Najdłuższy mecz

OPENDAMSKIJUNIORZY
56"29'Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon2
49"42'Terlecki Jarosław2
Grabowski Marcin3
48"24'Maciejewski Adam3
Zalewski Jakub2
47"58'Terlecki Jarosław3
Przybysz Grzegorz1
41"34'Maciejewski Adam3
Gurdak Łukasz2
40"10'Michałkowski Łukasz2
Skubis Radosław3
36"48'Zioło Artur3
Michałkowski Łukasz2
34"38'Kowalewski Jacek1
Rogalski Mikołaj3
34"06'Adamczyk Zbigniew2
Rogalski Mikołaj3
31"43'Majkut Daniel1
Bernat Bartłomiej3
32"23'Rutkiewicz Sylwia1
Stasik-Makowska Ewelina3
26"55'Skrzypek Katarzyna1
Stasik-Makowska Ewelina3
23"51'Kluska Bernadetta1
Rutkiewicz Sylwia3
23"12'Przybylak Magdalena3
Wilanowska Barbara2
22"59'Skrzypek Katarzyna3
Kluska Bernadetta1
22"57'Przybylak Magdalena3
Skrzypek Katarzyna1
22"49'Sawicka Agnieszka1
Wilanowska Barbara3
22"25'Żabska Anna1
Sielska Paulina3
21"28'Stasik-Makowska Ewelina1
Rohleder Katarzyna3
18"43'Wilanowska Barbara3
Rohleder Katarzyna1
31"31'Krajewski Mikołaj3
Szewczak Michał2
31"24'Burak Julia2
Ptak Szymon3
30"33'Krajewski Mikołaj1
Igor Jarocki3
29"49'Burak Julia2
Sokalski Jędrzej3
28"35'Krajewski Mikołaj2
Durkalec Michał3
22"59'Burak Julia3
Szewczak Michał2
22"51'Durkalec Michał0
Król Aleksander3
21"59'Ptak Jakub3
Rybak Mateusz1
20"48'Stępkowska Klaudia3
Zawodny Szymon1
20"23'Król Aleksander1
Sokalski Jędrzej3

Najdłużej na korcie

OPENDAMSKIJUNIORZY
Maciejewski Adam131"18'
Przybysz Grzegorz121"08'
Terlecki Jarosław115"33'
Szczęsny Szymon114"17'
Rogalski Mikołaj103"51'
Kowalewski Jacek95"06'
Homiak Bogdan88"20'
Michałkowski Łukasz86"17'
Wąsowski Paweł85"08'
Bernat Bartłomiej84"46'
Stasik-Makowska Ewelina87"00'
Skrzypek Katarzyna75"48'
Rutkiewicz Sylwia63"29'
Przybylak Magdalena59"11'
Wilanowska Barbara57"03'
Kluska Bernadetta52"43'
Sielska Paulina50"17'
Rohleder Katarzyna50"09'
Żabska Anna48"45'
Sawicka Agnieszka42"16'
Krajewski Mikołaj93"15'
Burak Julia85"00'
Szewczak Michał79"25'
Król Aleksander66"33'
Durkalec Michał66"27'
Ptak Szymon58"41'
Jakub Ptak57"10'
Rybak Mateusz56"37'
Stępkowska Klaudia55"16'
Wojtowicz Filip54"28'

Czas setów: 31 godz. 6 min 9 s

OPENDAMSKIJUNIORZY

1042 min 38 s

19"04'
5 set
Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon2
15"43'
5 set
Terlecki Jarosław2
Grabowski Marcin3
15"10'
4 set
Terlecki Jarosław3
Przybysz Grzegorz1
12"11'
4 set
Maciejewski Adam3
Zalewski Jakub2
11"29'
4 set
Kowalewski Jacek1
Rogalski Mikołaj3
10"51'
5 set
Michałkowski Łukasz2
Skubis Radosław3
10"25'
3 set
Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon2
9"46'
1 set
Maciejewski Adam0
Nabzdyk Tomasz3
9"42'
4 set
Przybysz Grzegorz3
Szczęsny Szymon2
9"19'
3 set
Homiak Bogdan0
Michałkowski Łukasz3

