad0
16"02'
5 set
Michałowski Krzysztof2
Gnitecki Przemysław3
14"51'
2 set
Pełczyński Adam0
Hemmerling Piotr3
13"25'
3 set
Nowisz Wojciech3
Pytlowany Jakub1
13"12'
3 set
Pełczyński Adam0
Hemmerling Piotr3
13"10'
4 set
Przybitkowski Kamil2
Spoljar Domagoj3
13"00'
2 set
Przybitkowski Kamil2
Spoljar Domagoj3
12"39'
3 set
Michałowski Krzysztof3
Stachurski Jakub1
11"58'
2 set
Tyma Konrad1
Pełczyński Adam3

566 min

24"36'
1 set
Ratka Łukasz3
Jelonek Grzegorz0
17"37'
1 set
Ratka Łukasz3
Karpeta Sebastian2
11"37'
5 set
Nowak Piotr3
Tarach Radosław2
10"55'
1 set
Kowalewski Konrad0
Nowak Piotr3
10"44'
1 set
Figarski Jan0
Królewski Edward3
10"36'
1 set
Godula Maciej3
Obara Adam0
9"51'
2 set
Ratka Łukasz3
Karpeta Sebastian2
9"38'
3 set
Śmietański Sebastian0
Figarski Jan3
9"28'
2 set
Kowal Michał3
Rak Paweł1
9"24'
2 set
Śmietański Sebastian0
Figarski Jan3

658 min 13 s

12"44'
1 set
Patałąg Julia0
Ryfa Natalia3
12"08'
1 set
Burak Julia1
Patałąg Julia3
9"03'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Kornowska MałgorzataW
8"44'
5 set
Grzechowiak Dorota3
Czarzasta Agnieszka2
8"12'
2 set
Burak Aleksandra3
Burak Julia0
7"51'
3 set
Ryfa Natalia3
Witkowska Dominika0
7"21'
1 set
Sopińska Patrycja0
Maskiewicz Małgorzata3
7"15'
2 set
Owcarz Katarzyna0
Ryfa Natalia3
7"15'
1 set
Burak Aleksandra3
Burak Julia0
7"11'
2 set
Góra Jagoda2
Wilińska Joanna3

Małych punktów: 7733

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

3772

Rykowski Rafał192
Przybitkowski Kamil177
Hemmerling Piotr172
Atras Przemysław172
Pełczyński Adam167
Poleshchuk Daniel167
Nowisz Wojciech162
Spoljar Domagoj161
Michałowski Krzysztof161
Pytlowany Jakub159

1609

Figarski Jan131
Kowalewski Konrad129
Śmietański Sebastian126
Ratka Łukasz115
Karpeta Sebastian91
Leżuch Grzegorz90
Nowak Piotr83
Urbański Krzysztof79
Jelonek Grzegorz76
Świeca Bartosz72

2352

Burak Aleksandra181
Kaniewska Emilia154
Bruk Anna146
Ogorodnik Julia141
Burak Julia140
Czarzasta-Gotówko Agnieszka139
Patałąg Julia138
Grzechowiak Dorota135
Ryfa Natalia133
Sopińska Patrycja122

Wszystkich rozegranych setów: 439

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

213

90

136


Wszystkich rozegranych meczów: 121

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

57

26

38


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
2.73'
2 set
Macałka Mateusz3
Nowak Piotr0
3.36'
1 set
Macałka Mateusz3
Nowak Piotr0
15.55'
1 set
Królewski Edward0
Kurek Michał3
15.82'
3 set
Pełczyński Adam3
Giemza Mikołaj0
16.45'
3 set
Macałka Mateusz3
Nowak Piotr0
16.91'
2 set
Królewski Edward0
Kurek Michał3
17.27'
2 set
Poleshchuk Daniel3
Królewski Edward0
17.64'
2 set
Marszał Adrian3
Stachurski Jakub0
17.73'
2 set
Pytlowany Jakub3
Spoljar Domagoj2
18.27'
1 set
Poleshchuk Daniel3
Jachimowicz Michał0
17.73'
2 set
Cieślik Rafał0
Giemza Mikołaj3
18.36'
2 set
Godula Maciej3
Obara Adam0
18.73'
3 set
Ratka Łukasz3
Jelonek Grzegorz0
20.00'
3 set
Kowalewski Konrad3
Śmietański Sebastian1
20.09'
5 set
Jelonek Grzegorz2
Urbański Krzysztof3
20.27'
3 set
Figarski Jan3
Leżuch Grzegorz0
20.73'
2 set
Kowalewski Konrad3
Świeca Bartosz0
20.91'
2 set
Świeca Bartosz3
Karpeta Sebastian0
21.36'
3 set
Jelonek Grzegorz2
Urbański Krzysztof3
21.55'
2 set
Jelonek Grzegorz0
Śmietański Sebastian3
12.00'
3 set
Burak Julia3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
12.09'
2 set
Maskiewicz Małgorzata1
Kaniewska Emilia3
13.36'
3 set
Góra Jagoda3
Drabowska Karolina0
13.45'
1 set
Burak Julia3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
13.45'
3 set
Drabowska Karolina0
Czarzasta Agnieszka3
13.55'
2 set
Burak Julia3
Krzemińska-Zasadzka Olga0
14.73'
1 set
Drabowska Karolina0
Czarzasta Agnieszka3
14.82'
2 set
Grzechowiak Dorota0
Ryfa Natalia3
16.91'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Witkowska Dominika3
17.18'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Witkowska Dominika3

Decyzji sędziowskich: 187 (2,4%)

Stroke 79
42,2%
Let 94
50,3%
Nolet 14
7,5%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
19 17,3%
9-10-0
Przybitkowski Kamil2
Spoljar Domagoj3
15 17%
10-3-2
Rogalski Mikołaj1
Khan Kaleemullah3
12 22,6%
5-6-1
Pełczyński Adam0
Kotra Michał3
12 13,6%
3-8-1
Tyma Konrad3
Spoljar Domagoj1
10 11,9%
2-8-0
Khan Kaleemullah3
Nowak Piotr1
9 13,8%
5-0-4
Pełczyński Adam0
Hemmerling Piotr3
9 9,3%
4-5-0
Atras Przemysław2
Rykowski Rafał3
9 16,1%
6-2-1
Hemmerling Piotr0
Poleshchuk Daniel3
7 8,9%
3-4-0
Rykowski Rafał1
Nowisz Wojciech3
6 9,4%
5-1-0
Atras Przemysław3
Tyma Konrad0
6 5,7%
3-3-0
Nowak Piotr3
Tarach Radosław2
4 6,9%
3-0-1
Karpeta Sebastian0
Rybarczyk Kamil3
2 2,8%
1-1-0
Śmietański Sebastian0
Figarski Jan3
2 3,8%
1-1-0
Świeca Bartosz0
Leżuch Grzegorz3
7 7%
0-7-0
Kaniewska Emilia2
Ogorodnik Julia3
5 9,8%
1-2-2
Witkowska Dominika3
Kornowska Małgorzata0
5 13,5%
2-3-0
Owcarz Katarzyna3
Kornowska MałgorzataW
4 3,5%
1-3-0
Grzechowiak Dorota3
Czarzasta Agnieszka2
3 5,4%
1-2-0
Ryfa Natalia3
Witkowska Dominika0
2 3,3%
2-0-0
Zawartka Anna1
Patałąg Julia3
2 3,4%
1-1-0
Burak Aleksandra0
Kaniewska Emilia3
1 2%
0-1-0
Skarbińska Agnieszka0
Owcarz Katarzyna3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0