Najdłuższy mecz

OPENOPEN - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały
187"32'Kamiński Dariusz2
Tokarczyk Andrzej0
27"09'Michalak Paweł1
Milczarski Łukasz2
24"25'Furman Wojciech1
Urbański Robert2
24"18'Kamiński Dariusz1
Kotkiewicz Remigiusz2
19"21'Zakryś Piotr1
Kotkiewicz Remigiusz2
18"12'Michalak Paweł2
Urbański Robert1
16"03'Michalak Paweł2
Furman Wojciech0
15"55'Kotkiewicz Remigiusz2
Tokarczyk Andrzej0
13"56'Milczarski Łukasz2
Urbański Robert0
13"38'Słomski Filip2
Zielak Jarosław0
27"27'Zielak Jarosław1
Michalak Paweł2
19"32'Słomski Filip2
Milczarski Łukasz1
15"20'Kotkiewicz Remigiusz0
Urbański Robert2
9"21'Kamiński Dariusz0
Furman Wojciech2
1"39'Zakryś Piotr2
Juręczyk Dariusz0
'Tokarczyk Andrzej2
Urbańska Agnieszka0
13"29'Kornek Joanna1
Sosnowska Agnieszka2
12"21'Mańkowska Małgorzata 2
Kawecka Marzena0
12"19'Rocławska Karolina1
Papierz Rozalia2
10"37'Rocławska Karolina2
Nowaczyk Joanna0
10"12'Sosnowska Agnieszka1
Nowaczyk Joanna2
9"48'Mańkowska Małgorzata 0
Szreiber Paulina2
9"44'Sosnowska Agnieszka0
Papierz Rozalia2
9"24'Nowaczyk Joanna2
Papierz Rozalia0
9"21'Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna2
Lewandowska Joanna1
9"00'Sosnowska Agnieszka0
Rocławska Karolina2
12"35'Szreiber Paulina2
Sosnowska Agnieszka1
8"14'Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna2
Rocławska Karolina0
7"09'Kick Klaudia1
Nowaczyk Joanna2
7"05'Lewandowska Joanna0
Papierz Rozalia2
6"55'Mańkowska Małgorzata 2
Kornek Joanna0

Najdłużej na korcie

OPENOPEN - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały
Kamiński Dariusz242"49'
Tokarczyk Andrzej233"43'
Kotkiewicz Remigiusz78"38'
Michalak Paweł75"50'
Urbański Robert66"33'
Milczarski Łukasz63"03'
Furman Wojciech62"16'
Zakryś Piotr56"53'
Słomski Filip56"21'
Zielak Jarosław55"19'
Michalak Paweł23"01'
Zielak Jarosław23"01'
Słomski Filip16"01'
Milczarski Łukasz16"01'
Urbański Robert14"07'
Kotkiewicz Remigiusz14"07'
Kamiński Dariusz9"14'
Furman Wojciech9"14'
Zakryś Piotr1"38'
Juręczyk Dariusz1"38'
Mańkowska Małgorzata 45"06'
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna41"31'
Sosnowska Agnieszka41"19'
Kawecka Marzena38"48'
Rocławska Karolina38"24'
Szreiber Paulina38"01'
Lewandowska Joanna37"35'
Papierz Rozalia36"56'
Nowaczyk Joanna35"51'
Kick Klaudia35"21'
Szreiber Paulina12"32'
Sosnowska Agnieszka12"32'
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna8"14'
Rocławska Karolina8"14'
Papierz Rozalia7"04'
Lewandowska Joanna7"04'
Kick Klaudia7"04'
Nowaczyk Joanna7"04'
Mańkowska Małgorzata 6"52'
Kornek Joanna6"52'

