Drużynowe Mistrzostwa Polski 2019

Gracze

Bennett Dylan

Eindhoven, 1984  

Serme Lucas

Creteil  

Kotra Mateusz

Rzeszów, 1992  

Karwowski Marcin

Warszawa, 1991  

Kotra Michał

Rzeszów, 1993  

Nowak Piotr

Ząbki, 2001  

Pytlowany Jakub

Kraków, 2002  

Szostek Paweł

Warszawa  

Podgórski Bartłomiej

Wrocław, 1991  

Solnicky Jakub

1994  

Kostevich Aleksandr

Wrocław, 1994  

Pyda Andrzej

Poznań  

Trojanowicz Jakub

Stanowice, 2001  

Andrzejczak Karol

Poznań  

Rowba Sergiusz

Wschowa, 1986  

Peukert Tomasz

Poznań  

Schweertman Piëdro

Falenty Nowe, 1983  

Kowalski Dominik

Trójmiasto  

Piechotka Tomasz

Warszawa  

Kantor Daniel

Trinec  

Bakuła Wojciech

Warszawa, 1984  

Sikorski Marcin

Gdańsk, 2002  

Rogalski Artur

Warszawa, 1986  

Stasiak Wojciech

Gdynia, 1981  

Jarota Filip

Przecław, 2001  

Kandra Raphael

Paderborn, 1990  

Osojca Mateusz

Szczecin, 1999  

Hemmerling Piotr

Poznań, 1999  

Korsak Mikołaj

Bezrzecze, 2001  

Wasilewski Jakub

Zabrze, 1994  

Kuliński Wojciech

Gorzów Wielkopolski, 2001  

Kischel Julian

1994  

Selby Daryl

Shenfield  

Khan Faizan

Szczecin  

Nowisz Wojciech

Warszawa, 1986  

Wojnarski Marek

Kietrz  

Kurek Michał

Szczecin, 1990  

Kapuściński Bartosz

Bydgoszcz, 1986  

Hrycaj Marcin

Warszawa, 2000  

Firfas Rafał

Maksymilianowo, 1971  

Giemza Mikołaj

Piekoszów, 2000  

Mekbib Daniel

Opava, 1992  

Godula Maciej

Kraków  

Dominiak Kamil

Warszawa, 1980  

Stypa Maciej

Kraków, 1993  

Filipowski Dariusz

Śrem, 1991  

Czarnota Krzysztof

Poznan, 1988  

Byrtus Viktor

Trinec  

Soszka Stefan

Białystok, 1986  

Laszuk Marcin

Bytom, 1988  

Daniluk Rafał

Białystok  

Kozik Marcin

Zabrze, 1970  

Popko Łukasz

Białystok, 1986  

Gogol Jakub

Żory, 2004  

Królewski Edward

Białystok, 1983  

Przybysz Grzegorz

Polkowice, 1989  

Poleshchuk Daniel

Szczecin, 1996  

Rogalski Mikołaj

Wrocław, 1989  

Atras Przemysław

Kraków/Krasnystaw, 1984  

Wilas Dawid

Bolesławiec, 1989  

Marszał Adrian

Kraków, 1996  

Fulneczek Adrian

Branice, 1989  

Szewczyk Mateusz

Bielsko-Biała, 1999  

Przybitkowski Kamil

Bydgoszcz, 1999  

Gałecki Tomasz

Poznań  

Teichert Michał

Warszawa  

Stachowski Łukasz

Poznań, 1990  

Szymanowski Marek

Poznań, 1977  

Kondratowicz Łukasz

Warszawa, 1990  

Pełczyński Adam

Poznań, 1995  

Mikuła Grzegorz

Poznań, 1986  

Dybioch Leon

Wołczkowo, 2001  

Machno Artur

Kraków, 1996  

Busłowski Leszek

Białystok  

Paczesny Bartosz

Gdynia, 1978  

Chlebowicz Piotr

Gorzów Wielkopolski, 1989  

Kozłowski Łukasz

Wałbrzych, 1980  

Klimowicz Dawid

Szczecin, 2002  

Wycisło Wojciech

Łaziska Górne, 1994  

Rusek Stanisław

Kraków, 1993  

Tarach Radosław

Kraków, 1989  

Marcinkowski Mateusz

Poznań, 2004  

Kulik Tomasz

Warszawa  

Wójtowicz Kamil

Warszawa, 1987  

Witkowska Dominika

Warszawa, 1977  

Kucharska Sara

Gdańsk  

Krzywicka Paulina

Warszawa, 1994  

Kozikowska Paulina

Gdańsk, 1986  

Szumska Aleksandra

Gdańsk, 1983  

Popko Aleksandra

Białystok, 2005  

Burak Julia

Krzeptów, 2001  

Gawryluk Monika

Białystok  

Burak Aleksandra

Krzeptów, 2001  

Królewska Elżbieta

Białystok  

Pozlewicz Anna

Wrocław  

Tarkowska Julia

Kraków, 1991  

Owcarz Katarzyna

Świdnica  

