Najdłuższy mecz

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU13OU19
37"11'Stolicki Norbert3
Szkuta Łukasz2
34"23'Gotówko Damian1
Wilas Dawid3
25"34'Kozłowski Łukasz1
Draus Alan2
23"15'Hryń Adam2
Pietrzyk Piotr1
21"57'Stolicki Norbert0
Wilas Dawid3
21"42'Wilas Dawid2
Draus Alan1
21"05'Franuszkiewicz Mariusz1
Sztajnic Artur2
19"15'Czajkowski Mariusz1
Pawłowski Krzysztof2
19"05'Parpura Michał2
Kowalski Piotr1
19"03'Sztajnic Artur2
Olbryk Marcin1
29"15'Jabłońska Sylwia2
Filipkowska Alicja3
23"59'Kirszenstein Patrycja1
Wasilewska Kinga3
15"46'Kirszenstein Patrycja0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
15"14'Filipkowska Alicja0
Zasępa Aleksandra3
15"04'Wasilewska Kinga0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
13"42'Jabłońska Sylwia0
Zasępa Aleksandra3
5"45'Nowak Mirella0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
28'Jabłońska Sylwia3
Maskiewicz Małgorzata0
14'Kirszenstein Patrycja3
Nowak Mirella0
'Maskiewicz MałgorzataW
Zasępa Aleksandra3
28"22'Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
17"10'Wasilewska Kinga0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
13"29'Wasilewska Kinga3
Zasępa Aleksandra0
7"50'Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Filipkowska Alicja0
19"09'Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1
'Maskiewicz MałgorzataW
Jabłońska Sylwia3
'Nowak MirellaW
Kirszenstein Patrycja3
1191"52'Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
19"05'Stączek Karol0
Gnatowski Pascal3
16"52'Charzewski-Woś Fryderyk1
Gnatowski Pascal3
16"39'Nogawka Maciej3
Gnatowski Pascal0
16"00'Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
13"00'Charzewski-Woś Fryderyk3
Stączek Karol0
12"25'Hryń Adam0
Stączek Karol3
12"05'Charzewski-Woś Fryderyk3
Hryń Adam0
9"42'Hryń Adam0
Gnatowski Pascal3
9"20'Hryń Adam0
Nogawka Maciej3
1022"08'Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper3
34"02'Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja1
33"56'Grajczyk Krzysztof3
Filipkowska Alicja2
32"07'Grajczyk Krzysztof2
Lewkowicz Igor3
26"13'Grajczyk Krzysztof3
Sikora Fabian1
25"46'Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor1
25"33'Lewkowicz Igor1
Filipkowska Alicja3
25"13'Sikora Fabian2
Filipkowska Alicja3
13"48'Sikora Fabian0
Lewkowicz Igor3
13"34'Zawadzki Kacper3
Sikora Fabian0

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU13OU19
Gotówko Damian85"35'
Wilas Dawid85"28'
Draus Alan80"16'
Stolicki Norbert78"50'
Szkuta Łukasz75"57'
Sztajnic Artur68"22'
Hryń Adam65"15'
Olbryk Marcin64"08'
Parpura Michał63"29'
Wysoczański Marcin59"46'
Filipkowska Alicja35"06'
Jabłońska Sylwia34"48'
Kirszenstein Patrycja31"29'
Wasilewska Kinga30"34'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka29"35'
Zasępa Aleksandra22"56'
Nowak Mirella5"54'
Maskiewicz Małgorzata26'
Zasępa Aleksandra33"38'
Filipkowska Alicja28"37'
Wasilewska Kinga26"01'
Czarzasta-Gotówko Agnieszka21"00'
Kirszenstein Patrycja17"06'
Jabłońska Sylwia17"06'
Stączek Karol1226"03'
Nogawka Maciej1222"34'
Gnatowski Pascal52"24'
Charzewski-Woś Fryderyk46"48'
Hryń Adam37"29'
Grajczyk Krzysztof1093"44'
Zawadzki Kacper1078"22'
Filipkowska Alicja95"02'
Lewkowicz Igor80"47'
Sikora Fabian61"57'

Czas setów: 58 godz 10 min 22 s

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU13OU19

825 min 39 s

11"10'
4 set
Gotówko Damian1
Wilas Dawid3
10"51'
1 set
Wojciechowski Grzegorz2
Wysoczański Marcin0
10"28'
3 set
Kozłowski Łukasz1
Draus Alan2
10"14'
3 set
Kirszenstein Patrycja1
Hryń Adam2
9"42'
4 set
Stolicki Norbert3
Szkuta Łukasz2
8"35'
1 set
Gotówko Damian2
Wojciechowski Grzegorz0
8"19'
2 set
Chlebowicz Piotr0
Stolicki Norbert2
7"54'
2 set
Wilas Dawid2
Draus Alan1
7"42'
2 set
Czajkowski Mariusz1
Pawłowski Krzysztof2
7"20'
2 set
Hryń Adam2
Pietrzyk Piotr1

