Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
43"34'Meckien Bartosz2
Kapuściński Bartosz3
42"33'Chalimoniuk Łukasz3
Michalak Paweł2
40"08'Chalimoniuk Łukasz2
Kroll Adam3
39"45'Łuczak Radosław3
Stasiak Wojciech1
39"22'Grochowski Patryk1
Stasiak Wojciech3
38"17'Grochowski Patryk3
Michalak Paweł2
37"56'Stasiak Wojciech2
Meckien Bartosz3
35"41'Florczyk Paweł3
Grochowski Patryk2
35"19'Firfas Rafał3
Serniak Wojciech2
35"00'Florczyk Paweł2
Łuczak Radosław3
44"20'Łukasik Małgorzata3
Szumska Aleksandra2
34"27'Waszkiewicz Magdalena2
Mohamed Nazia3
25"07'Skarbińska Agnieszka3
Kucharska Sara1
21"28'Kucharska Sara0
Bruk Anna3
19"35'Waszkiewicz Magdalena3
Łukasik Małgorzata0
15"49'Szumska Aleksandra0
Mohamed Nazia3
15"44'Lubiszewska Oliwia0
Kucharska Sara3
15"10'Waszkiewicz Magdalena3
Szumska Aleksandra0
14"41'Łukasik Małgorzata0
Mohamed Nazia3
14"33'Skarbińska Agnieszka0
Bruk Anna3
29"38'Mohamed Nazia3
Bruk Anna1
25"31'Kucharska Sara3
Łukasik Małgorzata1
18"10'Szumska Aleksandra3
Lubiszewska Oliwia0
15"21'Skarbińska Agnieszka0
Waszkiewicz Magdalena3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
Grochowski Patryk125"58'
Chalimoniuk Łukasz123"59'
Michalak Paweł119"20'
Stasiak Wojciech110"48'
Meckien Bartosz100"38'
Florczyk Paweł100"38'
Łuczak Radosław98"16'
Kapuściński Bartosz87"53'
Sikorski Grzegorz85"49'
Ladziński Michał85"32'
Łukasik Małgorzata62"11'
Szumska Aleksandra59"00'
Waszkiewicz Magdalena53"24'
Kucharska Sara50"27'
Mohamed Nazia49"41'
Skarbińska Agnieszka41"48'
Bruk Anna37"50'
Lubiszewska Oliwia32"25'
Mohamed Nazia23"56'
Bruk Anna23"56'
Łukasik Małgorzata21"23'
Kucharska Sara21"23'
Szumska Aleksandra15"03'
Lubiszewska Oliwia15"03'
Waszkiewicz Magdalena12"27'
Skarbińska Agnieszka12"27'

Czas setów: 21 godz. 29 min 53 s

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

1023 min 41 s

18"08'
3 set
Khan Kaleemullah3
Spoljar Domagoj0
12"16'
1 set
Sikorski Grzegorz1
Chalimoniuk Łukasz3
10"04'
1 set
Sokołowski Andrzej0
Ladziński Michał3
9"44'
4 set
Grochowski Patryk1
Stasiak Wojciech3
9"34'
3 set
Łuczak Radosław3
Stasiak Wojciech1
9"15'
4 set
Łuczak Radosław3
Stasiak Wojciech1
9"10'
1 set
Florczyk Paweł3
Grochowski Patryk2
9"03'
3 set
Grochowski Patryk1
Stasiak Wojciech3
9"00'
1 set
Grochowski Patryk1
Stasiak Wojciech3
8"55'
2 set
Michalak Paweł3
Ślązak Marcin0

193 min 23 s

9"48'
1 set
Łukasik Małgorzata3
Szumska Aleksandra2
7"38'
2 set
Kucharska Sara0
Bruk Anna3
7"31'
3 set
Łukasik Małgorzata3
Szumska Aleksandra2
6"35'
2 set
Łukasik Małgorzata3
Szumska Aleksandra2
6"28'
3 set
Waszkiewicz Magdalena3
Łukasik Małgorzata0
6"27'
1 set
Kucharska Sara0
Bruk Anna3
6"08'
4 set
Waszkiewicz Magdalena2
Mohamed Nazia3
5"54'
5 set
Łukasik Małgorzata3
Szumska Aleksandra2
5"45'
1 set
Waszkiewicz Magdalena3
Łukasik Małgorzata0
5"34'
4 set
Skarbińska Agnieszka3
Kucharska Sara1

