Najdłuższy mecz

BU 11BU 13BU 15BU 13 - FinałyBU 17BU 19BU 19 1-4BU 19 5-7GU 11GU 15
36"52'Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon2
31"23'Iwan Wojciech2
Szczepanik Maciej3
28"08'Szymkowiak Piotr2
Lisonek Tymon3
24"46'Solawa Jakub1
Ptaszek Mateusz3
23"31'Wysocki Mikołaj3
Zbylut Michał2
20"56'Wysocki Mikołaj1
Rutkowski Hubert3
16"59'Szczepanik Maciej0
Gnitecki Aleksander3
16"49'Zbylut Michał1
Szymkowiak Piotr3
15"48'Iwan Wojciech3
Makowski Bartosz0
15"31'Zbylut Michał0
Lisonek Tymon3
27"20'Sobiecki Antoni1
Bińczak Adam3
20"38'Macko Adam1
Bujak Maciej3
18"22'Solawa Jakub0
Ptaszek Mateusz3
17"24'Samborski Jan3
Stawarski Michał0
16"48'Ptaszek Mateusz0
Michniewicz Franciszek3
16"16'Macko Adam0
Ptaszek Mateusz3
16"06'Rutkowski Hubert0
Sobiecki Antoni3
16"03'Bińczak Adam0
Stawarski Michał3
13"23'Sobiecki Antoni0
Stawarski Michał3
12"55'Rutkowski Hubert0
Bińczak Adam3
33"17'Hernas Nataniel1
Szymaczek Piotr3
32"37'Celm Maksymilian1
Samborski Jan3
30"17'Winter Alex3
Lewański Daniel2
29"51'Marcinkowski Mateusz3
Marcinkowski Łukasz1
28"04'Celm Maksymilian3
Michniewicz Franciszek0
27"22'Winter Alex1
Witkowski Tomasz3
25"27'Lewański Daniel1
Dzido Tymoteusz3
24"55'Marcinkowski Mateusz0
Krawczyk Tobiasz3
22"30'Marcinkowski Łukasz3
Stolecki Filip0
22"02'Stolecki Filip0
Szymaczek Piotr3
31"30'Samborski Jan3
Michniewicz Franciszek1
30"43'Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz1
27"20'Sobiecki Antoni3
Bujak Maciej2
19"18'Rutkowski Hubert1
Macko Adam3
15"31'Bińczak Adam0
Solawa Jakub3
61"45'Dobrzyński Wojciech0
Sikorski Marcin3
46"09'Wiśniewski Jan3
Raczak Jakub Krzysztof2
44"59'Świątkowski Jakub3
Celm Maksymilian2
39"16'Dyczkowski Jakub3
Makowski Maksymilian2
38"37'Marcinkowski Łukasz2
Woziwodzki Jakub3
38"02'Lewański Daniel3
Witkowski Tomasz1
37"55'Marcinkowski Mateusz3
Stolecki Leon2
32"11'Woziwodzki Jakub1
Dobrzyński Wojciech3
31"52'Marcinkowski Mateusz1
Marcinkowski Łukasz3
30"18'Celm Maksymilian2
Stolecki Filip3
80"13'Sikorski Marcin3
Różak Axel0
51"22'Dyczkowski Jakub2
Makowski Maksymilian3
42"45'Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian2
29"24'Sikorski Marcin3
Dybioch Leon1
22"33'Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
15"01'Dybioch Leon3
Różak Axel0
14"58'Raczak Jakub Krzysztof0
Makowski Maksymilian3
11"52'Dyczkowski Jakub3
Raczak Jakub Krzysztof0
11"04'Raczak Jakub Krzysztof0
Stolecki Leon3
35"52'Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
19"52'Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
13"01'Sikorski Marcin3
Dybioch Leon0
12"28'Makowski Maksymilian0
Stolecki Leon3
21"34'Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
15"49'Raczak Jakub Krzysztof0
Różak Axel3
29"08'Łukawska Natalia3
Wilk Alicja2
23"48'Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
20"40'Kozłowska Ewa3
Wilk Alicja1
20"39'Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
18"25'Kozłowska Ewa1
Grodzka Wiktoria3
14"32'Kuratczyk Ewa3
Łukawska Natalia0
14"26'Kozłowska Ewa3
Kuratczyk Ewa0
12"50'Kuratczyk Ewa0
Grodzka Wiktoria3
11"21'Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
10"20'Łukawska Natalia0
Grodzka Wiktoria3
24"09'Gałwa Aleksandra1
Otrząsek Tola3
22"58'Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
16"54'Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
15"35'Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
14"07'Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
13"12'Wilk Joanna0
Otrząsek Tola3