Grudzień Sandra

Katowice, 1984  

Maskiewicz Małgorzata

Wrocław, 1988  

Jacobs Retha

Zakopane, 1980  

Wilanowska Barbara

Wrocław, 1988  

Kabacińska Julita

Poznań, 1982  

Ogorodnik Julia

Czernichów  

Kwaśniewska Karolina

Poznań, 1977  

Patałąg Julia

Imielin, 2002  

Górecka Aleksandra

Poznań, 2001  

Więcek Karolina

Kraków  

Raczyńska Alicja

Kraków, 1991  

Maciocha Barbara

Szczecin, 1987  

Krzysiek Natalia

Krzeszowice, 1997  

Chomicka Magda

Szczecin, 1989  

Kosek Jolanta

Czenichów  

Rak Sonia

Dobra, 2003  

Sopińska Patrycja

Warszawa, 1983  

Kirszenstein Patrycja

Wałbrzych, 1991  

Czarzasta-Gotówko Agnieszka

Wałbrzych, 1990  

Czerwińska Iwona

Łódź, 1987  

Wilińska Joanna

Warszawa, 1982  

Łapa Joanna

Bielsko-Biała, 1988  

Cerlich Małgorzata

Katowice  

Ryfa Natalia

Poznań, 1995  

Prokop Karolina

Lublin, 1985  

Szymaniak Kinga

Poznań, 1989  

Olbryk-Derecka Elżbieta

Lublin, 1986  

Surdziel Aleksandra

Poznań, 1999  

Schlingelhof Xenia

Berlin, 1989  

Kamińska Magda

Bogatynia, 1986  

Płodowska Katarzyna

Szczecin, 1990  

Dąbrowska Iwona

Ząbki, 1986  

Tyma Karina

Gorzów Wlkp., 2000  

Mohamed Nazia

Toruń, 1983  

Waszkiewicz Magdalena

Gdańsk, 1987  

Nosal Sylwia

Bieruń, 1977  

Kohlerova Klara

Lietavska Lucka  

Stasik-Makowska Ewelina

Kępno, 1982  

Huber Ewa

Poznań  

Ślipczyńska Alicja

Kraków, 1982  

Wszołek Karolina

Zakopane, 1978  

Jarzembowska Maria

Pszczyna  

Marcyniuk Beata

Katowice  

Jurkun Anna

Warszawa, 1979  

Kwaśniak Izabela

Sosnowiec, 1985  

Franczuk Ewelina

Poznań  

Kujawa Juliusz

Poznań  

Zdrojewski Antoni

Poznań, 2010  

Solawa Jakub

Poznań, 2008  

Samborski Jan

Poznań, 2006  

Stolecki Filip

Poznań, 2005  

Celm Maksymilian

Poznań, 2004  

Szymaczek Piotr

Bogucin, 2004  

Dobrzyński Wojciech

Kiekrz, 2003  

Stolecki Leon

Poznań, 2002  

Hryń Adam

Wałbrzych, 1973  

Figura Tomasz Junior

Bielsko-Biała, 2007  

Nogawka Maciej

Wałbrzych, 2007  

Fojtuch Oliwier

Bielsko-Biała, 2005  

Filipkowska Alicja

Wałbrzych, 2005  

Moncznik Mikołaj

Zabierzów, 2003  

Lewkowicz Igor

Boguszów-Gorce, 2003  

Zawadzki Kacper

Wałbrzych, 2001  

Chudyk Igor

Bezrzecze, 2010  

Kliś Mikołaj

Bielsko-Biała, 2010  

Michniewicz Franciszek

Szczecin, 2007  

Juźwiak Maksymilian

Bielsko-Biała, 2006  

Szopiak Jakub

Szczecin, 2005  

Zimecki Jakub

Częstochowa, 2005  

Lipski Kajetan

Bielsko-Biała, 2003  

Hernas Nataniel

Bielsko-Biała, 2004  

Lohmann Mateusz

Warszawa, 2010  

Mierzejewska Natalia

Wrocław, 2008  

Mozer Dominik

Warszawa, 2006  

Sobiecki Antoni

Oława, 2007  

Jakubiec Antoni

Dawidy Bankowe, 2006  

Hyżyk Mikołaj

Wrocław, 2005  

Krysiak Leon

Masłów, 2005  

Durkalec Michał

Wrocław, 2002  

Woziwodzki Jakub

Wrocław, 2003  

Pietrzak Aleksander

Wrocław, 2000  

Pawelczyk Miłosz

Kielce, 2008  

Piorun Filip

Iwanowice, 2007  

Sieradzan Wojciech

Kielce, 2004  

Ptaszek Mateusz

Dąbrówka, 2009  

Marcinkowski Łukasz

Poznań, 2004  

Krawczyk Tobiasz

Zielona Góra, 2004  

Lohmann Szymon

Warszawa, 2008  

Zimecka Weronika

Częstochowa, 2007  

Krysiak Karol

Masłów, 2006  

Kozik Aleksander

Zabrze, 2004  

Otrząsek Tola

Szczecin, 2006  

Charzewski-Woś Fryderyk

Wałbrzych, 2007