Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKAJUNIORSKA - Finały
38"49'Kwieciński Rafał2
Kowalski Piotr3
34"08'Mazur Maciej1
Kwieciński Rafał3
26"26'Iwan Rafał1
Kowalski Piotr3
25"04'Wojciechowski Grzegorz3
Lis Andrii0
22"29'Kwieciński Rafał3
Rzeszotek Grzegorz0
21"34'Kozłowska Beata3
Zgodziński Robert1
21"22'Bram Kamila1
Lis Andrii3
21"18'Mazur Maciej2
Iwan Rafał1
20"22'Bąkała Piotr1
Rzeszotek Grzegorz2
19"41'Iwan Rafał3
Wysoczański Marcin0
17"00'Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub0
15"31'Wojtanowski Michał0
Iwan Wojciech3
14"54'Babijczuk Krzysztof0
Iwan Wojciech3
14"42'Kurenda Miłosz0
Wojtanowski Michał3
13"37'Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn3
12"06'Fułek Wojciech0
Ramza Seweryn3
9"31'Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech3
4"54'Kurenda Miłosz0
Babijczuk Krzysztof3
'Szymański Jeremiasz0
Fułek Wojciech3
'Wojtanowski Michał3
Babijczuk Krzysztof0
18"46'Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
16"47'Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech0
14"38'Śliwa Jakub0
Babijczuk Krzysztof2
7"36'Szymański Jeremiasz0
Kurenda Miłosz2

Najdłużej na korcie

OPENJUNIORSKAJUNIORSKA - Finały
Kwieciński Rafał86"21'
Kowalski Piotr80"02'
Wojciechowski Grzegorz62"35'
Iwan Rafał57"05'
Mazur Maciej54"36'
Bąkała Piotr50"31'
Rzeszotek Grzegorz49"07'
Rutyna Jarosław46"57'
Kozłowska Beata45"28'
Iwan Wojciech43"51'
Iwan Wojciech33"15'
Fułek Wojciech27"17'
Śliwa Jakub25"46'
Wojtanowski Michał25"33'
Kurenda Miłosz24"57'
Ramza Seweryn22"17'
Babijczuk Krzysztof15"29'
Wojtanowski Michał14"59'
Fułek Wojciech14"59'
Iwan Wojciech14"39'
Ramza Seweryn14"39'
Babijczuk Krzysztof12"29'
Śliwa Jakub12"29'
Kurenda Miłosz7"34'
Szymański Jeremiasz7"34'

Czas setów: 8 godz 58 min 42 s

OPENJUNIORSKAJUNIORSKA - Finały

401 min 44 s

10"13'
1 set
Bąkała Piotr2
Iwan Wojciech0
8"39'
3 set
Wojciechowski Grzegorz3
Lis Andrii0
8"19'
1 set
Wojciechowski Grzegorz3
Lis Andrii0
7"58'
2 set
Kwieciński Rafał3
Rzeszotek Grzegorz0
7"55'
1 set
Mazur Maciej1
Kwieciński Rafał3
7"44'
3 set
Mazur Maciej1
Kwieciński Rafał3
7"25'
3 set
Iwan Rafał3
Wysoczański Marcin0
7"14'
3 set
Kwieciński Rafał3
Rzeszotek Grzegorz0
7"13'
4 set
Kwieciński Rafał2
Kowalski Piotr3
7"11'
2 set
Mazur Maciej1
Kwieciński Rafał3

87 min 17 s

7"25'
1 set
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub0
5"27'
2 set
Wojtanowski Michał0
Iwan Wojciech3
4"59'
1 set
Kurenda Miłosz0
Wojtanowski Michał3
4"53'
2 set
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub0
4"42'
1 set
Fułek Wojciech0
Ramza Seweryn3
4"31'
3 set
Kurenda Miłosz0
Babijczuk Krzysztof3
4"27'
1 set
Wojtanowski Michał0
Iwan Wojciech3
4"24'
1 set
Babijczuk Krzysztof0
Iwan Wojciech3
4"06'
2 set
Fułek Wojciech0
Ramza Seweryn3
3"59'
3 set
Wojtanowski Michał0
Iwan Wojciech3

