Najdłuższy mecz

Finał 1Finał 2Finał 3OPEN
39"51'Ornowski Marcin2
Bobkowski Przemysław3
29"03'Michalak Paweł3
Bobkowski Przemysław1
26"24'Michalak Paweł1
Gudaczewski Paweł3
17"38'Bobkowski Przemysław0
Gudaczewski Paweł3
17"01'Michalak Paweł3
Ornowski Marcin0
12"18'Ornowski Marcin0
Gudaczewski Paweł3
38"47'Przybitkowski Jarosław2
Karaś Zbigniew3
31"24'Karaś Zbigniew3
Trydeński Michał2
17"52'Steinhagen Paweł0
Trydeński Michał3
16"05'Przybitkowski Jarosław3
Steinhagen Paweł0
13"32'Przybitkowski Jarosław3
Trydeński Michał0
1"39'Steinhagen Paweł1
Karaś Zbigniew3
35"46'Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
25"15'Maciejewski Marek1
Urbański Robert3
19"22'Urbański Robert3
Miszewski Jacek0
40"35'Ornowski Marcin3
Karaś Zbigniew2
26"17'Przybitkowski Jarosław3
Urbański Robert1
25"07'Karaś Zbigniew3
Miszewski Jacek1
17"10'Maciejewski Marek0
Trydeński Michał3
16"41'Urbański Robert0
Gudaczewski Paweł3
16"27'Ornowski Marcin3
Miszewski Jacek0
16"09'Michalak Paweł3
Trydeński Michał0
14"54'Przybitkowski Jarosław0
Gudaczewski Paweł3
10"46'Michalak Paweł3
Maciejewski Marek0
26'Steinhagen Paweł0
Bobkowski Przemysław3

Najdłużej na korcie

Finał 1Finał 2Finał 3OPEN
Bobkowski Przemysław71"00'
Ornowski Marcin57"42'
Michalak Paweł57"01'
Gudaczewski Paweł44"37'
Karaś Zbigniew55"14'
Przybitkowski Jarosław51"36'
Trydeński Michał47"31'
Steinhagen Paweł27"05'
Maciejewski Marek47"38'
Miszewski Jacek43"14'
Urbański Robert34"50'
Karaś Zbigniew48"56'
Ornowski Marcin45"19'
Urbański Robert34"52'
Przybitkowski Jarosław34"20'
Miszewski Jacek31"33'
Gudaczewski Paweł25"28'
Trydeński Michał24"31'
Maciejewski Marek22"12'
Michalak Paweł20"49'
Bobkowski Przemysław36'

Czas setów: 6 godz. 53 min 32 s

Finał 1Finał 2Finał 3OPEN

115 min 10 s

8"26'
5 set
Ornowski Marcin2
Bobkowski Przemysław3
8"24'
1 set
Ornowski Marcin2
Bobkowski Przemysław3
8"16'
4 set
Michalak Paweł3
Bobkowski Przemysław1
7"20'
4 set
Ornowski Marcin2
Bobkowski Przemysław3
6"44'
3 set
Michalak Paweł3
Bobkowski Przemysław1
5"42'
2 set
Michalak Paweł1
Gudaczewski Paweł3
5"34'
4 set
Michalak Paweł1
Gudaczewski Paweł3
5"02'
2 set
Ornowski Marcin2
Bobkowski Przemysław3
4"59'
3 set
Michalak Paweł3
Ornowski Marcin0
4"56'
1 set
Bobkowski Przemysław0
Gudaczewski Paweł3

90 min 43 s

11"10'
1 set
Przybitkowski Jarosław2
Karaś Zbigniew3
6"48'
1 set
Karaś Zbigniew3
Trydeński Michał2
6"33'
5 set
Karaś Zbigniew3
Trydeński Michał2
6"12'
1 set
Steinhagen Paweł0
Trydeński Michał3
5"13'
5 set
Przybitkowski Jarosław2
Karaś Zbigniew3
4"37'
4 set
Przybitkowski Jarosław2
Karaś Zbigniew3
4"29'
1 set
Przybitkowski Jarosław3
Steinhagen Paweł0
4"21'
2 set
Przybitkowski Jarosław2
Karaś Zbigniew3
4"11'
4 set
Karaś Zbigniew3
Trydeński Michał2
4"04'
3 set
Przybitkowski Jarosław2
Karaś Zbigniew3

62 min 51 s

8"10'
4 set
Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
6"18'
2 set
Urbański Robert3
Miszewski Jacek0
5"35'
1 set
Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
5"31'
3 set
Maciejewski Marek1
Urbański Robert3
5"16'
3 set
Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
5"03'
2 set
Maciejewski Marek1
Urbański Robert3
4"49'
2 set
Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
4"49'
1 set
Maciejewski Marek1
Urbański Robert3
4"32'
1 set
Urbański Robert3
Miszewski Jacek0
4"23'
3 set
Urbański Robert3
Miszewski Jacek0