Czas setów: 14 godz 34 min 13 s

OPENOPEN - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały

558 min 9 s

181"50'
1 set
Kamiński Dariusz2
Tokarczyk Andrzej0
10"45'
1 set
Michalak Paweł2
Furman Wojciech0
9"30'
1 set
Michalak Paweł1
Milczarski Łukasz2
9"12'
1 set
Furman Wojciech1
Urbański Robert2
8"46'
2 set
Słomski Filip2
Zielak Jarosław0
8"40'
3 set
Kamiński Dariusz1
Kotkiewicz Remigiusz2
8"09'
3 set
Michalak Paweł1
Milczarski Łukasz2
7"25'
3 set
Furman Wojciech1
Urbański Robert2
7"16'
1 set
Michalak Paweł2
Juręczyk Dariusz0
7"08'
1 set
Zielak Jarosław2
Tokarczyk Andrzej0

64 min 1 s

9"39'
3 set
Zielak Jarosław1
Michalak Paweł2
8"01'
1 set
Kotkiewicz Remigiusz0
Urbański Robert2
7"34'
1 set
Zielak Jarosław1
Michalak Paweł2
6"23'
3 set
Słomski Filip2
Milczarski Łukasz1
6"06'
2 set
Kotkiewicz Remigiusz0
Urbański Robert2
5"48'
2 set
Zielak Jarosław1
Michalak Paweł2
5"16'
2 set
Słomski Filip2
Milczarski Łukasz1
4"50'
1 set
Kamiński Dariusz0
Furman Wojciech2
4"24'
2 set
Kamiński Dariusz0
Furman Wojciech2
4"22'
1 set
Słomski Filip2
Milczarski Łukasz1

210 min 17 s

9"22'
1 set
Mańkowska Małgorzata 2
Kawecka Marzena0
6"23'
1 set
Rocławska Karolina2
Nowaczyk Joanna0
6"22'
1 set
Mańkowska Małgorzata 0
Szreiber Paulina2
6"04'
1 set
Kornek Joanna1
Sosnowska Agnieszka2
5"29'
1 set
Sosnowska Agnieszka0
Rocławska Karolina2
5"13'
1 set
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna2
Kawecka Marzena0
5"09'
2 set
Sosnowska Agnieszka0
Papierz Rozalia2
5"03'
2 set
Kornek Joanna1
Sosnowska Agnieszka2
4"57'
1 set
Nowaczyk Joanna2
Papierz Rozalia0
4"55'
2 set
Rocławska Karolina1
Papierz Rozalia2

41 min 46 s

7"00'
1 set
Szreiber Paulina2
Sosnowska Agnieszka1
4"17'
1 set
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna2
Rocławska Karolina0
4"14'
2 set
Lewandowska Joanna0
Papierz Rozalia2
3"57'
2 set
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna2
Rocławska Karolina0
3"52'
2 set
Szreiber Paulina2
Sosnowska Agnieszka1
3"48'
2 set
Kick Klaudia1
Nowaczyk Joanna2
3"41'
2 set
Mańkowska Małgorzata 2
Kornek Joanna0
3"11'
1 set
Mańkowska Małgorzata 2
Kornek Joanna0
3"06'
1 set
Kick Klaudia1
Nowaczyk Joanna2
2"50'
1 set
Lewandowska Joanna0
Papierz Rozalia2

Małych punktów: 2641

OPENOPEN - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały

1340

Słomski Filip137
Michalak Paweł130
Kamiński Dariusz129
Kotkiewicz Remigiusz126
Zielak Jarosław125
Milczarski Łukasz118
Urbański Robert116
Zakryś Piotr115
Furman Wojciech95
Tokarczyk Andrzej81

264

Michalak Paweł32
Słomski Filip29
Zielak Jarosław27
Milczarski Łukasz25
Tokarczyk Andrzej25
Furman Wojciech22
Zakryś Piotr22
Urbański Robert22
Urbańska Agnieszka21
Kotkiewicz Remigiusz15

844

Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna110
Lewandowska Joanna104
Kick Klaudia93
Papierz Rozalia85
Rocławska Karolina85
Nowaczyk Joanna82
Szreiber Paulina76
Sosnowska Agnieszka70
Mańkowska Małgorzata 66
Kornek Joanna51

