Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
43"06'Zarwański Piotr1
Łukasik Patryk3
37"56'Łukasik Patryk1
Kawalec Ireneusz3
31"14'Chlebowicz Piotr3
Zarwański Piotr1
27"40'Chlebowicz Piotr1
Kawalec Ireneusz3
26"04'Bałdyga Artur1
Łukasik Patryk2
20"18'Grzelak Marek1
Skrzypek Łukasz2
19"29'Skrzypek Łukasz1
Kierzek Bernard2
18"57'Pilarczyk Marcin0
Zarwański Piotr2
18"47'Kędzia Maciej1
Holz Maciej2
17"26'Gurgul Adam1
Buszkiewicz Tomasz2
16"00'Skrzypek Łukasz3
Maciejewski Jacek0
11"18'Ginter Jędrzej0
Maciejewski Jacek3
10"51'Gurgul Adam3
Ginter Jędrzej0
23"25'Kulpowicz Martyna1
Gościniak Anna3
21"33'Kirszenstein Patrycja3
Gościniak Anna0
19"34'Wachowska Aneta0
Kulpowicz Martyna3
16"35'Kirszenstein Patrycja3
Kulpowicz Martyna0
12"42'Kirszenstein Patrycja3
Wachowska Aneta0
9"52'Kirszenstein Patrycja3
Rączka Kamila0
9"20'Wachowska Aneta0
Gościniak Anna3
7"57'Kulpowicz Martyna3
Rączka Kamila0
7"11'Rączka Kamila0
Gościniak Anna3
'Wachowska Aneta3
Rączka KamilaW

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
Łukasik Patryk103"23'
Zarwański Piotr89"28'
Chlebowicz Piotr77"08'
Kawalec Ireneusz72"14'
Buszkiewicz Tomasz57"06'
Skrzypek Łukasz55"40'
Gurgul Adam54"05'
Bałdyga Artur52"31'
Holz Maciej46"02'
Kędzia Maciej41"09'
Maciejewski Jacek23"26'
Ginter Jędrzej19"56'
Skrzypek Łukasz12"23'
Gurgul Adam8"53'
Kulpowicz Martyna55"18'
Kirszenstein Patrycja52"13'
Gościniak Anna52"12'
Wachowska Aneta35"33'
Rączka Kamila24"16'

Czas setów: 9 godz 26 min 4 s

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

423 min 59 s

10"55'
3 set
Zarwański Piotr1
Łukasik Patryk3
10"47'
4 set
Zarwański Piotr1
Łukasik Patryk3
10"08'
2 set
Łukasik Patryk1
Kawalec Ireneusz3
9"30'
2 set
Gurgul Adam2
Kołacki Mikołaj1
9"06'
2 set
Pilarczyk Marcin0
Zarwański Piotr2
8"42'
1 set
Bałdyga Artur1
Łukasik Patryk2
8"21'
2 set
Chlebowicz Piotr3
Zarwański Piotr1
8"18'
4 set
Łukasik Patryk1
Kawalec Ireneusz3
8"14'
2 set
Chlebowicz Piotr2
Milczarek Bartosz0
8"11'
3 set
Bałdyga Artur1
Łukasik Patryk2

32 min 19 s

4"51'
1 set
Skrzypek Łukasz3
Maciejewski Jacek0
4"18'
3 set
Skrzypek Łukasz3
Maciejewski Jacek0
4"10'
1 set
Ginter Jędrzej0
Maciejewski Jacek3
3"53'
3 set
Ginter Jędrzej0
Maciejewski Jacek3
3"14'
2 set
Skrzypek Łukasz3
Maciejewski Jacek0
3"12'
2 set
Gurgul Adam3
Ginter Jędrzej0
3"09'
1 set
Gurgul Adam3
Ginter Jędrzej0
3"00'
2 set
Ginter Jędrzej0
Maciejewski Jacek3
2"32'
3 set
Gurgul Adam3
Ginter Jędrzej0

