Najdłuższy mecz

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+
32"25'Duraj Wojciech0
Połeć Sławomir3
30"42'Widerski Piotr3
Mazur Michał1
30"32'Widerski Piotr1
Lizak Michał3
29"04'Khan Kaleemullah3
Połeć Sławomir1
27"12'Mazur Michał2
Płonka Paweł3
26"05'Pawelczyk Krzysztof3
Płonka Paweł1
25"59'Sitarz Marcin3
Nowak Jakub0
25"42'Urbański Krzysztof3
Owczarz Jakub1
25"34'Sitarz Marcin0
Połeć Sławomir3
24"13'Lizak Michał1
Duraj Wojciech3
38"45'Lohmann Marcin1
Wojtunik Bartłomiej3
37"41'Szcześniak Marcin2
Rygielski Rafał3
35"52'Salitra Robert3
Rygielski Rafał2
34"43'Cieślik Rafał2
Sitarz Marcin3
32"29'Widomski Sławomir3
Szcześniak Marcin0
31"01'Wisz Paweł3
Urbański Krzysztof2
27"29'Szcześniak Marcin1
Sitarz Marcin3
26"41'Wojtunik Bartłomiej3
Kańtoch Łukasz1
22"55'Szymczak Marcin3
Wójcicki Marcin0
22"26'Lohmann Marcin3
Sitarz Marcin0
41"18'Furman Wojciech2
Banaszek Arkadiusz3
39"52'Banaszek Arkadiusz2
Habrajski Artur3
37"09'Cieślik Rafał3
Leśniak Grzegorz2
34"15'Michałowski Mateusz3
Waryszak Sławomir2
33"57'Mazur Wojciech3
Waryszak Sławomir2
33"42'Dąbek Michał2
Gredka Norbert3
31"55'Banaszek Arkadiusz3
Gredka Norbert2
28"59'Cieślik Rafał3
Firfas Rafał1
28"31'Gajda Michał2
Waniak Zenon3
28"24'Cieślik Rafał1
Stalewski Krzysztof3
46"56'Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej2
43"45'Waniak Zenon2
Sieradzan Michał3
42"40'Biernat Piotr2
Bystrzejewski Andrzej3
39"12'Kobus Waldek3
Bystrzejewski Andrzej2
37"34'Hyams Martin2
Szymkowiak Mariusz3
36"05'Waniak Zenon2
Grishin Sergei3
33"20'Grochowina Jacek3
Biernat Piotr1
27"56'Sieradzan Michał3
Wilk Roman1
27"48'Grochowina Jacek1
Szymkowiak Mariusz3
26"23'Dutka Dariusz3
Smaga Marek1
38"30'Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
29"17'Walczak Janusz1
Nitka Jacek3
27"19'Drużyński Mirosław2
Walczak Janusz3
16"15'Drużyński Mirosław0
Suski Jerzy3
16"12'Suski Jerzy3
Walczak Janusz0
15"50'Drużyński Mirosław0
Nitka Jacek3

Najdłużej na korcie

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+
Połeć Sławomir89"45'
Widerski Piotr86"20'
Sitarz Marcin77"45'
Duraj Wojciech76"14'
Lizak Michał75"51'
Pawelczyk Krzysztof72"13'
Owczarz Jakub67"45'
Urbański Krzysztof66"26'
Mazur Michał66"14'
Wisz Paweł65"36'
Sitarz Marcin96"56'
Salitra Robert94"16'
Szcześniak Marcin92"37'
Wojtunik Bartłomiej89"37'
Widomski Sławomir89"28'
Lohmann Marcin88"03'
Rygielski Rafał78"42'
Gumiński Sławomir78"17'
Malinowski Tomasz77"36'
Kała Sebastian70"34'
Gredka Norbert116"47'
Cieślik Rafał112"55'
Banaszek Arkadiusz106"18'
Stalewski Krzysztof86"45'
Furman Wojciech84"48'
Waniak Zenon84"24'
Michałowski Mateusz83"35'
Waryszak Sławomir83"30'
Habrajski Artur82"42'
Mazur Wojciech79"51'
Bystrzejewski Andrzej124"55'
Szymkowiak Mariusz89"47'
Grochowina Jacek86"26'
Waniak Zenon79"28'
Hyams Martin78"39'
Sieradzan Michał75"52'
Wilk Roman75"43'
Biernat Piotr73"57'
Łuniewski Robert73"15'
Grishin Sergei69"27'
Nitka Jacek69"24'
Walczak Janusz63"32'
Suski Jerzy59"34'
Drużyński Mirosław51"20'

