Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
31"45'Korzeniowski Tomasz3
Osiniak Bartłomiej2
26"08'Wryk Maciej1
Osiniak Bartłomiej2
24"27'Staszkiewicz Jakub1
Wryk Maciej2
23"37'Sobiło Jacek1
Wróbel Adam2
20"24'Król Rafał2
Kłoda Krzysztof1
20"04'Kołodziński Michał3
Górski Artur2
19"46'Krakowiak Antoni2
Wójcik Michał1
19"45'Osiniak Bartłomiej0
Górski Artur3
18"48'Korzeniowski Tomasz0
Kołodziński Michał3
18"17'Krakowiak Antoni0
Korzeniowski Tomasz2
19"29'Drath Adam2
Jaśkiewicz Krzysztof1
16"24'Krakowiak Antoni3
Drath Adam0
15"12'Jaśkiewicz Krzysztof0
Górniewski Jacek3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Korzeniowski Tomasz71"36'
Osiniak Bartłomiej66"11'
Wryk Maciej65"33'
Górski Artur58"29'
Sobiło Jacek57"30'
Staszkiewicz Jakub54"38'
Kołodziński Michał53"40'
Wróbel Adam52"23'
Król Rafał50"15'
Kłoda Krzysztof49"27'
Jaśkiewicz Krzysztof29"41'
Drath Adam29"13'
Górniewski Jacek13"34'
Krakowiak Antoni13"06'

Czas setów: 7 godz. 25 min 41 s

OPENOPEN - Eliminacje

402 min 54 s

11"17'
3 set
Wryk Maciej1
Osiniak Bartłomiej2
9"36'
1 set
Sobiło Jacek1
Wróbel Adam2
9"27'
2 set
Krakowiak Antoni0
Korzeniowski Tomasz2
9"20'
4 set
Kołodziński Michał3
Górski Artur2
8"23'
3 set
Kłoda Krzysztof2
Dziewa Ernest1
8"11'
2 set
Staszkiewicz Jakub1
Wryk Maciej2
7"46'
1 set
Sobiło Jacek0
Kołodziński Michał2
7"44'
2 set
Staszkiewicz Jakub2
Sobiło Jacek0
7"42'
5 set
Kołodziński Michał3
Górski Artur2
7"34'
1 set
Krakowiak Antoni0
Korzeniowski Tomasz2

42 min 47 s

6"39'
2 set
Drath Adam2
Jaśkiewicz Krzysztof1
5"08'
1 set
Jaśkiewicz Krzysztof0
Górniewski Jacek3
5"02'
2 set
Krakowiak Antoni3
Drath Adam0
4"48'
3 set
Drath Adam2
Jaśkiewicz Krzysztof1
4"40'
1 set
Drath Adam2
Jaśkiewicz Krzysztof1
4"32'
2 set
Jaśkiewicz Krzysztof0
Górniewski Jacek3
4"16'
1 set
Krakowiak Antoni3
Drath Adam0
3"54'
3 set
Jaśkiewicz Krzysztof0
Górniewski Jacek3
3"48'
3 set
Krakowiak Antoni3
Drath Adam0

Małych punktów: 1605

OPENOPEN - Eliminacje

1442

Kołodziński Michał129
Górski Artur121
Osiniak Bartłomiej111
Krakowiak Antoni105
Wryk Maciej102
Korzeniowski Tomasz99
Kłoda Krzysztof96
Król Rafał93
Wójcik Michał84
Staszkiewicz Jakub82

163

Drath Adam55
Jaśkiewicz Krzysztof42
Krakowiak Antoni33
Górniewski Jacek33

Wszystkich rozegranych setów: 89

OPENOPEN - Eliminacje

80

9


Wszystkich rozegranych meczów: 35

OPENOPEN - Eliminacje

32

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
0.82'
1 set
Kołodziński Michał3
Górski Artur2
1.09'
1 set
Osiniak Bartłomiej2
Drwal Jacek0
1.27'
2 set
Kołodziński Michał3
Górski Artur2
1.31'
3 set
Kołodziński Michał3
Górski Artur2
1.36'
2 set
Osiniak Bartłomiej2
Drwal Jacek0
1.55'
3 set
Kołodziński Michał3
Górski Artur2
14.55'
1 set
Kołodziński Michał2
Kłoda Krzysztof0
17.73'
2 set
Drwal Jacek2
Dziewa Ernest0
18.09'
2 set
Wróbel Adam2
Dziewa Ernest0
18.64'
1 set
Górniewski Jacek2
Drwal Jacek0
20.73'
3 set
Krakowiak Antoni3
Drath Adam0
21.27'
3 set
Jaśkiewicz Krzysztof0
Górniewski Jacek3
23.27'
1 set
Krakowiak Antoni3
Drath Adam0
24.73'
2 set
Jaśkiewicz Krzysztof0
Górniewski Jacek3
25.45'
1 set
Drath Adam2
Jaśkiewicz Krzysztof1
26.18'
3 set
Drath Adam2
Jaśkiewicz Krzysztof1
27.45'
2 set
Krakowiak Antoni3
Drath Adam0
28.00'
1 set
Jaśkiewicz Krzysztof0
Górniewski Jacek3
28.50'
2 set
Drath Adam2
Jaśkiewicz Krzysztof1
33.25'
2 set
Drath Adam2
Jaśkiewicz Krzysztof1

Decyzji sędziowskich: 9 (0,6%)

Stroke 5
55,6%
Let 4
44,4%
Nolet 0
0%

OPENOPEN - Eliminacje
2 6,3%
0-2-0
Górniewski Jacek0
Wryk Maciej2
2 2,2%
2-0-0
Kołodziński Michał3
Górski Artur2
1 1,5%
1-0-0
Król Rafał2
Kłoda Krzysztof1
1 1,8%
1-0-0
Krakowiak Antoni2
Król Rafał1
1 1,7%
0-1-0
Staszkiewicz Jakub1
Wryk Maciej2
2 3,6%
1-1-0
Krakowiak Antoni3
Drath Adam0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0