Najdłuższy mecz

OPENOU13OU19
49"19'Majcher Jakub3
Grzelakowski Marek2
41"05'Majcher Jakub2
Martynowski Michał3
36"19'Głuchowski Artur2
Kędziora Tomasz1
27"17'Martynowski Michał1
Kozłowski Rafał3
22"04'Kozłowski Rafał3
Grzelakowski Marek0
21"53'Narojek Tomasz1
Głuchowski Artur2
20"35'Bogusz Michał1
Gawłowski Ariel2
19"44'Korzeniowski Tomasz1
Misiewicz Paweł2
19"43'Dziewa Ernest1
Wasiluk Emil2
19"35'Majewski Mariusz1
Ornoch Marcin2
'Oleksak Nikodem0
Oleksak Oliwier1
'Oleksak Oliwier1
Dudek Karolina0
'Oleksak Oliwier1
Sudak Marcel0
'Doluk Amelia0
Oleksak Oliwier1
'Doluk Amelia0
Dudek Karolina1
'Doluk Amelia0
Sudak Marcel1
'Trocewicz Małgorzata0
Oleksak Oliwier1
'Trocewicz Małgorzata1
Doluk Amelia0
'Trocewicz Małgorzata0
Dudek Karolina1
'Trocewicz Małgorzata0
Sudak Marcel1
12"38'Oczkowski Ryszard2
Miłosz Patryk1
9"19'Jędrzejczyk Bartosz0
Miłosz Patryk2
7"18'Prokopiuk Mateusz2
Oczkowski Ryszard0
6"57'Jędrzejczyk Bartosz2
Domański Maciej1
20'Jędrzejczyk Bartosz0
Oczkowski Ryszard2
17'Domański Maciej0
Oczkowski Ryszard2
16'Domański Maciej0
Miłosz Patryk2
15'Jędrzejczyk Bartosz0
Prokopiuk Mateusz2
11'Domański Maciej0
Prokopiuk Mateusz2
'Prokopiuk Mateusz0
Miłosz Patryk2

Najdłużej na korcie

OPENOU19
Majcher Jakub97"01'
Grzelakowski Marek86"43'
Głuchowski Artur79"22'
Kędziora Tomasz77"37'
Martynowski Michał75"50'
Bogusz Michał64"47'
Kozłowski Rafał63"06'
Wróbel Adam61"41'
Ornoch Marcin61"03'
Misiewicz Paweł60"54'
Miłosz Patryk10"10'
Jędrzejczyk Bartosz10"03'
Oczkowski Ryszard7"24'
Prokopiuk Mateusz6"40'
Domański Maciej1"01'

Czas setów: 14 godz 26 min 7 s

OPENOU19

848 min 28 s

17"24'
2 set
Głuchowski Artur2
Kędziora Tomasz1
10"41'
3 set
Majcher Jakub3
Grzelakowski Marek2
10"00'
2 set
Majcher Jakub3
Grzelakowski Marek2
9"31'
5 set
Majcher Jakub3
Grzelakowski Marek2
9"00'
1 set
Grzelakowski Marek2
Misiewicz Paweł0
8"57'
4 set
Majcher Jakub2
Martynowski Michał3
8"33'
2 set
Dziewa Ernest0
Wróbel Adam2
8"05'
3 set
Głuchowski Artur2
Kędziora Tomasz1
7"51'
1 set
Majcher Jakub3
Grzelakowski Marek2
7"34'
3 set
Bogusz Michał1
Gawłowski Ariel2

17 min 39 s

9"13'
1 set
Jędrzejczyk Bartosz0
Miłosz Patryk2
4"32'
2 set
Prokopiuk Mateusz2
Oczkowski Ryszard0
1"46'
1 set
Prokopiuk Mateusz2
Oczkowski Ryszard0
25'
3 set
Oczkowski Ryszard2
Miłosz Patryk1
12'
2 set
Jędrzejczyk Bartosz2
Domański Maciej1
10'
1 set
Domański Maciej0
Miłosz Patryk2
9'
2 set
Oczkowski Ryszard2
Miłosz Patryk1
9'
2 set
Domański Maciej0
Oczkowski Ryszard2
7'
1 set
Jędrzejczyk Bartosz2
Domański Maciej1
7'
2 set
Jędrzejczyk Bartosz0
Prokopiuk Mateusz2

Małych punktów: 3568

OPENOU13OU19

2955

Majcher Jakub158
Kozłowski Rafał140
Grzelakowski Marek133
Martynowski Michał122
Kierylak Arnin112
Paprocki Sławomir112
Ornoch Marcin111
Narojek Tomasz110
Misiewicz Paweł107
Bogusz Michał107

255

Oleksak Oliwier55
Dudek Karolina48
Sudak Marcel47
Oleksak Nikodem46
Doluk Amelia32
Trocewicz Małgorzata27

358

Miłosz Patryk96
Oczkowski Ryszard91
Prokopiuk Mateusz82
Jędrzejczyk Bartosz48
Domański Maciej41

Wszystkich rozegranych setów: 211

OPENOU13OU19

174

15

22


Wszystkich rozegranych meczów: 99

OPENOU13OU19

74

15

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU19
11.73'
2 set
Adamczuk Mateusz0
Majcher Jakub2
13.18'
2 set
Tymoszyński Zbigniew0
Sudak Robert2
13.18'
2 set
Tymoszuk Marcin0
Grzelakowski Marek2
13.27'
2 set
Krzywicki Paweł2
Dziewa Ernest0
14.91'
1 set
Żuk Kamil0
Kozłowski Rafał2
15.55'
2 set
Grzelakowski Marek2
Wasiluk Emil0
16.00'
1 set
Jasiński Robert2
Kuś Bartłomiej0
16.27'
1 set
Tymoszyński Zbigniew0
Sudak Robert2
16.45'
2 set
Korzeniowski Tomasz0
Majcher Jakub2
16.64'
2 set
Borychowski Krzysztof2
Tymoszuk Marcin1
0.27'
2 set
Jędrzejczyk Bartosz0
Miłosz Patryk2
0.36'
2 set
Domański Maciej0
Prokopiuk Mateusz2
0.36'
3 set
Jędrzejczyk Bartosz2
Domański Maciej1
0.36'
2 set
Domański Maciej0
Miłosz Patryk2
0.45'
1 set
Domański Maciej0
Prokopiuk Mateusz2
0.45'
1 set
Jędrzejczyk Bartosz0
Oczkowski Ryszard2
0.50'
1 set
Domański Maciej0
Oczkowski Ryszard2
0.55'
1 set
Oczkowski Ryszard2
Miłosz Patryk1
0.55'
1 set
Jędrzejczyk Bartosz0
Prokopiuk Mateusz2
0.55'
2 set
Jędrzejczyk Bartosz0
Oczkowski Ryszard2

Decyzji sędziowskich: 10 (0.3%)

Stroke 2
20%
Let 8
80%
Nolet 0
0%

OPEN
3 5.9%
0-3-0
Korzeniowski Tomasz1
Misiewicz Paweł2
2 3.5%
0-2-0
Głuchowski Artur2
Kędziora Tomasz1
1 1.9%
0-1-0
Narojek Tomasz1
Głuchowski Artur2
1 3%
1-0-0
Wasiluk Emil0
Głuchowski Artur2
1 2.7%
0-1-0
Adamczuk Mateusz0
Ornoch Marcin2
1 1.8%
0-1-0
Żuk Kamil1
Bogusz Michał2
1 2.9%
1-0-0
Bogusz Michał0
Narojek Tomasz2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0