Czas setów: 45 godz. 28 min 16 s

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+

497 min 5 s

12"20'
1 set
Khan Kaleemullah3
Połeć Sławomir1
11"11'
1 set
Duraj Wojciech0
Połeć Sławomir3
9"20'
3 set
Duraj Wojciech0
Połeć Sławomir3
8"54'
1 set
Sitarz Marcin0
Połeć Sławomir3
8"53'
1 set
Owczarz Jakub3
Pawelczyk Krzysztof0
8"17'
2 set
Sitarz Marcin3
Nowak Jakub0
8"05'
4 set
Pawelczyk Krzysztof3
Płonka Paweł1
7"49'
2 set
Duraj Wojciech0
Połeć Sławomir3
7"37'
4 set
Widerski Piotr3
Mazur Michał1
7"33'
1 set
Sitarz Marcin3
Nowak Jakub0

740 min 41 s

11"41'
2 set
Lohmann Marcin1
Wojtunik Bartłomiej3
11"03'
2 set
Widomski Sławomir3
Szcześniak Marcin0
10"33'
3 set
Widomski Sławomir3
Szcześniak Marcin0
9"58'
4 set
Lohmann Marcin1
Wojtunik Bartłomiej3
9"11'
5 set
Szcześniak Marcin2
Rygielski Rafał3
8"47'
3 set
Wojtunik Bartłomiej0
Szymczak Marcin3
8"36'
3 set
Szymczak Marcin3
Wójcicki Marcin0
8"06'
1 set
Lohmann Marcin3
Sitarz Marcin0
8"05'
3 set
Salitra Robert3
Lohmann Marcin0
8"03'
4 set
Salitra Robert3
Rygielski Rafał2

782 min 17 s

13"21'
1 set
Dąbek Michał2
Gredka Norbert3
10"38'
1 set
Cieślik Rafał3
Leśniak Grzegorz2
9"32'
1 set
Wójcicki Marcin3
Gajda Michał0
9"07'
1 set
Cieślik Rafał3
Firfas Rafał1
9"01'
2 set
Sieradzan Michał0
Waniak Zenon3
8"46'
3 set
Furman Wojciech2
Banaszek Arkadiusz3
7"42'
2 set
Furman Wojciech2
Banaszek Arkadiusz3
7"29'
5 set
Banaszek Arkadiusz3
Gredka Norbert2
7"18'
3 set
Furman Wojciech3
Michałowski Mateusz1
7"10'
1 set
Furman Wojciech3
Mazur Wojciech0

586 min 18 s

9"30'
4 set
Waniak Zenon2
Sieradzan Michał3
9"28'
2 set
Biernat Piotr2
Bystrzejewski Andrzej3
9"05'
3 set
Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej2
9"00'
1 set
Bystrzejewski Andrzej3
Wilk Roman0
8"29'
3 set
Waniak Zenon2
Sieradzan Michał3
8"22'
2 set
Szymkowiak Mariusz3
Bystrzejewski Andrzej2
8"21'
2 set
Grochowina Jacek3
Biernat Piotr1
8"11'
2 set
Hyams Martin2
Szymkowiak Mariusz3
7"52'
5 set
Kobus Waldek3
Bystrzejewski Andrzej2
7"50'
4 set
Waniak Zenon2
Grishin Sergei3

