Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
63"12'Hemmerling Piotr2
Marszał Adrian3
60"16'Kowalewski Konrad3
Królewski Edward2
56"39'Szymanowski Marek2
Szymczak Marcin3
52"20'Filipowski Dariusz3
Wilas Dawid2
49"54'Soszka Stefan2
Rogalski Mikołaj3
49"28'Popko Łukasz2
Khan Kaleemullah3
48"51'Atras Przemysław3
Hemmerling Piotr0
45"31'Fulneczek Adrian2
Wilas Dawid3
44"50'Popko Łukasz1
Nowak Piotr3
42"45'Rykowski Rafał1
Atras Przemysław3
42"49'Kowalewski Konrad3
Wycisło Wojciech1
41"20'Pierzgalski Marcin3
Drobnica Sebastian2
41"18'Polakowski Jan1
Choma Damian3
39"57'Kroll Adam2
Godula Maciej3
39"14'Zalewski Jakub2
Kleczyński Marcin3
38"56'Gotówko Damian3
Grzelakowski Marek1
38"43'Menżyk Krzysztof3
Grzelakowski Marek2
38"43'Wasilewski Jan3
Gotówko Damian1
37"21'Mierzejewski Michał1
Zalewski Jakub3
36"18'Chlebowicz Piotr1
Maciejewski Adam3
37"21'Owczarek Małgorzata3
Ogorodnik Julia2
34"37'Sopińska Patrycja3
Wilińska Joanna2
32"46'Szymaniak Kinga3
Zawartka Anna1
32"27'Witkowska Dominika3
Owcarz Katarzyna2
31"04'Pozlewicz Anna2
Popko Aleksandra3
30"05'Wilas Kamila2
Pozlewicz Anna3
29"41'Czarzasta Agnieszka3
Drabczyk Joanna1
28"12'Drabczyk Joanna3
Burak Julia1
26"23'Paździor Magdalena3
Wasilewska Kinga2
26"06'Owczarek Małgorzata1
Owcarz Katarzyna3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Popko Łukasz161"33'
Filipowski Dariusz157"16'
Kowalewski Konrad147"47'
Hemmerling Piotr147"23'
Rogalski Mikołaj144"55'
Atras Przemysław144"23'
Królewski Edward135"53'
Choma Damian133"39'
Soszka Stefan131"32'
Marszał Adrian124"03'
Kroll Adam125"58'
Godula Maciej117"50'
Grzelakowski Marek117"30'
Mierzejewski Michał107"29'
Zalewski Jakub107"20'
Gotówko Damian106"44'
Zierkiewicz Piotr104"03'
Chlebowicz Piotr95"10'
Zieliński Jakub88"05'
Popiołek Piotr88"00'
Owcarz Katarzyna102"50'
Pozlewicz Anna95"33'
Owczarek Małgorzata91"39'
Łapa Joanna89"42'
Szymaniak Kinga88"22'
Witkowska Dominika87"54'
Mierzejewska Natalia83"32'
Burak Julia83"05'
Zawartka Anna81"50'
Patałąg Julia80"38'

Czas setów: 63 godz. 42 min 32 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1595 min 14 s

19"41'
2 set
Atras Przemysław3
Hemmerling Piotr0
15"16'
5 set
Kowalewski Konrad3
Królewski Edward2
15"08'
5 set
Szymanowski Marek2
Szymczak Marcin3
14"04'
3 set
Atras Przemysław3
Hemmerling Piotr0
13"50'
4 set
Soszka Stefan1
Filipowski Dariusz3
13"43'
2 set
Filipowski Dariusz3
Andrzejczak Karol0
13"31'
2 set
Hemmerling Piotr2
Marszał Adrian3
13"24'
3 set
Popko Łukasz1
Nowak Piotr3
13"21'
5 set
Hemmerling Piotr2
Marszał Adrian3
12"28'
3 set
Atras Przemysław3
Rogalski Mikołaj0

1159 min 28 s

13"33'
3 set
Kowalewski Konrad3
Wycisło Wojciech1
12"37'
4 set
Gotówko Damian3
Grzelakowski Marek1
11"32'
2 set
Popiołek Piotr3
Drobnica Sebastian0
11"23'
2 set
Rowba Sergiusz0
Nowak Piotr3
11"21'
2 set
Wasilewski Jan3
Gotówko Damian1
11"21'
4 set
Polakowski Jan1
Choma Damian3
11"02'
5 set
Zierkiewicz Piotr3
Zieliński Jakub2
10"04'
3 set
Młyński Oskar0
Kawalec Ireneusz3
10"00'
2 set
Godula Maciej3
Rohun Peter0
9"59'
1 set
Godula Maciej1
Kowalewski Konrad3

1067 min 50 s

14"08'
3 set
Mierzejewska Natalia3
Drabowska Karolina0
12"30'
1 set
Popko Aleksandra0
Owcarz Katarzyna3
10"28'
1 set
Błaszkiewicz Marta0
Mierzejewska Natalia3
10"25'
3 set
Burak Aleksandra3
Maskiewicz Małgorzata0
9"03'
3 set
Szymaniak Kinga3
Zawartka Anna1
8"49'
3 set
Burak Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
7"50'
1 set
Kamińska Magda0
Tyma Karina3
7"48'
1 set
Ogorodnik Julia3
Grzechowiak DorotaW
7"45'
3 set
Kamińska Magda0
Tyma Karina3
7"37'
3 set
Mohamed Nazia0
Czarzasta Agnieszka3

