Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
76"08'Atras Przemysław3
Spoljar Domagoj2
64"30'Pełczyński Adam2
Spoljar Domagoj3
58"19'Pełczyński Adam3
Rykowski Rafał2
55"19'Kowalski Dominik3
Popko Łukasz2
53"33'Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
49"04'Nowisz Wojciech1
Marszał Adrian3
43"45'Jachimowicz Michał3
Gnitecki Przemysław1
39"21'Kondratowicz Łukasz2
Rykowski Rafał3
39"09'Nowisz Wojciech3
Kondratowicz Łukasz1
38"56'Pełczyński Adam3
Rogalski Mikołaj2
42"03'Wasilewski Jan2
Hernas Nataniel3
40"38'Kruczek Tomasz3
Żak Marcin2
36"49'Steizer Adrian3
Jóźwiak Piotr2
36"44'Kruczek Tomasz3
Borg Michał2
36"33'Sapierzyński Robert2
Kędzierski Michał3
36"07'Dobry Marek3
Majcher Jakub2
35"43'Chlebowicz Piotr3
Wasilewski Jan1
34"20'Lipski Kajetan3
Wycisło Wojciech0
30"25'Dobry Marek1
Lipski Kajetan3
30"04'Żak Marcin3
Szymczyk Michał2
37"11'Krzywicka Paulina2
Kohlerova Klara3
36"41'Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
35"28'Patałąg Julia3
Łapa Joanna2
33"27'Owcarz Katarzyna3
Patałąg Julia1
26"24'Bruk Anna3
Maskiewicz Małgorzata1
26"13'Łapa Joanna3
Jarzembowska Maria1
25"26'Patałąg Sandra1
Sopińska Patrycja3
24"26'Zawartka Anna1
Krzywicka Paulina3
23"58'Maskiewicz Małgorzata1
Sopińska Patrycja3
23"58'Kohlerova Klara1
Szymaniak Kinga3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Atras Przemysław187"14'
Pełczyński Adam183"22'
Spoljar Domagoj179"34'
Kowalski Dominik142"20'
Nowisz Wojciech139"39'
Dróżdż Przemysław139"11'
Kondratowicz Łukasz135"13'
Jachimowicz Michał134"42'
Rogalski Mikołaj126"58'
Rykowski Rafał119"53'
Żak Marcin92"24'
Hernas Nataniel91"13'
Wasilewski Jan84"14'
Dobry Marek82"25'
Jagiełło Tomasz72"40'
Kruczek Tomasz64"45'
Lipski Kajetan56"45'
Majcher Jakub48"14'
Borg Michał47"04'
Szymczyk Michał44"43'
Patałąg Julia89"52'
Owcarz Katarzyna88"06'
Kohlerova Klara78"16'
Łapa Joanna77"37'
Szymaniak Kinga76"03'
Krzywicka Paulina73"59'
Bruk Anna72"32'
Zawartka Anna71"19'
Sopińska Patrycja70"19'
Witkowska Dominika61"55'

Czas setów: 43 godz 18 min 16 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1555 min 33 s

21"25'
2 set
Atras Przemysław3
Spoljar Domagoj2
19"40'
4 set
Nowisz Wojciech1
Marszał Adrian3
19"00'
5 set
Atras Przemysław3
Spoljar Domagoj2
17"01'
3 set
Pełczyński Adam2
Spoljar Domagoj3
16"06'
5 set
Pełczyński Adam2
Spoljar Domagoj3
14"24'
3 set
Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
14"19'
4 set
Kowalski Dominik3
Popko Łukasz2
12"52'
3 set
White Joseph0
Poleshchuk Daniel3
12"42'
3 set
Filipowski Dariusz1
Kondratowicz Łukasz3
12"38'
5 set
Pełczyński Adam3
Rykowski Rafał2

510 min 16 s

12"03'
2 set
Lipski Kajetan3
Wycisło Wojciech0
10"13'
3 set
Lipski Kajetan3
Wycisło Wojciech0
9"52'
4 set
Chlebowicz Piotr3
Wasilewski Jan1
9"34'
3 set
Hernas Nataniel0
Żak Marcin3
8"49'
1 set
Lipski Kajetan3
Wycisło Wojciech0
8"35'
3 set
Wasilewski Jan2
Hernas Nataniel3
8"27'
3 set
Dobry Marek1
Lipski Kajetan3
8"14'
3 set
Dobry Marek3
Majcher Jakub2
7"59'
4 set
Dobry Marek1
Lipski Kajetan3
7"58'
2 set
Steizer Adrian3
Jóźwiak Piotr2

532 min 27 s

10"52'
1 set
Krzywicka Paulina2
Kohlerova Klara3
9"53'
4 set
Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
8"27'
2 set
Ogorodnik Julia3
Bruk Anna0
8"04'
1 set
Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
7"30'
3 set
Owcarz Katarzyna3
Patałąg Julia1
7"26'
1 set
Owcarz Katarzyna3
Patałąg Julia1
7"16'
3 set
Bruk Anna3
Maskiewicz Małgorzata1
7"15'
4 set
Witkowska Dominika3
Patałąg Julia1
7"15'
4 set
Łapa Joanna3
Jarzembowska Maria1
7"11'
2 set
Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3

