Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU11
45"00'Wojszel Paweł1
Hawrylak Maciej3
42"54'Wojszel Paweł3
Walczak Paweł2
39"45'Bąk Krzysztof2
Kralka Wiktor3
39"14'Zielak Jarosław1
Diduch Michał3
34"46'Zielak Jarosław3
Dąbrowski Tomasz1
31"46'Wilczyński Tomasz3
Rewilak Bartosz0
31"03'Szewczyk Filip3
Wilczyński Tomasz0
29"17'Dąbrowski Tomasz2
Fulara Rafał1
27"57'Rewera Karol1
Rygielski Rafał3
26"32'Chojnacki Sebastian1
Szewczyk Filip3
32"22'Patałąg Sandra3
Mazur Agnieszka2
29"03'Kwaśniak Izabela1
Mazur Agnieszka3
26"03'Ogorodnik Julia3
Łapa Joanna1
25"03'Mnichowska Katarzyna1
Sęk Wiktoria3
20"58'Mnichowska Katarzyna1
Baran Anna3
19"35'Czerwińska Iwona3
Zasępa Aleksandra0
18"29'Ogorodnik Julia3
Czerwińska Iwona0
17"37'Patałąg Sandra0
Czerwińska Iwona3
17"29'Socha Małgorzata0
Patałąg Sandra3
15"25'Drabowska Karolina0
Socha Małgorzata3
36"34'Nowak Mateusz2
Sadkiewicz Jakub2
28"26'Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
22"11'Gerwatowski Jakub1
Nowak Mateusz3
21"41'Gerwatowski Jakub1
Bodziarczyk Kacper3
14"57'Nowak Mateusz0
Bodziarczyk Kacper3
14"10'Gerwatowski Jakub0
Sadkiewicz Jakub3
9"49'Olewiński Filip1
Paluch Aleksander0
8"03'Olewiński Filip1
Kalita Emilia0
6"02'Trębacz Dominika0
Kalita Emilia1
5"52'Paluch Aleksander1
Kalita Emilia0
5"45'Trębacz Dominika0
Ignashev Timotei1
5"33'Ignashev Timotei0
Paluch Aleksander1
5"29'Ignashev Timotei0
Kalita Emilia1
4"37'Olewiński Filip1
Ignashev Timotei0
3"50'Olewiński Filip1
Trębacz Dominika0
3"41'Trębacz Dominika0
Paluch Aleksander1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU11
Hawrylak Maciej104"19'
Wojszel Paweł103"51'
Wilczyński Tomasz92"13'
Diduch Michał91"27'
Szewczyk Filip87"35'
Zielak Jarosław81"56'
Chojnacki Piotr77"20'
Walczak Paweł71"32'
Rygielski Rafał71"00'
Rewilak Bartosz70"57'
Mazur Agnieszka66"24'
Patałąg Sandra61"29'
Zasępa Aleksandra48"30'
Socha Małgorzata46"16'
Ogorodnik Julia45"30'
Czerwińska Iwona44"49'
Łapa Joanna44"26'
Baran Anna43"32'
Kwaśniak Izabela43"24'
Sęk Wiktoria39"58'
Sadkiewicz Jakub68"42'
Nowak Mateusz61"29'
Bodziarczyk Kacper57"08'
Gerwatowski Jakub47"33'
Olewiński Filip26"19'
Kalita Emilia25"26'
Paluch Aleksander24"55'
Ignashev Timotei21"24'
Trębacz Dominika19"18'

Czas setów: 20 godz 40 min 42 s

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU11

790 min 12 s

14"24'
2 set
Wilczyński Tomasz3
Rewilak Bartosz0
12"22'
1 set
Dąbrowski Tomasz2
Fulara Rafał1
11"53'
2 set
Szewczyk Filip3
Wilczyński Tomasz0
11"39'
2 set
Wojszel Paweł1
Hawrylak Maciej3
11"18'
4 set
Wojszel Paweł1
Hawrylak Maciej3
11"00'
3 set
Zielak Jarosław1
Diduch Michał3
9"53'
1 set
Piasecki Łukasz0
Godula Maciej3
9"36'
3 set
Wojszel Paweł1
Hawrylak Maciej3
9"32'
3 set
Zielak Jarosław3
Dąbrowski Tomasz1
9"25'
3 set
Patałąg Piotr0
Wilczyński Tomasz3

