Najdłuższy mecz

OPENDAMSKAJUNIORSKA
48"39'Michałkowski Łukasz2
Podgórski Bartłomiej3
45"10'Żak Marcin1
Olkuski Sławomir3
43"30'Biłas Łukasz0
Podgórski Bartłomiej3
42"27'Siciński Michał3
Krężlewski Miłosz2
37"28'Misiński Maciej3
Stężowski Przemysław2
36"32'Rodzin Andrzej3
Terek Fabrice1
36"23'Przybylski Tomasz3
Klimczak Arkadiusz2
34"19'Bryłkowski Bartosz3
Burak Michał2
34"06'Kowalski Piotr3
Przybylski Tomasz2
32"02'Kowalewski Tomasz0
Licznierowski Paweł3
33"02'Śliwowska Zuzanna3
Ziółkowska Julita2
30"45'Kluska Bernadetta1
Śliwowska Zuzanna3
29"25'Sawicka Agnieszka2
Ziółkowska Julita3
28"55'Rohleder Katarzyna3
Kluska Bernadetta2
25"30'Maskiewicz Małgorzata3
Sawicka Agnieszka2
24"11'Rohleder Katarzyna2
Tomaszewska Sylwia3
24"05'Maskiewicz Małgorzata1
Śliwowska Zuzanna3
23"10'Wilanowska Barbara1
Sawicka Agnieszka3
22"48'Maskiewicz Małgorzata3
Rohleder Katarzyna1
21"50'Tomaszewska Sylwia1
Ziółkowska Julita3
'Jaworska Alicja0
Sokalski Jędrzej0
'Wojtowicz Filip2
Jaworska Alicja3
'Burak Aleksandra3
Wojakiewicz Mateusz0
'Świerczyński Wiktor0
Sokalski Jędrzej3
'Barnak Jagoda0
Wojtowicz Filip3
'Sokalski Jędrzej0
Wojakiewicz Mateusz3
'Szewczak Michał1
Jaworska Alicja3
'Burak Aleksandra3
Świerczyński Wiktor0
'Barnak Jagoda0
Sokalski Jędrzej3
'Wojtowicz Filip0
Wojakiewicz Mateusz3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKA
Podgórski Bartłomiej129"51'
Kowalski Piotr104"51'
Olkuski Sławomir104"26'
Rodzin Andrzej98"53'
Przybylski Tomasz97"10'
Piekarski Łukasz94"27'
Biłas Łukasz91"06'
Bryłkowski Bartosz89"58'
Kowalewski Tomasz88"36'
Burak Michał86"02'
Śliwowska Zuzanna75"13'
Maskiewicz Małgorzata68"51'
Ziółkowska Julita68"05'
Sawicka Agnieszka62"11'
Kluska Bernadetta59"39'
Rohleder Katarzyna59"28'
Tomaszewska Sylwia48"06'
Wilanowska Barbara40"31'
Jędra Angelika9"12'

Czas setów: 28 godz. 40 min 28 s

OPENDAMSKA

1474 min 50 s

30"57'
1 set
Biłas Łukasz0
Podgórski Bartłomiej3
18"13'
1 set
Kowalewski Tomasz0
Licznierowski Paweł3
15"36'
1 set
Maciszewski Adam0
Rajpert Michał3
14"32'
1 set
Mieczkowski Łukasz0
Olkuski Sławomir3
12"03'
1 set
Żak Marcin1
Olkuski Sławomir3
11"46'
2 set
Więcław Bartłomiej1
Burak Michał2
11"16'
1 set
Ostańkowicz Maciej0
Wróbel Wojciech3
11"12'
1 set
Werelich Jakub1
Piekarski Łukasz2
11"08'
1 set
Piekarski Łukasz1
Biłas Łukasz3
10"41'
3 set
Kowalewski Tomasz2
Ostańkowicz Maciej1

245 min 38 s

9"36'
1 set
Kluska Bernadetta1
Śliwowska Zuzanna3
6"38'
5 set
Rohleder Katarzyna3
Kluska Bernadetta2
6"38'
4 set
Rohleder Katarzyna2
Tomaszewska Sylwia3
6"27'
3 set
Śliwowska Zuzanna3
Ziółkowska Julita2
6"19'
3 set
Maskiewicz Małgorzata1
Śliwowska Zuzanna3
6"04'
2 set
Kluska Bernadetta1
Śliwowska Zuzanna3
5"58'
5 set
Śliwowska Zuzanna3
Ziółkowska Julita2
5"53'
1 set
Maskiewicz Małgorzata3
Rohleder Katarzyna1
5"49'
4 set
Kluska Bernadetta1
Śliwowska Zuzanna3
5"36'
3 set
Sawicka Agnieszka2
Ziółkowska Julita3

