Najdłuższy mecz

o miejsce 17.OPENDAMSKA
26"30'Kowalewski Tomasz1
Michalczuk Dariusz3
26"08'Grobel Marek2
Kabath Michał3
16"25'Kowalewski Tomasz3
Kabath Michał0
14"43'Kabath Michał0
Michalczuk Dariusz3
11"51'Grobel Marek0
Michalczuk Dariusz3
'Grobel Marek0
Kowalewski Tomasz3
47"42'Wróbel Tomasz2
Maciejewski Adam3
46"52'Maciejewski Adam2
Fulneczek Adrian3
43"49'Wąsowski Paweł2
Konefeld Gaweł3
37"39'Podgórski Bartłomiej3
Konefeld Gaweł2
34"24'Wróbel Tomasz3
Żak Marcin2
34"15'Zieliński Mateusz1
Wasilewski Jan3
32"26'Kosterski Marek2
Wąsowski Paweł3
31"09'Wróbel Tomasz3
Zieliński Mateusz1
30"55'Wróbel Tomasz3
Olkuski Sławomir2
28"35'Klimczak Arkadiusz1
Fulneczek Adrian3
27"34'Zaręba Anita1
Zielińska Magdalena2
20"03'Sawicka Agnieszka1
Zielińska Magdalena2
17"56'Rutkiewicz Sylwia2
Rydzyńska Maja1
16"34'Rutkiewicz Sylwia1
Sawicka Agnieszka2
13"42'Sawicka Agnieszka0
Zaręba Anita2
13"24'Rutkiewicz Sylwia0
Zaręba Anita2
11"30'Sawicka Agnieszka1
Rydzyńska Maja2
9"47'Rydzyńska Maja0
Zielińska Magdalena2
9"09'Rutkiewicz Sylwia0
Zielińska Magdalena2
9"08'Rydzyńska Maja0
Zaręba Anita2

Najdłużej na korcie

o miejsce 17.OPENDAMSKA
Kabath Michał48"42'
Michalczuk Dariusz46"13'
Kowalewski Tomasz35"57'
Grobel Marek33"04'
Wróbel Tomasz111"08'
Fulneczek Adrian98"39'
Podgórski Bartłomiej97"12'
Iwaniec Marcin93"50'
Żak Marcin91"06'
Maciejewski Adam91"02'
Konefeld Gaweł85"00'
Kosterski Marek79"32'
Zieliński Mateusz79"08'
Gołębiowski Michał67"02'
Zielińska Magdalena65"54'
Zaręba Anita61"22'
Sawicka Agnieszka59"19'
Rutkiewicz Sylwia55"31'
Rydzyńska Maja50"10'
Wiatr Anna34"32'

Czas setów: 14 godz. 54 min 8 s

o miejsce 17.OPENDAMSKA

81 min 58 s

6"52'
5 set
Grobel Marek2
Kabath Michał3
6"32'
2 set
Kowalewski Tomasz1
Michalczuk Dariusz3
6"19'
2 set
Kowalewski Tomasz3
Kabath Michał0
5"47'
3 set
Kabath Michał0
Michalczuk Dariusz3
5"36'
1 set
Kowalewski Tomasz1
Michalczuk Dariusz3
5"24'
4 set
Kowalewski Tomasz1
Michalczuk Dariusz3
5"07'
3 set
Kowalewski Tomasz1
Michalczuk Dariusz3
4"46'
3 set
Grobel Marek2
Kabath Michał3
4"20'
2 set
Grobel Marek2
Kabath Michał3
4"13'
2 set
Kabath Michał0
Michalczuk Dariusz3

648 min 46 s

12"11'
4 set
Wąsowski Paweł2
Konefeld Gaweł3
10"30'
1 set
Zieliński Mateusz1
Wasilewski Jan3
10"11'
5 set
Maciejewski Adam2
Fulneczek Adrian3
9"33'
4 set
Maciejewski Adam2
Fulneczek Adrian3
8"43'
3 set
Podgórski Bartłomiej3
Konefeld Gaweł2
8"39'
3 set
Wróbel Tomasz2
Maciejewski Adam3
8"24'
2 set
Zieliński Mateusz3
Iwaniec Marcin0
8"17'
3 set
Kosterski Marek0
Olkuski Sławomir3
8"11'
4 set
Wróbel Tomasz2
Maciejewski Adam3
8"04'
4 set
Wróbel Tomasz3
Żak Marcin2