Najdłużej na korcie

BU 11BU 13BU 15BU 13 - FinałyBU 17BU 19BU 19 1-4BU 19 5-7GU 11GU 15
Rutkowski Hubert67"18'
Lisonek Tymon65"45'
Wysocki Mikołaj52"29'
Szczepanik Maciej47"07'
Zbylut Michał46"32'
Szymkowiak Piotr46"25'
Iwan Wojciech44"04'
Makowski Bartosz39"19'
Ptaszek Mateusz35"44'
Solawa Jakub34"53'
Sobiecki Antoni55"23'
Ptaszek Mateusz53"44'
Bińczak Adam53"11'
Macko Adam46"20'
Stawarski Michał44"06'
Solawa Jakub41"44'
Bujak Maciej41"07'
Michniewicz Franciszek39"49'
Rutkowski Hubert39"19'
Samborski Jan37"51'
Celm Maksymilian81"01'
Marcinkowski Mateusz72"35'
Marcinkowski Łukasz68"49'
Winter Alex68"49'
Stolecki Filip67"16'
Hernas Nataniel66"56'
Samborski Jan66"36'
Szymaczek Piotr63"48'
Krawczyk Tobiasz63"00'
Michniewicz Franciszek60"17'
Samborski Jan26"16'
Michniewicz Franciszek26"16'
Ptaszek Mateusz24"54'
Stawarski Michał24"54'
Bujak Maciej21"11'
Sobiecki Antoni21"11'
Rutkowski Hubert16"29'
Macko Adam16"29'
Bińczak Adam12"43'
Solawa Jakub12"43'
Sikorski Marcin114"17'
Dobrzyński Wojciech107"46'
Marcinkowski Łukasz89"17'
Celm Maksymilian87"44'
Marcinkowski Mateusz86"49'
Witkowski Tomasz82"22'
Woziwodzki Jakub82"17'
Lewański Daniel79"29'
Szymaczek Piotr79"17'
Makowski Maksymilian78"32'
Sikorski Marcin101"48'
Różak Axel89"55'
Makowski Maksymilian88"18'
Dyczkowski Jakub68"22'
Stolecki Leon63"35'
Dybioch Leon37"17'
Raczak Jakub Krzysztof28"29'
Dybioch Leon39"56'
Stolecki Leon39"50'
Sikorski Marcin28"48'
Makowski Maksymilian28"42'
Różak Axel32"01'
Dyczkowski Jakub19"45'
Raczak Jakub Krzysztof12"16'
Wilk Alicja67"06'
Łukawska Natalia61"38'
Kozłowska Ewa61"01'
Kuratczyk Ewa54"00'
Grodzka Wiktoria43"11'
Gałwa Aleksandra50"23'
Tomczyk Aleksandra43"26'
Otrząsek Tola42"51'
Wilk Joanna33"30'

Czas setów: 38 godz 0 min 41 s

BU 11BU 13BU 15BU 13 - FinałyBU 17BU 19BU 19 1-4BU 19 5-7GU 11GU 15

255 min 15 s

17"02'
1 set
Rutkowski Hubert3
Lisonek Tymon2
7"37'
3 set
Wysocki Mikołaj3
Zbylut Michał2
6"36'
1 set
Wysocki Mikołaj0
Solawa Jakub3
6"15'
3 set
Solawa Jakub1
Ptaszek Mateusz3
6"04'
1 set
Szczepanik Maciej0
Gnitecki Aleksander3
5"59'
3 set
Szymkowiak Piotr2
Lisonek Tymon3
5"52'
4 set
Iwan Wojciech2
Szczepanik Maciej3
5"42'
1 set
Iwan Wojciech2
Szczepanik Maciej3
5"18'
4 set
Wysocki Mikołaj1
Rutkowski Hubert3
5"14'
1 set
Solawa Jakub1
Ptaszek Mateusz3

