Najdłuższy mecz

OPEN
49"13'Siatkowski Paweł2
Pędzik Grzegorz3
43"15'Pędzik Grzegorz2
Obara Adam3
39"46'Dybała Wojciech2
Misiuda Karol3
32"43'Siatkowski Paweł1
Ciesielski Maciej2
30"23'Pędzik Grzegorz1
Leżuch Grzegorz3
29"37'Obara Adam3
Jelonek Grzegorz2
28"59'Siatkowski Paweł3
Wróbel Waldemar1
28"38'Kowalska Justyna1
Leżuch Grzegorz3
27"51'Leżuch Grzegorz3
Giemza Mikołaj1
27"35'Wróbel Waldemar1
Pawlik Artur2

Najdłużej na korcie

OPEN
Siatkowski Paweł122"27'
Pędzik Grzegorz120"53'
Ciesielski Maciej91"04'
Obara Adam88"25'
Wróbel Waldemar82"56'
Leżuch Grzegorz81"22'
Misiuda Karol75"09'
Giemza Mikołaj73"01'
Gredka Norbert70"40'
Jelonek Grzegorz70"17'

Czas setów: 12 godz. 14 min 2 s

OPEN

734 min 2 s

12"45'
1 set
Siatkowski Paweł1
Ciesielski Maciej2
11"28'
1 set
Siatkowski Paweł2
Pędzik Grzegorz3
11"16'
1 set
Trybulak Paweł0
Pawlik Artur3
10"02'
4 set
Pędzik Grzegorz2
Obara Adam3
9"19'
3 set
Wróbel Waldemar1
Pawlik Artur2
9"08'
2 set
Pędzik Grzegorz1
Leżuch Grzegorz3
8"57'
1 set
Kowalska Justyna1
Leżuch Grzegorz3
8"56'
4 set
Siatkowski Paweł2
Pędzik Grzegorz3
8"22'
2 set
Siatkowski Paweł3
Wróbel Waldemar1
8"07'
2 set
Wróbel Waldemar1
Pawlik Artur2

Małych punktów: 2476

OPEN

2476

Siatkowski Paweł170
Pędzik Grzegorz166
Leżuch Grzegorz161
Obara Adam155
Gajda Michał146
Ciesielski Maciej144
Giemza Mikołaj132
Gredka Norbert128
Wróbel Waldemar127
Pawlik Artur124

Wszystkich rozegranych setów: 143

OPEN

143


Wszystkich rozegranych meczów: 48

OPEN

48


Szybkość zdobycia punktów

OPEN
0.64'
2 set
Sieradzan Elżbieta0
Dybała Wojciech2
4.82'
3 set
Kowalska Justyna1
Leżuch Grzegorz3
5.45'
2 set
Kowalska Justyna1
Leżuch Grzegorz3
8.91'
1 set
Sieradzan Elżbieta0
Dybała Wojciech2
12.36'
1 set
Zieliński Fabian0
Pawlik Artur2
13.27'
3 set
Gajda Michał3
Maniara Tomasz0
13.45'
4 set
Gajda Michał1
Obara Adam3
13.73'
2 set
Gajda Michał3
Maniara Tomasz0
15.45'
1 set
Gębski Grzegorz0
Ciesielski Maciej3
15.73'
1 set
Żółtowski Marcin3
Olszewska Agata0

Decyzji sędziowskich: 7 (0,3%)

Stroke 0
0%
Let 7
100%
Nolet 0
0%

OPEN
3 7,3%
0-3-0
Jelonek Grzegorz0
Ciesielski Maciej2
1 1,9%
0-1-0
Sieradzan Elżbieta3
Wojtasiewicz Arkadiusz0
1 2%
0-1-0
Pawlik Artur0
Giemza Mikołaj3
1 1,6%
0-1-0
Siatkowski Paweł2
Kumański Łukasz1
1 3,1%
0-1-0
Gredka Norbert2
Kowalska Justyna0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0