Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
40"50'Żołnierek Robert1
Dziewolski Bartosz3
37"58'Herudziński Jacek3
Krzanik Jakub2
34"21'Żołnierek Robert2
Herudziński Jacek1
29"11'Dziewolski Bartosz3
Bońdos Przemysław1
27"59'Bońdos Przemysław1
Widomski Sławomir3
27"28'Bońdos Przemysław3
Czapka Paweł1
27"24'Dziewolski Bartosz1
Świeca Bartosz3
26"52'Woch Paulina2
Bukowski Ludwik3
23"37'Czapka Paweł3
Krochmal Damian2
23"01'Świeca Bartosz0
Widomski Sławomir3
20"07'Socha Małgorzata2
Osika Kamila1
17"21'Woch Paulina1
Woźniak Kinga2
13"28'Cierpich Agata0
Drabowska Karolina2
11"39'Polishchuk Alfiya0
Osika Kamila2
10"03'Sęk Wiktoria0
Osika Kamila2
9"41'Socha Małgorzata2
Polishchuk Alfiya1
9"23'Sęk Wiktoria0
Socha Małgorzata2
9"07'Cierpich Agata0
Woźniak Kinga2
8"25'Sęk Wiktoria2
Polishchuk Alfiya0
7"57'Woch Paulina2
Drabowska Karolina0
23"26'Woźniak Kinga3
Socha Małgorzata1
21"49'Woch Paulina3
Osika Kamila1
15"16'Cierpich Agata3
Polishchuk Alfiya0
12"53'Drabowska Karolina0
Sęk Wiktoria3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
Dziewolski Bartosz109"23'
Herudziński Jacek101"59'
Bońdos Przemysław99"21'
Żołnierek Robert97"46'
Czapka Paweł81"45'
Kuśnierz Dariusz68"41'
Świeca Bartosz66"45'
Widomski Sławomir66"16'
Bukowski Ludwik62"17'
Brukarczyk Bartłomiej61"13'
Osika Kamila35"28'
Socha Małgorzata33"56'
Woźniak Kinga28"06'
Woch Paulina26"52'
Polishchuk Alfiya26"20'
Cierpich Agata26"11'
Drabowska Karolina24"53'
Sęk Wiktoria23"04'
Woźniak Kinga18"34'
Socha Małgorzata18"34'
Osika Kamila15"45'
Woch Paulina15"45'
Cierpich Agata12"35'
Polishchuk Alfiya12"35'
Sęk Wiktoria9"59'
Drabowska Karolina9"59'

Czas setów: 14 godz 16 min 50 s

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

687 min 32 s

15"48'
4 set
Żołnierek Robert1
Dziewolski Bartosz3
12"02'
1 set
Żołnierek Robert2
Herudziński Jacek1
9"27'
1 set
Żołnierek Robert2
Kowalski Tomasz0
9"00'
3 set
Żołnierek Robert2
Herudziński Jacek1
8"29'
2 set
Żołnierek Robert2
Kowalski Tomasz0
8"25'
3 set
Dziewolski Bartosz3
Bońdos Przemysław1
8"25'
2 set
Żołnierek Robert2
Herudziński Jacek1
8"03'
1 set
Bukowski Ludwik1
Dedo Piotr2
7"51'
2 set
Świeca Bartosz0
Widomski Sławomir3
7"46'
4 set
Herudziński Jacek3
Krzanik Jakub2

112 min 25 s

8"35'
1 set
Cierpich Agata0
Drabowska Karolina2
7"05'
1 set
Polishchuk Alfiya0
Osika Kamila2
6"25'
1 set
Socha Małgorzata2
Osika Kamila1
5"47'
2 set
Socha Małgorzata2
Osika Kamila1
4"58'
2 set
Woch Paulina1
Woźniak Kinga2
4"46'
3 set
Woch Paulina1
Woźniak Kinga2
4"36'
1 set
Sęk Wiktoria0
Socha Małgorzata2
4"35'
3 set
Socha Małgorzata2
Osika Kamila1
4"31'
1 set
Cierpich Agata0
Woźniak Kinga2
4"15'
1 set
Woch Paulina1
Woźniak Kinga2

