Najdłuższy mecz

GU11BU11GU13BU13
14"56'Bei der sandwisch Nina0
Mierzejewska Natalia2
14"25'Pelikanova Ella2
Góra Zuzanna1
12"34'Pelikanova Ella0
Mierzejewska Natalia2
7"58'Mierzejewska Natalia2
Góra Zuzanna0
7"45'Bei der sandwisch Nina0
Pelikanova Ella2
7"17'Bei der sandwisch Nina2
Baumeler Danielle0
6"42'Baumeler Danielle0
Pelikanova Ella2
6"09'Bei der sandwisch Nina0
Góra Zuzanna2
5"24'Baumeler Danielle0
Mierzejewska Natalia2
4"42'Baumeler Danielle0
Góra Zuzanna2
22"27'Solawa Jakub1
Lohmann Szymon2
20"53'Zdrojewski Antoni2
Prochazka Antonin1
20"16'Dufek Mikulas1
Zdrojewski Antoni2
18"47'Prochazka Antonin1
Greter Nick2
16"53'Schalude-leuschner Mika2
Zdrojewski Antoni1
14"02'Lohmann Mateusz2
Weishar Marc0
13"38'Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz2
13"10'Prochazka Antonin2
Giancola Ramon0
12"00'Burget Adam2
Dufek Mikulas0
11"18'Giancola Ramon0
Holdener Noel2
15"56'Sezemska Aneta0
Otrząsek Tola2
11"13'Maziuk Maja2
Otrząsek Tola0
10"46'Hennig Hanna0
Sezemska Aneta2
9"24'Sezemska Aneta0
Maziuk Maja2
8"10'Hennig Hanna0
Maziuk Maja2
8"02'Hennig Hanna0
Otrząsek Tola2
7"57'Hennig Hanna2
Fisher Mona0
7"55'Fisher Mona0
Sezemska Aneta2
6"01'Fisher Mona0
Otrząsek Tola2
5"49'Fisher Mona0
Maziuk Maja2
22"23'Martinovsky Vojtech1
Samborski Jan2
21"22'Michniewicz Franciszek2
Von aesch Mika1
20"30'Von aesch Mika1
Krysiak Karol2
20"11'Michniewicz Franciszek2
Walter Filip1
19"55'Walter Filip1
Seitz Fabian2
17"25'Walter Filip0
Neumann Alexander2
16"36'Krysiak Karol2
Stawarski Michał1
16"34'Krysiak Karol0
Walter Filip2
16"04'Samborski Jan2
Vogt Lenox0
15"25'Jakubiec Antoni0
Samborski Jan2

Najdłużej na korcie

GU11BU11GU13BU13
Mierzejewska Natalia35"46'
Pelikanova Ella35"04'
Bei der sandwisch Nina30"59'
Góra Zuzanna27"36'
Baumeler Danielle20"49'
Zdrojewski Antoni57"33'
Prochazka Antonin53"09'
Dufek Mikulas44"34'
Greter Nick41"25'
Weishar Marc38"01'
Lohmann Szymon36"38'
Solawa Jakub36"04'
Ptaszek Mateusz35"14'
Lohmann Mateusz32"22'
Schalude-leuschner Mika28"41'
Sezemska Aneta39"29'
Otrząsek Tola36"52'
Hennig Hanna30"57'
Maziuk Maja30"35'
Fisher Mona23"45'
Walter Filip66"02'
Samborski Jan59"36'
Michniewicz Franciszek58"45'
Krysiak Karol52"38'
Neumann Alexander50"43'
Von aesch Mika50"28'
Martinovsky Vojtech50"09'
Jakubiec Antek48"07'
Seitz Fabian47"08'
Linhart David40"10'

