Najdłuższy mecz

OPENDAMSKA
25"03'Dudek Piotr2
Woldanowski Michał1
23"45'Milczarski Łukasz1
Dudek Piotr2
21"39'Kucharski Marcin2
Nyk Bogusław1
21"25'Czerwińska Iwona2
Pur Tomasz1
20"27'Milczarski Łukasz1
Jędras Jakub2
19"33'Szczurtek Piotr1
Kłos Marcin2
18"21'Otto Malwina1
Magin Patryk2
18"15'Jędras Jakub2
Jurkiewicz Łukasz1
18"14'Woldanowski Michał2
Kwiatkowski Marcin1
17"02'Langner Eugeniusz2
Przybyłek Jakub1
14"41'Cielecka Justyna2
Czerwińska Iwona0
14"35'Czerwińska Iwona2
Klemba Katarzyna1
11"13'Filipczak Aneta2
Ciszewska Alicja0
10"46'Klemba Katarzyna0
Otto Malwina2
10"23'Filipczak Aneta0
Klemba Katarzyna2
9"53'Cielecka Justyna2
Otto Malwina0
'Ciszewska Alicja0
Cielecka Justyna2

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Dudek Piotr67"57'
Milczarski Łukasz61"37'
Kucharski Marcin61"28'
Sadowski Artur59"12'
Czerwińska Iwona58"24'
Jędras Jakub58"16'
Pur Tomasz57"00'
Szczurtek Piotr53"33'
Woldanowski Michał52"18'
Cielecka Justyna50"14'
Klemba Katarzyna31"13'
Czerwińska Iwona25"52'
Cielecka Justyna21"33'
Filipczak Aneta18"41'
Otto Malwina17"45'
Ciszewska Alicja9"32'

Czas setów: 11 godz. 2 min 20 s

OPENDAMSKA

600 min 2 s

9"41'
1 set
Dudek Piotr2
Woldanowski Michał1
8"29'
3 set
Milczarski Łukasz1
Dudek Piotr2
7"49'
1 set
Milczarski Łukasz1
Jędras Jakub2
7"39'
1 set
Cielecka Justyna0
Kucharski Marcin2
7"38'
2 set
Jędras Jakub2
Jurkiewicz Łukasz1
7"29'
3 set
Dudek Piotr2
Woldanowski Michał1
7"20'
3 set
Czerwińska Iwona2
Pur Tomasz1
7"19'
2 set
Jurkiewicz Łukasz0
Sadowski Artur2
7"09'
1 set
Pur Tomasz2
Kłos Marcin0
7"04'
1 set
Jurkiewicz Łukasz0
Sadowski Artur2

62 min 18 s

7"12'
2 set
Cielecka Justyna2
Czerwińska Iwona0
6"05'
2 set
Czerwińska Iwona2
Klemba Katarzyna1
5"46'
2 set
Filipczak Aneta0
Klemba Katarzyna2
5"24'
1 set
Cielecka Justyna2
Czerwińska Iwona0
5"04'
2 set
Filipczak Aneta2
Ciszewska Alicja0
4"55'
1 set
Cielecka Justyna2
Otto Malwina0
4"46'
1 set
Klemba Katarzyna0
Otto Malwina2
4"28'
1 set
Filipczak Aneta2
Ciszewska Alicja0
4"05'
3 set
Czerwińska Iwona2
Klemba Katarzyna1
4"02'
2 set
Cielecka Justyna2
Otto Malwina0

Małych punktów: 2568

OPENDAMSKA

2307

Milczarski Łukasz130
Jędras Jakub114
Sadowski Artur109
Kwiatkowski Marcin109
Woldanowski Michał107
Szczurtek Piotr105
Kucharski Marcin105
Dudek Piotr104
Małgorzaciak Paweł103
Pur Tomasz100

261

Cielecka Justyna67
Klemba Katarzyna61
Czerwińska Iwona49
Filipczak Aneta36
Otto Malwina32
Ciszewska Alicja16

Wszystkich rozegranych setów: 149

OPENDAMSKA

134

15


Wszystkich rozegranych meczów: 67

OPENDAMSKA

60

7


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.27'
2 set
Sopek Mikołaj0
Kwiatkowski Marcin2
13.82'
2 set
Hibner Jacek2
Przybyłek Paweł0
13.82'
1 set
Sopek Mikołaj0
Kwiatkowski Marcin2
14.64'
2 set
Przybyłek Jakub0
Cielecka Justyna2
14.73'
1 set
Kwiatkowski Marcin2
Brzozowski Zbigniew0
15.00'
1 set
Szczurtek Piotr0
Jędras Jakub2
15.09'
2 set
Brzozowski Zbigniew2
Ciszewska Alicja0
15.82'
2 set
Klemba Katarzyna0
Małgorzaciak Paweł2
16.09'
2 set
Szczurtek Piotr2
Filipczak Aneta0
16.18'
1 set
Szczurtek Piotr2
Klemba Katarzyna1
16.91'
1 set
Czerwińska Iwona2
Klemba Katarzyna1
18.45'
1 set
Filipczak Aneta0
Klemba Katarzyna2
22.00'
2 set
Cielecka Justyna2
Otto Malwina0
22.00'
2 set
Klemba Katarzyna0
Otto Malwina2
22.27'
3 set
Czerwińska Iwona2
Klemba Katarzyna1
24.36'
1 set
Filipczak Aneta2
Ciszewska Alicja0
26.00'
1 set
Klemba Katarzyna0
Otto Malwina2
26.82'
1 set
Cielecka Justyna2
Otto Malwina0
27.64'
2 set
Filipczak Aneta2
Ciszewska Alicja0
28.08'
2 set
Czerwińska Iwona2
Klemba Katarzyna1

Decyzji sędziowskich: 5 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 5
100%
Nolet 0
0%

OPEN
4 12,5%
0-4-0
Przybyłek Jakub0
Brzozowski Zbigniew2
1 1,4%
0-1-0
Milczarski Łukasz1
Dudek Piotr2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0