Najdłuższy mecz

OPENJUNIORSKI
66"30'Gryz Witold3
Smoleń Artur2
60"04'Bartolewski Marcin2
Sikora Grzegorz3
44"37'Kasperek Michał1
Kalinowski Kamil3
43"51'Dziurzyński Paweł2
Stachowiak Jarosław3
41"19'Olejniczak Robert3
Wolek Szymon1
36"49'Sikora Grzegorz3
Olejniczak Robert1
32"46'Korostyński Damian1
Rygielski Rafał3
32"06'Patałąg Robert1
Homel Maciej3
27"28'Gliwiak Robert3
Skrzypiec Sylwester1
25"35'Sekuła Piotr1
Tomporowski Dawid2
'Banaś Bartosz0
Koch Mateusz3
'Banaś Bartosz0
Patałąg Julia3
'Patałąg Julia3
Kozdrój Wiktoria0
'Poprawska Hanna3
Poprawska Katarzyna0
'Poprawska Hanna3
Dorota Skrzypiec2
'Poprawska Katarzyna0
Dorota Skrzypiec3
'Langowski Krystian1
Poprawska Hanna3
'Langowski Krystian2
Poprawska Katarzyna3
'Langowski Krystian2
Dorota Skrzypiec3
'Langowski Krystian0
Sonik Julia3

Najdłużej na korcie

OPEN
Smoleń Artur121"48'
Olejniczak Robert110"13'
Sikora Grzegorz108"47'
Kasperek Michał101"43'
Stachowiak Jarosław96"07'
Gryz Witold94"47'
Kalinowski Kamil94"34'
Rygielski Rafał85"13'
Tomporowski Dawid78"57'
Janiga Krzysztof78"50'

Czas setów: 20 godz. 28 min 58 s

OPEN

1228 min 58 s

16"43'
5 set
Gryz Witold3
Smoleń Artur2
14"02'
2 set
Gryz Witold3
Smoleń Artur2
12"27'
5 set
Dziurzyński Paweł2
Stachowiak Jarosław3
12"16'
3 set
Bartolewski Marcin2
Sikora Grzegorz3
11"51'
2 set
Bartolewski Marcin2
Sikora Grzegorz3
11"26'
3 set
Sikora Grzegorz3
Olejniczak Robert1
11"04'
3 set
Olejniczak Robert3
Wolek Szymon1
10"43'
4 set
Kasperek Michał1
Kalinowski Kamil3
10"32'
4 set
Bartolewski Marcin2
Sikora Grzegorz3
10"24'
3 set
Kasperek Michał1
Kalinowski Kamil3

Małych punktów: 5464

OPENJUNIORSKI

4428

Sikora Grzegorz185
Olejniczak Robert177
Gryz Witold176
Tomporowski Dawid168
Smoleń Artur163
Janiga Krzysztof162
Kalinowski Kamil152
Wicher Mateusz150
Habas Krzysztof143
Kasperek Michał135

1036

Dorota Skrzypiec151
Langowski Krystian148
Poprawska Hanna145
Sonik Julia132
Patałąg Julia116
Koch Mateusz109
Poprawska Katarzyna88
Banaś Bartosz76
Kozdrój Wiktoria71

Wszystkich rozegranych setów: 327

OPENJUNIORSKI

268

59


Wszystkich rozegranych meczów: 103

OPENJUNIORSKI

87

16


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
0.73'
1 set
Górzyński Bartosz0
Białas Paweł2
0.82'
2 set
Górzyński Bartosz0
Białas Paweł2
1.36'
1 set
Staneczek Bartłomiej0
Brzęska Bartosz2
1.64'
2 set
Staneczek Bartłomiej0
Brzęska Bartosz2
1.82'
3 set
Staneczek Bartłomiej0
Habas Krzysztof3
1.82'
2 set
Staneczek Bartłomiej0
Habas Krzysztof3
1.82'
3 set
Habas Krzysztof0
Laszuk Marcin3
2.09'
1 set
Staneczek Bartłomiej0
Habas Krzysztof3
12.91'
2 set
Homel Maciej0
Korostyński Damian2
14.82'
1 set
Smoleń Artur2
Stachowiak Jarosław1

Decyzji sędziowskich: 61 (1.6%)

Stroke 9
14.8%
Let 52
85.2%
Nolet 0
0%

OPEN
10 7.6%
0-10-0
Gryz Witold3
Smoleń Artur2
8 7.9%
2-6-0
Bartolewski Marcin2
Sikora Grzegorz3
8 10.1%
1-7-0
Kasperek Michał1
Kalinowski Kamil3
5 9.3%
0-5-0
Kiszka Piotr1
Laszuk Marcin2
3 7.9%
0-3-0
Janiga Krzysztof0
Bartolewski Marcin2
3 4.9%
0-3-0
Kasperek Michał3
Wojciechowski Marcin0
3 5.4%
1-2-0
Sodo Wojciech1
Kiszka Piotr2
3 5.2%
2-1-0
Sekuła Piotr1
Wicher Mateusz2
3 4.2%
0-3-0
Gliwiak Robert3
Skrzypiec Sylwester1
2 5.4%
1-1-0
Wolek Szymon2
Dziurzyński Paweł0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0