Najdłuższy mecz

OPENOPEN - EliminacjeOU19OU19 1-3OU19 4-6GU15
47"10'Królewski Edward1
Daniluk Rafał3
32"16'Hrycaj Marcin2
Busłowski Leszek3
30"34'Daniluk Rafał2
Dudek Piotr1
27"15'Królewski Edward3
Hrycaj Marcin0
25"06'Daniluk Rafał3
Busłowski Leszek0
22"38'Strulak Robert1
Piskórz Tomasz2
21"49'Górski Artur1
Kołodziński Michał2
21"46'Hrycaj Marcin2
Górski Artur1
20"58'Kuś Bartłomiej2
Bogusz Michał1
20"46'Żuk Kamil1
Kuś Bartłomiej2
12"56'Tymoszyński Zbigniew0
Lewczuk Mariusz2
10"05'Żuk Kamil2
Lewczuk Mariusz0
7"24'Tymoszyński Zbigniew0
Nogal Grzegorz2
'Miłosz Patryk2
Prokopiuk Mateusz0
'Miłosz Patryk2
Domański Maciej0
'Prokopiuk Mateusz2
Domański Maciej0
'Oczkowski Ryszard2
Płocharz Jakub0
'Oczkowski Ryszard2
Jędrzejczyk Bartosz0
'Płocharz Jakub2
Jędrzejczyk Bartosz0
'Miłosz Patryk2
Płocharz Jakub0
'Prokopiuk Mateusz0
Oczkowski Ryszard2
'Oczkowski Ryszard2
Miłosz Patryk0
'Prokopiuk Mateusz2
Płocharz Jakub0
'Jędrzejczyk Bartosz2
Domański Maciej0
'Miłosz Julia2
Miłosz Lena0
'Miłosz Julia0
Dudek Karolina2
'Miłosz Julia2
Dudek Martyna0
'Miłosz Lena0
Dudek Karolina2
'Miłosz Lena0
Dudek Martyna2
'Dudek Karolina2
Dudek Martyna0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Daniluk Rafał112"35'
Królewski Edward101"34'
Hrycaj Marcin86"02'
Busłowski Leszek80"36'
Dudek Piotr78"34'
Górski Artur71"13'
Piskórz Tomasz70"33'
Kołodziński Michał69"16'
Strulak Robert68"52'
Derecki Łukasz65"35'
Lewczuk Mariusz20"06'
Tymoszyński Zbigniew17"53'
Żuk Kamil8"53'
Nogal Grzegorz6"40'

Czas setów: 15 godz. 32 min 25 s

OPENOPEN - Eliminacje

905 min 39 s

15"45'
3 set
Królewski Edward1
Daniluk Rafał3
9"59'
2 set
Daniluk Rafał2
Dudek Piotr1
9"50'
2 set
Filipek Karol0
Kołodziński Michał2
9"38'
2 set
Trzpil Piotr2
Nogal Grzegorz0
9"26'
1 set
Sudak Robert2
Żuk Kamil0
9"25'
1 set
Królewski Edward1
Daniluk Rafał3
9"20'
2 set
Derecki Łukasz2
Piskórz Tomasz0
9"11'
3 set
Mielnik Mateusz2
Kędziora Tomasz1
8"52'
3 set
Daniluk Rafał2
Dudek Piotr1
8"50'
2 set
Królewski Edward1
Daniluk Rafał3

26 min 46 s

5"57'
2 set
Tymoszyński Zbigniew0
Lewczuk Mariusz2
5"16'
1 set
Tymoszyński Zbigniew0
Lewczuk Mariusz2
5"05'
2 set
Żuk Kamil2
Lewczuk Mariusz0
4"03'
1 set
Tymoszyński Zbigniew0
Nogal Grzegorz2
3"48'
1 set
Żuk Kamil2
Lewczuk Mariusz0
2"37'
2 set
Tymoszyński Zbigniew0
Nogal Grzegorz2

Małych punktów: 3720

OPENOPEN - EliminacjeOU19OU19 1-3OU19 4-6GU15

3020

Daniluk Rafał155
Królewski Edward145
Busłowski Leszek129
Hrycaj Marcin128
Dudek Piotr122
Derecki Łukasz117
Górski Artur113
Strulak Robert110
Mielnik Mateusz107
Piskórz Tomasz105

103

Lewczuk Mariusz37
Nogal Grzegorz22
Tymoszyński Zbigniew22
Żuk Kamil22

188

Miłosz Patryk44
Oczkowski Ryszard44
Prokopiuk Mateusz31
Płocharz Jakub27
Jędrzejczyk Bartosz25
Domański Maciej17

151

Oczkowski Ryszard49
Miłosz Patryk45
Prokopiuk Mateusz36
Płocharz Jakub21

38

Jędrzejczyk Bartosz22
Domański Maciej16

220

Dudek Karolina66
Miłosz Julia58
Dudek Martyna53
Miłosz Lena43

Wszystkich rozegranych setów: 216

OPENOPEN - EliminacjeOU19OU19 1-3OU19 4-6GU15

176

6

12

8

2

12


Wszystkich rozegranych meczów: 96

OPENOPEN - EliminacjeOU19OU19 1-3OU19 4-6GU15

76

3

6

4

1

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
0.73'
2 set
Sudak Robert2
Żuk Kamil0
14.45'
1 set
Daniluk Rafał2
Rozwadowski Damian0
14.55'
2 set
Dudek Piotr2
Nogal Grzegorz0
14.82'
1 set
Padysz Mateusz2
Rozwadowski Damian0
14.91'
1 set
Kołodziński Michał2
Kuś Bartłomiej0
15.82'
2 set
Piotrowicz Paweł0
Sudak Robert2
16.18'
1 set
Gawłowski Ariel0
Hrycaj Marcin2
16.82'
2 set
Martynowski Michał2
Piotrowicz Paweł0
17.00'
5 set
Hrycaj Marcin2
Busłowski Leszek3
17.27'
2 set
Ornoch Marcin0
Krzywicki Paweł2
14.27'
2 set
Tymoszyński Zbigniew0
Nogal Grzegorz2
20.73'
1 set
Żuk Kamil2
Lewczuk Mariusz0
22.09'
1 set
Tymoszyński Zbigniew0
Nogal Grzegorz2
27.46'
2 set
Tymoszyński Zbigniew0
Lewczuk Mariusz2
27.73'
2 set
Żuk Kamil2
Lewczuk Mariusz0
28.73'
1 set
Tymoszyński Zbigniew0
Lewczuk Mariusz2
32.45'
2 set
Tymoszyński Zbigniew0
Lewczuk Mariusz2

Decyzji sędziowskich: 6 (0,2%)

Stroke 0
0%
Let 6
100%
Nolet 0
0%

OPEN
3 6%
0-3-0
Derecki Łukasz2
Rożek Ignacy1
2 5,1%
0-2-0
Derecki Łukasz2
Piskórz Tomasz0
1 1,8%
0-1-0
Żuk Kamil1
Kuś Bartłomiej2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0