Najdłuższy mecz

OPENU13U11
155"56'Świątkowski Jakub0
Chalimoniuk Mariusz2
63"33'Przybitkowski Kamil3
Dominiak Kamil2
42"26'Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
40"21'Pyda Andrzej1
Filipowski Dariusz3
37"43'Przybitkowski Kamil3
Filipowski Dariusz1
33"40'Peukert Tomasz2
Mikuła Grzegorz1
27"03'Cendal Szymon1
Brzeski Maciej2
24"31'Staszkiewicz Jakub1
Hoffmann Michał2
23"09'Peukert Tomasz2
Chalimoniuk Łukasz1
22"53'Surdziel Aleksandra1
Brzeski Maciej2
20"26'Świrko Antoni2
Rogowski Piotr1
16"35'Wiklacz Bartosz1
Rogowski Piotr2
12"59'Wiklacz Bartosz0
Świrko Antoni2
'Lorenc StanisławW
Paszkiewicz Bruno2
'Rogowski Piotr2
Paszkiewicz BrunoW
'Świrko Antoni2
Lorenc StanisławW
'Wiklacz Bartosz2
Paszkiewicz BrunoW
'Świrko AntoniW
Paszkiewicz Bruno2
'Wiklacz Bartosz2
Lorenc StanisławW
'Lorenc StanisławW
Rogowski Piotr2
16"03'Kujawa Juliusz1
Świrko Maksymilian2
13"39'Kujawa Aleksander1
Świrko Maksymilian2
13"31'Kujawa Juliusz1
Babst Filip2
11"09'Świrko Maksymilian2
Babst Filip0
8"02'Kujawa Juliusz2
Kujawa Aleksander0
7"42'Kujawa Aleksander0
Babst Filip2
7"34'Kujawa Juliusz0
Bartosik Kacper2
6"59'Kujawa Aleksander0
Bartosik Kacper2
6"45'Świrko Maksymilian0
Bartosik Kacper2
6"28'Babst Filip0
Bartosik Kacper2

Najdłużej na korcie

OPENU13U11
Chalimoniuk Mariusz197"02'
Świątkowski Jakub165"27'
Dominiak Kamil138"57'
Przybitkowski Kamil132"46'
Filipowski Dariusz107"07'
Pyda Andrzej99"44'
Peukert Tomasz94"53'
Brzeski Maciej80"56'
Staszkiewicz Jakub71"09'
Makowski Maksymilian66"22'
Rogowski Piotr32"47'
Świrko Antonio29"58'
Wiklacz Bartosz28"01'
Świrko Maksymilian44"46'
Kujawa Juliusz43"02'
Babst Filip36"00'
Kujawa Aleksander33"06'
Bartosik Kacper27"10'

Czas setów: 19 godz. 54 min 1 s

OPENU13U11

1056 min 36 s

144"42'
1 set
Świątkowski Jakub0
Chalimoniuk Mariusz2
41"47'
5 set
Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
14"20'
4 set
Przybitkowski Kamil3
Dominiak Kamil2
14"10'
3 set
Peukert Tomasz2
Mikuła Grzegorz1
13"47'
3 set
Przybitkowski Kamil3
Dominiak Kamil2
12"21'
2 set
Przybitkowski Kamil3
Filipowski Dariusz1
12"00'
1 set
Pyda Andrzej1
Filipowski Dariusz3
11"32'
5 set
Przybitkowski Kamil3
Dominiak Kamil2
10"28'
2 set
Cendal Szymon1
Brzeski Maciej2
10"18'
1 set
Chalimoniuk Łukasz2
Brzeski Maciej0

45 min 23 s

8"00'
1 set
Świrko Antoni2
Rogowski Piotr1
7"20'
1 set
Wiklacz Bartosz0
Świrko Antoni2
5"48'
2 set
Wiklacz Bartosz1
Rogowski Piotr2
5"16'
2 set
Wiklacz Bartosz0
Świrko Antoni2
5"04'
2 set
Świrko Antoni2
Rogowski Piotr1
4"57'
1 set
Wiklacz Bartosz1
Rogowski Piotr2
4"40'
3 set
Wiklacz Bartosz1
Rogowski Piotr2
4"18'
3 set
Świrko Antoni2
Rogowski Piotr1

