Najdłuższy mecz

M 35+M 40+M 40+ - EliminacjeM 45+M 45+ - EliminacjeM 50+M 55+M 60+
33"13'Michalski Piotr2
Owczarz Jakub3
30"17'Skąpski Bartłomiej1
Michalak Paweł3
26"54'Kania Piotr1
Khan Kaleemullah3
25"04'Mierzicki Remi3
Glaza Tomasz1
23"57'Skąpski Bartłomiej1
Glaza Tomasz3
21"45'Michalak Paweł1
Khan Kaleemullah3
21"11'Owczarz Jakub0
Kania Piotr3
20"20'Mierzicki Remi0
Michalak Paweł3
20"05'Kania Piotr3
Mierzicki Remi0
18"12'Skąpski Bartłomiej0
Michalski Piotr3
39"44'Stalewski Krzysztof3
Lohmann Marcin2
39"17'Firfas Rafał1
Mierzicki Remi3
36"00'Malinowski Tomasz2
Lohmann Marcin3
32"30'Stępień Piotr2
Wójcicki Marcin3
31"38'Szostak Daniel1
Michalak Radosław3
31"07'Stępień Piotr3
Szostak Daniel2
30"56'Skąpski Bartłomiej1
Wójtowicz Marcin3
29"51'Wójtowicz Marcin3
Wrzosek Bartłomiej1
29"19'Stalewski Krzysztof3
Wójcicki Marcin2
28"56'Leśniak Grzegorz1
Stalewski Krzysztof3
18"08'Zawadzki Patryk0
Lohmann Marcin3
13"37'Zawadzki Patryk3
Grabarczyk Krzysztof0
13"33'Grabarczyk Krzysztof0
Stępień Piotr3
'Malinowski Tomasz3
Dubrowski JacekW
30"46'Dworakowski Robert3
Romański Krzysztof2
20"18'Wójcicki Marcin3
Krawczyk Jan0
20"16'Romański Krzysztof0
Krawczyk Jan3
19"14'Krawczyk Jan3
Waryszak Sławomir0
17"59'Firfas Rafał3
Furman Wojciech0
17"32'Furman Wojciech3
Michalski Piotr2
17"15'Waryszak Sławomir0
Firfas Rafał3
17"12'Dworakowski Robert3
Furman Wojciech0
14"35'Wójcicki Marcin3
Firfas Rafał0
13"52'Dworakowski Robert0
Wójcicki Marcin3
21"25'Banaszek Arkadiusz0
Krawczyk Jan3
39"05'Dworakowski Robert2
Szymkowiak Mariusz3
31"48'Dworakowski Robert3
Łuniewski Robert2
31"33'Łuniewski Robert2
Grishin Sergei3
29"34'Szymkowiak Mariusz1
Grudziński Sławomir3
28"49'Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof1
26"34'Grishin Sergei1
Romański Krzysztof3
25"08'Przyłuski Dariusz3
Balcer Andrzej1
24"34'Sieradzan Michał3
Przyłuski Dariusz0
23"58'Romański Krzysztof1
Hyams Martin3
20"45'Sieradzan Michał0
Grudziński Sławomir3
48"49'Sieradzan Michał3
Strugarek Mirosław2
40"01'Szymkowiak Mariusz3
Strugarek Mirosław2
34"04'Sieradzan Michał1
Szymkowiak Mariusz3
32"09'Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław2
26"44'Sieradzan Michał3
Dworakowski Robert1
24"31'Cygan Marek0
Dworakowski Robert3
18"23'Szymkowiak Mariusz3
Dworakowski Robert0
13"17'Cygan Marek0
Szymkowiak Mariusz3
'Cygan MarekW
Sieradzan Michał3
'Cygan MarekW
Strugarek Mirosław3
40"52'Cygan Marek3
Suski Jerzy0
30"01'Suski Jerzy3
Nitka Jacek1
27"41'Szwagierczak Zbigniew3
Suski Jerzy1
26"50'Cygan Marek3
Nitka Jacek1
26"35'Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek2
23"24'Cygan Marek3
Drużyński Mirosław1
22"17'Cygan Marek0
Szwagierczak Zbigniew3
19"14'Drużyński Mirosław0
Suski Jerzy3
18"51'Walczak Janusz0
Nitka Jacek3
16"51'Suski Jerzy3
Walczak Janusz0

