Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAOU11
39"16'Wycisło Wojciech1
Podgórski Bartłomiej3
32"51'Słaboszewski Bartłomiej1
Chlebowicz Piotr2
27"31'Wasilewski Jan1
Podgórski Bartłomiej2
26"17'Popiołek Piotr1
Szczęsny Szymon2
25"41'Płaczek Maciej1
Lenkov Andrej2
25"39'Szczęsny Szymon2
Gotówko Damian1
24"34'Waniak Igor1
Fijak Bartłomiej2
23"28'Ryfa Natalia2
Gajewski Grzegorz1
23"20'Maciejewski Adam0
Ryfa Natalia3
23"05'Rowba Sergiusz2
Dudek Piotr1
31"44'Owczarek Małgorzata1
Pozlewicz Anna3
30"15'Kirszenstein Patrycja2
Maskiewicz Małgorzata3
26"29'Płaczek Aldona1
Wilas Karolina3
20"58'Płaczek Aldona3
Wilanowska Barbara1
19"33'Kulpowicz Martyna1
Filipczak Aneta2
17"15'Filipczak Aneta1
Czerwińska Iwona2
16"48'Burak Julia3
Owczarek Małgorzata0
15"25'Kulpowicz Martyna0
Wilas Karolina3
13"56'Ryfa Natalia3
Burak Julia0
13"31'Wilanowska Barbara0
Pozlewicz Anna2
'Fułek Wojciech0
Iwan Wojciech3
'Fułek Wojciech3
Kurenda Miłosz1
'Kurenda Miłosz0
Iwan Wojciech3
'Wróbel Piotr0
Fułek Wojciech3
'Wróbel Piotr0
Iwan Wojciech3
'Wróbel Piotr3
Kurenda Miłosz1

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Podgórski Bartłomiej106"29'
Ryfa Natalia92"06'
Szczęsny Szymon90"18'
Wycisło Wojciech89"38'
Wasilewski Jan83"42'
Maciejewski Adam82"46'
Dudek Piotr73"38'
Kowalewski Jacek71"11'
Woziwodzki Jakub70"01'
Lenkov Andrej67"47'
Pozlewicz Anna59"22'
Owczarek Małgorzata50"34'
Kirszenstein Patrycja49"16'
Płaczek Aldona47"55'
Filipczak Aneta45"23'
Czerwińska Iwona44"50'
Maskiewicz Małgorzata44"02'
Janiec Karolina40"54'
Wilanowska Barbara37"46'
Kulpowicz Martyna37"24'

Czas setów: 23 godz. 23 min 52 s

OPENDAMSKA

1144 min 35 s

13"32'
2 set
Wycisło Wojciech1
Podgórski Bartłomiej3
11"46'
3 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Chlebowicz Piotr2
11"01'
2 set
Słaboszewski Bartłomiej1
Chlebowicz Piotr2
11"00'
1 set
Zieliński Mateusz2
Zalewski Jakub0
10"48'
1 set
Młyński Oskar2
Pozlewicz Anna0
10"33'
1 set
Fulneczek Adrian0
Woziwodzki Jakub2
10"31'
1 set
Waniak Igor1
Fijak Bartłomiej2
10"29'
1 set
Misiński Maciej2
Pozlewicz Anna0
10"29'
1 set
Kowalewski Jacek0
Woziwodzki Jakub2
10"22'
3 set
Wasilewski Jan1
Podgórski Bartłomiej2

259 min 17 s

8"26'
2 set
Filipczak Aneta1
Kirszenstein Patrycja2
8"20'
2 set
Owczarek Małgorzata1
Pozlewicz Anna3
8"14'
2 set
Wilanowska Barbara0
Pozlewicz Anna2
7"17'
3 set
Owczarek Małgorzata1
Pozlewicz Anna3
7"08'
2 set
Płaczek Aldona1
Wilas Karolina3
6"31'
5 set
Kirszenstein Patrycja2
Maskiewicz Małgorzata3
6"10'
1 set
Owczarek Małgorzata1
Pozlewicz Anna3
6"02'
4 set
Kirszenstein Patrycja2
Maskiewicz Małgorzata3
6"01'
1 set
Czerwińska Iwona0
Maskiewicz Małgorzata2
5"56'
3 set
Kulpowicz Martyna1
Filipczak Aneta2

