Najdłuższy mecz

OPENOPEN - Qualifying
35"16'Abid Danial3
Moreno Kopp Anna Karina2
33"48'Weber Christopher1
Shamin Olexandr3
33"47'Llusiá de Castro Fernando1
Walter Lubos jr.3
29"45'Llusiá de Castro Fernando3
Mende Oliver1
28"52'Mende Oliver3
Schöne Kay1
26"49'Schöne Kay1
Walter Lubos jr.3
24"58'Hofmann Robert3
Shamin Olexandr1
23"36'Leibig Fabio3
Hofmann Robert1
21"58'Abid Danial1
Mosch Henrik3
21"26'Sauer Steffen1
Priebe Jonas3
33"14'Uhlig René3
Kranaster Ronny2
27"21'Kranaster Ronny3
Weinhold Tim2
17"46'Moreno Kopp Anna Karina2
Weinhold Tim0
16"27'Uhlig René1
Weinhold Tim2
16"08'Dudešek Radek3
Weinhold Tim0
14"09'Uhlig René0
Dudešek Radek3
14"05'Uhlig René0
Abid Danial2
8"16'Kranaster Ronny2
Dudešek Radek0
8"07'Kranaster Ronny0
Koša Martin2
7"26'Leibig Fabio2
Dudešek Radek0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - Qualifying
Walter Lubos jr.83"32'
Shamin Olexandr79"39'
Llusiá de Castro Fernando78"36'
Weber Christopher77"28'
Schöne Kay73"56'
Abid Danial73"34'
Mende Oliver65"38'
Moreno Kopp Anna Karina65"27'
Leibig Fabio63"31'
Hofmann Robert59"47'
Weinhold Tim66"12'
Kranaster Ronny65"32'
Uhlig René65"15'
Dudešek Radek39"44'
Moreno Kopp Anna Karina16"27'
Abid Danial12"29'
Koša Martin7"31'
Leibig Fabio6"30'

Czas setów: 10 godz 57 min 39 s

OPENOPEN - Qualifying

517 min 49 s

11"54'
1 set
Abid Danial3
Moreno Kopp Anna Karina2
10"36'
1 set
Weber Christopher1
Shamin Olexandr3
8"33'
2 set
Schöne Kay1
Walter Lubos jr.3
8"28'
1 set
Llusiá de Castro Fernando1
Walter Lubos jr.3
8"24'
3 set
Mende Oliver3
Schöne Kay1
8"03'
4 set
Llusiá de Castro Fernando1
Walter Lubos jr.3
7"48'
1 set
Hofmann Robert3
Shamin Olexandr1
7"23'
1 set
Abid Danial0
Koša Martin2
7"12'
3 set
Llusiá de Castro Fernando1
Walter Lubos jr.3
7"08'
2 set
Llusiá de Castro Fernando3
Mende Oliver1

139 min 50 s

13"55'
1 set
Moreno Kopp Anna Karina2
Weinhold Tim0
7"30'
2 set
Uhlig René0
Abid Danial2
6"09'
1 set
Dudešek Radek3
Weinhold Tim0
6"00'
1 set
Kranaster Ronny3
Weinhold Tim2
5"59'
2 set
Uhlig René1
Weinhold Tim2
5"47'
1 set
Uhlig René3
Kranaster Ronny2
5"44'
3 set
Uhlig René3
Kranaster Ronny2
5"42'
2 set
Uhlig René3
Kranaster Ronny2
5"36'
4 set
Uhlig René3
Kranaster Ronny2
5"08'
1 set
Uhlig René0
Dudešek Radek3

Małych punktów: 2204

OPENOPEN - Qualifying

1723

Walter Lubos jr.148
Llusiá de Castro Fernando129
Schöne Kay126
Mende Oliver116
Koša Martin114
Leibig Fabio114
Shamin Olexandr114
Mosch Henrik109
Abid Danial105
Priebe Jonas102

481

Kranaster Ronny117
Weinhold Tim93
Uhlig René93
Dudešek Radek90
Moreno Kopp Anna Karina22
Abid Danial22
Leibig Fabio22
Koša Martin22

Wszystkich rozegranych setów: 126

OPENOPEN - Qualifying

97

29


Wszystkich rozegranych meczów: 42

OPENOPEN - Qualifying

32

10


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - Qualifying
16.64'
1 set
Mende Oliver2
Schober Kei0
16.82'
2 set
Leibig Fabio2
Priebe Jonas1
17.36'
3 set
Shamin Olexandr1
Walter Lubos jr.2
18.82'
1 set
Koša Martin3
Jünger Falk0
19.00'
1 set
Schöne Kay1
Walter Lubos jr.3
19.09'
3 set
Sauer Steffen1
Jünger Falk3
19.09'
1 set
Mosch Henrik3
Schober Kei0
19.27'
2 set
Walter Lubos jr.2
Koša Martin1
19.45'
2 set
Leibig Fabio3
Hofmann Robert1
19.55'
2 set
Moreno Kopp Anna Karina0
Schober Kei3
13.82'
2 set
Moreno Kopp Anna Karina2
Weinhold Tim0
15.91'
2 set
Kranaster Ronny0
Koša Martin2
16.09'
1 set
Leibig Fabio2
Dudešek Radek0
16.36'
3 set
Dudešek Radek3
Weinhold Tim0
17.09'
3 set
Uhlig René0
Dudešek Radek3
18.00'
1 set
Uhlig René1
Weinhold Tim2
19.36'
2 set
Leibig Fabio2
Dudešek Radek0
19.45'
2 set
Uhlig René0
Dudešek Radek3
20.55'
1 set
Kranaster Ronny2
Dudešek Radek0
20.82'
3 set
Kranaster Ronny3
Weinhold Tim2

Decyzji sędziowskich: 18 (0.8%)

Stroke 8
44.4%
Let 10
55.6%
Nolet 0
0%

OPENOPEN - Qualifying
3 4.3%
1-2-0
Hofmann Robert3
Shamin Olexandr1
3 8.8%
2-1-0
Leibig Fabio0
Mende Oliver2
3 7.5%
1-2-0
Jünger Falk0
Hofmann Robert2
2 2.2%
2-0-0
Abid Danial3
Moreno Kopp Anna Karina2
1 1.8%
1-0-0
Moreno Kopp Anna Karina0
Schober Kei3
1 1.4%
1-0-0
Leibig Fabio3
Hofmann Robert1
1 1.4%
0-1-0
Weber Christopher1
Shamin Olexandr3
1 3%
0-1-0
Mosch Henrik0
Jünger Falk2
1 1.1%
0-1-0
Kranaster Ronny3
Weinhold Tim2
1 3.3%
0-1-0
Kranaster Ronny0
Koša Martin2
1 2.7%
0-1-0
Uhlig René0
Abid Danial2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0