Małych punktów: 7789

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

4195

Kondratowicz Łukasz210
Pełczyński Adam205
Spoljar Domagoj203
Dróżdż Przemysław195
Jachimowicz Michał186
Kowalski Dominik180
Atras Przemysław179
Machno Artur163
Kurek Michał161
Rogalski Mikołaj158

1692

Żak Marcin163
Dobry Marek145
Hernas Nataniel134
Jagiełło Tomasz123
Wasilewski Jan117
Steizer Adrian116
Kruczek Tomasz102
Borg Michał95
Majcher Jakub91
Lipski Kajetan73

1902

Krzywicka Paulina148
Szymaniak Kinga147
Patałąg Julia143
Kohlerova Klara142
Owcarz Katarzyna138
Witkowska Dominika132
Zawartka Anna128
Sopińska Patrycja127
Bruk Anna125
Łapa Joanna116

Wszystkich rozegranych setów: 441

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

237

94

110


Wszystkich rozegranych meczów: 121

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

64

25

32


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.73'
4 set
Kurek Michał1
Kondratowicz Łukasz3
0.86'
2 set
Kurek Michał1
Kondratowicz Łukasz3
1.00'
1 set
Kurek Michał1
Kondratowicz Łukasz3
1.00'
2 set
Kurek Michał1
Kondratowicz Łukasz3
1.17'
1 set
Kurek Michał1
Kondratowicz Łukasz3
14.09'
2 set
Jachimowicz Michał3
Dróżdż Przemysław1
14.73'
3 set
Poleshchuk Daniel3
Lipski Kajetan0
15.55'
3 set
Kawalec Ireneusz0
Marszał Adrian3
16.00'
1 set
Kleczyński Marcin0
Laszuk Marcin3
17.82'
2 set
Poleshchuk Daniel3
Lipski Kajetan0
0.45'
2 set
Steizer Adrian0
Majcher Jakub3
0.45'
3 set
Steizer Adrian0
Majcher Jakub3
0.73'
1 set
Wasilewski Jan3
Jagiełło Tomasz1
0.91'
5 set
Steizer Adrian3
Jóźwiak Piotr2
1.38'
1 set
Steizer Adrian0
Majcher Jakub3
1.64'
1 set
Steizer Adrian0
Majcher Jakub3
16.45'
3 set
Dobry Marek3
Owczarz Jakub0
16.64'
1 set
Mądry Mateusz3
Pilch Michał0
19.18'
1 set
Żak Marcin3
Szymczyk Michał2
19.64'
2 set
Dobry Marek3
Owczarz Jakub0
0.73'
1 set
Jarzembowska Maria3
Patałąg Sandra0
9.64'
1 set
Buczkowska Ewa3
Drabowska Karolina0
12.27'
3 set
Buczkowska Ewa3
Drabowska Karolina0
13.09'
3 set
Drabowska Karolina0
Patałąg Sandra3
14.45'
2 set
Jarzembowska Maria3
Patałąg Sandra0
14.64'
2 set
Buczkowska Ewa3
Drabowska Karolina0
14.82'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Krzywicka Paulina3
15.55'
2 set
Bruk Anna3
Socha Małgorzata0
15.82'
3 set
Maskiewicz Małgorzata0
Krzywicka Paulina3
15.91'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Krzywicka Paulina3

Decyzji sędziowskich: 147 (1.9%)

Stroke 86
58.5%
Let 57
38.8%
Nolet 4
2.7%

OPENDAMSKA
14 18.4%
10-4-0
Nowisz Wojciech1
Marszał Adrian3
14 12.7%
8-6-0
Pełczyński Adam3
Rykowski Rafał2
13 13.8%
10-3-0
Atras Przemysław2
Nowisz Wojciech3
13 23.6%
9-4-0
Spoljar Domagoj3
Machno Artur0
11 12.8%
5-6-0
Tyma Konrad3
Khan Kaleemullah2
10 16.9%
4-4-2
Atras Przemysław1
Kotra Mateusz3
7 12.5%
5-2-0
White Joseph0
Poleshchuk Daniel3
6 10.2%
3-3-0
Khan Kaleemullah3
Kurek Michał0
5 8.3%
3-2-0
Kotra Mateusz3
Mądry Mateusz0
5 9.1%
3-2-0
Rykowski Rafał0
Marszał Adrian3
9 10.8%
6-3-0
Owcarz Katarzyna1
Szymaniak Kinga3
8 10.7%
4-3-1
Zawartka Anna1
Krzywicka Paulina3
6 6.8%
5-1-0
Krzywicka Paulina2
Kohlerova Klara3
2 2.7%
0-1-1
Kohlerova Klara1
Szymaniak Kinga3
2 3.7%
2-0-0
Kohlerova Klara3
Witkowska Dominika0
1 1.5%
1-0-0
Witkowska Dominika3
Patałąg Julia1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0