121 min 55 s

9"34'
4 set
Walczak Janusz1
Nitka Jacek3
7"39'
3 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
7"38'
5 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
7"12'
5 set
Drużyński Mirosław2
Walczak Janusz3
6"49'
2 set
Suski Jerzy3
Walczak Janusz0
6"30'
4 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
6"28'
1 set
Drużyński Mirosław2
Walczak Janusz3
6"02'
2 set
Walczak Janusz1
Nitka Jacek3
5"45'
1 set
Suski Jerzy3
Nitka Jacek2
5"14'
1 set
Walczak Janusz1
Nitka Jacek3

Małych punktów: 9079

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+

1644

Khan Kaleemullah144
Duraj Wojciech136
Widerski Piotr133
Lizak Michał129
Połeć Sławomir128
Mazur Michał123
Sitarz Marcin121
Owczarz Jakub120
Urbański Krzysztof117
Wisz Paweł104

2498

Salitra Robert168
Sitarz Marcin167
Widomski Sławomir159
Malinowski Tomasz157
Szymczak Marcin135
Lohmann Marcin132
Szcześniak Marcin130
Wójcicki Marcin127
Wojtunik Bartłomiej124
Kała Sebastian113

2651

Cieślik Rafał199
Stalewski Krzysztof192
Gredka Norbert175
Waniak Zenon157
Banaszek Arkadiusz154
Gajda Michał151
Leśniak Grzegorz136
Mazur Wojciech134
Furman Wojciech132
Waryszak Sławomir131

1888

Bystrzejewski Andrzej179
Grochowina Jacek141
Smaga Marek139
Szymkowiak Mariusz138
Hyams Martin138
Łuniewski Robert128
Waniak Zenon124
Dutka Dariusz116
Biernat Piotr112
Sieradzan Michał106

