Najdłuższy mecz

OU9GU11OU11OU11 1-2OU11 3-4OU11 5-6OU11 7-9GU13OU13GU15OU15OU17
77"58'Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
12"08'Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
12"04'Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
24"41'Tuleja Maria1
Kozłowska Ewa3
19"32'Tuleja Maria0
Łukawska Natalia3
18"21'Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia0
17"10'Przywara Bianka1
Łukawska Natalia3
15"21'Kozłowska Ewa0
Góra Zuzanna3
13"50'Kozłowska Ewa3
Przywara Bianka0
12"58'Tuleja Maria3
Przywara Bianka0
12"28'Przywara Bianka0
Góra Zuzanna3
11"11'Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
10"49'Łukawska Natalia0
Góra Zuzanna3
33"49'Pawelczyk Miłosz3
Kliś Mikołaj2
25"54'Dunal Mikołaj3
Tuleja Maria2
19"41'Pawluk Tymon1
Pawelczyk Miłosz3
17"42'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
15"54'Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
14"16'Pawelczyk Miłosz0
Lohmann Mateusz3
12"58'Solawa Jakub0
Ptaszek Mateusz3
12"44'Pawluk Tymon0
Lohmann Szymon3
12"15'Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
11"45'Lohmann Szymon3
Kliś Mikołaj0
27"12'Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
28"35'Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1
13"01'Pawelczyk Miłosz3
Dunal Mikołaj0
26"48'Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
15"33'Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
'Tuleja Maria2
Pawluk Tymon3
23"50'Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
16"45'Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
16"04'Kozłowska Ewa3
Niedoba Julia0
15"30'Niedoba Julia0
Łukawska Natalia3
13"51'Niedoba Julia0
Malinowska Martyna3
13"24'Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3
33"15'Olech Antoni2
Żemojcin Jan3
29"38'Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
27"35'Lohmann Szymon3
Stawarski Michał1
27"15'Kazanowski Nikodem3
Żemojcin Jan1
26"34'Kazanowski Nikodem3
Solawa Jakub1
22"10'Mozer Dominik3
Olech Antoni1
21"02'Mozer Dominik3
Figura Tomasz Junior1
19"43'Lohmann Szymon3
Solawa Jakub0
19"09'Mozer Dominik1
Ptaszek Mateusz3
18"41'Figura Tomasz Junior3
Hibner Michał0
31"52'Malinowska Martyna3
Trojanowicz Aleksandra1
27"14'Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
20"56'Parafiniuk Zofia3
Trojanowicz Aleksandra1
15"51'Gałwa Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
15"46'Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
15"06'Malinowska Martyna0
Parafiniuk Zofia3
14"28'Trojanowicz Aleksandra0
Góra Jagoda3
13"11'Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
13"05'Malinowska Martyna0
Góra Jagoda3
10"29'Gałwa Aleksandra3
Malinowska Martyna0
37"39'Kazanowski Nikodem2
Hyżyk Mikołaj3
34"07'Stolecki Filip2
Figarski Jan3
32"41'Stawarski Michał3
Morys Szymon1
31"14'Kazanowski Nikodem3
Olech Antoni2
26"25'Juźwiak Maksymilian1
Morys Szymon3
24"13'Hernas Nataniel0
Szymaczek Piotr3
24"11'Stawarski Michał3
Kazanowski Nikodem1
23"44'Stolecki Filip1
Hernas Nataniel3
23"27'Kwiecień Aleksander3
Mozer Dominik1
22"17'Figarski Jan0
Szymaczek Piotr3
53"18'Szymaczek Piotr2
Lipski Kajetan3
42"52'Stolecki Filip2
Moncznik Mikołaj3
38"38'Figarski Jan2
Woziwodzki Jakub3
35"44'Makowski Maksymilian2
Sieradzan Wojciech3
34"43'Morys Szymon3
Witkowski Tomasz2
31"44'Hernas Nataniel3
Woziwodzki Jakub1
31"02'Makowski Maksymilian1
Moncznik Mikołaj3
29"47'Dobrzyński Wojciech2
Hernas Nataniel3
28"50'Hernas Nataniel1
Lipski Kajetan3
25"06'Dobrzyński Wojciech1
Szymaczek Piotr3