Najdłużej na korcie

M 35+M 40+M 40+ - EliminacjeM 45+M 45+ - EliminacjeM 50+M 55+M 60+
Michalak Paweł58"16'
Skąpski Bartłomiej56"43'
Kania Piotr56"08'
Owczarz Jakub55"51'
Mierzicki Remi54"51'
Glaza Tomasz53"22'
Khan Kaleemullah50"43'
Michalski Piotr50"22'
Stępień Piotr97"32'
Wójtowicz Marcin94"24'
Stalewski Krzysztof89"44'
Leśniak Grzegorz87"58'
Wójcicki Marcin86"15'
Lohmann Marcin83"06'
Firfas Rafał72"53'
Malinowski Tomasz72"02'
Szostak Daniel65"50'
Wrzosek Bartłomiej61"09'
Zawadzki Patryk26"55'
Grabarczyk Krzysztof23"20'
Lohmann Marcin14"59'
Stępień Piotr11"24'
Krawczyk Jan50"51'
Dworakowski Robert47"35'
Furman Wojciech42"26'
Romański Krzysztof41"09'
Firfas Rafał40"38'
Wójcicki Marcin38"30'
Waryszak Sławomir30"47'
Michalski Piotr13"48'
Krawczyk Jan18"17'
Banaszek Arkadiusz18"17'
Dworakowski Robert84"16'
Szymkowiak Mariusz80"02'
Grishin Sergei71"53'
Grudziński Sławomir71"18'
Łuniewski Robert66"14'
Romański Krzysztof65"30'
Przyłuski Dariusz57"26'
Hyams Martin50"20'
Sieradzan Michał46"46'
Balcer Andrzej45"30'
Strugarek Mirosław98"05'
Sieradzan Michał88"33'
Szymkowiak Mariusz88"16'
Dworakowski Robert78"57'
Cygan Marek30"53'
Suski Jerzy115"06'
Cygan Marek100"08'
Nitka Jacek97"18'
Drużyński Mirosław84"43'
Szwagierczak Zbigniew78"20'
Walczak Janusz57"41'

Czas setów: 28 godz 43 min 56 s

M 35+M 40+M 40+ - EliminacjeM 45+M 45+ - EliminacjeM 50+M 55+M 60+

218 min 8 s

8"02'
4 set
Skąpski Bartłomiej1
Michalak Paweł3
7"46'
3 set
Kania Piotr1
Khan Kaleemullah3
7"33'
1 set
Kania Piotr3
Mierzicki Remi0
6"51'
4 set
Mierzicki Remi3
Glaza Tomasz1
6"26'
1 set
Mierzicki Remi0
Michalak Paweł3
6"20'
5 set
Michalski Piotr2
Owczarz Jakub3
6"02'
1 set
Skąpski Bartłomiej1
Michalak Paweł3
6"01'
3 set
Owczarz Jakub0
Kania Piotr3
5"57'
3 set
Owczarz Jakub3
Glaza Tomasz0
5"47'
3 set
Mierzicki Remi0
Michalak Paweł3

498 min 24 s

16"51'
1 set
Firfas Rafał1
Mierzicki Remi3
10"55'
4 set
Stalewski Krzysztof3
Lohmann Marcin2
10"13'
1 set
Mierzicki Remi0
Stalewski Krzysztof3
9"50'
4 set
Skąpski Bartłomiej1
Wójtowicz Marcin3
9"36'
2 set
Wójtowicz Marcin3
Wrzosek Bartłomiej1
9"22'
2 set
Lohmann Marcin3
Wójtowicz Marcin0
8"45'
3 set
Firfas Rafał0
Leśniak Grzegorz3
8"10'
3 set
Szostak Daniel1
Michalak Radosław3
8"06'
2 set
Malinowski Tomasz2
Lohmann Marcin3
8"03'
2 set
Firfas Rafał0
Leśniak Grzegorz3

38 min 19 s

5"59'
1 set
Zawadzki Patryk0
Lohmann Marcin3
5"06'
3 set
Zawadzki Patryk0
Lohmann Marcin3
4"32'
1 set
Grabarczyk Krzysztof0
Stępień Piotr3
4"20'
2 set
Zawadzki Patryk3
Grabarczyk Krzysztof0
4"15'
1 set
Zawadzki Patryk3
Grabarczyk Krzysztof0
3"54'
2 set
Zawadzki Patryk0
Lohmann Marcin3
3"31'
2 set
Grabarczyk Krzysztof0
Stępień Piotr3
3"21'
3 set
Grabarczyk Krzysztof0
Stępień Piotr3
3"21'
3 set
Zawadzki Patryk3
Grabarczyk Krzysztof0