163 min 24 s

10"31'
1 set
Zaręba Anita1
Zielińska Magdalena2
6"32'
1 set
Sawicka Agnieszka1
Zielińska Magdalena2
6"30'
3 set
Zaręba Anita1
Zielińska Magdalena2
6"21'
2 set
Zaręba Anita1
Zielińska Magdalena2
6"18'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Rydzyńska Maja1
6"14'
1 set
Sawicka Agnieszka1
Rydzyńska Maja2
6"13'
1 set
Sawicka Agnieszka0
Zaręba Anita2
6"13'
1 set
Rutkiewicz Sylwia0
Zaręba Anita2
5"46'
2 set
Sawicka Agnieszka0
Zaręba Anita2
5"37'
3 set
Rutkiewicz Sylwia2
Rydzyńska Maja1

Małych punktów: 3430

o miejsce 17.OPENDAMSKA

360

Michalczuk Dariusz108
Kowalewski Tomasz98
Kabath Michał85
Grobel Marek69

2441

Wróbel Tomasz227
Podgórski Bartłomiej193
Iwaniec Marcin166
Kosterski Marek160
Zieliński Jakub160
Wąsowski Paweł159
Żak Marcin148
Wasilewski Jan144
Fulneczek Adrian138
Zieliński Mateusz137

629

Zielińska Magdalena130
Sawicka Agnieszka124
Zaręba Anita121
Rutkiewicz Sylwia107
Rydzyńska Maja101
Wiatr Anna46

Wszystkich rozegranych setów: 194

o miejsce 17.OPENDAMSKA

21

138

35


Wszystkich rozegranych meczów: 57

o miejsce 17.OPENDAMSKA

6

36

15


Szybkość zdobycia punktów

o miejsce 17.OPENDAMSKA
16.09'
1 set
Kabath Michał0
Michalczuk Dariusz3
16.09'
1 set
Grobel Marek0
Michalczuk Dariusz3
16.82'
4 set
Grobel Marek2
Kabath Michał3
18.27'
3 set
Kowalewski Tomasz3
Kabath Michał0
18.55'
1 set
Grobel Marek2
Kabath Michał3
19.82'
1 set
Kowalewski Tomasz3
Kabath Michał0
20.27'
3 set
Grobel Marek0
Michalczuk Dariusz3
21.55'
2 set
Grobel Marek0
Michalczuk Dariusz3
23.00'
2 set
Kabath Michał0
Michalczuk Dariusz3
23.64'
2 set
Grobel Marek2
Kabath Michał3
0.54'
1 set
Wąsowski Paweł2
Zieliński Jakub3
0.64'
1 set
Wąsowski Paweł2
Zieliński Jakub3
0.73'
3 set
Wąsowski Paweł2
Zieliński Jakub3
0.73'
2 set
Wąsowski Paweł2
Zieliński Jakub3
0.73'
1 set
Wróbel Tomasz3
Olkuski Sławomir2
0.82'
4 set
Wąsowski Paweł2
Zieliński Jakub3
0.82'
1 set
Kosterski Marek3
Daszewski Bartosz0
0.91'
5 set
Wąsowski Paweł2
Zieliński Jakub3
1.00'
3 set
Wróbel Tomasz3
Olkuski Sławomir2
1.27'
4 set
Wróbel Tomasz3
Olkuski Sławomir2
7.36'
3 set
Sawicka Agnieszka1
Rydzyńska Maja2
13.36'
1 set
Rutkiewicz Sylwia2
Wiatr Anna0
14.64'
1 set
Sawicka Agnieszka2
Wiatr Anna0
16.00'
2 set
Sawicka Agnieszka1
Rydzyńska Maja2
16.09'
2 set
Sawicka Agnieszka2
Wiatr Anna0
16.45'
2 set
Zielińska Magdalena2
Wiatr Anna0
17.18'
2 set
Rutkiewicz Sylwia2
Rydzyńska Maja1
17.27'
1 set
Rydzyńska Maja0
Zaręba Anita2
17.73'
1 set
Zaręba Anita2
Wiatr Anna0
18.09'
2 set
Zaręba Anita2
Wiatr Anna0

Decyzji sędziowskich: 14 (0,4%)

Stroke 5
35,7%
Let 6
42,9%
Nolet 3
21,4%

o miejsce 17.OPEN
1 1,9%
1-0-0
Kowalewski Tomasz3
Kabath Michał0
1 1,2%
0-0-1
Grobel Marek2
Kabath Michał3
1 2,1%
0-0-1
Grobel Marek0
Michalczuk Dariusz3
4 6%
1-2-1
Gołębiowski Michał1
Olkuski Sławomir3
3 3,4%
2-1-0
Zieliński Mateusz1
Wasilewski Jan3
2 2,7%
0-2-0
Podgórski Bartłomiej3
Zieliński Jakub1
2 4,1%
1-1-0
Gołębiowski Michał3
Daszewski Bartosz0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0