95 min 24 s

6"22'
5 set
Jabłońska Sylwia2
Filipkowska Alicja3
5"59'
1 set
Kirszenstein Patrycja1
Wasilewska Kinga3
5"00'
3 set
Kirszenstein Patrycja1
Wasilewska Kinga3
4"56'
4 set
Kirszenstein Patrycja1
Wasilewska Kinga3
4"43'
3 set
Kirszenstein Patrycja0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
4"39'
3 set
Jabłońska Sylwia0
Zasępa Aleksandra3
4"39'
3 set
Wasilewska Kinga0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
4"37'
3 set
Jabłońska Sylwia2
Filipkowska Alicja3
4"25'
4 set
Jabłońska Sylwia2
Filipkowska Alicja3
4"12'
2 set
Filipkowska Alicja0
Zasępa Aleksandra3

54 min 38 s

6"57'
3 set
Wasilewska Kinga3
Zasępa Aleksandra0
5"40'
1 set
Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
5"35'
3 set
Wasilewska Kinga0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
4"53'
1 set
Wasilewska Kinga0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
4"50'
2 set
Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
4"20'
3 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Filipkowska Alicja0
4"19'
2 set
Wasilewska Kinga0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
4"09'
3 set
Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
4"08'
2 set
Wasilewska Kinga3
Zasępa Aleksandra0
3"56'
5 set
Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2

17 min 6 s

5"11'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1
4"32'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1
3"58'
4 set
Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1
3"25'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1

1292 min 39 s

1182"38'
3 set
Stączek Karol0
Nogawka Maciej3
7"34'
3 set
Stączek Karol0
Gnatowski Pascal3
6"04'
2 set
Nogawka Maciej3
Gnatowski Pascal0
4"20'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
4"15'
2 set
Charzewski-Woś Fryderyk1
Gnatowski Pascal3
4"03'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk0
Nogawka Maciej3
4"01'
2 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
4"00'
2 set
Stączek Karol0
Gnatowski Pascal3
3"58'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Stączek Karol0
3"56'
4 set
Charzewski-Woś Fryderyk1
Gnatowski Pascal3

1204 min 56 s

1007"34'
3 set
Grajczyk Krzysztof0
Zawadzki Kacper3
9"33'
1 set
Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja1
8"45'
1 set
Grajczyk Krzysztof3
Filipkowska Alicja2
8"03'
4 set
Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja1
6"44'
5 set
Grajczyk Krzysztof2
Lewkowicz Igor3
6"39'
1 set
Lewkowicz Igor1
Filipkowska Alicja3
6"38'
2 set
Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor1
6"05'
2 set
Zawadzki Kacper3
Filipkowska Alicja1
5"52'
2 set
Grajczyk Krzysztof3
Sikora Fabian1
5"46'
3 set
Grajczyk Krzysztof2
Lewkowicz Igor3

Małych punktów: 4991

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU13OU19

2946

Wilas Dawid148
Draus Alan146
Szkuta Łukasz144
Stolicki Norbert139
Gotówko Damian131
Sztajnic Artur118
Olbryk Marcin117
Hryń Adam116
Parpura Michał115
Czarzasta-Gotówko Agnieszka111

504

Czarzasta-Gotówko Agnieszka99
Jabłońska Sylwia96
Kirszenstein Patrycja79
Zasępa Aleksandra66
Filipkowska Alicja63
Wasilewska Kinga53
Nowak Mirella24
Maskiewicz Małgorzata24

239

Zasępa Aleksandra67
Czarzasta-Gotówko Agnieszka66
Wasilewska Kinga54
Filipkowska Alicja52

72

Kirszenstein Patrycja39
Jabłońska Sylwia33

513

Nogawka Maciej132
Gnatowski Pascal129
Charzewski-Woś Fryderyk108
Stączek Karol97
Hryń Adam47

717

Filipkowska Alicja177
Grajczyk Krzysztof156
Zawadzki Kacper146
Lewkowicz Igor142
Sikora Fabian96

