Najdłuższy mecz

OPENOU11OU13OU15
45"22'Pilch Michał2
Rewilak Bartosz3
44"28'Pytlowany Jakub1
Kotra Mateusz3
39"49'Tarach Radosław2
Macałka Mateusz3
39"28'Dróżdż Przemysław1
Tarach Radosław3
36"46'Wilczyński Tomasz1
Laszuk Marcin3
33"36'Macałka Mateusz3
Rewilak Bartosz1
31"20'Stypa Maciej1
Dróżdż Przemysław3
26"52'Godula Maciej1
Macałka Mateusz3
26"14'Kruczek Tomasz2
Braun Jan1
25"14'Godula Maciej1
Pilch Michał2
15"50'Dunal Mikołaj2
Pawelczyk Miłosz1
10"09'Kobylec Jakub0
Dunal Mikołaj2
8"30'Cimura-Wagner Marek0
Kobylec Jakub2
8"26'Szeptuch Maciej0
Kobylec Jakub2
7"24'Cimura-Wagner Marek0
Pawelczyk Miłosz2
7"12'Kobylec Jakub0
Pawelczyk Miłosz2
6"51'Cimura-Wagner Marek0
Dunal Mikołaj2
6"42'Szeptuch Maciej0
Dunal Mikołaj2
6"39'Szeptuch Maciej0
Pawelczyk Miłosz2
4"43'Szeptuch Maciej2
Cimura-Wagner Marek0
24"59'Brożek Adam1
Piorun Filip3
18"33'Piorun Filip3
Kobylec Jakub0
17"15'Dunal Mikołaj0
Piorun Filip3
15"31'Kowal Tomasz1
Szeptuch Maciej2
15"15'Kononow Maximilian0
Dunal Mikołaj3
15"07'Pawelczyk Miłosz0
Brożek Adam3
14"58'Brożek Adam3
Kononow Maximilian0
13"19'Kononow Maximilian3
Kowal Tomasz0
12"45'Szeptuch Maciej0
Dunal Mikołaj3
9"16'Szeptuch Maciej0
Kobylec Jakub2
18"01'Kwiecień Aleksander1
Dzido Tymoteusz2
17"34'Dziopa Wojciech2
Brożek Adam1
13"23'Kwiecień Aleksander2
Piorun Filip0
10"57'Dziopa Wojciech0
Dzido Tymoteusz2
8"31'Kwiecień Aleksander2
Dziopa Wojciech0
7"03'Piorun Filip2
Dziopa Wojciech0
6"40'Piorun Filip0
Dzido Tymoteusz2
'Piorun Filip2
Brożek AdamW
'Kwiecień Aleksander2
Brożek AdamW
'Dzido Tymoteusz2
Brożek AdamW

Najdłużej na korcie

OPENOU11OU13OU15
Tarach Radosław107"40'
Macałka Mateusz103"12'
Pytlowany Jakub94"53'
Godula Maciej84"32'
Kruczek Tomasz79"36'
Pilch Michał77"43'
Dróżdż Przemysław76"01'
Kotra Mateusz73"36'
Laszuk Marcin66"59'
Rewilak Bartosz65"58'
Dunal Mikołaj35"44'
Kobylec Jakub31"20'
Pawelczyk Miłosz29"05'
Szeptuch Maciej24"20'
Cimura-Wagner Marek24"11'
Piorun Filip49"07'
Brożek Adam44"15'
Dunal Mikołaj36"47'
Kononow Maximilian32"39'
Szeptuch Maciej30"36'
Kobylec Jakub29"09'
Kowal Tomasz26"04'
Pawelczyk Miłosz23"53'
Dziopa Wojciech37"28'
Kwiecień Aleksander33"20'
Dzido Tymoteusz30"28'
Piorun Filip24"08'
Brożek Adam15"00'