226 min 17 s

7"10'
1 set
Sobiecki Antoni1
Bińczak Adam3
6"43'
4 set
Sobiecki Antoni1
Bińczak Adam3
5"53'
2 set
Samborski Jan3
Stawarski Michał0
5"49'
1 set
Solawa Jakub0
Ptaszek Mateusz3
5"33'
3 set
Solawa Jakub0
Ptaszek Mateusz3
5"32'
3 set
Macko Adam0
Ptaszek Mateusz3
5"30'
1 set
Bińczak Adam0
Stawarski Michał3
5"27'
2 set
Rutkowski Hubert0
Sobiecki Antoni3
5"14'
1 set
Samborski Jan3
Stawarski Michał0
5"14'
3 set
Ptaszek Mateusz0
Michniewicz Franciszek3

461 min 44 s

10"02'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Marcinkowski Łukasz1
9"21'
2 set
Marcinkowski Mateusz0
Krawczyk Tobiasz3
9"15'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Stolecki Filip0
9"04'
1 set
Hernas Nataniel1
Szymaczek Piotr3
9"02'
1 set
Celm Maksymilian3
Michniewicz Franciszek0
8"52'
1 set
Stolecki Filip0
Szymaczek Piotr3
8"22'
3 set
Celm Maksymilian3
Michniewicz Franciszek0
8"15'
2 set
Celm Maksymilian1
Samborski Jan3
7"57'
3 set
Celm Maksymilian1
Samborski Jan3
7"46'
4 set
Hernas Nataniel1
Szymaczek Piotr3

101 min 33 s

9"25'
1 set
Samborski Jan3
Michniewicz Franciszek1
8"02'
2 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz1
6"07'
1 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz1
6"00'
4 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz1
5"55'
3 set
Samborski Jan3
Michniewicz Franciszek1
5"49'
4 set
Samborski Jan3
Michniewicz Franciszek1
5"07'
2 set
Samborski Jan3
Michniewicz Franciszek1
4"45'
3 set
Stawarski Michał3
Ptaszek Mateusz1
4"39'
2 set
Sobiecki Antoni3
Bujak Maciej2
4"31'
3 set
Bińczak Adam0
Solawa Jakub3

667 min 48 s

51"00'
1 set
Dobrzyński Wojciech0
Sikorski Marcin3
20"40'
3 set
Wiśniewski Jan3
Raczak Jakub Krzysztof2
12"24'
2 set
Szymaczek Piotr0
Sikorski Marcin3
10"46'
3 set
Szymaczek Piotr3
Stolecki Leon0
10"32'
3 set
Szymaczek Piotr3
Dyczkowski Jakub0
9"42'
1 set
Marcinkowski Mateusz1
Marcinkowski Łukasz3
9"30'
3 set
Lewański Daniel3
Witkowski Tomasz1
9"21'
1 set
Marcinkowski Mateusz3
Stolecki Leon2
8"59'
1 set
Lewański Daniel3
Witkowski Tomasz1
8"51'
2 set
Lewański Daniel3
Witkowski Tomasz1

238 min 52 s

68"42'
1 set
Sikorski Marcin3
Różak Axel0
13"59'
4 set
Dyczkowski Jakub2
Makowski Maksymilian3
9"36'
3 set
Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian2
7"59'
1 set
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon1
7"45'
5 set
Dyczkowski Jakub2
Makowski Maksymilian3
7"43'
2 set
Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
7"28'
1 set
Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian2
7"02'
1 set
Dyczkowski Jakub0
Stolecki Leon3
6"57'
2 set
Dyczkowski Jakub2
Makowski Maksymilian3
6"54'
4 set
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon1

68 min 38 s

10"27'
3 set
Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
8"07'
3 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
6"28'
1 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
5"38'
4 set
Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
5"03'
5 set
Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
4"29'
1 set
Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
4"07'
2 set
Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
4"01'
2 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
4"00'
1 set
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon0
3"59'
3 set
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon0

32 min 1 s

8"56'
3 set
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
6"45'
2 set
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
4"30'
2 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Różak Axel3
4"10'
1 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Różak Axel3
4"04'
1 set
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
3"36'
3 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Różak Axel3