Najdłużej na korcie

OU9GU11OU11OU11 1-2OU11 3-4OU11 5-6OU11 7-9GU13OU13GU15OU15OU17
Dunal Mikołaj85"32'
Kliś Mikołaj83"18'
Lohmann Mateusz19"36'
Kozłowska Ewa60"36'
Łukawska Natalia56"15'
Tuleja Maria55"40'
Przywara Bianka44"25'
Góra Zuzanna40"10'
Pawelczyk Miłosz61"02'
Kliś Mikołaj58"11'
Pawluk Tymon46"41'
Lohmann Szymon45"10'
Lohmann Mateusz43"24'
Tuleja Maria34"13'
Dunal Mikołaj34"05'
Solawa Jakub27"26'
Ptaszek Mateusz24"18'
Ptaszek Mateusz21"13'
Lohmann Szymon21"13'
Lohmann Mateusz24"19'
Solawa Jakub24"19'
Pawelczyk Miłosz10"24'
Dunal Mikołaj10"24'
Kliś Mikołaj33"15'
Tuleja Maria20"28'
Pawluk Tymon12"47'
Łukawska Natalia47"18'
Kozłowska Ewa44"12'
Niedoba Julia37"05'
Malinowska Martyna35"31'
Lohmann Szymon74"31'
Żemojcin Jan73"34'
Kazanowski Nikodem57"46'
Figura Tomek Junior55"48'
Solawa Jakub55"27'
Mozer Dominik51"29'
Lohmann Mateusz49"06'
Stawarski Michał48"53'
Olech Antoni47"52'
Ptaszek Mateusz42"43'
Trojanowicz Aleksandra69"11'
Malinowska Martyna57"56'
Góra Jagoda56"49'
Gałwa Aleksandra52"26'
Parafiniuk Zofia51"40'
Kazanowski Nikodem104"40'
Stawarski Michał84"18'
Figarski Jan78"44'
Stolecki Filip76"27'
Hyżyk Mikołaj66"29'
Morys Szymon65"10'
Hernas Nataniel56"58'
Szymaczek Piotr55"13'
Sieradzan Wojciech53"21'
Olech Antoni52"05'
Szymaczek Piotr93"04'
Moncznik Mikołaj92"31'
Lipski Kajetan91"26'
Hernas Nataniel88"45'
Woziwodzki Jakub87"12'
Stolecki Filip84"03'
Morys Szymon80"56'
Figarski Jan79"37'
Makowski Maksymilian73"37'
Sieradzan Wojciech58"45'

Czas setów: 34 godz 40 min 8 s

OU9GU11OU11OU11 1-2OU11 3-4OU11 5-6OU11 7-9GU13OU13GU15OU15OU17

94 min 13 s

59"24'
1 set
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
6"14'
4 set
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
4"54'
3 set
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
4"38'
3 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
4"05'
2 set
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
3"15'
2 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
3"02'
1 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
3"02'
3 set
Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
2"56'
2 set
Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
2"43'
1 set
Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0

128 min 33 s

6"56'
3 set
Kozłowska Ewa0
Góra Zuzanna3
6"20'
2 set
Tuleja Maria1
Kozłowska Ewa3
5"48'
1 set
Tuleja Maria0
Łukawska Natalia3
5"46'
2 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia0
5"38'
3 set
Tuleja Maria0
Łukawska Natalia3
5"37'
1 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia0
5"27'
2 set
Tuleja Maria0
Łukawska Natalia3
5"24'
3 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia0
5"20'
1 set
Tuleja Maria1
Kozłowska Ewa3
4"24'
1 set
Przywara Bianka1
Łukawska Natalia3

187 min 15 s

8"07'
4 set
Pawelczyk Miłosz3
Kliś Mikołaj2
5"58'
1 set
Pawelczyk Miłosz0
Lohmann Mateusz3
5"25'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"20'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
5"17'
2 set
Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
5"15'
5 set
Pawelczyk Miłosz3
Kliś Mikołaj2
5"06'
1 set
Pawluk Tymon0
Lohmann Szymon3
4"39'
1 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
4"32'
2 set
Pawelczyk Miłosz3
Kliś Mikołaj2
4"32'
1 set
Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3

21 min 13 s

5"27'
5 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
5"03'
2 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
4"30'
1 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
3"20'
3 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
2"53'
4 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2