193

Nowaczyk Joanna26
Szreiber Paulina26
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna22
Mańkowska Małgorzata 22
Papierz Rozalia22
Sosnowska Agnieszka20
Kick Klaudia16
Lewandowska Joanna15
Kornek Joanna13
Rocławska Karolina11

Wszystkich rozegranych setów: 158

OPENOPEN - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały

78

14

54

12


Wszystkich rozegranych meczów: 72

OPENOPEN - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały

36

6

25

5


Szybkość zdobycia punktów

OPENOPEN - FinałyDAMSKADAMSKA - Finały
11.18'
1 set
Sikorski Piotr0
Zakryś Piotr2
12.09'
1 set
Sikorski Piotr0
Zielak Jarosław2
14.27'
2 set
Sikorski Piotr0
Zakryś Piotr2
15.00'
2 set
Zakryś Piotr0
Słomski Filip2
15.45'
1 set
Urbańska Agnieszka0
Juręczyk Dariusz2
15.82'
2 set
Urbańska Agnieszka0
Juręczyk Dariusz2
15.91'
1 set
Kamiński Dariusz0
Zielak Jarosław2
17.09'
2 set
Zakryś Piotr2
Tokarczyk Andrzej0
17.18'
1 set
Słomski Filip2
Tokarczyk Andrzej0
17.55'
1 set
Kamiński Dariusz2
Zakryś Piotr1
0.64'
1 set
Zakryś Piotr2
Juręczyk Dariusz0
8.27'
2 set
Zakryś Piotr2
Juręczyk Dariusz0
23.82'
1 set
Słomski Filip2
Milczarski Łukasz1
24.00'
2 set
Kamiński Dariusz0
Furman Wojciech2
26.36'
1 set
Kamiński Dariusz0
Furman Wojciech2
28.73'
2 set
Słomski Filip2
Milczarski Łukasz1
31.64'
2 set
Zielak Jarosław1
Michalak Paweł2
33.27'
2 set
Kotkiewicz Remigiusz0
Urbański Robert2
34.82'
3 set
Słomski Filip2
Milczarski Łukasz1
41.27'
1 set
Zielak Jarosław1
Michalak Paweł2
13.18'
1 set
Kawecka Marzena0
Kick Klaudia2
13.73'
2 set
Kornek Joanna0
Nowaczyk Joanna2
15.09'
2 set
Szreiber Paulina2
Kawecka Marzena0
15.36'
1 set
Kornek Joanna0
Papierz Rozalia2
15.64'
2 set
Kick Klaudia0
Lewandowska Joanna2
16.00'
2 set
Mańkowska Małgorzata 2
Kawecka Marzena0
16.36'
2 set
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna2
Kawecka Marzena0
16.36'
2 set
Szreiber Paulina0
Kick Klaudia2
16.91'
2 set
Kornek Joanna0
Papierz Rozalia2
17.18'
2 set
Kawecka Marzena0
Lewandowska Joanna2
15.45'
1 set
Lewandowska Joanna0
Papierz Rozalia2
16.91'
1 set
Kick Klaudia1
Nowaczyk Joanna2
17.36'
1 set
Mańkowska Małgorzata 2
Kornek Joanna0
20.09'
2 set
Mańkowska Małgorzata 2
Kornek Joanna0
20.73'
2 set
Kick Klaudia1
Nowaczyk Joanna2
21.09'
2 set
Szreiber Paulina2
Sosnowska Agnieszka1
21.55'
2 set
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna2
Rocławska Karolina0
23.09'
2 set
Lewandowska Joanna0
Papierz Rozalia2
23.36'
1 set
Mrówczyńska-Piotrkowska Zuzanna2
Rocławska Karolina0
38.18'
1 set
Szreiber Paulina2
Sosnowska Agnieszka1

Decyzji sędziowskich: 3 (0.1%)

Stroke 2
66.7%
Let 1
33.3%
Nolet 0
0%

OPEN - Finały
3 7.9%
2-1-0
Kotkiewicz Remigiusz0
Urbański Robert2




Icons made by Freepik, Icons8 is licensed under CC BY 3.0