398

Suski Jerzy117
Nitka Jacek116
Walczak Janusz85
Drużyński Mirosław80

Wszystkich rozegranych setów: 517

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+

94

141

152

107

23


Wszystkich rozegranych meczów: 148

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+

28

43

42

29

6


Szybkość zdobycia punktów

M 35+M 40+M 45+M 50+M 60+
13.55'
2 set
Widerski Piotr1
Urbański Krzysztof3
13.64'
2 set
Przywara Andrzej0
Lizak Michał3
14.55'
2 set
Mazur Michał3
Przywara Andrzej0
15.64'
3 set
Mazur Michał3
Przywara Andrzej0
15.64'
3 set
Duraj Wojciech3
Płonka Paweł0
15.73'
2 set
Przywara Andrzej0
Owczarz Jakub3
16.73'
3 set
Przywara Andrzej0
Owczarz Jakub3
17.00'
1 set
Mazur Michał3
Przywara Andrzej0
17.18'
2 set
Khan Kaleemullah3
Wisz Paweł0
17.36'
2 set
Lizak Michał1
Duraj Wojciech3
15.82'
1 set
Kała Sebastian0
Szcześniak Marcin3
16.27'
1 set
Urbański Krzysztof3
Gredka Norbert0
16.45'
1 set
Skąpski Bartłomiej3
Wawrzycki Piotr0
16.73'
3 set
Skąpski Bartłomiej3
Wawrzycki Piotr0
16.91'
2 set
Szymczak Marcin3
Wrzosek Bartłomiej0
17.09'
3 set
Wisz Paweł0
Malinowski Tomasz3
17.27'
1 set
Sitarz Marcin0
Szymczak Marcin3
17.64'
1 set
Gumiński Sławomir0
Sitarz Marcin3
17.82'
3 set
Waryszak Sławomir0
Gumiński Sławomir3
18.18'
3 set
Salitra Robert0
Wójcicki Marcin3
13.36'
3 set
Hajnrych Jacek0
Gajda Michał3
15.36'
3 set
Gajda Michał3
Habrajski Artur0
15.45'
2 set
Wójcicki Marcin3
Michałek Tomasz0
16.64'
3 set
Stalewski Krzysztof3
Kowalski Piotr1
16.91'
1 set
Kała Sebastian0
Stalewski Krzysztof3
17.36'
1 set
Gajda Michał2
Waniak Zenon3
17.64'
2 set
Herudziński Jacek3
Dąbek Michał0
17.64'
1 set
Stalewski Krzysztof3
Furman Wojciech0
17.82'
3 set
Herudziński Jacek3
Dąbek Michał0
17.82'
3 set
Gajda Michał2
Waniak Zenon3
16.00'
2 set
Grishin Sergei0
Kowalski Piotr3
16.45'
3 set
Dutka Dariusz0
Kowalski Piotr3
16.82'
3 set
Waniak Zenon3
Balcer Andrzej0
17.09'
3 set
Smaga Marek3
Grishin Sergei0
18.18'
3 set
Sasinowski Artur0
Biernat Piotr3
18.55'
3 set
Grochowina Jacek1
Szymkowiak Mariusz3
18.64'
2 set
Łuniewski Robert3
Sasinowski Artur1
19.00'
3 set
Wilk Roman0
Dutka Dariusz3
19.27'
2 set
Sasinowski Artur0
Biernat Piotr3
19.45'
2 set
Smaga Marek3
Grishin Sergei0
15.91'
3 set
Drużyński Mirosław2
Walczak Janusz3
17.00'
1 set
Suski Jerzy3
Walczak Janusz0
20.09'
3 set
Suski Jerzy3
Walczak Janusz0
20.18'
2 set
Drużyński Mirosław2
Walczak Janusz3
20.36'
2 set
Drużyński Mirosław0
Nitka Jacek3
20.91'
3 set
Walczak Janusz1
Nitka Jacek3
22.09'
3 set
Drużyński Mirosław0
Suski Jerzy3
22.18'
1 set
Drużyński Mirosław0
Nitka Jacek3
24.45'
1 set
Drużyński Mirosław0
Suski Jerzy3
25.27'
3 set
Drużyński Mirosław0
Nitka Jacek3

Decyzji sędziowskich: 51 (0,6%)

Stroke 16
31,4%
Let 34
66,7%
Nolet 1
2%

M 35+M 40+M 45+M 50+
4 5,2%
0-4-0
Urbański Krzysztof3
Owczarz Jakub1
3 3,9%
0-3-0
Widerski Piotr1
Skąpski Bartłomiej3
2 4,1%
0-2-0
Przywara Andrzej0
Owczarz Jakub3
1 2,1%
0-1-0
Urbański Krzysztof0
Khan Kaleemullah3
1 1,7%
0-1-0
Wisz Paweł3
Lizak Michał0
1 1,1%
0-1-0
Cieślik Rafał2
Sitarz Marcin3
1 2%
1-0-0
Waryszak Sławomir0
Gumiński Sławomir3
1 1,9%
0-1-0
Wawrzycki Piotr0
Waryszak Sławomir3
6 14%
4-2-0
Kała Sebastian0
Herudziński Jacek3
4 5,7%
1-3-0
Herudziński Jacek1
Cieślik Rafał3
4 7,5%
0-4-0
Sieradzan Michał0
Herudziński Jacek3
1 1,9%
0-1-0
Kała Sebastian0
Stalewski Krzysztof3
1 2,1%
0-1-0
Hajnrych Jacek0
Gajda Michał3
1 2%
0-1-0
Michałowski Mateusz0
Firfas Rafał3
14 14,3%
7-6-1
Waniak Zenon2
Grishin Sergei3
4 6,7%
1-3-0
Sasinowski Artur0
Balcer Andrzej3
1 2,2%
1-0-0
Dutka Dariusz0
Kowalski Piotr3
1 2,1%
1-0-0
Sasinowski Artur0
Biernat Piotr3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0