24 min 19 s

6"18'
4 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1
6"12'
3 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1
5"59'
1 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1
5"50'
2 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1

10 min 24 s

4"03'
3 set
Pawelczyk Miłosz3
Dunal Mikołaj0
3"36'
2 set
Pawelczyk Miłosz3
Dunal Mikołaj0
2"45'
1 set
Pawelczyk Miłosz3
Dunal Mikołaj0

33 min 15 s

7"04'
2 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
4"56'
1 set
Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
4"24'
3 set
Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
3"42'
3 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
3"39'
1 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
3"27'
2 set
Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
3"14'
5 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
2"49'
4 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
'
1 set
Tuleja Maria2
Pawluk Tymon3

82 min 3 s

6"14'
4 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
5"59'
3 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
5"13'
1 set
Kozłowska Ewa3
Niedoba Julia0
4"54'
1 set
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
4"42'
3 set
Niedoba Julia0
Łukawska Natalia3
4"36'
3 set
Niedoba Julia0
Malinowska Martyna3
4"33'
3 set
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
4"30'
2 set
Niedoba Julia0
Łukawska Natalia3
4"20'
2 set
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
4"13'
2 set
Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3

346 min 45 s

10"56'
3 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
9"54'
2 set
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
9"07'
2 set
Kazanowski Nikodem3
Żemojcin Jan1
8"40'
1 set
Kazanowski Nikodem3
Solawa Jakub1
7"17'
2 set
Lohmann Szymon3
Stawarski Michał1
7"15'
4 set
Lohmann Szymon3
Stawarski Michał1
7"02'
5 set
Olech Antoni2
Żemojcin Jan3
6"51'
2 set
Ptaszek Mateusz0
Stawarski Michał3
6"46'
1 set
Figura Tomasz Junior3
Hibner Michał0
6"22'
2 set
Olech Antoni2
Żemojcin Jan3

144 min 1 s

12"24'
1 set
Malinowska Martyna3
Trojanowicz Aleksandra1
6"34'
3 set
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
6"26'
2 set
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
6"24'
4 set
Malinowska Martyna3
Trojanowicz Aleksandra1
5"55'
1 set
Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
5"45'
2 set
Malinowska Martyna0
Parafiniuk Zofia3
5"30'
2 set
Gałwa Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
5"13'
1 set
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
5"04'
1 set
Parafiniuk Zofia3
Trojanowicz Aleksandra1
5"03'
3 set
Trojanowicz Aleksandra0
Góra Jagoda3

467 min 48 s

9"51'
1 set
Kazanowski Nikodem2
Hyżyk Mikołaj3
8"10'
4 set
Stawarski Michał3
Morys Szymon1
7"59'
1 set
Hernas Nataniel0
Szymaczek Piotr3
7"31'
2 set
Figarski Jan0
Szymaczek Piotr3
7"24'
3 set
Stawarski Michał3
Morys Szymon1
7"07'
2 set
Stolecki Filip3
Sieradzan Wojciech0
6"48'
2 set
Stawarski Michał3
Morys Szymon1
6"44'
3 set
Figarski Jan0
Szymaczek Piotr3
6"42'
3 set
Stolecki Filip2
Figarski Jan3
6"36'
1 set
Figarski Jan3
Morys Szymon0

540 min 19 s

16"06'
2 set
Szymaczek Piotr2
Lipski Kajetan3
13"11'
3 set
Stolecki Filip2
Moncznik Mikołaj3
10"31'
1 set
Makowski Maksymilian1
Moncznik Mikołaj3
10"10'
2 set
Stolecki Filip3
Morys Szymon0
9"15'
3 set
Figarski Jan0
Lipski Kajetan3
9"00'
1 set
Hernas Nataniel3
Woziwodzki Jakub1
8"55'
1 set
Szymaczek Piotr2
Lipski Kajetan3
8"44'
3 set
Hernas Nataniel3
Woziwodzki Jakub1
8"26'
3 set
Szymaczek Piotr2
Lipski Kajetan3
8"00'
3 set
Dobrzyński Wojciech1
Szymaczek Piotr3