143 min 28 s

6"05'
1 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja2
5"27'
3 set
Kozłowska Ewa3
Wilk Alicja1
5"17'
3 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
5"12'
1 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
5"04'
4 set
Łukawska Natalia3
Wilk Alicja2
4"53'
2 set
Kuratczyk Ewa3
Wilk Alicja1
4"42'
2 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
4"42'
3 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
4"40'
4 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
4"27'
1 set
Kuratczyk Ewa3
Łukawska Natalia0

85 min 5 s

5"31'
2 set
Gałwa Aleksandra1
Otrząsek Tola3
5"11'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
5"05'
4 set
Gałwa Aleksandra1
Otrząsek Tola3
4"48'
1 set
Gałwa Aleksandra1
Otrząsek Tola3
4"47'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
4"43'
4 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
4"42'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
4"40'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
4"39'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0
4"38'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0

Małych punktów: 7609

BU 11BU 13BU 15BU 13 - FinałyBU 17BU 19BU 19 1-4BU 19 5-7GU 11GU 15

1031

Lisonek Tymon124
Ptaszek Mateusz109
Iwan Wojciech109
Rutkowski Hubert100
Wysocki Mikołaj97
Szymkowiak Piotr96
Zbylut Michał90
Solawa Jakub90
Makowski Bartosz80
Gnitecki Aleksander69

903

Samborski Jan132
Michniewicz Franciszek132
Stawarski Michał114
Ptaszek Mateusz114
Solawa Jakub89
Bińczak Adam87
Sobiecki Antoni84
Bujak Maciej61
Macko Adam54
Rutkowski Hubert36

1507

Marcinkowski Łukasz140
Celm Maksymilian136
Hernas Nataniel133
Marcinkowski Mateusz118
Krawczyk Tobiasz116
Stolecki Filip115
Szymaczek Piotr104
Michniewicz Franciszek104
Dzido Tymoteusz101
Samborski Jan101

365

Bujak Maciej48
Sobiecki Antoni45
Samborski Jan41
Macko Adam41
Ptaszek Mateusz39
Stawarski Michał39
Solawa Jakub33
Michniewicz Franciszek31
Rutkowski Hubert31
Bińczak Adam17

2014

Celm Maksymilian165
Marcinkowski Łukasz161
Marcinkowski Mateusz152
Woziwodzki Jakub137
Sikorski Marcin136
Stolecki Leon134
Szymaczek Piotr130
Makowski Maksymilian128
Dobrzyński Wojciech126
Stolecki Filip123

533

Makowski Maksymilian130
Stolecki Leon121
Dyczkowski Jakub92
Sikorski Marcin73
Dybioch Leon69
Różak Axel27
Raczak Jakub Krzysztof21

234

Stolecki Leon77
Sikorski Marcin68
Dybioch Leon60
Makowski Maksymilian29

104

Różak Axel60
Dyczkowski Jakub36
Raczak Jakub Krzysztof8

586

Kozłowska Ewa143
Grodzka Wiktoria140
Kuratczyk Ewa106
Łukawska Natalia101
Wilk Alicja96