109 min 46 s

9"03'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Gościniak Anna0
7"45'
1 set
Wachowska Aneta0
Kulpowicz Martyna3
5"52'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Kulpowicz Martyna0
5"04'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Gościniak Anna0
4"41'
2 set
Kulpowicz Martyna1
Gościniak Anna3
4"41'
3 set
Kulpowicz Martyna1
Gościniak Anna3
4"40'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Kulpowicz Martyna0
4"28'
4 set
Kulpowicz Martyna1
Gościniak Anna3
4"22'
2 set
Wachowska Aneta0
Kulpowicz Martyna3
4"15'
1 set
Kulpowicz Martyna1
Gościniak Anna3

Małych punktów: 1818

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

1253

Kawalec Ireneusz122
Chlebowicz Piotr120
Łukasik Patryk120
Zarwański Piotr111
Buszkiewicz Tomasz91
Holz Maciej85
Gurgul Adam83
Bałdyga Artur83
Skrzypek Łukasz82
Kędzia Maciej76

130

Maciejewski Jacek46
Skrzypek Łukasz33
Gurgul Adam33
Ginter Jędrzej18

435

Kirszenstein Patrycja133
Gościniak Anna128
Kulpowicz Martyna119
Wachowska Aneta39
Rączka Kamila16

Wszystkich rozegranych setów: 113

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

76

9

28


Wszystkich rozegranych meczów: 40

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA

28

3

9


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - EliminacjeDAMSKA
0.73'
3 set
Gurgul Adam2
Kołacki Mikołaj1
16.73'
1 set
Kawalec Ireneusz2
Skrzypek Łukasz0
18.09'
3 set
Kołacki Mikołaj1
Milczarek Bartosz2
19.82'
1 set
Kędzia Maciej2
Kierzek Bernard0
20.09'
2 set
Kawalec Ireneusz2
Szubert Przemysław0
20.09'
2 set
Pilarczyk Marcin2
Kędzia Maciej0
20.36'
1 set
Grzelak Marek0
Bałdyga Artur2
20.64'
1 set
Bałdyga Artur2
Milczarek Bartosz0
20.64'
1 set
Łukasik Patryk2
Holz Maciej0
20.82'
4 set
Chlebowicz Piotr1
Kawalec Ireneusz3
13.82'
3 set
Gurgul Adam3
Ginter Jędrzej0
16.36'
2 set
Ginter Jędrzej0
Maciejewski Jacek3
17.18'
1 set
Gurgul Adam3
Ginter Jędrzej0
17.45'
2 set
Gurgul Adam3
Ginter Jędrzej0
17.64'
2 set
Skrzypek Łukasz3
Maciejewski Jacek0
21.18'
3 set
Ginter Jędrzej0
Maciejewski Jacek3
22.73'
1 set
Ginter Jędrzej0
Maciejewski Jacek3
23.45'
3 set
Skrzypek Łukasz3
Maciejewski Jacek0
26.45'
1 set
Skrzypek Łukasz3
Maciejewski Jacek0
10.64'
1 set
Rączka Kamila0
Gościniak Anna3
12.82'
2 set
Rączka Kamila0
Gościniak Anna3
13.09'
2 set
Kulpowicz Martyna3
Rączka Kamila0
13.91'
1 set
Kulpowicz Martyna3
Rączka Kamila0
13.91'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Rączka Kamila0
14.36'
2 set
Wachowska Aneta0
Gościniak Anna3
14.73'
3 set
Rączka Kamila0
Gościniak Anna3
14.91'
3 set
Kulpowicz Martyna3
Rączka Kamila0
17.09'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Rączka Kamila0
17.64'
1 set
Wachowska Aneta0
Gościniak Anna3

Decyzji sędziowskich: 18 (1%)

Stroke 6
33.3%
Let 6
33.3%
Nolet 6
33.3%

OPEN
9 12.5%
4-1-4
Chlebowicz Piotr3
Zarwański Piotr1
6 9%
2-2-2
Chlebowicz Piotr1
Kawalec Ireneusz3
2 6.3%
0-2-0
Kędzia Maciej2
Kierzek Bernard0
1 2.7%
0-1-0
Gurgul Adam0
Kędzia Maciej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0