Czas setów: 12 godz. 55 min 6 s

GU11BU11GU13BU13

75 min 7 s

9"35'
1 set
Bei der sandwisch Nina0
Mierzejewska Natalia2
5"51'
2 set
Pelikanova Ella0
Mierzejewska Natalia2
5"09'
1 set
Pelikanova Ella0
Mierzejewska Natalia2
4"28'
3 set
Pelikanova Ella2
Góra Zuzanna1
4"18'
2 set
Pelikanova Ella2
Góra Zuzanna1
3"49'
2 set
Bei der sandwisch Nina2
Baumeler Danielle0
3"38'
1 set
Mierzejewska Natalia2
Góra Zuzanna0
3"35'
2 set
Bei der sandwisch Nina0
Pelikanova Ella2
3"34'
2 set
Bei der sandwisch Nina0
Mierzejewska Natalia2
3"22'
2 set
Mierzejewska Natalia2
Góra Zuzanna0

261 min 6 s

8"00'
1 set
Lohmann Mateusz2
Weishar Marc0
7"52'
2 set
Solawa Jakub1
Lohmann Szymon2
7"11'
2 set
Lohmann Mateusz0
Ptaszek Mateusz2
7"06'
3 set
Zdrojewski Antoni2
Prochazka Antonin1
7"00'
1 set
Lohmann Mateusz2
Solawa Jakub0
6"59'
1 set
Solawa Jakub1
Lohmann Szymon2
6"44'
2 set
Dufek Mikulas1
Zdrojewski Antoni2
6"35'
1 set
Prochazka Antonin1
Greter Nick2
6"32'
1 set
Prochazka Antonin2
Giancola Ramon0
6"19'
1 set
Giancola Ramon0
Holdener Noel2

80 min 49 s

7"45'
1 set
Sezemska Aneta0
Otrząsek Tola2
6"59'
2 set
Sezemska Aneta0
Otrząsek Tola2
6"02'
1 set
Hennig Hanna0
Sezemska Aneta2
5"47'
2 set
Maziuk Maja2
Otrząsek Tola0
4"20'
1 set
Maziuk Maja2
Otrząsek Tola0
4"11'
1 set
Sezemska Aneta0
Maziuk Maja2
4"11'
2 set
Sezemska Aneta0
Maziuk Maja2
4"05'
1 set
Hennig Hanna0
Maziuk Maja2
4"05'
2 set
Hennig Hanna2
Fisher Mona0
3"49'
1 set
Hennig Hanna0
Otrząsek Tola2

358 min 4 s

12"07'
2 set
Walter Filip0
Neumann Alexander2
9"37'
1 set
Krysiak Karol0
Walter Filip2
9"19'
1 set
Samborski Jan2
Vogt Lenox0
8"06'
2 set
Von aesch Mika1
Krysiak Karol2
8"03'
1 set
Martinovsky Vojtech1
Samborski Jan2
8"01'
2 set
Neumann Alexander0
Jakubiec Antoni2
7"52'
1 set
Walter Filip1
Seitz Fabian2
7"39'
1 set
Michniewicz Franciszek2
Von aesch Mika1
7"26'
1 set
Jakubiec Antoni0
Samborski Jan2
7"05'
2 set
Linhart David2
Samborski Jan0

Małych punktów: 2846

GU11BU11GU13BU13

294

Pelikanova Ella90
Mierzejewska Natalia88
Góra Zuzanna69
Bei der sandwisch Nina37
Baumeler Danielle10

1060

Prochazka Antonin103
Zdrojewski Antoni100
Solawa Jakub84
Lohmann Mateusz84
Weishar Marc81
Burget Adam80
Lohmann Szymon77
Ptaszek Mateusz77
Greter Nick74
Dufek Mikulas73

306

Maziuk Maja88
Otrząsek Tola84
Sezemska Aneta72
Hennig Hanna43
Fisher Mona19

1186

Krysiak Karol106
Von aesch Mika96
Samborski Jan93
Martinovsky Vojtech92
Linhart David90
Walter Filip87
Jakubiec Antek85
Neumann Alexander78
Stawarski Michał77
Michniewicz Franciszek77