Czas setów: 15 godz. 11 min 26 s

OPENOU11OU13OU15

632 min 39 s

13"43'
4 set
Pytlowany Jakub1
Kotra Mateusz3
12"13'
2 set
Dróżdż Przemysław2
Laszuk Marcin0
11"53'
2 set
Wilczyński Tomasz1
Laszuk Marcin3
11"24'
4 set
Dróżdż Przemysław1
Tarach Radosław3
11"01'
2 set
Kruczek Tomasz2
Braun Jan1
10"07'
3 set
Pytlowany Jakub1
Kotra Mateusz3
9"52'
2 set
Macałka Mateusz3
Rewilak Bartosz1
9"52'
2 set
Wycisło Wojciech2
Wilczyński Tomasz0
9"47'
1 set
Dróżdż Przemysław1
Tarach Radosław3
9"40'
3 set
Godula Maciej1
Pilch Michał2

72 min 20 s

6"19'
2 set
Kobylec Jakub0
Dunal Mikołaj2
5"35'
1 set
Dunal Mikołaj2
Pawelczyk Miłosz1
4"12'
1 set
Szeptuch Maciej0
Kobylec Jakub2
3"55'
2 set
Szeptuch Maciej0
Dunal Mikołaj2
3"52'
1 set
Cimura-Wagner Marek0
Kobylec Jakub2
3"51'
2 set
Szeptuch Maciej0
Kobylec Jakub2
3"48'
1 set
Kobylec Jakub0
Dunal Mikołaj2
3"45'
3 set
Dunal Mikołaj2
Pawelczyk Miłosz1
3"42'
2 set
Cimura-Wagner Marek0
Kobylec Jakub2
3"22'
1 set
Cimura-Wagner Marek0
Dunal Mikołaj2

136 min 15 s

6"29'
3 set
Piorun Filip3
Kobylec Jakub0
5"53'
3 set
Brożek Adam1
Piorun Filip3
5"40'
1 set
Dunal Mikołaj0
Piorun Filip3
5"17'
3 set
Kononow Maximilian0
Dunal Mikołaj3
5"14'
1 set
Brożek Adam1
Piorun Filip3
5"07'
1 set
Piorun Filip3
Kobylec Jakub0
5"07'
4 set
Brożek Adam1
Piorun Filip3
4"57'
2 set
Brożek Adam1
Piorun Filip3
4"49'
2 set
Kowal Tomasz1
Szeptuch Maciej2
4"46'
2 set
Brożek Adam3
Kononow Maximilian0

70 min 12 s

5"58'
1 set
Kwiecień Aleksander2
Piorun Filip0
5"53'
1 set
Dziopa Wojciech2
Brożek Adam1
5"43'
2 set
Kwiecień Aleksander2
Piorun Filip0
5"32'
1 set
Dziopa Wojciech0
Dzido Tymoteusz2
5"10'
3 set
Kwiecień Aleksander1
Dzido Tymoteusz2
4"59'
1 set
Kwiecień Aleksander1
Dzido Tymoteusz2
4"37'
2 set
Dziopa Wojciech2
Brożek Adam1
4"30'
3 set
Dziopa Wojciech2
Brożek Adam1
4"23'
2 set
Kwiecień Aleksander1
Dzido Tymoteusz2
4"00'
1 set
Piorun Filip0
Dzido Tymoteusz2

Małych punktów: 2857

OPENOU11OU13OU15

1730

Tarach Radosław167
Macałka Mateusz159
Pytlowany Jakub133
Godula Maciej112
Kotra Mateusz111
Pilch Michał109
Kruczek Tomasz103
Dróżdż Przemysław101
Rewilak Bartosz83
Wycisło Wojciech81

313

Dunal Mikołaj98
Pawelczyk Miłosz86
Kobylec Jakub60
Szeptuch Maciej46
Cimura-Wagner Marek23

557

Piorun Filip110
Brożek Adam104
Dunal Mikołaj87
Kononow Maximilian69
Pawelczyk Miłosz63
Szeptuch Maciej49
Kobylec Jakub42
Kowal Tomasz33

