Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
26"55'Kowalski Tomasz1
Rudnik Sylwester3
21"39'Kociniak Daniel Krzysztof1
Dobosz Mariusz2
21"06'Makowski Marcin1
Nowak Mariusz2
19"18'Haś Marcin1
Kociniak Daniel Krzysztof2
18"05'Kubiak Bartłomiej1
Woch Paulina2
17"40'Skibiński Damian1
Haś Marcin2
16"53'Ciesielski Grzegorz2
Woch Paulina1
15"57'Milczarski Łukasz2
Skibiński Damian1
14"35'Skibiński Damian2
Kubiak Bartłomiej1
14"30'Dobosz Mariusz0
Rudnik Sylwester2
'Biś Grzegorz0
Kociniak Daniel Krzysztof2
'Tarnowski Michał0
Śmieszkowicz Michał2
'Tarnowski Michał2
Biś Grzegorz0
14"43'Kubis Kasia0
Filipczak Aneta3
14"42'Kubis Kasia0
Woch Paulina3
14"29'Filipczak Aneta0
Woch Paulina3
13"29'Kociniak Marta0
Kubis Kasia3
13"27'Kociniak Marta0
Filipczak Aneta3
11"10'Kociniak Marta0
Woch Paulina3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Rudnik Sylwester59"00'
Kowalski Tomasz54"09'
Kociniak Daniel52"37'
Dobosz Mariusz51"44'
Skibiński Damian49"52'
Woch Paulina47"59'
Nowak Mariusz47"52'
Haś Marcin44"17'
Makowski Marcin42"45'
Skórniewski Paweł41"16'
Filipczak Aneta34"21'
Kubis Kasia34"10'
Woch Paulina32"47'
Kociniak Marta31"28'

Czas setów: 6 godz. 57 min 10 s

OPENDAMSKA

350 min 47 s

17"23'
4 set
Kowalski Tomasz1
Rudnik Sylwester3
7"19'
2 set
Nowak Mariusz0
Rudnik Sylwester2
6"57'
3 set
Makowski Marcin1
Nowak Mariusz2
6"44'
2 set
Makowski Marcin1
Nowak Mariusz2
6"34'
1 set
Dobosz Mariusz0
Rudnik Sylwester2
6"34'
2 set
Milczarski Łukasz0
Kowalski Tomasz2
6"30'
2 set
Kociniak Daniel Krzysztof1
Dobosz Mariusz2
6"27'
2 set
Dobosz Mariusz0
Rudnik Sylwester2
6"24'
3 set
Kociniak Daniel Krzysztof1
Dobosz Mariusz2
6"22'
1 set
Kubiak Bartłomiej1
Woch Paulina2

66 min 23 s

5"27'
1 set
Kubis Kasia0
Filipczak Aneta3
4"41'
3 set
Kubis Kasia0
Woch Paulina3
4"21'
3 set
Kociniak Marta0
Filipczak Aneta3
4"20'
3 set
Kociniak Marta0
Kubis Kasia3
4"15'
1 set
Filipczak Aneta0
Woch Paulina3
4"00'
3 set
Filipczak Aneta0
Woch Paulina3
3"34'
1 set
Kociniak Marta0
Kubis Kasia3
3"33'
2 set
Kubis Kasia0
Woch Paulina3
3"32'
3 set
Kociniak Marta0
Woch Paulina3
3"24'
1 set
Kociniak Marta0
Filipczak Aneta3

Małych punktów: 1714

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1311

Kowalski Tomasz104
Rudnik Sylwester102
Kociniak Daniel101
Skibiński Damian100
Woch Paulina97
Dobosz Mariusz95
Nowak Mariusz87
Skórniewski Paweł85
Milczarski Łukasz84
Makowski Marcin83

116

Tarnowski Michał37
Biś Grzegorz35
Kociniak Daniel22
Śmieszkowicz Michał22

287

Woch Paulina99
Filipczak Aneta84
Kubis Kasia67
Kociniak Marta37

Wszystkich rozegranych setów: 100

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

76

6

18


Wszystkich rozegranych meczów: 41

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

32

3

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.73'
3 set
Kowalski Tomasz1
Rudnik Sylwester3
12.27'
1 set
Rudnik Sylwester2
Śmieszkowicz Michał0
13.00'
2 set
Kubiak Bartłomiej2
Filipczak Aneta0
13.18'
2 set
Goździkowski Marcin0
Milczarski Łukasz2
13.18'
1 set
Kubiak Bartłomiej0
Kowalski Tomasz2
14.09'
1 set
Goździkowski Marcin2
Filipczak Aneta0
15.64'
2 set
Skórniewski Paweł1
Dobosz Mariusz2
16.27'
2 set
Kubiak Bartłomiej0
Kowalski Tomasz2
16.45'
2 set
Makowski Marcin2
Haś Marcin0
16.64'
1 set
Ciesielski Grzegorz0
Nowak Mariusz2
15.55'
1 set
Kociniak Marta0
Woch Paulina3
16.09'
2 set
Kociniak Marta0
Kubis Kasia3
17.00'
2 set
Kubis Kasia0
Filipczak Aneta3
17.45'
3 set
Kubis Kasia0
Filipczak Aneta3
17.64'
2 set
Kociniak Marta0
Filipczak Aneta3
17.73'
2 set
Kociniak Marta0
Woch Paulina3
18.09'
1 set
Kubis Kasia0
Woch Paulina3
18.27'
2 set
Filipczak Aneta0
Woch Paulina3
18.55'
1 set
Kociniak Marta0
Filipczak Aneta3
19.27'
3 set
Kociniak Marta0
Woch Paulina3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0