Zakończenie II Edycji Ligi Prince Racquet 2014 - kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B2)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Marszał AdrianBrak informacji Kraków 23 1
4 Dróżdż Przemysław Brak informacji Sanok 60 2
3 Juzwa ŁukaszBrak informacji Gliwice 56 3
2 Bolechała TomaszBrak informacji Kraków 41 4
6 Leżuch GrzegorzBrak informacji Kielce 80 5
7 Krzanik JakubBrak informacji Kraków 84 6
8 Suchocki DominikBrak informacji Kraków 85 7
5 Korostyński DamianWalkover Kraków 61 8
9 Wieczorek MaciejBrak informacji Częstochowa 110 9
10 Wojtala BartłomiejBrak informacji Kraków 132 10
21 Bąk KrzysztofBrak informacji Kraków 370 11
14 Szychowski MichałWalkover Kraków 296 12
12 Kosiński ZdzisławBrak informacji Kraków 194 13
16 Nowosiad PiotrBrak informacji Tywonia 312 14
17 Dużynski MiłoszBrak informacji Kraków 314 15
11 Kubic MichałBrak informacji Miechów 190 16
22 Peplinski FranciszekBrak informacji Kraków 398 17
15 Kaleta BogusławBrak informacji Zabierzów 309 18
26 Brzezicki JakubBrak informacji 492 19
28 Antczak MarcinBrak informacji Pasłęk 534 20
20 Filas KarolBrak informacji Gorlice 363 21
25 Gajewski MaciejBrak informacji Kraków 473 22
33 Chojnacki PiotrBrak informacji Kraków 771 23
19 Szałajko BartoszBrak informacji Tarnów 356 24
32 Bońdos PrzemysławBrak informacji Wrocław 664 25
29 Goliński RafałBrak informacji Kraków 567 26
31 Rochecki JanBrak informacji Rzeszów 627 27
23 Zieliński FabianBrak informacji Kielce 449 28
27 Więcław PawełBrak informacji Kraków 531 29
24 Traczyk MikołajWalkover Kraków 450 30
13 Obara AdamWalkover Łączna 237 31
18 Wnęk MiłoszWalkover Kraków 342 32
35 Nowakowski PrzemysławBrak informacji Nowy Targ 794 33
40 Morajko SzymonBrak informacji 34
38 Lichota AdamBrak informacji Kraków 1475 35
37 Olech GrzegorzBrak informacji Jeziorzany 1155 36
30 Juzwa MagdalenaBrak informacji Kraków 605 37
36 Gwiazda AndrzejWalkover Kraków 884 38
34 Michałek TomaszWalkover Kraków 793 39
39 Grochowski RobertWalkover 40


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 23-02-2015


Runda 1Runda 2Runda 3ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Marszał Adrian
Bye
Bye
Rochecki Jan
Juzwa Magdalena
0
  9:11  7:11
Chojnacki Piotr
2
Bye
Nowosiad Piotr
Obara Adam
Bye
Bye
Bąk Krzysztof
Antczak Marcin
2
  11:3  11:6
Lichota Adam
0
Bye
Leżuch Grzegorz
Suchocki Dominik
Bye
Bye
Goliński Rafał
Dużynski Miłosz
2
  10:12  11:2  11:7
Nowakowski Przemysław
1
Bye
Kaleta Bogusław
Wojtala Bartłomiej
Bye
Bye
Filas Karol
Więcław Paweł
2
  11:7  11:6
Grochowski Robert
0
Bye
Juzwa Łukasz
Dróżdż Przemysław
Bye
Michałek Tomasz
0
  1:11  6:11  0:0
Peplinski Franciszek
2
Bońdos Przemysław
Bye
Bye
Szychowski Michał
Kubic Michał
Bye
Olech Grzegorz
0
  2:11  8:11
Traczyk Mikołaj
2
Szałajko Bartosz
Bye
Bye
Korostyński Damian
Krzanik Jakub
Bye
Morajko Szymon
0
  4:11  4:11
Brzezicki Jakub
2
Wnęk Miłosz
Bye
Bye
Wieczorek Maciej
Kosiński Zdzisław
Bye
Gwiazda Andrzej
W
WALKOVER
Zieliński Fabian
2
Gajewski Maciej
Bye
Bye
Bolechała Tomasz
Marszał Adrian
2
  11:2  11:1
Rochecki Jan
0
Chojnacki Piotr
0
  9:11  7:11
Nowosiad Piotr
2
Obara Adam