350 min 17 s

9"20'
2 set
Rutkiewicz Sylwia1
Stasik-Makowska Ewelina3
8"58'
4 set
Skrzypek Katarzyna1
Stasik-Makowska Ewelina3
7"41'
1 set
Rutkiewicz Sylwia1
Stasik-Makowska Ewelina3
6"38'
3 set
Skrzypek Katarzyna1
Stasik-Makowska Ewelina3
6"21'
3 set
Stasik-Makowska Ewelina3
Włochal Małgorzata0
6"10'
4 set
Skrzypek Katarzyna3
Kluska Bernadetta1
6"00'
2 set
Skrzypek Katarzyna1
Stasik-Makowska Ewelina3
5"51'
1 set
Sawicka Agnieszka3
Włochal Małgorzata0
5"46'
2 set
Skrzypek Katarzyna3
Kluska Bernadetta1
5"45'
4 set
Rutkiewicz Sylwia1
Stasik-Makowska Ewelina3

473 min 14 s

14"24'
1 set
Krajewski Mikołaj1
Igor Jarocki3
8"07'
1 set
Burak Julia2
Sokalski Jędrzej3
8"06'
1 set
Durkalec Michał0
Król Aleksander3
7"57'
3 set
Durkalec Michał0
Król Aleksander3
7"57'
2 set
Krajewski Mikołaj3
Szewczak Michał2
6"37'
1 set
Krajewski Mikołaj3
Szewczak Michał2
6"27'
3 set
Krajewski Mikołaj3
Szewczak Michał2
6"20'
5 set
Krajewski Mikołaj2
Durkalec Michał3
6"14'
4 set
Ptak Jakub3
Rybak Mateusz1
6"03'
3 set
Krajewski Mikołaj3
Ptak Jakub0

Małych punktów: 6590

OPENDAMSKIJUNIORZY

3255

Rogalski Mikołaj173
Homiak Bogdan172
Maciejewski Adam172
Terlecki Jarosław164
Szczęsny Szymon161
Kowalewski Jacek153
Pierzgalski Marcin151
Nabzdyk Tomasz148
Bernat Bartłomiej145
Skubis Radosław137

1404

Skrzypek Katarzyna143
Stasik-Makowska Ewelina143
Wilanowska Barbara128
Sielska Paulina127
Przybylak Magdalena119
Kaczmarczyk Magdalena118
Żabska Anna105
Rohleder Katarzyna102
Rutkiewicz Sylwia89
Kluska Bernadetta82

1931

Burak Julia169
Szewczak Michał158
Krajewski Mikołaj154
Król Aleksander150
Pietrzak Aleksander132
Ptak Szymon122
Rybak Mateusz120
Jakub Ptak115
Wojtowicz Filip115
Durkalec Michał113