144 min 48 s

6"41'
1 set
Ornowski Marcin3
Karaś Zbigniew2
6"32'
4 set
Przybitkowski Jarosław3
Urbański Robert1
6"30'
5 set
Ornowski Marcin3
Karaś Zbigniew2
6"28'
2 set
Ornowski Marcin3
Karaś Zbigniew2
6"25'
2 set
Ornowski Marcin3
Miszewski Jacek0
6"03'
3 set
Ornowski Marcin3
Karaś Zbigniew2
5"55'
1 set
Urbański Robert0
Gudaczewski Paweł3
5"51'
3 set
Przybitkowski Jarosław3
Urbański Robert1
5"39'
4 set
Ornowski Marcin3
Karaś Zbigniew2
5"21'
4 set
Karaś Zbigniew3
Miszewski Jacek1

Małych punktów: 1605

Finał 1Finał 2Finał 3OPEN

390

Gudaczewski Paweł106
Michalak Paweł100
Bobkowski Przemysław100
Ornowski Marcin84

365

Karaś Zbigniew128
Przybitkowski Jarosław111
Trydeński Michał81
Steinhagen Paweł45

219

Urbański Robert75
Maciejewski Marek74
Miszewski Jacek70

631

Karaś Zbigniew88
Ornowski Marcin78
Gudaczewski Paweł66
Bobkowski Przemysław66
Michalak Paweł66
Przybitkowski Jarosław64
Trydeński Michał48
Urbański Robert46
Miszewski Jacek40
Steinhagen Paweł39

Wszystkich rozegranych setów: 97

Finał 1Finał 2Finał 3OPEN

22

23

12

40


Wszystkich rozegranych meczów: 27

Finał 1Finał 2Finał 3OPEN

6

6

3

12


Szybkość zdobycia punktów

Finał 1Finał 2Finał 3OPEN
13.64'
1 set
Ornowski Marcin0
Gudaczewski Paweł3
20.27'
1 set
Michalak Paweł1
Gudaczewski Paweł3
21.09'
1 set
Michalak Paweł3
Ornowski Marcin0
21.64'
2 set
Ornowski Marcin0
Gudaczewski Paweł3
22.82'
1 set
Michalak Paweł3
Bobkowski Przemysław1
22.82'
3 set
Ornowski Marcin2
Bobkowski Przemysław3
23.45'
2 set
Bobkowski Przemysław0
Gudaczewski Paweł3
24.09'
3 set
Ornowski Marcin0
Gudaczewski Paweł3
24.82'
2 set
Michalak Paweł3
Bobkowski Przemysław1
25.00'
2 set
Michalak Paweł3
Ornowski Marcin0
0.18'
2 set
Steinhagen Paweł1
Karaś Zbigniew3
0.18'
4 set
Steinhagen Paweł1
Karaś Zbigniew3
0.27'
3 set
Steinhagen Paweł1
Karaś Zbigniew3
7.82'
1 set
Steinhagen Paweł1
Karaś Zbigniew3
14.27'
3 set
Przybitkowski Jarosław3
Trydeński Michał0
16.45'
2 set
Karaś Zbigniew3
Trydeński Michał2
16.91'
2 set
Steinhagen Paweł0
Trydeński Michał3
19.64'
2 set
Przybitkowski Jarosław3
Trydeński Michał0
20.27'
3 set
Karaś Zbigniew3
Trydeński Michał2
20.36'
1 set
Przybitkowski Jarosław3
Trydeński Michał0
22.82'
5 set
Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
23.09'
4 set
Maciejewski Marek1
Urbański Robert3
23.91'
3 set
Urbański Robert3
Miszewski Jacek0
24.73'
1 set
Urbański Robert3
Miszewski Jacek0
26.27'
1 set
Maciejewski Marek1
Urbański Robert3
26.27'
2 set
Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
27.55'
2 set
Maciejewski Marek1
Urbański Robert3
28.73'
3 set
Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
30.09'
3 set
Maciejewski Marek1
Urbański Robert3
30.45'
1 set
Maciejewski Marek2
Miszewski Jacek3
0.36'
1 set
Błaszkowski Łukasz0
Steinhagen Paweł3
0.36'
3 set
Błaszkowski Łukasz0
Steinhagen Paweł3
0.36'
3 set
Błaszkowski Łukasz0
Bobkowski Przemysław3
0.36'
2 set
Błaszkowski Łukasz0
Steinhagen Paweł3
0.36'
2 set
Błaszkowski Łukasz0
Bobkowski Przemysław3
0.45'
1 set
Błaszkowski Łukasz0
Bobkowski Przemysław3
0.55'
3 set
Steinhagen Paweł0
Bobkowski Przemysław3
0.55'
2 set
Steinhagen Paweł0
Bobkowski Przemysław3
1.00'
1 set
Steinhagen Paweł0
Bobkowski Przemysław3
14.36'
1 set
Michalak Paweł3
Maciejewski Marek0

Decyzji sędziowskich: 3 (0,2%)

Stroke 2
66,7%
Let 1
33,3%
Nolet 0
0%

OPEN
1 1,5%
0-1-0
Karaś Zbigniew3
Miszewski Jacek1
1 1,3%
1-0-0
Przybitkowski Jarosław3
Urbański Robert1
1 1,9%
1-0-0
Przybitkowski Jarosław0
Gudaczewski Paweł3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0