152 min 52 s

6"59'
1 set
Romański Krzysztof0
Krawczyk Jan3
6"39'
1 set
Krawczyk Jan3
Waryszak Sławomir0
6"22'
1 set
Dworakowski Robert3
Romański Krzysztof2
6"14'
5 set
Dworakowski Robert3
Romański Krzysztof2
6"10'
3 set
Krawczyk Jan3
Waryszak Sławomir0
6"06'
2 set
Wójcicki Marcin3
Krawczyk Jan0
6"00'
2 set
Furman Wojciech3
Michalski Piotr2
5"59'
3 set
Firfas Rafał3
Furman Wojciech0
5"47'
1 set
Wójcicki Marcin3
Krawczyk Jan0
5"21'
3 set
Romański Krzysztof0
Krawczyk Jan3

18 min 17 s

8"32'
1 set
Banaszek Arkadiusz0
Krawczyk Jan3
5"15'
3 set
Banaszek Arkadiusz0
Krawczyk Jan3
4"30'
2 set
Banaszek Arkadiusz0
Krawczyk Jan3

338 min 56 s

9"04'
3 set
Sieradzan Michał3
Przyłuski Dariusz0
8"18'
2 set
Szymkowiak Mariusz1
Grudziński Sławomir3
7"52'
1 set
Dworakowski Robert2
Szymkowiak Mariusz3
7"41'
5 set
Dworakowski Robert2
Szymkowiak Mariusz3
7"26'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof1
7"24'
3 set
Dworakowski Robert3
Przyłuski Dariusz0
6"58'
1 set
Przyłuski Dariusz3
Balcer Andrzej1
6"46'
3 set
Dworakowski Robert3
Łuniewski Robert2
6"42'
1 set
Szymkowiak Mariusz1
Grudziński Sławomir3
6"41'
4 set
Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof1

192 min 22 s

11"26'
5 set
Sieradzan Michał3
Strugarek Mirosław2
9"17'
5 set
Szymkowiak Mariusz3
Strugarek Mirosław2
8"27'
4 set
Sieradzan Michał3
Strugarek Mirosław2
8"18'
3 set
Sieradzan Michał1
Szymkowiak Mariusz3
8"00'
2 set
Sieradzan Michał1
Szymkowiak Mariusz3
7"53'
4 set
Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław2
7"36'
1 set
Sieradzan Michał1
Szymkowiak Mariusz3
7"29'
1 set
Cygan Marek0
Dworakowski Robert3
7"27'
3 set
Sieradzan Michał3
Strugarek Mirosław2
6"47'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Strugarek Mirosław2

266 min 38 s

19"37'
1 set
Cygan Marek3
Suski Jerzy0
11"34'
2 set
Cygan Marek3
Suski Jerzy0
8"23'
1 set
Cygan Marek0
Szwagierczak Zbigniew3
7"35'
4 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek1
7"22'
2 set
Cygan Marek0
Szwagierczak Zbigniew3
7"09'
1 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek1
7"03'
2 set
Szwagierczak Zbigniew3
Suski Jerzy1
6"47'
2 set
Cygan Marek3
Nitka Jacek1
6"45'
1 set
Drużyński Mirosław0
Suski Jerzy3
6"45'
1 set
Cygan Marek3
Drużyński Mirosław1

Małych punktów: 5771

M 35+M 40+M 40+ - EliminacjeM 45+M 45+ - EliminacjeM 50+M 55+M 60+

778

Khan Kaleemullah113
Owczarz Jakub106
Kania Piotr102
Michalak Paweł100
Michalski Piotr97
Glaza Tomasz90
Skąpski Bartłomiej88
Mierzicki Remi82

1623

Wójcicki Marcin174
Stalewski Krzysztof170
Malinowski Tomasz153
Stępień Piotr152
Wójtowicz Marcin149
Leśniak Grzegorz132
Lohmann Marcin131
Wrzosek Bartłomiej116
Szostak Daniel100
Michalak Radosław95

