Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
53"21'Pełczyński Adam2
Nowisz Wojciech3
43"20'Karwowski Marcin3
Spoljar Domagoj1
36"38'Gnitecki Przemysław2
Szymczak Marcin1
34"24'Sapierzyński Robert2
Grzelakowski Marek1
33"57'Grzelakowski Marek2
Piskórz Tomasz1
33"41'Hemmerling Piotr3
Nowisz Wojciech0
30"34'Karwowski Marcin0
Hemmerling Piotr3
30"31'Gnitecki Przemysław1
Pieńkowski Krzysztof2
28"16'Majcher Jakub2
Purzewski Mateusz1
28"06'Królewski Edward2
Szymczak Marcin1
22"44'Leszczyński Stanisław2
Sypniewska Małgorzata1
22"38'Leszczyński Stanisław1
Multan Grzegorz2
15"50'Rogalski Artur0
Kowalik Maciej2
13"01'Rogalski Artur2
Karolak Łukasz0
12"31'Sypniewska Małgorzata2
Karolak Łukasz0
11"37'Rogalski Artur2
Sypniewska Małgorzata0
11"30'Szumowski Jan2
Sypniewska Małgorzata0
11"23'Leszczyński Stanisław0
Karolak Łukasz2
10"51'Karolak Łukasz0
Michalczuk Paweł2
10"25'Leszczyński Stanisław0
Rogalski Artur2
47"58'Matowicka Magdalena2
Gawryluk Monika3
30"19'Michnowska Katarzyna3
Gawryluk Monika2
23"46'Wilińska Joanna1
Sypniewska Małgorzata3
23"37'Margalska Anna1
Matowicka Magdalena3
23"22'Matowicka Magdalena1
Sopińska Patrycja3
19"28'Sopińska Patrycja0
Sypniewska Małgorzata3
18"52'Gawryluk Monika1
Witkowska Dominika3
17"46'Bruk Anna0
Witkowska Dominika3
17"34'Sypniewska Małgorzata0
Witkowska Dominika3
17"30'Matowicka Magdalena0
Wilińska Joanna3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Nowisz Wojciech116"08'
Karwowski Marcin115"44'
Pełczyński Adam112"28'
Hemmerling Piotr106"21'
Szymczak Marcin90"39'
Gnitecki Przemysław88"45'
Strulak Robert86"07'
Grzelakowski Marek84"43'
Pieńkowski Krzysztof84"43'
Bakuła Wojciech78"07'
Leszczyński Stanisław58"20'
Rzeszutko Małgorzata50"42'
Rogalski Artur43"40'
Karolak Łukasz41"06'
Multan Grzegorz19"15'
Kowalik Maciej13"49'
Szumowski Jan9"56'
Michalczuk Paweł9"20'
Matowicka Magdalena92"23'
Gawryluk Monika78"02'
Michnowska Katarzyna53"10'
Rzeszutko Małgorzata50"35'
Sopińska Patrycja48"49'
Witkowska Dominika44"50'
Wilińska Joanna41"35'
Bruk Anna39"16'
Margalska Anna30"41'
Jędrzejczak Kamila22"31'

Czas setów: 25 godz. 12 min 52 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1138 min 52 s

14"20'
2 set
Gnitecki Przemysław2
Szymczak Marcin1
13"48'
4 set
Karwowski Marcin3
Spoljar Domagoj1
13"32'
3 set
Grzelakowski Marek2
Piskórz Tomasz1
13"02'
2 set
Hemmerling Piotr3
Nowisz Wojciech0
12"54'
1 set
Nowak Piotr0
Karwowski Marcin2
12"21'
1 set
Pełczyński Adam2
Nowisz Wojciech3
11"59'
3 set
Karwowski Marcin0
Hemmerling Piotr3
11"37'
1 set
Kowalik Maciej0
Hemmerling Piotr2
11"24'
3 set
Królewski Edward2
Szymczak Marcin1
11"18'
3 set
Sapierzyński Robert2
Grzelakowski Marek1

123 min 4 s

7"59'
3 set
Leszczyński Stanisław2
Sypniewska Małgorzata1
7"52'
2 set
Leszczyński Stanisław2
Sypniewska Małgorzata1
7"41'
2 set
Rogalski Artur0
Kowalik Maciej2
7"10'
3 set
Leszczyński Stanisław1
Multan Grzegorz2
6"16'
2 set
Leszczyński Stanisław1
Multan Grzegorz2
6"08'
1 set
Rogalski Artur0
Kowalik Maciej2
5"54'
2 set
Rogalski Artur2
Karolak Łukasz0
5"49'
1 set
Leszczyński Stanisław1
Multan Grzegorz2
5"44'
1 set
Sypniewska Małgorzata2
Karolak Łukasz0
5"24'
2 set
Rogalski Artur2
Sypniewska Małgorzata0