Małych punktów: 7294

OU9GU11OU11OU11 1-2OU11 3-4OU11 5-6OU11 7-9GU13OU13GU15OU15OU17

157

Lohmann Mateusz66
Kliś Mikołaj51
Dunal Mikołaj40

517

Góra Zuzanna128
Kozłowska Ewa116
Łukawska Natalia112
Tuleja Maria104
Przywara Bianka57

775

Lohmann Szymon132
Lohmann Mateusz118
Ptaszek Mateusz99
Pawelczyk Miłosz97
Kliś Mikołaj91
Solawa Jakub73
Pawluk Tymon64
Dunal Mikołaj52
Tuleja Maria49

86

Lohmann Szymon45
Ptaszek Mateusz41

70

Lohmann Mateusz41
Solawa Jakub29

46

Pawelczyk Miłosz33
Dunal Mikołaj13

229

Kliś Mikołaj86
Tuleja Maria79
Pawluk Tymon64

308

Malinowska Martyna99
Łukawska Natalia87
Kozłowska Ewa87
Niedoba Julia35

1269

Lohmann Szymon145
Żemojcin Jan131
Figura Tomek Junior109
Solawa Jakub108
Stawarski Michał106
Kazanowski Nikodem101
Mozer Dominik101
Lohmann Mateusz93
Ptaszek Mateusz89
Olech Antoni70

563

Góra Jagoda145
Gałwa Aleksandra133
Parafiniuk Zofia107
Trojanowicz Aleksandra104
Malinowska Martyna74

1609

Stawarski Michał165
Kazanowski Nikodem165
Figarski Jan139
Stolecki Filip130
Hernas Nataniel127
Celm Maksymilian112
Hyżyk Mikołaj111
Szymaczek Piotr100
Sieradzan Wojciech96
Olech Antoni92

1665

Szymaczek Piotr152
Hernas Nataniel151
Moncznik Mikołaj145
Woziwodzki Jakub141
Figarski Jan133
Stolecki Filip128
Lipski Kajetan127
Dobrzyński Wojciech125
Makowski Maksymilian121
Morys Szymon119