Małych punktów: 6688

OPENDAMSKAJUNIORSKA

5036

Rodzin Andrzej189
Bryłkowski Bartosz187
Kowalski Piotr181
Przybylski Tomasz179
Podgórski Bartłomiej176
Hibner Jacek173
Burak Michał165
Misiński Maciej161
Ossowski Arkadiusz156
Kałędkiewicz Tomasz151

990

Maskiewicz Małgorzata159
Ziółkowska Julita138
Sawicka Agnieszka134
Śliwowska Zuzanna132
Rohleder Katarzyna117
Kluska Bernadetta110
Tomaszewska Sylwia109
Wilanowska Barbara78
Jędra Angelika13

662

Burak Aleksandra99
Jaworska Alicja98
Sokalski Jędrzej86
Wojakiewicz Mateusz85
Wojtowicz Filip82
Szewczak Michał78
Świerczyński Wiktor73
Barnak Jagoda61

Wszystkich rozegranych setów: 377

OPENDAMSKAJUNIORSKA

284

54

39


Wszystkich rozegranych meczów: 127

OPENDAMSKAJUNIORSKA

98

13

16


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKA
12.91'
2 set
Klimczak Arkadiusz2
Stężowski Przemysław1
13.00'
2 set
Ossowski Arkadiusz3
Engel Daniel0
13.09'
1 set
Ossowski Arkadiusz2
Rajpert Michał0
13.27'
1 set
Waniak Zenon0
Burak Michał2
14.00'
1 set
Maciszewski Adam0
Waniak Igor2
14.00'
1 set
Waniak Zenon0
Teleńczuk Tomasz3
14.45'
2 set
Wróbel Wojciech0
Hibner Jacek3
14.45'
3 set
Hibner Jacek3
Bryłkowski Bartosz0
14.55'
3 set
Waniak Zenon3
Białek Maciej1
14.73'
2 set
Waniak Zenon3
Białek Maciej1
13.09'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Jędra Angelika0
13.73'
3 set
Rohleder Katarzyna2
Tomaszewska Sylwia3
13.82'
3 set
Wilanowska Barbara0
Tomaszewska Sylwia3
16.55'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Sawicka Agnieszka2
16.91'
1 set
Rohleder Katarzyna2
Tomaszewska Sylwia3
17.09'
4 set
Maskiewicz Małgorzata3
Rohleder Katarzyna1
17.09'
3 set
Maskiewicz Małgorzata3
Jędra Angelika0
17.55'
2 set
Maskiewicz Małgorzata3
Rohleder Katarzyna1
17.73'
4 set
Rohleder Katarzyna3
Kluska Bernadetta2
18.82'
1 set
Wilanowska Barbara0
Tomaszewska Sylwia3

Decyzji sędziowskich: 30 (0.5%)

Stroke 7
23.3%
Let 18
60%
Nolet 5
16.7%

OPENDAMSKA
8 7.5%
5-3-0
Siciński Michał3
Krężlewski Miłosz2
4 4.4%
0-0-4
Przybylski Tomasz3
Klimczak Arkadiusz2
3 5.5%
1-2-0
Werelich Jakub1
Piekarski Łukasz2
2 3.5%
1-1-0
Kałędkiewicz Tomasz0
Michałkowski Łukasz3
2 4.3%
0-2-0
Waniak Zenon0
Teleńczuk Tomasz3
1 2.1%
0-1-0
Engel Daniel2
Wawrzyniak Mariusz1
1 1.4%
0-1-0
Hibner Jacek3
Podgórski Bartłomiej1
1 1.5%
0-1-0
Więcław Bartłomiej1
Kowalski Piotr3
1 1.5%
0-1-0
Olkuski Sławomir1
Kowalski Piotr3
1 1.3%
0-1-0
Rodzin Andrzej3
Terek Fabrice1
2 2.5%
0-2-0
Kluska Bernadetta1
Śliwowska Zuzanna3
2 2.4%
0-2-0
Rohleder Katarzyna3
Kluska Bernadetta2
1 1.4%
0-0-1
Tomaszewska Sylwia1
Ziółkowska Julita3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0