Wszystkich rozegranych setów: 377

OPENDAMSKIJUNIORZY

183

84

110


Wszystkich rozegranych meczów: 108

OPENDAMSKIJUNIORZY

53

24

31


Szybkość zdobycia punktów

OPENDAMSKIJUNIORZY
0.82'
1 set
Skubis Radosław3
Bernat Bartłomiej0
1.09'
1 set
Homiak Bogdan3
Pierzgalski Marcin2
10.27'
3 set
Bernat Bartłomiej0
Nabzdyk Tomasz3
14.55'
1 set
Krasicki Robert0
Podgórski Bartłomiej3
15.91'
2 set
Krasicki Robert0
Podgórski Bartłomiej3
16.27'
3 set
Zalewski Jakub0
Kowalewski Jacek3
16.55'
3 set
Homiak Bogdan3
Mieczkowski Łukasz0
16.82'
2 set
Mieczkowski Łukasz0
Rogalski Mikołaj3
16.91'
1 set
Szczęsny Szymon3
Homiak Bogdan0
17.27'
2 set
Przybysz Grzegorz0
Rykowski Rafał3
11.18'
1 set
Wilanowska Barbara0
Zarówna Klaudyna3
11.18'
2 set
Żabska Anna0
Kamińska Magda3
12.64'
3 set
Rohleder Katarzyna0
Kaczmarczyk Magdalena3
13.27'
1 set
Kaczmarczyk Magdalena0
Kamińska Magda3
13.36'
2 set
Rohleder Katarzyna0
Kaczmarczyk Magdalena3
13.45'
2 set
Kaczmarczyk Magdalena0
Kamińska Magda3
13.45'
5 set
Przybylak Magdalena3
Wilanowska Barbara2
13.82'
1 set
Żabska Anna0
Kamińska Magda3
14.09'
1 set
Skrzypek Katarzyna3
Kluska Bernadetta1
14.09'
3 set
Żabska Anna0
Kamińska Magda3
10.82'
2 set
Ptak Szymon0
Pietrzak Aleksander3
11.82'
1 set
Pietrzak Aleksander3
Zawodny Szymon0
11.91'
3 set
Pietrzak Aleksander3
Zawodny Szymon0
13.00'
3 set
Ptak Szymon0
Pietrzak Aleksander3
13.73'
2 set
Zawodny Szymon0
Król Aleksander3
14.00'
3 set
Pietrzak Aleksander3
Sokalski Jędrzej0
14.09'
2 set
Burak Aleksandra0
Pietrzak Aleksander3
14.09'
1 set
Burak Julia3
Szewczak Michał2
14.18'
2 set
Pietrzak Aleksander3
Sokalski Jędrzej0
14.27'
1 set
Burak Aleksandra0
Pietrzak Aleksander3

Decyzji sędziowskich: 49 (0,7%)

Stroke 11
22,4%
Let 38
77,6%
Nolet 0
0%

OPENDAMSKIJUNIORZY
5 5,2%
0-5-0
Maciejewski Adam3
Zalewski Jakub2
3 3,7%
1-2-0
Majkut Daniel1
Bernat Bartłomiej3
3 4,3%
0-3-0
Burak Michał3
Majkut Daniel1
2 4,1%
2-0-0
Mieczkowski Łukasz0
Rogalski Mikołaj3
2 4,1%
0-2-0
Kowalewski Jacek0
Szczęsny Szymon3
2 3,9%
0-2-0
Maciejewski Adam0
Rogalski Mikołaj3
2 2,4%
0-2-0
Homiak Bogdan0
Michałkowski Łukasz3
2 4,4%
0-2-0
Przybysz Grzegorz0
Rykowski Rafał3
1 1,2%
0-1-0
Zioło Artur3
Michałkowski Łukasz2
1 2,3%
0-1-0
Krasicki Robert0
Podgórski Bartłomiej3
6 8%
1-5-0
Żabska Anna1
Sielska Paulina3
3 3,7%
0-3-0
Przybylak Magdalena3
Wilanowska Barbara2
2 2,8%
2-0-0
Kluska Bernadetta1
Rutkiewicz Sylwia3
1 1,4%
1-0-0
Wilanowska Barbara3
Rohleder Katarzyna1
3 3,1%
0-3-0
Burak Julia2
Ptak Szymon3
2 2,1%
1-1-0
Burak Julia2
Sokalski Jędrzej3
1 2,1%
0-1-0
Trojanowicz Jakub3
Durkalec Michał0
1 1,7%
1-0-0
Krajewski Mikołaj3
Ptak Jakub0
1 1,9%
0-1-0
Trojanowicz Jakub0
Ptak Szymon3
1 1,4%
0-1-0
Krajewski Mikołaj1
Igor Jarocki3
1 1,2%
0-1-0
Krajewski Mikołaj2
Durkalec Michał3




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0