Wszystkich rozegranych setów: 442

OU9GU11OU11OU11 1-2OU11 3-4OU11 5-6OU11 7-9GU13OU13GU15OU15OU17

10

32

53

5

4

3

13

19

77

33

96

97


Wszystkich rozegranych meczów: 129

OU9GU11OU11OU11 1-2OU11 3-4OU11 5-6OU11 7-9GU13OU13GU15OU15OU17

3

10

16

1

1

1

3

6

23

10

28

27


Szybkość zdobycia punktów

OU9GU11OU11OU11 1-2OU11 3-4OU11 5-6OU11 7-9GU13OU13GU15OU15OU17
14.82'
1 set
Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
16.00'
2 set
Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
16.55'
1 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
16.55'
3 set
Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
17.73'
2 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
22.27'
2 set
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
24.50'
3 set
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
25.27'
3 set
Dunal Mikołaj0
Lohmann Mateusz3
34.00'
4 set
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
324.00'
1 set
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
13.73'
1 set
Przywara Bianka0
Góra Zuzanna3
14.82'
1 set
Kozłowska Ewa0
Góra Zuzanna3
14.82'
2 set
Łukawska Natalia0
Góra Zuzanna3
15.09'
3 set
Przywara Bianka1
Łukawska Natalia3
15.82'
2 set
Tuleja Maria3
Przywara Bianka0
16.09'
1 set
Łukawska Natalia0
Góra Zuzanna3
16.18'
3 set
Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
16.55'
2 set
Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
16.82'
1 set
Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
17.00'
1 set
Tuleja Maria3
Przywara Bianka0
9.18'
1 set
Tuleja Maria0
Ptaszek Mateusz3
10.45'
3 set
Dunal Mikołaj0
Ptaszek Mateusz3
10.73'
1 set
Dunal Mikołaj0
Ptaszek Mateusz3
11.73'
2 set
Pawluk Tymon0
Lohmann Mateusz3
11.82'
1 set
Pawelczyk Miłosz0
Lohmann Szymon3
13.18'
3 set
Pawluk Tymon0
Lohmann Mateusz3
13.55'
1 set
Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
13.64'
3 set
Tuleja Maria0
Ptaszek Mateusz3
14.09'
2 set
Tuleja Maria0
Ptaszek Mateusz3
14.18'
2 set
Pawelczyk Miłosz0
Lohmann Szymon3
15.73'
4 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
18.18'
3 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
24.55'
1 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
27.55'
2 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
29.73'
5 set
Lohmann Szymon3
Ptaszek Mateusz2
31.82'
2 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1
32.64'
1 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1
33.82'
3 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1
34.36'
4 set
Lohmann Mateusz3
Solawa Jakub1
15.00'
1 set
Pawelczyk Miłosz3
Dunal Mikołaj0
19.64'
2 set
Pawelczyk Miłosz3
Dunal Mikołaj0
22.09'
3 set
Pawelczyk Miłosz3
Dunal Mikołaj0
15.36'
4 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
17.64'
5 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
18.82'
2 set
Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
19.91'
1 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
20.18'
3 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
24.00'
3 set
Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
24.94'
2 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
26.91'
1 set
Pawluk Tymon0
Kliś Mikołaj3
28.27'
2 set
Kliś Mikołaj3
Tuleja Maria2
14.45'
1 set
Niedoba Julia0
Malinowska Martyna3
16.09'
1 set
Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3
18.64'
2 set
Niedoba Julia0
Malinowska Martyna3
20.64'
3 set
Kozłowska Ewa3
Niedoba Julia0
21.00'
1 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
21.27'
3 set
Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3
21.91'
2 set
Kozłowska Ewa3
Niedoba Julia0
22.09'
2 set
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
22.91'
1 set
Niedoba Julia0
Łukawska Natalia3
23.00'
2 set
Kozłowska Ewa0
Malinowska Martyna3
12.09'
3 set
Lohmann Szymon3
Pawluk Kacper0
12.36'
1 set
Gerwatowski Jakub3
Pawluk Kacper0
12.64'
1 set
Lohmann Mateusz3
Sobiecki Antoni0
13.64'
1 set
Hibner Michał0
Solawa Jakub3
13.64'
1 set
Figura Tomasz Junior3
Gerwatowski Jakub0
13.82'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Sobiecki Antoni3
14.18'
3 set
Lohmann Mateusz3
Sobiecki Antoni0
14.73'
2 set
Gerwatowski Jakub3
Pawluk Kacper0
14.82'
2 set
Sobiecki Antoni0
Solawa Jakub3
15.55'
2 set
Mozer Dominik3
Olech Antoni1
10.27'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Malinowska Martyna0
11.45'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Malinowska Martyna0
15.00'
2 set
Malinowska Martyna0
Góra Jagoda3
16.00'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
16.00'
1 set
Gałwa Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
17.27'
2 set
Parafiniuk Zofia0
Góra Jagoda3
17.36'
2 set
Trojanowicz Aleksandra0
Góra Jagoda3
17.55'
1 set
Malinowska Martyna0
Parafiniuk Zofia3
17.64'
3 set
Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
17.91'
3 set
Malinowska Martyna0
Parafiniuk Zofia3
10.82'
1 set
Żemojcin Jan0
Celm Maksymilian3
11.09'
1 set
Stawarski Michał3
Łacisz Zbigniew Jr.0
12.55'
1 set
Hernas Nataniel3
Olech Antoni0
14.18'
2 set
Hyżyk Mikołaj0
Hernas Nataniel3
14.45'
3 set
Żemojcin Jan0
Celm Maksymilian3
14.64'
2 set
Żemojcin Jan0
Celm Maksymilian3
15.73'
2 set
Hernas Nataniel3
Olech Antoni0
15.91'
3 set
Łacisz Zbigniew Jr.1
Olech Antoni3
16.36'
2 set
Sieradzan Wojciech3
Łacisz Zbigniew Jr.0
17.55'
3 set
Hernas Nataniel3
Olech Antoni0
10.09'
2 set
Czucha Michał0
Dobrzyński Wojciech2
12.27'
3 set
Czucha Michał0
Dobrzyński Wojciech2
18.18'
3 set
Woziwodzki Jakub3
Lewański Daniel0
18.55'
1 set
Sieradzan Wojciech0
Figarski Jan3
18.64'
2 set
Stolecki Filip3
Lewański Daniel0
18.82'
2 set
Woziwodzki Jakub3
Lewański Daniel0
19.55'
2 set
Sieradzan Wojciech0
Szymaczek Piotr3
19.64'
3 set
Witkowski Tomasz0
Figarski Jan3
19.82'
1 set
Dobrzyński Wojciech2
Hernas Nataniel3
20.09'
2 set
Witkowski Tomasz0
Figarski Jan3

