Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
30"28'Świątkowski Jakub0
Szymkowiak Mateusz3
24"26'Garczyński Michał1
Słomski Filip2
23"59'Ślązak Marcin1
Szymkowiak Mateusz2
22"13'Świątkowski Jakub2
Szymkowiak Aleksander1
21"46'Dybek Maciej2
Sobociński Przemysław1
21"02'Mikołajczak Adam2
Urbaniak Piotr1
20"22'Słomski Filip1
Nowak Maciej2
20"03'Słomski Filip1
Świątkowski Jakub2
19"47'Sobociński Przemysław1
Braun Rafał2
17"49'Wnuk Michał1
Nowak Maciej2
15"09'Laszuk Paweł0
Ratajczak Tomasz3
14"29'Braun Rafał2
Laszuk Paweł1
10"39'Ratajczak Tomasz0
Dybek Maciej2
'Łajło LucjanW
Garczyński Michał2
'Wojtaszek Maciej2
Michniewicz BogdanW

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Słomski Filip72"33'
Świątkowski Jakub69"25'
Ślązak Marcin68"54'
Szymkowiak Mateusz64"31'
Garczyński Michał63"16'
Wnuk Michał62"37'
Nowak Maciej60"30'
Szubert Przemysław58"42'
Dybek Maciej58"42'
Szymkowiak Aleksander56"30'
Laszuk Paweł24"56'
Ratajczak Tomasz20"34'
Braun Rafał13"08'
Dybek Maciej8"46'

Czas setów: 13 godz 59 min 59 s

OPENOPEN - Eliminacje

806 min 17 s

12"32'
1 set
Garczyński Michał1
Słomski Filip2
9"18'
2 set
Świątkowski Jakub2
Cieśluk Patryk0
8"29'
1 set
Dybek Maciej0
Szubert Przemysław2
8"07'
2 set
Świątkowski Jakub2
Szymkowiak Aleksander1
8"03'
3 set
Mikołajczak Adam2
Urbaniak Piotr1
7"58'
1 set
Ślązak Marcin0
Wojtaszek Michał2
7"36'
3 set
Świątkowski Jakub2
Szymkowiak Aleksander1
7"29'
2 set
Świątkowski Jakub0
Szymkowiak Mateusz3
7"17'
2 set
Cieśluk Patryk2
Pikul Dawid0
7"05'
3 set
Ślązak Marcin1
Szymkowiak Mateusz2

33 min 42 s

5"21'
2 set
Braun Rafał2
Laszuk Paweł1
5"16'
2 set
Ratajczak Tomasz0
Dybek Maciej2
4"54'
2 set
Laszuk Paweł0
Ratajczak Tomasz3
4"44'
3 set
Braun Rafał2
Laszuk Paweł1
3"35'
1 set
Laszuk Paweł0
Ratajczak Tomasz3
3"30'
1 set
Ratajczak Tomasz0
Dybek Maciej2
3"19'
3 set
Laszuk Paweł0
Ratajczak Tomasz3
3"03'
1 set
Braun Rafał2
Laszuk Paweł1

Małych punktów: 3100

OPENOPEN - Eliminacje

2969

Szymkowiak Mateusz129
Słomski Filip124
Świątkowski Jakub123
Wnuk Michał122
Garczyński Michał121
Urbaniak Piotr118
Ślązak Marcin115
Nowak Maciej115
Gościniak Łukasz112
Szubert Przemysław111

131

Ratajczak Tomasz42
Laszuk Paweł34
Braun Rafał33
Dybek Maciej22

Wszystkich rozegranych setów: 178

OPENOPEN - Eliminacje

170

8


Wszystkich rozegranych meczów: 78

OPENOPEN - Eliminacje

75

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
0.55'
3 set
Świątkowski Jakub0
Szymkowiak Mateusz3
12.91'
2 set
Sobociński Przemysław0
Sikorski Grzegorz2
14.09'
1 set
Cebula Wojciech2
Drożyński Artur0
14.91'
2 set
Mikołajczak Adam0
Słomski Filip2
15.45'
1 set
Wojtaszek Michał2
Cieśluk Patryk0
15.64'
2 set
Czarnecki Oskar0
Szubert Przemysław2
15.64'
2 set
Olejnik Dagna0
Pikul Dawid2
16.00'
1 set
Lewandowska Aleksandra0
Sobociński Przemysław2
16.09'
1 set
Olejnik Dagna0
Gościniak Łukasz2
16.09'
1 set
Świątkowski Jakub2
Żubryj Dariusz0
16.64'
1 set
Braun Rafał2
Laszuk Paweł1
18.09'
3 set
Laszuk Paweł0
Ratajczak Tomasz3
19.09'
1 set
Ratajczak Tomasz0
Dybek Maciej2
19.55'
1 set
Laszuk Paweł0
Ratajczak Tomasz3
24.69'
2 set
Braun Rafał2
Laszuk Paweł1
25.82'
3 set
Braun Rafał2
Laszuk Paweł1
26.73'
2 set
Laszuk Paweł0
Ratajczak Tomasz3
28.73'
2 set
Ratajczak Tomasz0
Dybek Maciej2
29.18'
2 set
Braun Rafał2
Laszuk Paweł1

Decyzji sędziowskich: 3 (0.1%)

Stroke 1
33.3%
Let 2
66.7%
Nolet 0
0%

OPENOPEN - Eliminacje
2 5.9%
0-2-0
Drożyński Artur0
Żubryj Dariusz2
1 2.3%
1-0-0
Laszuk Paweł0
Ratajczak Tomasz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0