257

Dzido Tymoteusz75
Kwiecień Aleksander66
Dziopa Wojciech55
Piorun Filip38
Brożek Adam23

Wszystkich rozegranych setów: 168

OPENOU11OU13OU15

97

21

34

16


Wszystkich rozegranych meczów: 63

OPENOU11OU13OU15

34

10

12

7


Szybkość zdobycia punktów

OPENOU11OU13OU15
15.36'
1 set
Zimny Marcin0
Kotra Mateusz3
15.91'
1 set
Wójcik Rafał0
Pilch Michał2
19.64'
1 set
Godula Maciej1
Macałka Mateusz3
19.82'
2 set
Tarach Radosław3
Krzyżaniak Mikołaj1
20.18'
1 set
Kruczek Tomasz0
Machno Artur3
20.45'
2 set
Wójcik Rafał0
Pilch Michał2
21.18'
3 set
Tarach Radosław3
Krzyżaniak Mikołaj1
21.18'
1 set
Stypa Maciej0
Wycisło Wojciech2
21.64'
3 set
Tarach Radosław0
Pytlowany Jakub3
21.64'
1 set
Tarach Radosław2
Duraj Wojciech0
9.91'
1 set
Szeptuch Maciej2
Cimura-Wagner Marek0
11.73'
1 set
Szeptuch Maciej0
Pawelczyk Miłosz2
14.64'
1 set
Szeptuch Maciej0
Dunal Mikołaj2
14.73'
2 set
Kobylec Jakub0
Pawelczyk Miłosz2
15.09'
2 set
Szeptuch Maciej2
Cimura-Wagner Marek0
15.18'
2 set
Cimura-Wagner Marek0
Pawelczyk Miłosz2
15.82'
1 set
Kobylec Jakub0
Pawelczyk Miłosz2
15.91'
1 set
Cimura-Wagner Marek0
Pawelczyk Miłosz2
16.09'
2 set
Szeptuch Maciej0
Pawelczyk Miłosz2
16.18'
2 set
Cimura-Wagner Marek0
Dunal Mikołaj2
12.73'
1 set
Pawelczyk Miłosz2
Kowal Tomasz0
12.82'
2 set
Pawelczyk Miłosz2
Kowal Tomasz0
14.91'
3 set
Brożek Adam3
Kononow Maximilian0
15.00'
1 set
Szeptuch Maciej0
Dunal Mikołaj3
15.18'
1 set
Kononow Maximilian3
Kowal Tomasz0
16.00'
2 set
Kononow Maximilian3
Kowal Tomasz0
16.27'
2 set
Piorun Filip3
Kobylec Jakub0
16.36'
1 set
Kononow Maximilian0
Dunal Mikołaj3
16.36'
2 set
Dunal Mikołaj0
Piorun Filip3
17.18'
2 set
Pawelczyk Miłosz2
Kobylec Jakub0
13.73'
2 set
Piorun Filip0
Dzido Tymoteusz2
15.91'
1 set
Piorun Filip2
Dziopa Wojciech0
16.45'
2 set
Piorun Filip2
Dziopa Wojciech0
18.09'
1 set
Kwiecień Aleksander2
Dziopa Wojciech0
20.73'
2 set
Kwiecień Aleksander2
Dziopa Wojciech0
21.18'
2 set
Dziopa Wojciech0
Dzido Tymoteusz2
21.82'
1 set
Piorun Filip0
Dzido Tymoteusz2
23.91'
2 set
Kwiecień Aleksander1
Dzido Tymoteusz2
24.55'
3 set
Dziopa Wojciech2
Brożek Adam1
25.18'
2 set
Dziopa Wojciech2
Brożek Adam1

Decyzji sędziowskich: 3 (0,1%)

Stroke 2
66,7%
Let 1
33,3%
Nolet 0
0%

OPEN
2 2,7%
2-0-0
Wilczyński Tomasz1
Laszuk Marcin3
1 1,6%
0-1-0
Zimny Marcin0
Kotra Mateusz3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0