Wszystkich rozegranych setów: 287

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU13OU19

168

30

14

4

31

40


Wszystkich rozegranych meczów: 104

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU13OU19

70

9

4

1

10

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKADAMSKA 1-4DAMSKA 5-8OU13OU19
5.73'
1 set
Kozłowska Beata2
Czajkowski Mariusz0
11.18'
1 set
Szkuta Łukasz2
Łabaniec Marek0
11.45'
1 set
Wilas Kamila2
Surowiec Zbigniew0
14.09'
2 set
Zgodziński Robert2
Surowiec Zbigniew0
14.27'
2 set
Czajkowski Mariusz0
Stolicki Norbert2
15.00'
2 set
Łabaniec Marek1
Pawłowski Krzysztof2
15.27'
1 set
Wilas Kamila2
Kowalski Piotr1
15.64'
1 set
Jabłońska Sylwia0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka2
15.64'
2 set
Chlebowicz Piotr2
Lewkowicz Igor0
15.82'
2 set
Kozłowska Beata2
Jabłońska Sylwia0
0.27'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Nowak Mirella0
0.27'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Nowak Mirella0
0.36'
3 set
Jabłońska Sylwia3
Maskiewicz Małgorzata0
0.55'
2 set
Jabłońska Sylwia3
Maskiewicz Małgorzata0
0.64'
1 set
Nowak Mirella0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
0.64'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Nowak Mirella0
1.45'
1 set
Jabłońska Sylwia3
Maskiewicz Małgorzata0
9.00'
2 set
Nowak Mirella0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
14.36'
2 set
Jabłońska Sylwia0
Zasępa Aleksandra3
16.64'
2 set
Kirszenstein Patrycja1
Wasilewska Kinga3
0.55'
1 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Filipkowska Alicja0
0.82'
1 set
Wasilewska Kinga3
Zasępa Aleksandra0
9.73'
2 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Filipkowska Alicja0
20.82'
4 set
Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
21.45'
5 set
Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
22.55'
2 set
Wasilewska Kinga3
Zasępa Aleksandra0
22.64'
3 set
Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
23.55'
2 set
Wasilewska Kinga0
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
23.64'
3 set
Czarzasta-Gotówko Agnieszka3
Filipkowska Alicja0
26.36'
2 set
Zasępa Aleksandra3
Filipkowska Alicja2
18.64'
2 set
Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1
21.64'
4 set
Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1
24.73'
3 set
Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1
28.27'
1 set
Kirszenstein Patrycja3
Jabłońska Sylwia1
13.82'
3 set
Hryń Adam0
Nogawka Maciej3
13.91'
1 set
Hryń Adam0
Nogawka Maciej3
14.55'
2 set
Hryń Adam0
Nogawka Maciej3
14.73'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk1
Gnatowski Pascal3
14.73'
3 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Hryń Adam0
15.36'
1 set
Hryń Adam0
Gnatowski Pascal3
16.91'
3 set
Hryń Adam0
Gnatowski Pascal3
17.09'
1 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
17.55'
3 set
Hryń Adam0
Stączek Karol3
17.64'
1 set
Charzewski-Woś Fryderyk3
Stączek Karol0
14.73'
1 set
Zawadzki Kacper3
Sikora Fabian0
17.55'
3 set
Zawadzki Kacper3
Sikora Fabian0
18.45'
2 set
Sikora Fabian2
Filipkowska Alicja3
18.73'
5 set
Sikora Fabian2
Filipkowska Alicja3
20.27'
1 set
Sikora Fabian2
Filipkowska Alicja3
20.45'
3 set
Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor1
20.73'
1 set
Sikora Fabian0
Lewkowicz Igor3
20.73'
4 set
Grajczyk Krzysztof3
Filipkowska Alicja2
20.91'
3 set
Sikora Fabian0
Lewkowicz Igor3
20.91'
4 set
Sikora Fabian2
Filipkowska Alicja3

Decyzji sędziowskich: 24 (0.5%)

Stroke 13
54.2%
Let 11
45.8%
Nolet 0
0%

OPENOU19
5 7.9%
1-4-0
Wilas Dawid2
Draus Alan1
4 9.3%
2-2-0
Wilas Kamila0
Wysoczański Marcin2
2 3.1%
1-1-0
Kirszenstein Patrycja1
Hryń Adam2
2 5.7%
2-0-0
Blinstrub Michał2
Franuszkiewicz Mariusz0
1 2%
1-0-0
Wysoczański Marcin1
Parpura Michał2
1 2%
1-0-0
Sztajnic Artur2
Olbryk Marcin1
1 2.8%
1-0-0
Łabaniec Marek2
Pogoda Michał0
4 4%
3-1-0
Grajczyk Krzysztof3
Filipkowska Alicja2
2 2.3%
1-1-0
Sikora Fabian2
Filipkowska Alicja3
1 1.7%
0-1-0
Zawadzki Kacper3
Lewkowicz Igor1
1 2%
0-1-0
Sikora Fabian0
Lewkowicz Igor3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0