0
  3:11  6:11
Bąk Krzysztof
2
Antczak Marcin
1
  11:9  3:11  3:11
Leżuch Grzegorz
2
Suchocki Dominik
2
  11:4  11:7
Goliński Rafał
0
Dużynski Miłosz
2
  7:11  11:5  11:5
Kaleta Bogusław
1
Wojtala Bartłomiej
2
  9:11  12:10  11:1
Filas Karol
1
Więcław Paweł
0
  2:11  2:11
Juzwa Łukasz
2
Dróżdż Przemysław
2
  11:6  9:11  11:6
Peplinski Franciszek
1
Bońdos Przemysław
1
  3:11  11:6  7:11
Szychowski Michał
2
Kubic Michał
2
  11:5  3:11  11:7
Traczyk Mikołaj
1
Szałajko Bartosz
0
  8:11  7:11
Korostyński Damian
2
Krzanik Jakub
2
  9:11  11:3  11:4
Brzezicki Jakub
1
Wnęk Miłosz
0
  4:11  6:11
Wieczorek Maciej
2
Kosiński Zdzisław
2
  12:10  11:13  11:6
Zieliński Fabian
1
Gajewski Maciej
0
  5:11  4:11
Bolechała Tomasz
2
Marszał Adrian
3
  11:4  11:5  11:7
Nowosiad Piotr
0
Bąk Krzysztof
1
  9:11  11:8  11:13  10:12
Leżuch Grzegorz
3
Suchocki Dominik
3
  12:10  11:4  6:11  11:4
Dużynski Miłosz
1
Wojtala Bartłomiej
0
  6:11  2:11  7:11
Juzwa Łukasz
3
Dróżdż Przemysław
3
  11:5  11:3  11:7
Szychowski Michał
0
Kubic Michał
0
  9:11  7:11  6:11
Korostyński Damian
3
Krzanik Jakub
3
  11:9  9:11  11:9  11:7
Wieczorek Maciej
1
Kosiński Zdzisław
0
  7:11  5:11  11:13
Bolechała Tomasz
3
Marszał Adrian
3
  11:4  11:3  11:8
Leżuch Grzegorz
0
Suchocki Dominik
2
  11:6  11:9  3:11  7:11  0:11
Juzwa Łukasz
3
Dróżdż Przemysław
3
  12:10  11:9  7:11  9:11  11:5
Korostyński Damian
2
Krzanik Jakub
1
  13:11  11:13  1:11  11:13
Bolechała Tomasz
3
Marszał Adrian
3
  11:8  11:9  11:8
Juzwa Łukasz
0
Dróżdż Przemysław
3
  7:11  7:11  11:9  11:5  11:8
Bolechała Tomasz
2
Marszał Adrian
3
  10:12  10:12  11:5  11:4  11:3
Dróżdż Przemysław
2
Marszał Adrian
Miejsca 3 - 4
Juzwa Łukasz
3
  11:8  4:11  11:9  8:11  11:3
Bolechała Tomasz
2
Juzwa Łukasz
Miejsca 5 - 8
Leżuch Grzegorz
2
  11:1  11:8
Suchocki Dominik
0
Korostyński Damian
1
  11:8  5:11  7:11
Krzanik Jakub
2
Leżuch Grzegorz
2
  16:14  9:11  12:10
Krzanik Jakub
1
Leżuch Grzegorz
Miejsca 7 - 8
Suchocki Dominik
2
WALKOVER
Korostyński Damian
W
Suchocki Dominik
Miejsca 9 - 16
Nowosiad Piotr
0
  10:12  9:11
Bąk Krzysztof
2
Dużynski Miłosz
1
  11:8  8:11  6:11
Wojtala Bartłomiej
2
Szychowski Michał
2
  2:11  11:1  11:7
Kubic Michał
1
Wieczorek Maciej
2
  11:5  12:10
Kosiński Zdzisław
0
Bąk Krzysztof
0
  6:11  10:12
Wojtala Bartłomiej
2
Szychowski Michał
W
WALKOVER
Wieczorek Maciej
2
Wojtala Bartłomiej
0
  7:11  7:11
Wieczorek Maciej
2
Wieczorek Maciej
Miejsca 11 - 12
Bąk Krzysztof
2
WALKOVER
Szychowski Michał
W
Bąk Krzysztof
Miejsca 13 - 16
Nowosiad Piotr
2
  11:9  11:7
Dużynski Miłosz
0
Kubic Michał
1
  11:4  6:11  9:11
Kosiński Zdzisław
2
Nowosiad Piotr
1
  11:8  6:11  6:11
Kosiński Zdzisław
2
Kosiński Zdzisław
Miejsca 15 - 16
Dużynski Miłosz
2
  11:7  11:8
Kubic Michał
0
Dużynski Miłosz
Miejsca 17 - 32
Rochecki Jan
1
  8:11  11:5  4:11
Chojnacki Piotr
2
Obara Adam
0
  3:11  6:11  8:11
Antczak Marcin
3
Goliński Rafał
0
  2:11  6:11
Kaleta Bogusław
2
Filas Karol
2
  11:6  11:8
Więcław Paweł
0
Peplinski Franciszek
2
  11:6  11:4
Bońdos Przemysław
0
Traczyk Mikołaj
0
  15:17  6:11
Szałajko Bartosz
2
Brzezicki Jakub
2
  11:8  11:8
Wnęk Miłosz