145

Zawadzki Patryk50
Lohmann Marcin33
Stępień Piotr33
Grabarczyk Krzysztof29

562

Wójcicki Marcin99
Krawczyk Jan90
Dworakowski Robert88
Furman Wojciech81
Firfas Rafał77
Romański Krzysztof65
Waryszak Sławomir37
Michalski Piotr25

54

Krawczyk Jan34
Banaszek Arkadiusz20

1133

Dworakowski Robert147
Grudziński Sławomir136
Grishin Sergei133
Szymkowiak Mariusz112
Romański Krzysztof105
Łuniewski Robert99
Sieradzan Michał90
Hyams Martin89
Przyłuski Dariusz85
Bobkowski Przemysław79

564

Szymkowiak Mariusz154
Strugarek Mirosław128
Sieradzan Michał124
Dworakowski Robert123
Cygan Marek35

912

Szwagierczak Zbigniew175
Cygan Marek174
Suski Jerzy166
Drużyński Mirosław153
Nitka Jacek145
Walczak Janusz99

Wszystkich rozegranych setów: 327

M 35+M 40+M 40+ - EliminacjeM 45+M 45+ - EliminacjeM 50+M 55+M 60+

43

89

9

34

3

65

32

52


Wszystkich rozegranych meczów: 90

M 35+M 40+M 40+ - EliminacjeM 45+M 45+ - EliminacjeM 50+M 55+M 60+

12

23

3

10

1

18

8

15


Szybkość zdobycia punktów

M 35+M 40+M 40+ - EliminacjeM 45+M 45+ - EliminacjeM 50+M 55+M 60+
16.09'
2 set
Khan Kaleemullah3
Michalski Piotr0
18.18'
3 set
Khan Kaleemullah3
Michalski Piotr0
20.82'
4 set
Michalak Paweł1
Khan Kaleemullah3
20.82'
2 set
Michalski Piotr2
Owczarz Jakub3
20.82'
3 set
Skąpski Bartłomiej0
Michalski Piotr3
22.27'
2 set
Owczarz Jakub3
Glaza Tomasz0
22.27'
1 set
Michalak Paweł1
Khan Kaleemullah3
22.64'
2 set
Skąpski Bartłomiej1
Glaza Tomasz3
22.64'
1 set
Owczarz Jakub3
Glaza Tomasz0
23.27'
1 set
Khan Kaleemullah3
Michalski Piotr0
0.27'
3 set
Mierzicki Remi0
Stalewski Krzysztof3
0.36'
2 set
Mierzicki Remi0
Stalewski Krzysztof3
14.91'
3 set
Wrzosek Bartłomiej3
Waryszak Sławomir0
16.55'
3 set
Malinowski Tomasz3
Waryszak Sławomir0
16.64'
2 set
Malinowski Tomasz3
Michalak Radosław1
17.09'
3 set
Wójcicki Marcin3
Michalak Radosław0
17.73'
2 set
Malinowski Tomasz3
Waryszak Sławomir0
19.00'
5 set
Stępień Piotr2
Wójcicki Marcin3
19.09'
4 set
Malinowski Tomasz3
Skąpski Bartłomiej1
19.55'
2 set
Wrzosek Bartłomiej3
Waryszak Sławomir0
18.27'
3 set
Zawadzki Patryk3
Grabarczyk Krzysztof0
18.27'
3 set
Grabarczyk Krzysztof0
Stępień Piotr3
19.18'
2 set
Grabarczyk Krzysztof0
Stępień Piotr3
21.27'
2 set
Zawadzki Patryk0
Lohmann Marcin3
23.18'
1 set
Zawadzki Patryk3
Grabarczyk Krzysztof0
23.64'
2 set
Zawadzki Patryk3
Grabarczyk Krzysztof0
24.73'
1 set
Grabarczyk Krzysztof0
Stępień Piotr3
27.82'
3 set
Zawadzki Patryk0
Lohmann Marcin3
32.64'
1 set
Zawadzki Patryk0
Lohmann Marcin3
0.27'
4 set
Furman Wojciech3
Michalski Piotr2
0.91'
5 set
Furman Wojciech3
Michalski Piotr2
16.45'
3 set
Wójcicki Marcin3
Firfas Rafał0
16.91'
2 set
Dworakowski Robert3
Romański Krzysztof2
17.09'
2 set
Dworakowski Robert0
Wójcicki Marcin3
18.36'
1 set
Wójcicki Marcin3
Firfas Rafał0
19.18'
1 set
Dworakowski Robert0
