Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
39"21'Gnitecki Przemysław3
Pieńkowski Krzysztof1
37"16'Michałowski Krzysztof2
Słaboszewski Bartłomiej1
34"29'Pieńkowski Krzysztof3
Soszka Stefan1
27"44'Kania Piotr1
Popko Łukasz2
27"03'Pisula Jan1
Wójcik Michał2
27"02'Staszkiewicz Jakub1
Wojtecki Aleksander2
26"11'Wojtecki Aleksander1
Szymczak Marcin2
25"56'Soszka Stefan0
Kondratowicz Łukasz3
24"32'Szumowski Jan0
Majcher Jakub2
22"52'Majcher Jakub0
Hrycaj Marcin2
23"27'Kałasz Magdalena1
Gawryluk Monika3
23"14'Surdziel Aleksandra0
Witkowska Dominika3
22"30'Witkowska Dominika3
Kaniewska Emilia1
22"10'Woronko Anna2
Margalska Anna1
19"45'Gawryluk Monika1
Maskiewicz Małgorzata2
19"41'Maskiewicz Małgorzata3
Woronko Anna0
18"54'Wilińska Joanna0
Kornowska Małgorzata3
18"04'Kornowska Małgorzata0
Witkowska Dominika3
17"29'Maskiewicz Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3
17"07'Gawryluk Monika0
Wilińska Joanna3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Wojtecki Aleksander100"17'
Soszka Stefan97"52'
Pieńkowski Krzysztof94"58'
Słaboszewski Bartłomiej94"08'
Majcher Jakub89"52'
Gnitecki Przemysław84"27'
Szymczak Marcin83"04'
Michałowski Krzysztof82"04'
Pisula Jan78"00'
Leszczyński Stanisław76"50'
Gawryluk Monika62"37'
Maskiewicz Małgorzata55"41'
Witkowska Dominika52"51'
Surdziel Aleksandra49"40'
Kaniewska Emilia47"51'
Kornowska Małgorzata45"17'
Woronko Anna44"37'
Sopińska Patrycja39"32'
Wilińska Joanna38"58'
Margalska Anna37"19'

Czas setów: 28 godz. 22 min 53 s

OPENDAMSKA

1442 min 39 s

13"55'
1 set
Majcher Jakub0
Hrycaj Marcin2
13"39'
3 set
Michałowski Krzysztof2
Słaboszewski Bartłomiej1
12"20'
4 set
Gnitecki Przemysław3
Pieńkowski Krzysztof1
11"35'
2 set
Soszka Stefan2
Majcher Jakub0
11"23'
1 set
Pisula Jan1
Wójcik Michał2
11"17'
1 set
Szumowski Jan0
Majcher Jakub2
11"10'
2 set
Szumowski Jan0
Majcher Jakub2
10"55'
3 set
Kania Piotr1
Popko Łukasz2
10"52'
2 set
Michałowski Krzysztof2
Słaboszewski Bartłomiej1
10"35'
2 set
Staszkiewicz Jakub1
Wojtecki Aleksander2

260 min 14 s

8"01'
1 set
Surdziel Aleksandra0
Witkowska Dominika3
7"53'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3
7"37'
3 set
Gawryluk Monika1
Maskiewicz Małgorzata2
7"35'
1 set
Woronko Anna2
Margalska Anna1
7"26'
3 set
Woronko Anna2
Margalska Anna1
7"19'
1 set
Surdziel Aleksandra2
Sopińska Patrycja0
7"18'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Margalska Anna2
6"17'
2 set
Gawryluk Monika1
Sopińska Patrycja2
6"08'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Woronko Anna0
5"59'
3 set
Kornowska Małgorzata0
Witkowska Dominika3

Małych punktów: 5379

OPENDAMSKA

4449

Pieńkowski Krzysztof139
Kania Piotr134
Kondratowicz Łukasz132
Purzewski Mateusz130
Leszczyński Stanisław127
Parciak Krzysztof122
Sanz Blanco Enrique121
Pisula Jan120
Synówka Maciej119
Gnitecki Przemysław118

930

Kaniewska Emilia133
Witkowska Dominika108
Gawryluk Monika108
Surdziel Aleksandra105
Maskiewicz Małgorzata89
Kornowska Małgorzata84
Woronko Anna76
Wilińska Joanna65
Sopińska Patrycja61
Margalska Anna51

Wszystkich rozegranych setów: 312

OPENDAMSKA

257

55


Wszystkich rozegranych meczów: 133

OPENDAMSKA

114

19


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
0.55'
2 set
Staszkiewicz Jakub0
Niklas Jakub2
1.55'
1 set
Staszkiewicz Jakub0
Niklas Jakub2
15.91'
1 set
Niklas Jakub0
Wolski Oskar2
16.27'
2 set
Skonieczny Mateusz2
Zagajewski Adam0
16.73'
1 set
Sanz Blanco Enrique1
Parciak Krzysztof2
16.82'
2 set
Cyran Dariusz2
Staszkiewicz Jakub1
16.91'
1 set
Pisula Jan0
Supeł Tomasz2
17.18'
3 set
Tatarek Rafał1
Wolski Oskar2
17.27'
1 set
Purzewski Mateusz2
Pozo Angel Garcia del1
17.36'
2 set
Zagajewski Adam2
Niklas Jakub1
10.73'
2 set
Kaniewska Emilia3
Margalska Anna0
11.73'
3 set
Kaniewska Emilia3
Margalska Anna0
14.09'
1 set
Jędrzejczak Kamila0
Surdziel Aleksandra3
14.18'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Surdziel Aleksandra3
14.64'
1 set
Wilińska Joanna0
Kaniewska Emilia3
14.82'
2 set
Maskiewicz Małgorzata0
Surdziel Aleksandra2
15.82'
2 set
Jędrzejczak Kamila0
Margalska Anna2
16.45'
3 set
Jędrzejczak Kamila0
Surdziel Aleksandra3
17.18'
1 set
Kaniewska Emilia3
Margalska Anna0
18.73'
1 set
Maskiewicz Małgorzata0
Kornowska Małgorzata3

Decyzji sędziowskich: 19 (0.4%)

Stroke 1
5.3%
Let 16
84.2%
Nolet 2
10.5%

OPENDAMSKA
6 13%
0-6-0
Szumowski Jan0
Majcher Jakub2
3 5.6%
0-3-0
Sanz Blanco Enrique1
Parciak Krzysztof2
1 2.5%
0-1-0
Opęchowski Tomasz0
Gnitecki Przemysław2
1 2.7%
0-1-0
Skonieczny Mateusz0
Dymel Krzysztof2
1 2.3%
0-1-0
Ratka Łukasz0
Pisula Jan2
4 5.7%
1-1-2
Kałasz Magdalena1
Gawryluk Monika3
1 3%
0-1-0
Kałasz Magdalena0
Woronko Anna2
1 2%
0-1-0
Wilińska Joanna0
Kornowska Małgorzata3
1 2.6%
0-1-0
Maskiewicz Małgorzata0
Surdziel Aleksandra2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0