0
Zieliński Fabian
1
  9:11  11:3  6:11
Gajewski Maciej
2
Chojnacki Piotr
1
  2:11  11:7  9:11
Antczak Marcin
2
Kaleta Bogusław
2
  11:7  11:8
Filas Karol
0
Peplinski Franciszek
2
  11:6  11:3
Szałajko Bartosz
0
Brzezicki Jakub
2
  11:2  11:5
Gajewski Maciej
0
Antczak Marcin
0
  5:11  10:12
Kaleta Bogusław
2
Peplinski Franciszek
2
  11:9  6:11  11:3
Brzezicki Jakub
1
Kaleta Bogusław
0
  5:11  8:11
Peplinski Franciszek
2
Peplinski Franciszek
Miejsca 19 - 20
Antczak Marcin
0
  10:12  1:11
Brzezicki Jakub
2
Brzezicki Jakub
Miejsca 21 - 24
Chojnacki Piotr
0
  2:11  8:11
Filas Karol
2
Szałajko Bartosz
1
  11:8  9:11  5:11
Gajewski Maciej
2
Filas Karol
2
  12:10  11:13  11:8
Gajewski Maciej
1
Filas Karol
Miejsca 23 - 24
Chojnacki Piotr
2
WALKOVER
Szałajko Bartosz
W
Chojnacki Piotr
Miejsca 25 - 32
Rochecki Jan
2
WALKOVER
Obara Adam
W
Goliński Rafał
2
  11:4  11:2
Więcław Paweł
0
Bońdos Przemysław
2
  11:4  11:2
Traczyk Mikołaj
0
Wnęk Miłosz
W
WALKOVER
Zieliński Fabian
2
Rochecki Jan
0
  8:11  9:11
Goliński Rafał
2
Bońdos Przemysław
2
  11:4  14:12
Zieliński Fabian
0
Goliński Rafał
1
  11:7  9:11  6:11
Bońdos Przemysław
2
Bońdos Przemysław
Miejsca 27 - 28
Rochecki Jan
2
  11:6  11:4
Zieliński Fabian
0
Rochecki Jan
Miejsca 29 - 32
Obara Adam
W
WALKOVER
Więcław Paweł
2
Traczyk Mikołaj
2
WALKOVER
Wnęk Miłosz
W
Więcław Paweł
2
WALKOVER
Traczyk Mikołaj
W
Więcław Paweł
Miejsca 31 - 32
Obara Adam
2
WALKOVER
Wnęk Miłosz
W
Obara Adam
Miejsca 33 - 64
Bye
Bye
Juzwa Magdalena
Bye
Bye
Bye
Lichota Adam
Bye
Bye
Bye
Nowakowski Przemysław
Bye
Bye
Bye
Grochowski Robert
Bye
Bye
Michałek Tomasz
Bye
Bye
Bye
Olech Grzegorz
Bye
Bye
Bye
Morajko Szymon
Bye
Bye
Bye
Gwiazda Andrzej
Bye
Bye
Bye
Juzwa Magdalena
Bye
Lichota Adam
Bye
Nowakowski Przemysław
Bye
Grochowski Robert
Michałek Tomasz
Bye
Olech Grzegorz
Bye
Morajko Szymon
Bye
Gwiazda Andrzej
Bye
Juzwa Magdalena
0
  3:11  7:11
Lichota Adam
2
Nowakowski Przemysław
2
WALKOVER
Grochowski Robert
W
Michałek Tomasz
W
WALKOVER
Olech Grzegorz
2
Morajko Szymon
2
WALKOVER
Gwiazda Andrzej
W
Lichota Adam
0
  8:11  11:13
Nowakowski Przemysław
2
Olech Grzegorz
1
  11:9  4:11  13:15
Morajko Szymon
2
Nowakowski Przemysław
2
  11:4  11:3
Morajko Szymon
0
Nowakowski Przemysław
Miejsca 35 - 36
Lichota Adam
2
  11:4  11:7
Olech Grzegorz
0
Lichota Adam
Miejsca 37 - 40
Juzwa Magdalena
2
WALKOVER
Grochowski Robert
W
Michałek Tomasz
W
WALKOVER
Gwiazda Andrzej
2
Juzwa Magdalena
2
WALKOVER
Gwiazda Andrzej
W
Juzwa Magdalena
Miejsca 39 - 40
Grochowski Robert
W
WALKOVER
Michałek Tomasz
2
Michałek Tomasz
Miejsca 41 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 43 - 44
Bye
Bye
Bye
Miejsca 45 - 48
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 47 - 48
Bye
Bye
Bye
Miejsca 49 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 51 - 52
Bye
Bye
Bye
Miejsca 53 - 56
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 55 - 56
Bye
Bye
Bye
Miejsca 57 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 59 - 60
Bye
Bye
Bye
Miejsca 61 - 64
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Bye
Miejsca 63 - 64
Bye
Bye
Bye
Stan na: 00:52:34 25-02-2018