72 min 49 s

7"33'
2 set
Mohamed Nazia3
Bruk Anna1
7"24'
1 set
Mohamed Nazia3
Bruk Anna1
6"57'
1 set
Szumska Aleksandra3
Lubiszewska Oliwia0
6"46'
4 set
Kucharska Sara3
Łukasik Małgorzata1
5"20'
1 set
Kucharska Sara3
Łukasik Małgorzata1
5"11'
4 set
Mohamed Nazia3
Bruk Anna1
5"00'
3 set
Skarbińska Agnieszka0
Waszkiewicz Magdalena3
4"46'
2 set
Kucharska Sara3
Łukasik Małgorzata1
4"31'
3 set
Kucharska Sara3
Łukasik Małgorzata1
4"05'
3 set
Szumska Aleksandra3
Lubiszewska Oliwia0

Małych punktów: 4822

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

3678

Grochowski Patryk211
Florczyk Paweł205
Meckien Bartosz195
Chalimoniuk Łukasz180
Sikorski Grzegorz172
Michalak Paweł168
Stępień Piotr167
Ladziński Michał156
Stasiak Wojciech156
Serniak Wojciech155

873

Bruk Anna136
Kucharska Sara122
Skarbińska Agnieszka121
Mohamed Nazia112
Waszkiewicz Magdalena107
Szumska Aleksandra85
Łukasik Małgorzata84
Lubiszewska Oliwia70
Marcinkowska Karolina36

271

Kucharska Sara44
Mohamed Nazia43
Łukasik Małgorzata40
Szumska Aleksandra37
Waszkiewicz Magdalena33
Bruk Anna29
Lubiszewska Oliwia25
Skarbińska Agnieszka20

Wszystkich rozegranych setów: 273

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

206

53

14


Wszystkich rozegranych meczów: 76

OPENDAMSKADAMSKA - Finały

56

16

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA - Finały
0.55'
1 set
Grochowski Patryk3
Firfas Damian0
9.82'
3 set
Florczyk Paweł3
Kapuściński Rafał0
10.91'
1 set
Stalewski Krzysztof3
Firfas Rafał0
13.00'
1 set
Łuczak Radosław0
Kapuściński Bartosz3
14.18'
1 set
Szczerbiński Andrzej3
Firfas Damian1
15.00'
1 set
Niklas Jakub0
Stasiak Wojciech3
15.55'
1 set
Sikorski Grzegorz3
Stępień Piotr2
15.91'
3 set
Szczerbiński Andrzej0
Łuczak Radosław3
17.45'
3 set
Serniak Wojciech0
Spoljar Domagoj3
17.55'
1 set
Serniak Wojciech0
Spoljar Domagoj3
12.91'
3 set
Skarbińska Agnieszka3
Lubiszewska Oliwia0
13.73'
2 set
Lubiszewska Oliwia0
Bruk Anna3
16.91'
3 set
Kucharska Sara0
Bruk Anna3
17.36'
1 set
Skarbińska Agnieszka3
Lubiszewska Oliwia0
17.36'
3 set
Lubiszewska Oliwia0
Bruk Anna3
17.55'
2 set
Szumska Aleksandra0
Mohamed Nazia3
17.82'
2 set
Skarbińska Agnieszka0
Bruk Anna3
18.00'
2 set
Lubiszewska Oliwia0
Kucharska Sara3
18.36'
1 set
Łukasik Małgorzata0
Mohamed Nazia3
19.00'
2 set
Waszkiewicz Magdalena3
Łukasik Małgorzata0
19.91'
1 set
Skarbińska Agnieszka0
Waszkiewicz Magdalena3
20.73'
2 set
Skarbińska Agnieszka0
Waszkiewicz Magdalena3
20.73'
3 set
Mohamed Nazia3
Bruk Anna1
21.91'
2 set
Szumska Aleksandra3
Lubiszewska Oliwia0
22.27'
3 set
Szumska Aleksandra3
Lubiszewska Oliwia0
24.62'
1 set
Kucharska Sara3
Łukasik Małgorzata1
24.64'
3 set
Kucharska Sara3
Łukasik Małgorzata1
26.00'
2 set
Kucharska Sara3
Łukasik Małgorzata1
27.27'
3 set
Skarbińska Agnieszka0
Waszkiewicz Magdalena3
27.80'
1 set
Szumska Aleksandra3
Lubiszewska Oliwia0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0