332

Tomczyk Aleksandra107
Gałwa Aleksandra96
Otrząsek Tola91
Wilk Joanna38

Wszystkich rozegranych setów: 461

BU 11BU 13BU 15BU 13 - FinałyBU 17BU 19BU 19 1-4BU 19 5-7GU 11GU 15

66

62

91

20

114

32

14

6

36

20


Wszystkich rozegranych meczów: 134

BU 11BU 13BU 15BU 13 - FinałyBU 17BU 19BU 19 1-4BU 19 5-7GU 11GU 15

18

20

28

5

32

9

4

2

10

6


Szybkość zdobycia punktów

BU 11BU 13BU 15BU 13 - FinałyBU 17BU 19BU 19 1-4BU 19 5-7GU 11GU 15
0.27'
2 set
Wysocki Mikołaj0
Solawa Jakub3
0.36'
3 set
Wysocki Mikołaj0
Solawa Jakub3
10.27'
3 set
Makowski Bartosz0
Ptaszek Mateusz3
10.64'
2 set
Makowski Bartosz0
Ptaszek Mateusz3
11.64'
2 set
Rutkowski Hubert0
Gnitecki Aleksander3
11.73'
2 set
Iwan Wojciech3
Wysocki Mikołaj0
11.73'
3 set
Rutkowski Hubert0
Gnitecki Aleksander3
12.55'
4 set
Zbylut Michał1
Szymkowiak Piotr3
12.73'
1 set
Iwan Wojciech3
Wysocki Mikołaj0
13.27'
5 set
Wysocki Mikołaj3
Zbylut Michał2
10.73'
2 set
Bujak Maciej0
Michniewicz Franciszek3
10.73'
2 set
Rutkowski Hubert0
Stawarski Michał3
10.82'
1 set
Rutkowski Hubert0
Stawarski Michał3
10.91'
3 set
Macko Adam0
Solawa Jakub3
11.82'
2 set
Samborski Jan3
Rutkowski Hubert0
12.18'
2 set
Macko Adam0
Solawa Jakub3
12.18'
1 set
Bujak Maciej0
Michniewicz Franciszek3
12.36'
3 set
Samborski Jan3
Bińczak Adam0
12.45'
2 set
Samborski Jan3
Bińczak Adam0
12.45'
3 set
Rutkowski Hubert0
Stawarski Michał3
10.64'
1 set
Dzido Tymoteusz3
Śliwa Jakub0
14.18'
2 set
Dzido Tymoteusz0
Hernas Nataniel3
15.82'
1 set
Szymański Mikołaj3
Śliwa Jakub0
16.18'
2 set
Marcinkowski Łukasz3
Lewański Daniel0
16.18'
2 set
Szymański Mikołaj3
Śliwa Jakub0
16.45'
1 set
Winter Alex0
Celm Maksymilian3
16.55'
3 set
Michniewicz Franciszek0
Krawczyk Tobiasz3
16.82'
1 set
Marcinkowski Łukasz3
Lewański Daniel0
17.09'
1 set
Michniewicz Franciszek0
Krawczyk Tobiasz3
17.36'
1 set
Michniewicz Franciszek3
Witkowski Tomasz0
18.00'
4 set
Sobiecki Antoni3
Bujak Maciej2
19.09'
3 set
Rutkowski Hubert1
Macko Adam3
21.45'
2 set
Bińczak Adam0
Solawa Jakub3
22.00'
2 set
Rutkowski Hubert1
Macko Adam3
23.27'
1 set
Bińczak Adam0
Solawa Jakub3
23.45'
1 set
Sobiecki Antoni3
Bujak Maciej2
24.27'
3 set
Sobiecki Antoni3
Bujak Maciej2
24.36'
4 set
Rutkowski Hubert1
Macko Adam3
24.45'
1 set
Rutkowski Hubert1
Macko Adam3
24.45'
5 set
Sobiecki Antoni3
Bujak Maciej2
11.36'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Raczak Jakub Krzysztof0
11.55'
3 set
Wiśniewski Jan0
Celm Maksymilian3
12.45'
1 set
Świątkowski Jakub0
Makowski Maksymilian3
14.18'
2 set
Wiśniewski Jan0
Celm Maksymilian3
15.18'
2 set
Świątkowski Jakub0
Dobrzyński Wojciech3
15.18'
3 set
Stolecki Leon3
Lewański Daniel0
15.91'
1 set
Woziwodzki Jakub3
Wiśniewski Jan0
15.91'
3 set
Stolecki Leon3
Raczak Jakub Krzysztof0
16.00'
2 set
Woziwodzki Jakub3
Wiśniewski Jan0
16.18'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Raczak Jakub Krzysztof0
14.18'
3 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Stolecki Leon3
14.18'
2 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Stolecki Leon3
15.00'
3 set
Dyczkowski Jakub3
Raczak Jakub Krzysztof0
15.09'
2 set
Dyczkowski Jakub3
Raczak Jakub Krzysztof0
15.45'
1 set
Dyczkowski Jakub3
Raczak Jakub Krzysztof0
16.18'
3 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Makowski Maksymilian3
16.45'
1 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Stolecki Leon3
16.73'
2 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Makowski Maksymilian3
18.55'
1 set
Dybioch Leon3
Różak Axel0
19.36'
2 set
Dybioch Leon3
Różak Axel0
12.09'
2 set
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon0
15.91'
1 set
Makowski Maksymilian0
Stolecki Leon3
17.73'
2 set
Makowski Maksymilian0
Stolecki Leon3
21.45'
3 set
Makowski Maksymilian0
Stolecki Leon3
21.73'
3 set
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon0
21.82'
1 set
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon0
21.91'
2 set
Sikorski Marcin3
Makowski Maksymilian0
22.45'
2 set
Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
24.45'
1 set
Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
27.55'
5 set
Dybioch Leon3
Stolecki Leon2
19.64'
3 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Różak Axel3
22.18'
1 set
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
22.73'
1 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Różak Axel3
24.55'
2 set
Raczak Jakub Krzysztof0
Różak Axel3
36.82'
2 set
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
38.29'
3 set
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
44.67'
3 set
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3
13.55'
2 set
Łukawska Natalia0
Grodzka Wiktoria3
14.00'
2 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
14.45'
1 set
Łukawska Natalia0
Grodzka Wiktoria3
15.18'
1 set
Kozłowska Ewa3
Wilk Alicja1
15.64'
3 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
16.91'
1 set
Wilk Alicja0
Grodzka Wiktoria3
17.45'
3 set
Łukawska Natalia0
Grodzka Wiktoria3
17.55'
2 set
Kuratczyk Ewa0
Grodzka Wiktoria3
18.09'
2 set
Kozłowska Ewa3
Wilk Alicja1
18.64'
2 set
Kuratczyk Ewa3
Łukawska Natalia0
16.91'
2 set
Wilk Joanna0
Otrząsek Tola3
17.36'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Wilk Joanna0
17.64'
1 set
Wilk Joanna0
Otrząsek Tola3
18.64'
3 set
Wilk Joanna0
Otrząsek Tola3
18.73'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
20.45'
3 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
20.73'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Gałwa Aleksandra1
21.55'
3 set
Gałwa Aleksandra1
Otrząsek Tola3
21.91'
2 set
Tomczyk Aleksandra3
Wilk Joanna0
24.36'
1 set
Tomczyk Aleksandra3
Otrząsek Tola0