274 min 23 s

10"47'
1 set
Kwaśniak Izabela1
Mazur Agnieszka3
7"53'
1 set
Patałąg Sandra3
Mazur Agnieszka2
7"50'
2 set
Ogorodnik Julia3
Łapa Joanna1
7"31'
3 set
Czerwińska Iwona3
Zasępa Aleksandra0
7"12'
1 set
Mnichowska Katarzyna1
Sęk Wiktoria3
5"49'
1 set
Ogorodnik Julia3
Łapa Joanna1
5"22'
3 set
Socha Małgorzata0
Patałąg Sandra3
5"19'
2 set
Patałąg Sandra0
Czerwińska Iwona3
5"16'
3 set
Ogorodnik Julia3
Czerwińska Iwona0
5"10'
2 set
Drabowska Karolina0
Socha Małgorzata3

117 min 26 s

9"40'
4 set
Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
8"35'
5 set
Nowak Mateusz2
Sadkiewicz Jakub2
7"52'
1 set
Nowak Mateusz2
Sadkiewicz Jakub2
6"57'
1 set
Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
6"08'
2 set
Gerwatowski Jakub1
Bodziarczyk Kacper3
5"35'
1 set
Gerwatowski Jakub1
Bodziarczyk Kacper3
5"32'
3 set
Nowak Mateusz2
Sadkiewicz Jakub2
5"08'
1 set
Nowak Mateusz0
Bodziarczyk Kacper3
5"07'
3 set
Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
5"01'
4 set
Nowak Mateusz2
Sadkiewicz Jakub2

58 min 41 s

9"49'
1 set
Olewiński Filip1
Paluch Aleksander0
8"03'
1 set
Olewiński Filip1
Kalita Emilia0
6"02'
1 set
Trębacz Dominika0
Kalita Emilia1
5"52'
1 set
Paluch Aleksander1
Kalita Emilia0
5"45'
1 set
Trębacz Dominika0
Ignashev Timotei1
5"33'
1 set
Ignashev Timotei0
Paluch Aleksander1
5"29'
1 set
Ignashev Timotei0
Kalita Emilia1
4"37'
1 set
Olewiński Filip1
Ignashev Timotei0
3"50'
1 set
Olewiński Filip1
Trębacz Dominika0
3"41'
1 set
Trębacz Dominika0
Paluch Aleksander1

Małych punktów: 4059

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU11

2369

Styczeń Artur143
Szewczyk Filip140
Chojnacki Piotr136
Hawrylak Maciej135
Rewera Karol130
Wilczyński Tomasz127
Wojszel Paweł121
Godula Maciej121
Diduch Michał120
Kałucki Bartłomiej118

1081

Patałąg Sandra132
Mazur Agnieszka127
Ogorodnik Julia111
Kwaśniak Izabela106
Łapa Joanna103
Zasępa Aleksandra103
Socha Małgorzata96
Czerwińska Iwona85
Baran Anna76
Sęk Wiktoria59

437

Bodziarczyk Kacper134
Sadkiewicz Jakub116
Nowak Mateusz109
Gerwatowski Jakub78

172

Olewiński Filip48
Paluch Aleksander43
Kalita Emilia38
Ignashev Timotei22
Trębacz Dominika21