Wszystkich rozegranych setów: 172

GU11BU11GU13BU13

21

61

20

70


Wszystkich rozegranych meczów: 80

GU11BU11GU13BU13

10

28

10

32


Szybkość zdobycia punktów

GU11BU11GU13BU13
9.91'
2 set
Baumeler Danielle0
Góra Zuzanna2
10.64'
2 set
Bei der sandwisch Nina0
Góra Zuzanna2
10.64'
1 set
Baumeler Danielle0
Góra Zuzanna2
11.91'
1 set
Baumeler Danielle0
Mierzejewska Natalia2
13.27'
2 set
Baumeler Danielle0
Mierzejewska Natalia2
14.91'
1 set
Bei der sandwisch Nina0
Pelikanova Ella2
14.91'
1 set
Bei der sandwisch Nina2
Baumeler Danielle0
15.91'
2 set
Baumeler Danielle0
Pelikanova Ella2
16.18'
1 set
Baumeler Danielle0
Pelikanova Ella2
16.45'
1 set
Bei der sandwisch Nina0
Góra Zuzanna2
1.18'
2 set
Lohmann Mateusz2
Solawa Jakub0
14.18'
2 set
Kliś Mikołaj0
Schalude-leuschner Mika2
15.27'
1 set
Weishar Marc2
Holdener Noel0
15.36'
2 set
Burget Adam2
Giancola Ramon0
16.18'
1 set
Zdrojewski Antoni0
Ptaszek Mateusz2
16.64'
1 set
Kliś Mikołaj0
Schalude-leuschner Mika2
17.09'
2 set
Greter Nick0
Ptaszek Mateusz2
17.64'
2 set
Kliś Mikołaj0
Weishar Marc2
17.91'
2 set
Thornton Robin0
Dufek Mikulas2
19.55'
1 set
Thornton Robin0
Dufek Mikulas2
12.18'
2 set
Fisher Mona0
Maziuk Maja2
12.27'
1 set
Fisher Mona0
Otrząsek Tola2
13.73'
1 set
Fisher Mona0
Maziuk Maja2
15.09'
2 set
Fisher Mona0
Otrząsek Tola2
16.45'
1 set
Hennig Hanna2
Fisher Mona0
17.27'
1 set
Fisher Mona0
Sezemska Aneta2
17.36'
2 set
Hennig Hanna0
Otrząsek Tola2
17.82'
2 set
Hennig Hanna0
Maziuk Maja2
18.91'
2 set
Hennig Hanna0
Sezemska Aneta2
20.27'
2 set
Fisher Mona0
Sezemska Aneta2
14.27'
1 set
Krysiak Karol2
Kacprzak Jakub0
14.64'
1 set
Kacprzak Jakub0
Karres Cedric2
15.00'
2 set
Kacprzak Jakub0
Karres Cedric2
15.27'
1 set
Von aesch Mika2
Zdrojewski Tymon0
15.45'
2 set
Seitz Fabian2
Kacprzak Jakub0
15.64'
2 set
Zdrojewski Tymon0
Linhart David2
16.18'
1 set
Zdrojewski Tymon0
Linhart David2
16.27'
1 set
Von aesch Mika2
Vogt Lenox0
16.45'
1 set
Stawarski Michał2
Karres Cedric0
16.55'
1 set
Von aesch Mika1
Krysiak Karol2

Decyzji sędziowskich: 13 (0,5%)

Stroke 4
30,8%
Let 9
69,2%
Nolet 0
0%

BU11GU13BU13
1 3,8%
0-1-0
Kliś Mikołaj0
Schalude-leuschner Mika2
1 2,9%
1-0-0
Lohmann Mateusz2
Solawa Jakub0
1 2,9%
1-0-0
Lohmann Mateusz2
Weishar Marc0
1 1,6%
1-0-0
Prochazka Antonin1
Greter Nick2
1 3,6%
1-0-0
Hennig Hanna0
Otrząsek Tola2
3 9,4%
0-3-0
Michniewicz Franciszek0
Jakubiec Antoni2
2 5,1%
0-2-0
Jakubiec Antoni0
Samborski Jan2
1 3,2%
0-1-0
Samborski Jan2
Vogt Lenox0
1 2,4%
0-1-0
Krysiak Karol0
Walter Filip2
1 2,9%
0-1-0
Flückiger Liam2
Karres Cedric0




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0