Decyzji sędziowskich: 63 (0.8%)

Stroke 41
65.1%
Let 18
28.6%
Nolet 4
6.3%

BU 11BU 13BU 15BU 17BU 19BU 19 5-7
1 2.7%
1-0-0
Iwan Wojciech3
Wysocki Mikołaj0
1 2.8%
1-0-0
Ptaszek Mateusz3
Gnitecki Aleksander0
3 6.4%
3-0-0
Rutkowski Hubert0
Bińczak Adam3
2 4.4%
1-0-1
Bińczak Adam0
Stawarski Michał3
1 1.5%
1-0-0
Macko Adam1
Bujak Maciej3
1 2.8%
1-0-0
Samborski Jan3
Rutkowski Hubert0
5 7.2%
3-2-0
Marcinkowski Łukasz3
Stolecki Filip0
3 6.3%
1-2-0
Krawczyk Tobiasz3
Szymański Mikołaj0
10 10.8%
10-0-0
Celm Maksymilian2
Stolecki Filip3
8 9.3%
1-5-2
Lewański Daniel3
Witkowski Tomasz1
7 10.4%
5-2-0
Szymaczek Piotr0
Sikorski Marcin3
4 6%
1-2-1
Raczak Jakub Krzysztof1
Witkowski Tomasz3
2 3.4%
1-1-0
Szymaczek Piotr3
Stolecki Leon0
2 2.2%
2-0-0
Dyczkowski Jakub3
Makowski Maksymilian2
2 3.6%
1-1-0
Witkowski Tomasz0
Makowski Maksymilian3
2 3.9%
1-1-0
Woziwodzki Jakub0
Szymaczek Piotr3
1 1%
0-1-0
Marcinkowski Łukasz2
Woziwodzki Jakub3
1 1.8%
0-1-0
Celm Maksymilian3
Witkowski Tomasz0
2 2.7%
2-0-0
Sikorski Marcin3
Dybioch Leon1
2 2%
2-0-0
Stolecki Leon3
Makowski Maksymilian2
1 2.3%
1-0-0
Raczak Jakub Krzysztof0
Makowski Maksymilian3
2 3.2%
2-0-0
Różak Axel0
Dyczkowski Jakub3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0