Najdłuższy mecz

OPENOU13OU19
28"49'Sztajnic Artur2
Paradowski Paweł1
27"15'Żak Marcin2
Wojciechowski Grzegorz1
24"56'Żak Marcin3
Polakowski Jan1
24"46'Draus Alan1
Gotówko Damian3
23"03'Pałac Maciej2
Franuszkiewicz Mariusz1
22"29'Gaborski Krzysztof2
Zawadzki Kacper1
21"22'Sztajnic Artur2
Wysoczański Marcin1
20"46'Żak Marcin3
Gotówko Damian1
20"44'Leśniak Bartosz1
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
18"58'Lewkowicz Igor2
Pogoda Michał1
26"06'Charzewski-Woś Fryderyk2
Stączek Karol3
16"19'Hryń Adam1
Nogawka Maciej3
11"57'Charzewski-Woś Fryderyk3
Hryń Adam0
11"09'Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
10"59'Hryń Adam0
Stączek Karol3
9"39'Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
21"39'Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
16"40'Lewkowicz Igor2
Nogawka Maciej1
16"20'Zawadzki Kacper2
Filipkowska Alicja0
10"58'Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja2
9"31'Zawadzki Kacper2
Nogawka Maciej0
8"13'Filipkowska Alicja2
Nogawka Maciej0
'Kozieł Damian0
Zawadzki Kacper2
'Kozieł Damian0
Lewkowicz Igor2
'Kozieł Damian0
Nogawka Maciej2
'Kozieł Damian0
Filipkowska Alicja2

Najdłużej na korcie

OPENOU13OU19
Szmańda Łukasz76"58'
Sztajnic Artur73"28'
Żak Marcin70"51'
Paradowski Paweł67"04'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka65"02'
Gotówko Damian60"55'
Pałac Maciej57"59'
Gaborski Krzysztof56"49'
Wojciechowski Grzegorz56"14'
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej55"42'
Charzewski-Woś Fryderyk40"13'
Stączek Karol37"52'
Hryń Adam34"18'
Nogawka Maciej33"49'
Lewkowicz Igor43"09'
Zawadzki Kacper43"03'
Filipkowska Alicja33"34'
Nogawka Maciej30"34'

Czas setów: 12 godz 16 min 48 s

OPENOU13OU19

588 min 32 s

12"15'
2 set
Szmańda Łukasz0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
12"00'
1 set
Zawadzki Kacper0
Szmańda Łukasz2
11"02'
3 set
Żak Marcin2
Wojciechowski Grzegorz1
10"38'
2 set
Pałac Maciej0
Szmańda Łukasz2
9"31'
1 set
Sztajnic Artur2
Paradowski Paweł1
8"07'
2 set
Sztajnic Artur2
Paradowski Paweł1
7"56'
3 set
Lewkowicz Igor2
Pogoda Michał1
7"49'
3 set
Sztajnic Artur2
Wysoczański Marcin1
7"48'
2 set
Szmańda Łukasz2
Sztajnic Artur1
7"41'
3 set
Sztajnic Artur2
Paradowski Paweł1

73 min 6 s

5"05'
4 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Stączek Karol3
4"44'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Stączek Karol3
4"27'
2 set
Hryń Adam1
Nogawka Maciej3
4"03'
3 set
Hryń Adam1
Nogawka Maciej3
3"46'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
3"44'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Stączek Karol3
3"34'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Hryń Adam0
3"33'
1 set
Hryń Adam1
Nogawka Maciej3
3"28'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Hryń Adam0
3"23'
2 set
Stączek Karol0
Nogawka Maciej3

75 min 10 s

9"13'
1 set
Zawadzki Kacper2
Filipkowska Alicja0
7"20'
3 set
Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
7"04'
2 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja2
7"00'
2 set
Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
6"17'
2 set
Zawadzki Kacper2
Filipkowska Alicja0
5"23'
1 set
Lewkowicz Igor2
Nogawka Maciej1
5"11'
3 set
Lewkowicz Igor2
Nogawka Maciej1
4"49'
1 set
Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
4"33'
1 set
Zawadzki Kacper2
Nogawka Maciej0
4"13'
2 set
Filipkowska Alicja2
Nogawka Maciej0

Małych punktów: 2732

OPENOU13OU19

2013

Żak Marcin133
Gotówko Damian115
Szmańda Łukasz114
Draus Alan109
Paradowski Paweł106
Bąk-Dzierżyński Bartłomiej106
Sztajnic Artur103
Franuszkiewicz Mariusz100
Czarzasta-Gotówko Agnieszka99
Wojciechowski Grzegorz98

338

Nogawka Maciej107
Stączek Karol92
Charzewski-Woś Fryderyk90
Hryń Adam49

381

Zawadzki Kacper100
Lewkowicz Igor93
Filipkowska Alicja86
Nogawka Maciej58
Kozieł Damian44

Wszystkich rozegranych setów: 157

OPENOU13OU19

114

21

22


Wszystkich rozegranych meczów: 61

OPENOU13OU19

45

6

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU13OU19
14.73'
2 set
Filipkowska Alicja0
Wysoczański Marcin2
15.36'
3 set
Wysoczański Marcin1
Żak Marcin2
16.36'
1 set
Surowiec Zbigniew0
Pałac Maciej2
16.64'
1 set
Pałac Maciej0
Polakowski Jan2
17.36'
2 set
Pogoda Michał0
Filipkowska Alicja2
17.73'
2 set
Pogoda Michał2
Surowiec Zbigniew0
18.09'
3 set
Polakowski Jan0
Draus Alan3
18.27'
1 set
Janiszewski Bartosz2
Leśniak Bartosz0
18.82'
2 set
Janiszewski Bartosz0
Draus Alan2
18.91'
2 set
Paradowski Paweł2
Lewkowicz Igor0
12.45'
3 set
Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
14.55'
2 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
15.55'
4 set
Hryń Adam1
Nogawka Maciej3
16.73'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Stączek Karol3
16.91'
1 set
Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
17.18'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
17.18'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Hryń Adam0
17.36'
1 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
17.64'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
17.82'
5 set
Charzewski-Woś Fryderyk2
Stączek Karol3
15.73'
1 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja2
19.00'
2 set
Lewkowicz Igor2
Nogawka Maciej1
21.00'
2 set
Zawadzki Kacper2
Nogawka Maciej0
21.27'
1 set
Filipkowska Alicja2
Nogawka Maciej0
23.00'
2 set
Filipkowska Alicja2
Nogawka Maciej0
24.82'
1 set
Zawadzki Kacper2
Nogawka Maciej0
26.27'
1 set
Zawadzki Kacper1
Lewkowicz Igor2
28.27'
3 set
Lewkowicz Igor2
Nogawka Maciej1
29.36'
1 set
Lewkowicz Igor2
Nogawka Maciej1
32.62'
2 set
Lewkowicz Igor0
Filipkowska Alicja2

Decyzji sędziowskich: 6 (0.2%)

Stroke 5
83.3%
Let 1
16.7%
Nolet 0
0%

OPEN
3 6.8%
2-1-0
Szmańda Łukasz0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
3 7.7%
3-0-0
Wysoczański Marcin1
Żak Marcin2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0