250 min 56 s

12"48'
5 set
Matowicka Magdalena2
Gawryluk Monika3
10"15'
1 set
Matowicka Magdalena2
Gawryluk Monika3
7"43'
1 set
Sypniewska Małgorzata0
Witkowska Dominika3
7"04'
3 set
Sopińska Patrycja0
Sypniewska Małgorzata3
6"42'
2 set
Margalska Anna1
Matowicka Magdalena3
6"13'
1 set
Michnowska Katarzyna3
Gawryluk Monika2
6"07'
3 set
Matowicka Magdalena2
Gawryluk Monika3
5"58'
4 set
Matowicka Magdalena2
Gawryluk Monika3
5"41'
2 set
Matowicka Magdalena2
Gawryluk Monika3
5"40'
4 set
Wilińska Joanna1
Sypniewska Małgorzata3

Małych punktów: 4610

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

3283

Pełczyński Adam171
Nowisz Wojciech158
Hemmerling Piotr149
Karwowski Marcin141
Pieńkowski Krzysztof137
Rubczyński Szczepan120
Kowalik Maciej114
Bakuła Wojciech114
Strulak Robert112
Purzewski Mateusz111

385

Rogalski Artur81
Leszczyński Stanisław79
Rzeszutko Małgorzata74
Karolak Łukasz54
Multan Grzegorz31
Kowalik Maciej22
Michalczuk Paweł22
Szumowski Jan22

942

Matowicka Magdalena161
Gawryluk Monika129
Michnowska Katarzyna120
Witkowska Dominika108
Wilińska Joanna91
Rzeszutko Małgorzata84
Bruk Anna84
Sopińska Patrycja77
Margalska Anna62
Jędrzejczak Kamila26

Wszystkich rozegranych setów: 256

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

181

22

53


Wszystkich rozegranych meczów: 97

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

72

10

15


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.91'
2 set
Fajfer Tomasz2
Multan Grzegorz1
1.00'
1 set
Skonieczny Mateusz0
Wolski Oskar2
1.09'
1 set
Fajfer Tomasz2
Multan Grzegorz1
1.09'
3 set
Fajfer Tomasz2
Multan Grzegorz1
2.82'
1 set
Hrycaj Marcin2
Sapierzyński Robert0
14.00'
1 set
Kowalik Maciej2
Michalczuk Paweł0
17.27'
1 set
Królewski Edward2
Dymel Krzysztof0
17.64'
1 set
Nowak Piotr0
Rubczyński Szczepan2
18.27'
2 set
Dymel Krzysztof2
Purzewski Mateusz0
18.27'
2 set
Spoljar Domagoj2
Hrycaj Marcin0
22.91'
1 set
Leszczyński Stanisław2
Sypniewska Małgorzata1
23.27'
2 set
Leszczyński Stanisław0
Rogalski Artur2
23.73'
1 set
Rogalski Artur2
Sypniewska Małgorzata0
24.09'
1 set
Karolak Łukasz0
Michalczuk Paweł2
25.55'
2 set
Leszczyński Stanisław0
Karolak Łukasz2
26.27'
2 set
Szumowski Jan2
Sypniewska Małgorzata0
26.73'
1 set
Leszczyński Stanisław0
Rogalski Artur2
26.82'
2 set
Karolak Łukasz0
Michalczuk Paweł2
27.45'
1 set
Rogalski Artur2
Karolak Łukasz0
27.91'
1 set
Szumowski Jan2
Sypniewska Małgorzata0
1.73'
2 set
Wilińska Joanna3
Michnowska Katarzyna0
13.91'
4 set
Margalska Anna1
Matowicka Magdalena3
14.55'
4 set
Gawryluk Monika1
Witkowska Dominika3
15.64'
1 set
Michnowska Katarzyna3
Jędrzejczak Kamila0
16.18'
3 set
Margalska Anna3
Jędrzejczak Kamila0
18.09'
3 set
Michnowska Katarzyna3
Jędrzejczak Kamila0
18.18'
1 set
Wilińska Joanna3
Michnowska Katarzyna0
18.36'
1 set
Michnowska Katarzyna0
Bruk Anna3
18.64'
3 set
Wilińska Joanna1
Sypniewska Małgorzata3
19.18'
3 set
Michnowska Katarzyna0
Bruk Anna3

Decyzji sędziowskich: 25 (0,5%)

Stroke 13
52%
Let 11
44%
Nolet 1
4%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
6 7,4%
6-0-0
Pieńkowski Krzysztof1
Nowisz Wojciech3
3 7%
0-3-0
Tomczyk Konrad2
Fajfer Tomasz0
3 8,8%
2-1-0
Daniluk Rafał0
Pieńkowski Krzysztof2
2 3,8%
1-1-0
Tomczyk Konrad2
Majcher Jakub1
1 1,7%
0-1-0
Strulak Robert2
Wolski Oskar1
1 2,7%
1-0-0
Michalczuk Paweł0
Szymczak Marcin2
1 1,8%
1-0-0
Rubczyński Szczepan1
Pełczyński Adam2
1 2,6%
0-1-0
Strulak Robert0
Soszka Stefan2
1 3%
1-0-0
Szumowski Jan2
Sypniewska Małgorzata0
3 4,6%
1-1-1
Wilińska Joanna1
Sypniewska Małgorzata3
1 1,5%
0-1-0
Gawryluk Monika1
Witkowska Dominika3
1 0,8%
0-1-0
Matowicka Magdalena2
Gawryluk Monika3
1 2,3%
0-1-0
Sypniewska Małgorzata0
Witkowska Dominika3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0