Wójcicki Marcin3
19.18'
3 set
Furman Wojciech3
Michalski Piotr2
20.45'
3 set
Dworakowski Robert0
Wójcicki Marcin3
20.82'
4 set
Dworakowski Robert3
Romański Krzysztof2
24.55'
2 set
Banaszek Arkadiusz0
Krawczyk Jan3
28.64'
3 set
Banaszek Arkadiusz0
Krawczyk Jan3
42.67'
1 set
Banaszek Arkadiusz0
Krawczyk Jan3
16.00'
1 set
Dworakowski Robert0
Bobkowski Przemysław3
17.18'
3 set
Sieradzan Michał3
Balcer Andrzej0
17.91'
2 set
Dworakowski Robert0
Bobkowski Przemysław3
20.36'
3 set
Grishin Sergei3
Balcer Andrzej0
20.73'
1 set
Grishin Sergei0
Bobkowski Przemysław3
21.27'
3 set
Szymkowiak Mariusz1
Grudziński Sławomir3
21.27'
5 set
Łuniewski Robert2
Grishin Sergei3
21.64'
1 set
Sieradzan Michał3
Balcer Andrzej0
21.91'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Romański Krzysztof1
22.18'
1 set
Grishin Sergei3
Balcer Andrzej0
16.91'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Dworakowski Robert0
18.64'
2 set
Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław2
19.73'
3 set
Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław2
19.82'
2 set
Cygan Marek0
Szymkowiak Mariusz3
23.55'
1 set
Cygan Marek0
Szymkowiak Mariusz3
24.09'
1 set
Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław2
24.55'
2 set
Sieradzan Michał3
Dworakowski Robert1
24.64'
1 set
Szymkowiak Mariusz3
Strugarek Mirosław2
24.64'
4 set
Sieradzan Michał1
Szymkowiak Mariusz3
25.09'
1 set
Sieradzan Michał3
Dworakowski Robert1
16.27'
1 set
Szwagierczak Zbigniew3
Drużyński Mirosław0
17.27'
2 set
Szwagierczak Zbigniew3
Drużyński Mirosław0
18.64'
2 set
Drużyński Mirosław3
Walczak Janusz1
19.73'
1 set
Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek2
20.73'
1 set
Walczak Janusz0
Nitka Jacek3
21.00'
4 set
Drużyński Mirosław3
Walczak Janusz1
21.18'
2 set
Drużyński Mirosław3
Nitka Jacek2
21.18'
2 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek1
21.27'
1 set
Szwagierczak Zbigniew3
Walczak Janusz0
21.55'
3 set
Szwagierczak Zbigniew3
Nitka Jacek0

Decyzji sędziowskich: 48 (0.8%)

Stroke 8
16.7%
Let 39
81.3%
Nolet 1
2.1%

M 35+M 40+M 45+M 50+M 55+
2 3.4%
1-1-0
Mierzicki Remi0
Michalak Paweł3
1 1%
0-1-0
Michalski Piotr2
Owczarz Jakub3
3 3.5%
0-3-0
Szostak Daniel1
Michalak Radosław3
1 1.1%
0-1-0
Stalewski Krzysztof3
Lohmann Marcin2
1 1.7%
0-1-0
Wójcicki Marcin3
Krawczyk Jan0
8 12.5%
5-3-0
Sieradzan Michał3
Przyłuski Dariusz0
8 7.7%
0-7-1
Dworakowski Robert2
Szymkowiak Mariusz3
1 1%
0-1-0
Dworakowski Robert3
Łuniewski Robert2
1 1.5%
0-1-0
Romański Krzysztof1
Hyams Martin3
1 1.1%
0-1-0
Łuniewski Robert2
Grishin Sergei3
10 10.6%
2-8-0
Szymkowiak Mariusz3
Strugarek Mirosław2
7 7.3%
0-7-0
Sieradzan Michał3
Strugarek Mirosław2
2 2.3%
0-2-0
Dworakowski Robert3
Strugarek Mirosław2
2 2.8%
0-2-0
Sieradzan Michał3
Dworakowski Robert1




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0