56 min 53 s

6"25'
4 set
Woźniak Kinga3
Socha Małgorzata1
5"59'
2 set
Woźniak Kinga3
Socha Małgorzata1
4"41'
2 set
Cierpich Agata3
Polishchuk Alfiya0
4"37'
3 set
Cierpich Agata3
Polishchuk Alfiya0
4"20'
4 set
Woch Paulina3
Osika Kamila1
4"16'
1 set
Woźniak Kinga3
Socha Małgorzata1
4"13'
2 set
Woch Paulina3
Osika Kamila1
3"44'
1 set
Woch Paulina3
Osika Kamila1
3"29'
1 set
Drabowska Karolina0
Sęk Wiktoria3
3"28'
3 set
Woch Paulina3
Osika Kamila1

Małych punktów: 3062

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

2351

Dziewolski Bartosz185
Bońdos Przemysław167
Herudziński Jacek162
Czapka Paweł143
Widomski Sławomir142
Żołnierek Robert135
Kuśnierz Dariusz133
Świeca Bartosz129
Bukowski Ludwik109
Serwatka Patryk103

459

Socha Małgorzata86
Woźniak Kinga76
Woch Paulina70
Osika Kamila70
Sęk Wiktoria50
Drabowska Karolina43
Cierpich Agata35
Polishchuk Alfiya29

252

Woźniak Kinga47
Woch Paulina40
Socha Małgorzata35
Sęk Wiktoria33
Cierpich Agata33
Osika Kamila26
Polishchuk Alfiya22
Drabowska Karolina16

Wszystkich rozegranych setów: 177

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

136

27

14


Wszystkich rozegranych meczów: 61

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

45

12

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
10.82'
2 set
Woch Paulina2
Bukowski Ludwik3
11.82'
3 set
Kuśnierz Dariusz3
Klimczak Michał0
12.27'
3 set
Drabowska Karolina1
Fidowicz Mateusz2
13.00'
1 set
Kuśnierz Dariusz3
Klimczak Michał0
13.73'
2 set
Feliksik Paweł0
Czapka Paweł3
14.09'
2 set
Kuśnierz Dariusz3
Klimczak Michał0
14.45'
3 set
Dedo Piotr0
Świeca Bartosz3
14.73'
2 set
Herudziński Jacek0
Widomski Sławomir3
15.18'
1 set
Brzozowski Maciej2
Drabowska Karolina0
15.36'
1 set
Woch Paulina0
Feliksik Paweł2
13.64'
1 set
Socha Małgorzata2
Polishchuk Alfiya1
14.73'
3 set
Socha Małgorzata2
Polishchuk Alfiya1
14.91'
2 set
Sęk Wiktoria2
Polishchuk Alfiya0
16.27'
1 set
Drabowska Karolina0
Woźniak Kinga2
16.55'
2 set
Cierpich Agata0
Woch Paulina2
16.73'
2 set
Woch Paulina2
Drabowska Karolina0
16.91'
1 set
Cierpich Agata0
Woch Paulina2
17.00'
2 set
Drabowska Karolina0
Woźniak Kinga2
17.45'
2 set
Polishchuk Alfiya0
Osika Kamila2
17.91'
2 set
Sęk Wiktoria0
Socha Małgorzata2
10.36'
3 set
Woźniak Kinga3
Socha Małgorzata1
16.64'
2 set
Drabowska Karolina0
Sęk Wiktoria3
17.91'
1 set
Cierpich Agata3
Polishchuk Alfiya0
18.82'
3 set
Drabowska Karolina0
Sęk Wiktoria3
18.91'
3 set
Woch Paulina3
Osika Kamila1
19.00'
1 set
Drabowska Karolina0
Sęk Wiktoria3
20.36'
1 set
Woch Paulina3
Osika Kamila1
23.00'
2 set
Woch Paulina3
Osika Kamila1
23.27'
1 set
Woźniak Kinga3
Socha Małgorzata1
23.64'
4 set
Woch Paulina3
Osika Kamila1

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 0
0%
Let 1
100%
Nolet 0
0%

OPEN
1 2.7%
0-1-0
Bukowski Ludwik0
Widomski Igor2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0