Małych punktów: 11281

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

4021

Filipowski Dariusz197
Choma Damian196
Kowalewski Konrad187
Popko Łukasz181
Wojnarski Marek171
Rogalski Mikołaj167
Florczyk Paweł165
Schweertman Piëdro165
Marszał Adrian161
Matejski Tomasz148

3439

Kroll Adam207
Godula Maciej176
Chlebowicz Piotr174
Zierkiewicz Piotr166
Grzelakowski Marek165
Świeca Bartosz162
Zalewski Jakub154
Mierzejewski Michał153
Zieliński Jakub152
Gotówko Damian149

3821

Kaniewska Emilia181
Paździor Magdalena179
Witkowska Dominika173
Pozlewicz Anna169
Tyma Karina166
Burak Julia165
Szymaniak Kinga165
Łapa Joanna164
Owcarz Katarzyna162
Patałąg Julia154

Wszystkich rozegranych setów: 643

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

226

193

224


Wszystkich rozegranych meczów: 181

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

62

54

65


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
1.64'
4 set
Kowalewski Konrad3
Górka Grzegorz2
1.91'
3 set
Kowalewski Konrad3
Górka Grzegorz2
15.00'
2 set
Fulneczek Adrian0
Podgórski Bartłomiej3
16.55'
1 set
Marszał Adrian3
Khan Kaleemullah0
16.55'
2 set
Nowak Piotr0
Rykowski Rafał3
16.82'
2 set
Schweertman Piëdro3
Kleczyński Marcin0
17.00'
3 set
Atras Przemysław0
Schweertman Piëdro3
17.09'
3 set
Schweertman Piëdro3
Kleczyński Marcin0
17.27'
1 set
Nowak Piotr0
Rykowski Rafał3
18.64'
3 set
Nowak Piotr0
Schweertman Piëdro3
0.36'
1 set
Zalewski Jakub2
Chlebowicz Piotr3
0.45'
3 set
Zalewski Jakub2
Chlebowicz Piotr3
0.55'
3 set
Popiołek Piotr3
Drobnica Sebastian0
0.55'
2 set
Zalewski Jakub2
Chlebowicz Piotr3
17.00'
1 set
Choma Damian3
Pilarczyk Marcin0
17.09'
2 set
Zierkiewicz Piotr3
Zieliński Jakub2
17.27'
2 set
Popiołek Piotr3
Godbole Artur0
17.36'
3 set
Rohun Peter1
Wycisło Wojciech3
17.45'
1 set
Zieliński Mateusz3
Pierzgalski Marcin0
17.73'
3 set
Drobnica Sebastian1
Zieliński Jakub3
11.36'
2 set
Drabowska Karolina0
Wasilewska Kinga3
11.36'
4 set
Kaniewska Emilia3
Paździor Magdalena1
11.45'
1 set
Kaniewska Emilia3
Drabowska Karolina0
11.64'
2 set
Wilas Kamila3
Błaszkiewicz Marta0
11.82'
1 set
Drabowska Karolina0
Owczarek Małgorzata3
12.09'
2 set
Drabowska Karolina0
Owczarek Małgorzata3
12.27'
2 set
Kaniewska Emilia3
Drabowska Karolina0
12.45'
3 set
Wilińska Joanna0
Tyma Karina3
12.73'
3 set
Drabowska Karolina0
Owczarek Małgorzata3
13.45'
1 set
Grzechowiak Natasza0
Zawartka Anna3

Decyzji sędziowskich: 119 (1%)

Stroke 33
27,7%
Let 83
69,7%
Nolet 3
2,5%

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
29 39,2%
11-18-0
Atras Przemysław3
Hemmerling Piotr0
13 12%
0-13-0
Popko Łukasz2
Khan Kaleemullah3
12 13,5%
3-8-1
Przybysz Grzegorz3
Florczyk Paweł1
11 11%
6-5-0
Kowalewski Konrad3
Górka Grzegorz2
7 10,8%
0-7-0
Przybysz Grzegorz3
Wojnarski Marek0
4 5,8%
2-2-0
Rykowski Rafał1
Atras Przemysław3
4 6,7%
0-4-0
Filipowski Dariusz0
Hemmerling Piotr3
3 5,7%
2-1-0
Hemmerling Piotr3
Przybysz Grzegorz0
3 5,9%
1-2-0
Szymczak Marcin0
Marszał Adrian3
2 2,6%
0-2-0
Popko Łukasz1
Nowak Piotr3
4 5,6%
0-4-0
Godula Maciej1
Kowalewski Konrad3
4 5,6%
0-4-0
Kowalewski Konrad3
Wycisło Wojciech1
3 4,6%
1-2-0
Mierzejewski Michał3
Płaczek Maciej1
3 4,6%
1-1-1
Godula Maciej3
Rohun Peter0
2 3,4%
0-2-0
Młyński Oskar0
Godula Maciej3
2 2,9%
0-2-0
Rohun Peter1
Wycisło Wojciech3
5 9,4%
2-3-0
Kaniewska Emilia3
Drabczyk Joanna0
2 4,4%
1-1-0
Owcarz Katarzyna0
Tyma Karina3
2 3,5%
2-0-0
Burak Aleksandra0
Szymaniak Kinga3
1 2%
0-1-0
Popko Aleksandra0
Kaniewska Emilia3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0