92 min 2 s

6"25'
2 set
Świrko Maksymilian2
Babst Filip0
5"43'
2 set
Kujawa Juliusz1
Świrko Maksymilian2
5"03'
3 set
Kujawa Juliusz1
Świrko Maksymilian2
5"02'
1 set
Kujawa Juliusz1
Babst Filip2
4"32'
1 set
Świrko Maksymilian2
Babst Filip0
4"27'
1 set
Kujawa Aleksander1
Świrko Maksymilian2
4"20'
1 set
Kujawa Juliusz1
Świrko Maksymilian2
4"15'
3 set
Kujawa Juliusz1
Babst Filip2
4"13'
3 set
Kujawa Aleksander1
Świrko Maksymilian2
4"09'
2 set
Kujawa Juliusz2
Kujawa Aleksander0

Małych punktów: 3308

OPENU13U11

2765

Przybitkowski Kamil169
Dominiak Kamil169
Filipowski Dariusz135
Peukert Tomasz133
Makowski Maksymilian123
Staszkiewicz Jakub122
Hoffmann Michał121
Pyda Andrzej121
Czarnota Krzysztof107
Chalimoniuk Łukasz106

156

Rogowski Piotr60
Świrko Antonio53
Wiklacz Bartosz43

387

Świrko Maksymilian91
Bartosik Kacper88
Babst Filip86
Kujawa Juliusz78
Kujawa Aleksander44

Wszystkich rozegranych setów: 187

OPENU13U11

156

8

23


Wszystkich rozegranych meczów: 79

OPENU13U11

66

3

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENU13U11
0.42'
2 set
Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
0.45'
3 set
Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
0.55'
1 set
Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
1.64'
4 set
Dominiak Kamil3
Pyda Andrzej2
13.82'
1 set
Jagiełowicz Sylwester0
Czarnota Krzysztof2
15.82'
2 set
Brzeski Maciej0
Pyda Andrzej2
16.18'
2 set
Figurski Mariusz2
Ripa Adam1
16.27'
1 set
Ripa Adam0
Kempka Marcin2
16.55'
1 set
Przybitkowski Kamil3
Filipowski Dariusz1
16.82'
1 set
Czarnota Krzysztof2
Szymaniak Kinga0
23.45'
3 set
Świrko Antoni2
Rogowski Piotr1
25.45'
3 set
Wiklacz Bartosz1
Rogowski Piotr2
27.00'
1 set
Wiklacz Bartosz1
Rogowski Piotr2
27.64'
2 set
Świrko Antoni2
Rogowski Piotr1
28.73'
2 set
Wiklacz Bartosz0
Świrko Antoni2
31.64'
2 set
Wiklacz Bartosz1
Rogowski Piotr2
32.00'
1 set
Świrko Antoni2
Rogowski Piotr1
36.92'
1 set
Świrko Antoni2
Rogowski Piotr1
40.00'
1 set
Wiklacz Bartosz0
Świrko Antoni2
15.73'
1 set
Babst Filip0
Bartosik Kacper2
15.82'
2 set
Kujawa Aleksander0
Bartosik Kacper2
16.64'
1 set
Kujawa Aleksander0
Babst Filip2
17.36'
2 set
Świrko Maksymilian0
Bartosik Kacper2
17.55'
2 set
Kujawa Aleksander0
Babst Filip2
18.00'
2 set
Kujawa Juliusz1
Babst Filip2
18.09'
2 set
Babst Filip0
Bartosik Kacper2
18.45'
1 set
Kujawa Juliusz0
Bartosik Kacper2
18.73'
1 set
Świrko Maksymilian0
Bartosik Kacper2
18.73'
2 set
Kujawa Aleksander1
Świrko Maksymilian2

Decyzji sędziowskich: 9 (0,3%)

Stroke 6
66,7%
Let 3
33,3%
Nolet 0
0%

OPENU11
5 7%
5-0-0
Przybitkowski Kamil3
Filipowski Dariusz1
2 3,3%
1-1-0
Peukert Tomasz2
Mikuła Grzegorz1
1 3%
0-1-0
Gandecki Daniel0
Bednarek Bartosz2
1 3,3%
0-1-0
Kujawa Juliusz0
Bartosik Kacper2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0