Najdłuższy mecz

OPENOU13OU19OU19 1-4OU19 5-7
39"57'Piskórz Tomasz3
Martynowski Michał2
38"09'Górski Artur3
Zienkiewicz Paweł1
32"08'Górski Artur1
Piskórz Tomasz3
28"55'Martynowski Michał2
Strulak Robert1
28"09'Trochimiuk Bartosz0
Zienkiewicz Paweł2
27"22'Filipek Karol1
Górski Artur2
24"16'Borychowski Krzysztof1
Charuta Krzysztof2
23"55'Martynowski Michał3
Zienkiewicz Paweł1
22"21'Ornoch Marcin1
Piotrowicz Paweł2
22"05'Rozwadowski Damian2
Trzpil Piotr1
20"23'Trocewicz Małgorzata1
Doluk Amelia2
18"34'Oleksak Nikodem1
Dudek Karolina2
14"42'Oleksak Nikodem2
Trocewicz Małgorzata0
14"01'Trocewicz Małgorzata2
Semeniuk Tomasz1
11"46'Oleksak Nikodem0
Sudak Marcel2
11"00'Sudak Marcel2
Dudek Karolina0
9"28'Semeniuk Tomasz0
Sudak Marcel2
8"57'Oleksak Nikodem2
Doluk Amelia0
8"50'Doluk Amelia2
Semeniuk Tomasz0
8"50'Doluk Amelia0
Dudek Karolina2
18"21'Oczkowski Ryszard2
Miłosz Patryk0
10"47'Jędrzejczyk Bartosz2
Płocharz Jakub0
7"45'Płocharz Jakub0
Prokopiuk Mateusz2
7"28'Jędrzejczyk Bartosz0
Prokopiuk Mateusz2
6"55'Oleksak Oliwier0
Oczkowski Ryszard2
6"42'Oleksak Oliwier0
Miłosz Patryk2
6"40'Domański Maciej0
Miłosz Patryk2
6"10'Oleksak Oliwier2
Domański Maciej0
5"53'Domański Maciej0
Oczkowski Ryszard2
16"48'Miłosz Patryk1
Oczkowski Ryszard2
10"51'Miłosz Patryk2
Prokopiuk Mateusz0
9"34'Prokopiuk Mateusz2
Jędrzejczyk Bartosz0
8"45'Oczkowski Ryszard2
Jędrzejczyk Bartosz0
16"05'Oleksak Oliwier2
Płocharz Jakub1
12"27'Oleksak Oliwier2
Domański Maciej1
12"18'Domański Maciej1
Płocharz Jakub2

Najdłużej na korcie

OPENOU13OU19OU19 1-4OU19 5-7
Zienkiewicz Paweł93"36'
Górski Artur93"10'
Martynowski Michał86"07'
Piskórz Tomasz75"38'
Trochimiuk Bartosz71"31'
Filipek Karol67"31'
Trzpil Piotr64"57'
Gawłowski Ariel62"29'
Strulak Robert58"15'
Piotrowicz Paweł57"50'
Trocewicz Małgorzata50"45'
Oleksak Nikodem41"25'
Dudek Karolina41"13'
Doluk Amelia41"12'
Semeniuk Tomasz36"30'
Sudak Marcel35"45'
Oczkowski Ryszard28"53'
Miłosz Patryk28"32'
Oleksak Oliwier18"05'
Domański Maciej17"10'
Płocharz Jakub17"01'
Jędrzejczyk Bartosz16"29'
Prokopiuk Mateusz14"34'
Miłosz Patryk24"18'
Oczkowski Ryszard22"09'
Prokopiuk Mateusz18"07'
Jędrzejczyk Bartosz15"58'
Oleksak Oliwier26"08'
Płocharz Jakub25"52'
Domański Maciej23"04'

Czas setów: 16 godz 12 min 43 s

OPENOU13OU19OU19 1-4OU19 5-7

701 min 8 s

23"55'
1 set
Trochimiuk Bartosz0
Zienkiewicz Paweł2
13"14'
2 set
Martynowski Michał2
Strulak Robert1
12"07'
3 set
Filipek Karol1
Górski Artur2
10"41'
4 set
Górski Artur3
Zienkiewicz Paweł1
10"35'
1 set
Borychowski Krzysztof1
Charuta Krzysztof2
9"18'
1 set
Filipek Karol0
Strulak Robert2
9"15'
1 set
Górski Artur3
Zienkiewicz Paweł1
9"03'
3 set
Rozwadowski Damian2
Trzpil Piotr1
8"37'
1 set
Trzpil Piotr0
Sudak Robert2
8"35'
2 set
Zienkiewicz Paweł2
Papiński Marcin0

