Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
41"49'Rowba Sergiusz1
Hibner Jacek3
34"14'Łukasik Patryk1
Rowba Sergiusz3
30"46'Szkuta Łukasz1
Hibner Jacek3
24"39'Stężowski Przemysław1
Mazur Maciej2
23"16'Pilarczyk Marcin0
Łukasik Patryk2
20"54'Bednarek Bartosz1
Rowba Sergiusz2
20"51'Łukasik Patryk0
Szkuta Łukasz3
20"41'Bok Jakub2
Kierzek Bernard1
20"21'Kierzek Bernard1
Ratajczak Adam2
19"46'Rowba Sergiusz2
Bałdyga Artur0
21"44'Filipczak Aneta1
Błaszkiewicz Marta3
15"26'Kulpowicz Martyna0
Błaszkiewicz Marta3
15"24'Kulpowicz Martyna0
Filipczak Aneta3
12"49'Kirszenstein Patrycja3
Kulpowicz Martyna0
12"14'Kirszenstein Patrycja3
Błaszkiewicz Marta0
8"36'Kirszenstein Patrycja3
Filipczak Aneta0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Rowba Sergiusz102"08'
Łukasik Patryk86"27'
Hibner Jacek78"52'
Bok Jakub60"31'
Szkuta Łukasz59"36'
Zarwański Piotr54"37'
Bednarek Bartosz49"54'
Stężowski Przemysław49"28'
Kierzek Bernard48"50'
Bałdyga Artur45"10'
Błaszkiewicz Marta41"44'
Filipczak Aneta39"21'
Kulpowicz Martyna35"41'
Kirszenstein Patrycja29"18'

Czas setów: 9 godz. 15 min 54 s

OPENDAMSKA

482 min 52 s

13"10'
2 set
Pilarczyk Marcin0
Łukasik Patryk2
12"19'
2 set
Rowba Sergiusz2
Bałdyga Artur0
12"12'
1 set
Rowba Sergiusz1
Hibner Jacek3
8"47'
1 set
Zarwański Piotr0
Łukasik Patryk2
8"43'
1 set
Pilarczyk Marcin0
Łukasik Patryk2
8"40'
1 set
Łukasik Patryk0
Szkuta Łukasz3
8"37'
4 set
Rowba Sergiusz1
Hibner Jacek3
8"18'
2 set
Stężowski Przemysław1
Mazur Maciej2
8"11'
2 set
Rowba Sergiusz1
Hibner Jacek3
7"55'
2 set
Kierzek Bernard1
Ratajczak Adam2

73 min 2 s

5"32'
2 set
Filipczak Aneta1
Błaszkiewicz Marta3
5"27'
1 set
Kulpowicz Martyna0
Filipczak Aneta3
4"38'
1 set
Filipczak Aneta1
Błaszkiewicz Marta3
4"34'
2 set
Kulpowicz Martyna0
Błaszkiewicz Marta3
4"26'
1 set
Kulpowicz Martyna0
Błaszkiewicz Marta3
4"10'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Błaszkiewicz Marta0
4"07'
2 set
Kulpowicz Martyna0
Filipczak Aneta3
4"06'
4 set
Filipczak Aneta1
Błaszkiewicz Marta3
3"52'
3 set
Filipczak Aneta1
Błaszkiewicz Marta3
3"48'
3 set
Kulpowicz Martyna0
Błaszkiewicz Marta3

Małych punktów: 1907

OPENDAMSKA

1584

Hibner Jacek127
Rowba Sergiusz123
Bok Jakub108
Szkuta Łukasz106
Bednarek Bartosz98
Zarwański Piotr95
Kierzek Bernard88
Łukasik Patryk88
Stężowski Przemysław86
Bałdyga Artur83

323

Kirszenstein Patrycja99
Błaszkiewicz Marta91
Filipczak Aneta81
Kulpowicz Martyna52

Wszystkich rozegranych setów: 109

OPENDAMSKA

90

19


Wszystkich rozegranych meczów: 44

OPENDAMSKA

38

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.73'
1 set
Buszkiewicz Tomasz2
Piątkowski Michał0
0.82'
1 set
Filipczak Aneta2
Ratajczak Adam0
0.82'
2 set
Filipczak Aneta2
Ratajczak Adam0
14.82'
1 set
Bąkała Piotr0
Pilarczyk Marcin2
15.82'
1 set
Kołacki Mikołaj2
Bok Jakub1
15.91'
1 set
Piątkowski Michał2
Błaszkiewicz Marta0
16.27'
2 set
Piątkowski Michał0
Bałdyga Artur2
16.27'
1 set
Stężowski Przemysław2
Kierzek Bernard0
16.36'
2 set
Kierzek Bernard2
Filipczak Aneta0
16.45'
1 set
Bednarek Bartosz2
Ratajczak Adam0
14.82'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Filipczak Aneta0
15.18'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Filipczak Aneta0
15.91'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Filipczak Aneta0
16.18'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Kulpowicz Martyna0
16.18'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Błaszkiewicz Marta0
17.64'
3 set
Kulpowicz Martyna0
Filipczak Aneta3
18.27'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Kulpowicz Martyna0
20.00'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Błaszkiewicz Marta0
20.55'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Kulpowicz Martyna0
20.73'
3 set
Kulpowicz Martyna0
Błaszkiewicz Marta3

Decyzji sędziowskich: 3 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 3
100%
Nolet 0
0%

OPEN
3 4,4%
0-3-0
Łukasik Patryk1
Rowba Sergiusz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0