49 min 41 s

8"02'
1 set
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech0
7"22'
1 set
Śliwa Jakub0
Babijczuk Krzysztof2
5"07'
2 set
Śliwa Jakub0
Babijczuk Krzysztof2
4"32'
2 set
Szymański Jeremiasz0
Kurenda Miłosz2
4"23'
1 set
Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
4"04'
3 set
Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
3"49'
3 set
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech0
3"21'
2 set
Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
3"11'
4 set
Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
3"02'
1 set
Szymański Jeremiasz0
Kurenda Miłosz2

Małych punktów: 2247

OPENJUNIORSKAJUNIORSKA - Finały

1533

Kwieciński Rafał158
Kowalski Piotr137
Wojciechowski Grzegorz134
Lis Andrii108
Mocek Mariusz97
Drzazga Robert93
Mazur Maciej93
Iwan Rafał89
Rzeszotek Grzegorz81
Rutyna Jarosław81

529

Iwan Wojciech100
Ramza Seweryn99
Wojtanowski Michał84
Fułek Wojciech75
Babijczuk Krzysztof75
Śliwa Jakub59
Kurenda Miłosz37
Szymański Jeremiasz0

185

Fułek Wojciech43
Ramza Seweryn33
Wojtanowski Michał31
Babijczuk Krzysztof22
Kurenda Miłosz22
Iwan Wojciech13
Śliwa Jakub12
Szymański Jeremiasz9

Wszystkich rozegranych setów: 136

OPENJUNIORSKAJUNIORSKA - Finały

89

36

11


Wszystkich rozegranych meczów: 46

OPENJUNIORSKAJUNIORSKA - Finały

30

12

4


Szybkość zdobycia punktów

OPENJUNIORSKAJUNIORSKA - Finały
0.55'
1 set
Mocek Mariusz2
Śliwa Jakub0
0.73'
3 set
Lis Andrii3
Mocek Mariusz1
0.82'
2 set
Lis Andrii3
Mocek Mariusz1
0.91'
1 set
Lis Andrii3
Mocek Mariusz1
11.00'
1 set
Iwan Wojciech0
Bram Kamila3
14.18'
2 set
Iwan Wojciech0
Bram Kamila3
14.73'
3 set
Kwieciński Rafał3
Frączek Miłosz0
15.27'
3 set
Kowalski Piotr3
Rutyna Jarosław0
15.45'
1 set
Kozłowska Beata0
Drzazga Robert3
15.45'
2 set
Mocek Mariusz2
Frączek Miłosz0
0.45'
2 set
Kurenda Miłosz0
Babijczuk Krzysztof3
0.55'
1 set
Kurenda Miłosz0
Babijczuk Krzysztof3
13.91'
3 set
Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech3
15.91'
1 set
Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech3
16.55'
3 set
Babijczuk Krzysztof0
Iwan Wojciech3
16.64'
3 set
Śliwa Jakub0
Ramza Seweryn3
16.82'
3 set
Fułek Wojciech3
Śliwa Jakub0
16.91'
3 set
Fułek Wojciech0
Ramza Seweryn3
17.00'
2 set
Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech3
17.91'
2 set
Kurenda Miłosz0
Wojtanowski Michał3
15.27'
2 set
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech0
16.55'
1 set
Szymański Jeremiasz0
Kurenda Miłosz2
17.36'
4 set
Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
18.27'
2 set
Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
20.82'
3 set
Ramza Seweryn3
Iwan Wojciech0
21.92'
1 set
Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
22.18'
3 set
Fułek Wojciech3
Wojtanowski Michał1
24.73'
2 set
Szymański Jeremiasz0
Kurenda Miłosz2
27.91'
2 set
Śliwa Jakub0
Babijczuk Krzysztof2
40.18'
1 set
Śliwa Jakub0
Babijczuk Krzysztof2

Decyzji sędziowskich: 1 (0%)

Stroke 0
0%
Let 0
0%
Nolet 1
100%

OPEN
1 1.2%
0-0-1
Mazur Maciej1
Kwieciński Rafał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0