Decyzji sędziowskich: 81 (1.1%)

Stroke 45
55.6%
Let 32
39.5%
Nolet 4
4.9%

OU9GU11OU11OU11 5-6GU13OU13GU15OU15OU17
3 3.8%
1-2-0
Dunal Mikołaj1
Kliś Mikołaj3
5 12.2%
5-0-0
Tuleja Maria0
Góra Zuzanna3
3 3.7%
2-1-0
Tuleja Maria1
Kozłowska Ewa3
1 2%
0-1-0
Kozłowska Ewa0
Góra Zuzanna3
3 5.6%
1-2-0
Lohmann Mateusz0
Lohmann Szymon3
2 2.2%
2-0-0
Dunal Mikołaj3
Tuleja Maria2
1 2.4%
0-1-0
Lohmann Mateusz3
Kliś Mikołaj0
1 1.5%
0-1-0
Pawluk Tymon1
Pawelczyk Miłosz3
1 2.6%
0-1-0
Pawelczyk Miłosz0
Lohmann Mateusz3
1 2.2%
1-0-0
Pawelczyk Miłosz3
Dunal Mikołaj0
2 4.9%
1-1-0
Niedoba Julia0
Malinowska Martyna3
1 1.3%
0-1-0
Kozłowska Ewa3
Łukawska Natalia1
1 2%
1-0-0
Niedoba Julia0
Łukawska Natalia3
1 1.9%
0-1-0
Łukawska Natalia0
Malinowska Martyna3
4 4.2%
0-3-1
Olech Antoni2
Żemojcin Jan3
4 4.8%
2-2-0
Lohmann Szymon3
Stawarski Michał1
3 5.7%
3-0-0
Lohmann Mateusz3
Figura Tomasz Junior0
1 2%
0-1-0
Ptaszek Mateusz0
Stawarski Michał3
1 2.3%
0-1-0
Gerwatowski Jakub3
Pawluk Kacper0
1 1.6%
1-0-0
Mozer Dominik3
Figura Tomasz Junior1
1 1.3%
0-0-1
Kazanowski Nikodem3
Żemojcin Jan1
6 7.4%
3-3-0
Malinowska Martyna3
Trojanowicz Aleksandra1
4 5.5%
1-3-0
Parafiniuk Zofia3
Trojanowicz Aleksandra1
4 4.9%
1-3-0
Gałwa Aleksandra1
Góra Jagoda3
2 3.9%
2-0-0
Gałwa Aleksandra3
Parafiniuk Zofia0
1 2.4%
1-0-0
Malinowska Martyna0
Góra Jagoda3
1 2%
1-0-0
Gałwa Aleksandra3
Trojanowicz Aleksandra0
1 1.9%
1-0-0
Malinowska Martyna0
Parafiniuk Zofia3
4 8.3%
4-0-0
Stolecki Filip3
Sieradzan Wojciech0
3 4.3%
2-1-0
Łacisz Zbigniew Jr.1
Olech Antoni3
2 2.6%
0-1-1
Stawarski Michał3
Morys Szymon1
1 2.1%
1-0-0
Juźwiak Maksymilian0
Celm Maksymilian3
1 1.1%
0-1-0
Kazanowski Nikodem3
Olech Antoni2
1 2.1%
0-1-0
Stawarski Michał0
Stolecki Filip3
1 2.1%
1-0-0
Sieradzan Wojciech0
Celm Maksymilian3
2 2%
2-0-0
Figarski Jan2
Woziwodzki Jakub3
2 2.3%
2-0-0
Dobrzyński Wojciech2
Hernas Nataniel3
2 2.9%
1-0-1
Dobrzyński Wojciech1
Szymaczek Piotr3
1 2.2%
1-0-0
Hernas Nataniel3
Stolecki Filip0
1 1.9%
1-0-0
Figarski Jan0
Lipski Kajetan3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0