123 min 25 s

8"39'
2 set
Trocewicz Małgorzata1
Doluk Amelia2
6"52'
1 set
Trocewicz Małgorzata2
Semeniuk Tomasz1
5"59'
3 set
Oleksak Nikodem1
Dudek Karolina2
5"19'
2 set
Oleksak Nikodem2
Doluk Amelia0
5"05'
2 set
Oleksak Nikodem1
Dudek Karolina2
5"03'
3 set
Trocewicz Małgorzata1
Doluk Amelia2
4"54'
1 set
Trocewicz Małgorzata0
Sudak Marcel2
4"53'
2 set
Oleksak Nikodem0
Sudak Marcel2
4"49'
1 set
Oleksak Nikodem0
Sudak Marcel2
4"40'
1 set
Sudak Marcel2
Dudek Karolina0

70 min 22 s

12"51'
1 set
Oczkowski Ryszard2
Miłosz Patryk0
5"18'
1 set
Jędrzejczyk Bartosz2
Płocharz Jakub0
4"27'
2 set
Płocharz Jakub0
Prokopiuk Mateusz2
4"15'
2 set
Oczkowski Ryszard2
Miłosz Patryk0
4"10'
2 set
Jędrzejczyk Bartosz2
Płocharz Jakub0
3"56'
1 set
Oleksak Oliwier0
Oczkowski Ryszard2
3"38'
1 set
Jędrzejczyk Bartosz0
Prokopiuk Mateusz2
3"23'
2 set
Jędrzejczyk Bartosz0
Prokopiuk Mateusz2
3"19'
1 set
Oleksak Oliwier0
Miłosz Patryk2
3"18'
1 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej0

40 min 16 s

6"09'
1 set
Miłosz Patryk1
Oczkowski Ryszard2
5"27'
1 set
Miłosz Patryk2
Prokopiuk Mateusz0
4"32'
1 set
Oczkowski Ryszard2
Jędrzejczyk Bartosz0
4"21'
1 set
Prokopiuk Mateusz2
Jędrzejczyk Bartosz0
4"17'
2 set
Miłosz Patryk2
Prokopiuk Mateusz0
4"14'
3 set
Miłosz Patryk1
Oczkowski Ryszard2
4"11'
2 set
Miłosz Patryk1
Oczkowski Ryszard2
4"02'
2 set
Prokopiuk Mateusz2
Jędrzejczyk Bartosz0
3"03'
2 set
Oczkowski Ryszard2
Jędrzejczyk Bartosz0

37 min 32 s

5"47'
3 set
Oleksak Oliwier2
Płocharz Jakub1
4"31'
2 set
Oleksak Oliwier2
Płocharz Jakub1
4"18'
2 set
Domański Maciej1
Płocharz Jakub2
4"17'
1 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej1
4"16'
1 set
Domański Maciej1
Płocharz Jakub2
4"10'
1 set
Oleksak Oliwier2
Płocharz Jakub1
3"59'
2 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej1
3"24'
3 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej1
2"50'
3 set
Domański Maciej1
Płocharz Jakub2

Małych punktów: 3457

OPENOU13OU19OU19 1-4OU19 5-7

2289

Piskórz Tomasz137
Martynowski Michał128
Górski Artur117
Trzpil Piotr116
Zienkiewicz Paweł113
Filipek Karol113
Rozwadowski Damian113
Piotrowicz Paweł107
Gawłowski Ariel107
Charuta Krzysztof102

552

Dudek Karolina113
Sudak Marcel110
Oleksak Nikodem101
Trocewicz Małgorzata85
Doluk Amelia80
Semeniuk Tomasz63

292

Oczkowski Ryszard66
Miłosz Patryk58
Prokopiuk Mateusz44
Oleksak Oliwier39
Jędrzejczyk Bartosz35
Płocharz Jakub28
Domański Maciej22

