Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Eliminacje
54"49'Patałąg Łukasz2
Dawid Krzysztof3
43"14'Horzela Szymon3
Wicher Mateusz1
42"37'Górka Grzegorz3
Rygielski Rafał2
36"28'Rudnik Sylwester1
Patałąg Łukasz3
35"25'Janiga Krzysztof3
Habas Krzysztof1
29"49'Laszuk Marcin3
Janiga Krzysztof1
27"50'Wójcicki Marcin1
Wikliński Wojciech2
26"55'Rudnik Sylwester1
Kastelik Paweł2
25"42'Laszuk Marcin3
Wikliński Wojciech0
24"35'Mądry Mateusz3
Laszuk Marcin0
35"41'Górski Norbert1
Wójcicki Marcin3
25"46'Górski Norbert3
Szczerba Marcin1
21"36'Górski Norbert3
Adolf Adrian1
20"46'Adolf Adrian0
Szczerba Marcin3
17"53'Adolf Adrian0
Rudnik Sylwester3
17"21'Szczerba Marcin0
Wicher Mateusz3

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Eliminacje
Patałąg Łukasz98"57'
Janiga Krzysztof87"20'
Horzela Szymon82"38'
Rygielski Rafał80"59'
Laszuk Marcin80"26'
Dawid Krzysztof73"32'
Mądry Mateusz71"01'
Wikliński Wojciech70"24'
Miliński Krystian68"34'
Kastelik Paweł68"28'
Górski Norbert69"07'
Szczerba Marcin54"08'
Adolf Adrian50"05'
Wójcicki Marcin30"12'
Wicher Mateusz15"32'
Rudnik Sylwester14"58'

Czas setów: 11 godz 0 min 18 s

OPENOPEN - Eliminacje

543 min 17 s

13"57'
2 set
Patałąg Łukasz2
Dawid Krzysztof3
12"32'
4 set
Patałąg Łukasz2
Dawid Krzysztof3
11"34'
4 set
Rudnik Sylwester1
Patałąg Łukasz3
11"29'
4 set
Horzela Szymon3
Wicher Mateusz1
11"09'
1 set
Górka Grzegorz3
Rygielski Rafał2
11"04'
3 set
Rudnik Sylwester1
Kastelik Paweł2
10"51'
3 set
Horzela Szymon3
Wicher Mateusz1
10"35'
2 set
Horzela Szymon3
Wicher Mateusz1
10"13'
2 set
Miliński Krystian2
Wikliński Wojciech0
10"00'
4 set
Janiga Krzysztof3
Habas Krzysztof1

117 min 1 s

9"54'
4 set
Górski Norbert1
Wójcicki Marcin3
7"24'
1 set
Szczerba Marcin0
Wicher Mateusz3
7"23'
2 set
Górski Norbert3
Szczerba Marcin1
7"10'
3 set
Górski Norbert3
Szczerba Marcin1
7"02'
1 set
Górski Norbert1
Wójcicki Marcin3
6"52'
3 set
Górski Norbert1
Wójcicki Marcin3
6"51'
3 set
Adolf Adrian0
Szczerba Marcin3
6"24'
2 set
Górski Norbert1
Wójcicki Marcin3
6"15'
4 set
Górski Norbert3
Szczerba Marcin1
5"48'
2 set
Adolf Adrian0
Rudnik Sylwester3

Małych punktów: 1888

OPENOPEN - Eliminacje

1518

Mądry Mateusz130
Laszuk Marcin128
Rygielski Rafał126
Janiga Krzysztof110
Horzela Szymon109
Patałąg Łukasz105
Kastelik Paweł102
Wikliński Wojciech97
Miliński Krystian96
Wójcicki Marcin92

370

Górski Norbert121
Szczerba Marcin83
Adolf Adrian58
Wójcicki Marcin42
Rudnik Sylwester33
Wicher Mateusz33

Wszystkich rozegranych setów: 109

OPENOPEN - Eliminacje

88

21


Wszystkich rozegranych meczów: 35

OPENOPEN - Eliminacje

29

6


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Eliminacje
0.18'
2 set
Waniek Tomasz2
Habas Krzysztof0
0.36'
3 set
Górka Grzegorz0
Laszuk Marcin3
0.36'
1 set
Waniek Tomasz2
Habas Krzysztof0
1.09'
1 set
Wicher Mateusz2
Rudnik Sylwester0
1.64'
2 set
Wicher Mateusz2
Rudnik Sylwester0
16.82'
2 set
Mądry Mateusz3
Dawid Krzysztof0
18.45'
1 set
Mądry Mateusz3
Dawid Krzysztof0
19.00'
2 set
Górka Grzegorz0
Laszuk Marcin3
19.45'
1 set
Laszuk Marcin3
Janiga Krzysztof1
20.27'
2 set
Górka Grzegorz3
Rygielski Rafał2
2.18'
1 set
Górski Norbert3
Szczerba Marcin1
21.73'
2 set
Szczerba Marcin0
Wicher Mateusz3
22.64'
3 set
Szczerba Marcin0
Wicher Mateusz3
22.91'
4 set
Górski Norbert3
Adolf Adrian1
23.18'
2 set
Górski Norbert3
Adolf Adrian1
24.09'
1 set
Adolf Adrian0
Rudnik Sylwester3
25.09'
3 set
Górski Norbert3
Adolf Adrian1
25.45'
1 set
Górski Norbert3
Adolf Adrian1
25.91'
3 set
Adolf Adrian0
Rudnik Sylwester3
27.45'
2 set
Adolf Adrian0
Szczerba Marcin3

Decyzji sędziowskich: 7 (0.4%)

Stroke 0
0%
Let 7
100%
Nolet 0
0%

OPEN
3 5.1%
0-3-0
Laszuk Marcin3
Wikliński Wojciech0
2 3.6%
0-2-0
Horzela Szymon0
Mądry Mateusz3
1 1.9%
0-1-0
Miliński Krystian2
Kastelik Paweł1
1 2.4%
0-1-0
Kastelik Paweł0
Wójcicki Marcin2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0