Małych punktów: 4910

OPENDAMSKAOU11

3582

Podgórski Bartłomiej151
Ryfa Natalia147
Wycisło Wojciech133
Woziwodzki Jakub130
Szczęsny Szymon130
Gotówko Damian119
Świeca Bartosz118
Kowalewski Jacek117
Zieliński Mateusz110
Maciejewski Adam108

1008

Pozlewicz Anna107
Kirszenstein Patrycja105
Płaczek Aldona96
Janiec Karolina92
Ryfa Natalia89
Owczarek Małgorzata88
Czerwińska Iwona81
Maskiewicz Małgorzata81
Filipczak Aneta74
Burak Julia71

320

Iwan Wojciech99
Fułek Wojciech87
Wróbel Piotr73
Kurenda Miłosz61

Wszystkich rozegranych setów: 281

OPENDAMSKAOU11

204

57

20


Wszystkich rozegranych meczów: 118

OPENDAMSKAOU11

92

20

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
1.00'
1 set
Majszyk Tomasz0
Mierzejewski Michał2
1.00'
2 set
Rowba Sergiusz0
Zieliński Mateusz2
1.18'
1 set
Rowba Sergiusz0
Zieliński Mateusz2
7.55'
1 set
Gotówko Damian2
Fulneczek Adrian0
12.09'
2 set
Iwaniec Marcin2
Stojanowicz Piotr0
12.36'
1 set
Zawierucha Przemysław0
Gajewski Grzegorz2
12.91'
2 set
Wilanowska Barbara0
Waniak Igor2
13.73'
1 set
Kowalewski Jacek2
Korpalski Filip0
14.55'
2 set
Kokoszka Marcin1
Płaczek Maciej2
15.36'
1 set
Kędzia Maciej2
Wilanowska Barbara0
1.55'
1 set
Filipczak Aneta1
Kirszenstein Patrycja2
2.82'
3 set
Filipczak Aneta1
Kirszenstein Patrycja2
13.09'
1 set
Wilanowska Barbara2
Kulpowicz Martyna1
14.36'
2 set
Filipczak Aneta0
Ryfa Natalia2
14.73'
1 set
Ryfa Natalia3
Pozlewicz Anna0
16.00'
2 set
Kirszenstein Patrycja2
Maskiewicz Małgorzata3
16.27'
3 set
Wilanowska Barbara2
Kulpowicz Martyna1
16.45'
3 set
Kulpowicz Martyna0
Wilas Karolina3
16.45'
3 set
Ryfa Natalia3
Pozlewicz Anna0
17.09'
1 set
Filipczak Aneta0
Ryfa Natalia2

Decyzji sędziowskich: 17 (0.4%)

Stroke 8
47.1%
Let 9
52.9%
Nolet 0
0%

OPEN
5 6.1%
3-2-0
Wycisło Wojciech1
Podgórski Bartłomiej3
3 8.6%
2-1-0
Świeca Bartosz2
Supeł Tomasz0
2 4.8%
2-0-0
Iwaniec Marcin0
Menżyk Krzysztof2
1 2.6%
0-1-0
Kowalewski Jacek2
Świeca Bartosz0
1 2.8%
0-1-0
Mierzejewski Michał0
Kowalewski Jacek2
1 3.4%
0-1-0
Kowalewski Jacek0
Choma Damian2
1 1.9%
0-1-0
Wasilewski Jan1
Podgórski Bartłomiej2
1 3%
1-0-0
Kędzia Maciej0
Fulneczek Adrian2
1 1.6%
0-1-0
Rowba Sergiusz2
Dudek Piotr1
1 2.7%
0-1-0
Świeca Bartosz0
Wycisło Wojciech2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0