160

Oczkowski Ryszard56
Miłosz Patryk52
Prokopiuk Mateusz35
Jędrzejczyk Bartosz17

164

Płocharz Jakub61
Oleksak Oliwier61
Domański Maciej42

Wszystkich rozegranych setów: 199

OPENOU13OU19OU19 1-4OU19 5-7

130

33

18

9

9


Wszystkich rozegranych meczów: 84

OPENOU13OU19OU19 1-4OU19 5-7

53

15

9

4

3


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU13OU19OU19 1-4OU19 5-7
13.55'
2 set
Szczerbetka Łukasz0
Trzpil Piotr2
15.18'
2 set
Ornoch Marcin2
Szczerbetka Łukasz0
15.18'
2 set
Krać Katarzyna2
Tymoszyński Zbigniew0
16.09'
2 set
Szczerbetka Łukasz0
Piskórz Tomasz2
16.18'
1 set
Lewczuk Mariusz0
Rozwadowski Damian2
16.27'
1 set
Gawłowski Ariel0
Miłosz Piotr2
16.91'
3 set
Lewczuk Mariusz1
Kuś Bartłomiej2
17.00'
1 set
Szczerbetka Łukasz0
Piskórz Tomasz2
17.64'
1 set
Piskórz Tomasz2
Sudak Robert0
18.00'
3 set
Martynowski Michał3
Zienkiewicz Paweł1
0.64'
1 set
Trocewicz Małgorzata0
Dudek Karolina2
0.64'
2 set
Oleksak Nikodem2
Semeniuk Tomasz0
0.82'
2 set
Doluk Amelia0
Sudak Marcel2
0.91'
1 set
Oleksak Nikodem2
Semeniuk Tomasz0
1.00'
1 set
Doluk Amelia0
Sudak Marcel2
13.09'
2 set
Semeniuk Tomasz0
Dudek Karolina2
17.00'
2 set
Doluk Amelia0
Dudek Karolina2
17.18'
3 set
Trocewicz Małgorzata2
Semeniuk Tomasz1
17.91'
1 set
Doluk Amelia2
Semeniuk Tomasz0
18.00'
2 set
Trocewicz Małgorzata0
Sudak Marcel2
12.09'
2 set
Oleksak Oliwier0
Oczkowski Ryszard2
13.27'
2 set
Domański Maciej0
Miłosz Patryk2
14.18'
2 set
Oleksak Oliwier0
Miłosz Patryk2
14.82'
2 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej0
15.27'
2 set
Domański Maciej0
Oczkowski Ryszard2
15.45'
1 set
Domański Maciej0
Oczkowski Ryszard2
16.82'
1 set
Domański Maciej0
Miłosz Patryk2
16.91'
1 set
Płocharz Jakub0
Prokopiuk Mateusz2
18.00'
1 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej0
18.09'
1 set
Oleksak Oliwier0
Miłosz Patryk2
16.64'
2 set
Oczkowski Ryszard2
Jędrzejczyk Bartosz0
22.00'
2 set
Prokopiuk Mateusz2
Jędrzejczyk Bartosz0
22.82'
2 set
Miłosz Patryk1
Oczkowski Ryszard2
23.09'
3 set
Miłosz Patryk1
Oczkowski Ryszard2
23.36'
2 set
Miłosz Patryk2
Prokopiuk Mateusz0
23.73'
1 set
Prokopiuk Mateusz2
Jędrzejczyk Bartosz0
24.73'
1 set
Oczkowski Ryszard2
Jędrzejczyk Bartosz0
26.36'
1 set
Miłosz Patryk1
Oczkowski Ryszard2
29.73'
1 set
Miłosz Patryk2
Prokopiuk Mateusz0
30.75'
1 set
Miłosz Patryk1
Oczkowski Ryszard2
15.45'
3 set
Domański Maciej1
Płocharz Jakub2
18.55'
3 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej1
21.73'
2 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej1
22.73'
1 set
Oleksak Oliwier2
Płocharz Jakub1
23.27'
1 set
Domański Maciej1
Płocharz Jakub2
23.36'
1 set
Oleksak Oliwier2
Domański Maciej1
23.45'
2 set
Domański Maciej1
Płocharz Jakub2
24.64'
2 set
Oleksak Oliwier2
Płocharz Jakub1
26.69'
3 set
Oleksak Oliwier2
Płocharz Jakub1
31.55'
3 set
Oleksak Oliwier2
Płocharz Jakub1

Decyzji sędziowskich: 12 (0.3%)

Stroke 1
8.3%
Let 11
91.7%
Nolet 0
0%

OPEN
4 11.1%
0-4-0
Rozwadowski Damian0
Filipek Karol2
2 5.9%
0-2-0
Bogusz Michał0
Charuta Krzysztof2
2 5.6%
0-2-0
Trzpil Piotr0
Sudak Robert2
1 3.1%
1-0-0
Krać Katarzyna0
Trochimiuk Bartosz2
1 3.3%
0-1-0
Piskórz Tomasz2
Sudak Robert0
1 3.4%
0-1-0
Strulak Robert2
Papiński Marcin0
1 2.3%
0-1-0
Filipek Karol0
Strulak Robert2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0