Wszystkich rozegranych setów: 231

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU11

132

66

23

10


Wszystkich rozegranych meczów: 81

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU11

45

20

6

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKAJUNIOR OU15JUNIOR OU11
12.55'
2 set
Styczeń Artur1
Szewczyk Filip3
13.18'
2 set
Michałek Tomasz2
Drabowska Karolina0
15.09'
2 set
Styczeń Artur3
Oszczędłowski Dariusz0
15.18'
2 set
Drabowska Karolina0
Kałucki Bartłomiej3
15.45'
1 set
Drabowska Karolina0
Kałucki Bartłomiej3
15.82'
3 set
Drabowska Karolina0
Kałucki Bartłomiej3
17.55'
3 set
Kralka Wiktor0
Styczeń Artur3
18.18'
1 set
Michałek Tomasz2
Drabowska Karolina0
18.18'
3 set
Piasecki Łukasz0
Godula Maciej3
18.55'
1 set
Kralka Wiktor0
Styczeń Artur3
11.73'
3 set
Patałąg Sandra3
Rabjasz Gabriela0
12.55'
3 set
Baran Anna0
Mazur Agnieszka3
12.73'
2 set
Zasępa Aleksandra3
Sęk Wiktoria0
13.00'
1 set
Baran Anna0
Zasępa Aleksandra3
13.36'
1 set
Baran Anna0
Mazur Agnieszka3
13.45'
1 set
Kwaśniak Izabela3
Rabjasz Gabriela0
14.73'
2 set
Kwaśniak Izabela3
Rabjasz Gabriela0
15.36'
1 set
Patałąg Sandra3
Rabjasz Gabriela0
15.55'
3 set
Baran Anna0
Zasępa Aleksandra3
15.82'
4 set
Mnichowska Katarzyna1
Baran Anna3
18.55'
3 set
Gerwatowski Jakub1
Bodziarczyk Kacper3
18.64'
2 set
Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
18.73'
2 set
Gerwatowski Jakub1
Nowak Mateusz3
19.09'
4 set
Gerwatowski Jakub1
Bodziarczyk Kacper3
19.91'
2 set
Gerwatowski Jakub0
Sadkiewicz Jakub3
20.18'
3 set
Nowak Mateusz0
Bodziarczyk Kacper3
20.92'
2 set
Nowak Mateusz0
Bodziarczyk Kacper3
21.55'
3 set
Gerwatowski Jakub0
Sadkiewicz Jakub3
21.93'
3 set
Bodziarczyk Kacper3
Sadkiewicz Jakub1
22.73'
3 set
Gerwatowski Jakub1
Nowak Mateusz3
20.09'
1 set
Trębacz Dominika0
Paluch Aleksander1
20.91'
1 set
Olewiński Filip1
Trębacz Dominika0
25.18'
1 set
Olewiński Filip1
Ignashev Timotei0
29.91'
1 set
Ignashev Timotei0
Kalita Emilia1
30.27'
1 set
Ignashev Timotei0
Paluch Aleksander1
31.36'
1 set
Trębacz Dominika0
Ignashev Timotei1
32.00'
1 set
Paluch Aleksander1
Kalita Emilia0
32.91'
1 set
Trębacz Dominika0
Kalita Emilia1
34.50'
1 set
Olewiński Filip1
Kalita Emilia0
40.25'
1 set
Olewiński Filip1
Kalita Emilia0

Decyzji sędziowskich: 21 (0.5%)

Stroke 5
23.8%
Let 16
76.2%
Nolet 0
0%

OPEN
7 9%
3-4-0
Zielak Jarosław1
Diduch Michał3
5 12.8%
0-5-0
Diduch Michał0
Hawrylak Maciej2
2 3.5%
0-2-0
Diduch Michał0
Godula Maciej3
2 4.4%
1-1-0
Fulara Rafał0
Oszczędłowski Dariusz2
1 2.6%
0-1-0
Piasecki Łukasz0
Rewera Karol2
1 1.5%
1-0-0
Fulara Rafał0
Diduch Michał3
1 2.1%
0-1-0
Chojnacki Piotr2
Dąbrowski Tomasz0
1 1.5%
0-1-0
Styczeń Artur1
Szewczyk Filip3
1 2.8%
0-1-0
Patałąg Piotr0
Kałucki Bartłomiej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0