Otwarcie klubu SquashStacja kat. B+ - OPEN

Polska Federacja Squasha, turniej kategorii B+ (B3)

Pozycja Gracz Status Miasto Pozycja w rankingu* Pozycja końcowa
1 Gajewski GrzegorzPotwierdzony Szczecin 30 1
2 Świąder MichałPotwierdzony Wrocław 33 2
4 Sowa Grzegorz TigerPotwierdzony Zielona Góra 77 3
5 Szczęsny SzymonPotwierdzony Wrocław 79 4
3 Zjawin JakubPotwierdzony Zielona Góra 76 5
6 Rogalski MikołajPotwierdzony Wrocław 185 6
7 Mróz JacekPotwierdzony Wrocław 203 7
8 Wąsowski PawełPotwierdzony Wrocław 213 8
11 Podgórski BartłomiejPotwierdzony Wrocław 337 9
16 Kurman RadosławPotwierdzony Lubin 508 10
17 Lisiewicz ŁukaszPotwierdzony Bolesławiec 568 11
9 Zalewski JakubPotwierdzony Wrocław 243 12
18 Wilas DawidPotwierdzony Bolesławiec 577 13
10 Krawczyk JanPotwierdzony Zielona Góra 283 14
27 Śledziński RajmundPotwierdzony Bolesławiec 2374 15
14 Mortas GrzegorzPotwierdzony Kargowa 462 16
24 Robert PiotrPotwierdzony Zielona Góra 1541 17
19 Adamczak JakubPotwierdzony Wilkanowo 625 18
13 Ripa AdamPotwierdzony Świebodzin 413 19
15 Misiński MaciejPotwierdzony Wrocław 498 20
20 Darul GrzegorzPotwierdzony Bolesławiec 699 21
30 Kosow KarolPotwierdzony Gorzów Wielkopolski 2701 22
12 Zioło ArturWalkover Wrocław 392 23
26 Kwieciński RafałWalkover Bolesławiec 2238 24
31 Mierzwa StanisławPotwierdzony Bolesławiec 25
22 Iwaniec MarcinPotwierdzony Wrocław 728 26
23 Iwan RafałPotwierdzony Bolesławiec 1163 27
21 Suwald BartoszPotwierdzony 28
32 Ramza KrzysztofPotwierdzony 29
28 Mazur KrzysztofWalkover 2502 30
29 Zubiel WiesławPotwierdzony Bolesławiec 2604 31
25 Manow StefanWalkover 1743 32


* Na podstawie notowania PFS OPEN z dnia 06-04-2015


Runda 1Runda 2ĆwierćfinałPółfinałFinałZwycięzca
Gajewski Grzegorz
3
  11:4  11:6  13:11
Kosow Karol
0
Mazur Krzysztof
W
WALKOVER
Podgórski Bartłomiej
3
Misiński Maciej
2
  6:11  4:11  11:7  11:9  5:11
Śledziński Rajmund
3
Suwald Bartosz
0
  4:11  0:11  4:11
Wąsowski Paweł
3
Rogalski Mikołaj
3
  11:4  11:2  11:6
Iwaniec Marcin
0
Kwieciński Rafał
2
  6:11  8:11  11:1  11:2  7:11
Zalewski Jakub
3
Krawczyk Jan
3
WALKOVER
Manow Stefan
W
Adamczak Jakub
0
  6:11  3:11  7:11
Sowa Grzegorz Tiger
3
Zjawin Jakub
3
  11:6  11:4  11:5
Ramza Krzysztof
0
Wilas Dawid
3
  11:2  11:9  11:5
Ripa Adam
0
Zioło Artur
0
  8:11  7:11  8:11
Lisiewicz Łukasz
3
Mierzwa Stanisław
0
  4:11  9:11  2:11
Szczęsny Szymon
3
Mróz Jacek
3
  11:7  11:9  11:8
Darul Grzegorz
0
Iwan Rafał
2
  4:11  11:8  8:11  11:9  8:11
Mortas Grzegorz
3
Kurman Radosław
3
  11:6  11:3  11:4
Zubiel Wiesław
0
Robert Piotr
0
  5:11  3:11  5:11
Świąder Michał
3
Gajewski Grzegorz
3
  5:11  11:3  11:1  11:9
Podgórski Bartłomiej
1
Śledziński Rajmund
0
  6:11  5:11  3:11
Wąsowski Paweł
3
Rogalski Mikołaj
3
  11:6  11:3  11:3
Zalewski Jakub
0
Krawczyk Jan
0
  6:11  3:11  4:11
Sowa Grzegorz Tiger
3
Zjawin Jakub
3
  11:5  11:7  13:11
Wilas Dawid
0
Lisiewicz Łukasz
0
  1:11  7:11  5:11
Szczęsny Szymon
3
Mróz Jacek
3
  11:6  11:5  13:11
Mortas Grzegorz
0
Kurman Radosław
0
  4:11  5:11  8:11
Świąder Michał
3
Gajewski Grzegorz
3
  11:6  11:1  11:2
Wąsowski Paweł
0
Rogalski Mikołaj
1
  11:7  9:11  2:11  9:11
Sowa Grzegorz Tiger
3
Zjawin Jakub
0
  13:15  5:11  8:11
Szczęsny Szymon
3
Mróz Jacek
1
  6:11  11:8  3:11  2:11
Świąder Michał
3
Gajewski Grzegorz
3
  11:9  11:8  11:9
Sowa Grzegorz Tiger
0
Szczęsny Szymon
1
  11:9  7:11  6:11  7:11
Świąder Michał
3
Gajewski Grzegorz
3
  11:7  14:16  1:11  11:9  11:5
Świąder Michał
2
Gajewski Grzegorz
Miejsca 3 - 4
Sowa Grzegorz Tiger
3
  8:11  11:5  11:8  8:11  11:7
Szczęsny Szymon
2
Sowa Grzegorz Tiger
Miejsca 5 - 8
Wąsowski Paweł
1
  16:14  3:11  8:11
Rogalski Mikołaj
2
Zjawin Jakub
2
  11:2  11:6
Mróz Jacek
0
Rogalski Mikołaj
1
  11:5  6:11  6:11
Zjawin Jakub
2
Zjawin Jakub
Miejsca 7 - 8
Wąsowski Paweł
1
  14:12  8:11  9:11
Mróz Jacek
2
Mróz Jacek
Miejsca 9 - 16
Podgórski Bartłomiej
2
  12:10  11:8
Śledziński Rajmund
0
Zalewski Jakub
2
  11:8  11:9
Krawczyk Jan
0
Wilas Dawid
0
  9:11  7:11
Lisiewicz Łukasz
2
Mortas Grzegorz
0
  2:11  4:11
Kurman Radosław
2
Podgórski Bartłomiej
2
  13:15  11:5  11:7
Zalewski Jakub
1
Lisiewicz Łukasz
1
  11:2  3:11  11:13
Kurman Radosław
2
Podgórski Bartłomiej
2
  7:11  11:8  11:9
Kurman Radosław
1
Podgórski Bartłomiej
Miejsca 11 - 12
Zalewski Jakub
1
  14:12  6:11  4:11
Lisiewicz Łukasz
2
Lisiewicz Łukasz
Miejsca 13 - 16
Śledziński Rajmund
1
  11:8  6:11  4:11
Krawczyk Jan
2
Wilas Dawid
2
  11:7  11:5
Mortas Grzegorz
0
Krawczyk Jan
1
  10:12  11:8  11:13
Wilas Dawid
2
Wilas Dawid
Miejsca 15 - 16
Śledziński Rajmund
2
  11:8  11:5
Mortas Grzegorz
0
Śledziński Rajmund
Miejsca 17 - 32
Kosow Karol
2
WALKOVER
Mazur Krzysztof
W
Misiński Maciej
2
  11:4  11:3
Suwald Bartosz
0
Iwaniec Marcin
0
  9:11  9:11
Kwieciński Rafał
2
Manow Stefan
W
WALKOVER
Adamczak Jakub
2
Ramza Krzysztof
0
  9:11  7:11
Ripa Adam
2
Zioło Artur
2
  11:4  8:11  11:4
Mierzwa Stanisław
1
Darul Grzegorz
2
  11:5  11:1
Iwan Rafał
0
Zubiel Wiesław
0
  2:11  8:11
Robert Piotr
2
Kosow Karol
0
  0:11  3:11
Misiński Maciej
2
Kwieciński Rafał
0
  6:11  5:11
Adamczak Jakub
2
Ripa Adam
2
  11:6  11:9
Zioło Artur
0
Darul Grzegorz
0
  6:11  6:11
Robert Piotr
2
Misiński Maciej
1
  11:9  8:11  7:11
Adamczak Jakub
2
Ripa Adam
0
  6:11  5:11
Robert Piotr
2
Adamczak Jakub
0
  10:12  7:11
Robert Piotr
2
Robert Piotr
Miejsca 19 - 20
Misiński Maciej
W
WALKOVER
Ripa Adam
2
Ripa Adam
Miejsca 21 - 24
Kosow Karol
2
WALKOVER
Kwieciński Rafał
W
Zioło Artur
W
WALKOVER
Darul Grzegorz
2
Kosow Karol
0
  3:11  7:11
Darul Grzegorz
2
Darul Grzegorz
Miejsca 23 - 24
Kwieciński Rafał
W
WALKOVER
Zioło Artur
2
Zioło Artur
Miejsca 25 - 32
Mazur Krzysztof
W
WALKOVER
Suwald Bartosz
2
Iwaniec Marcin
2
WALKOVER
Manow Stefan
W
Ramza Krzysztof
1
  7:11  11:6  7:11
Mierzwa Stanisław
2
Iwan Rafał
2
  11:5  11:8
Zubiel Wiesław
0
Suwald Bartosz
0
  3:11  5:11
Iwaniec Marcin
2
Mierzwa Stanisław
2
  5:11  11:0  11:9
Iwan Rafał
1
Iwaniec Marcin
0
  7:11  7:11
Mierzwa Stanisław
2
Mierzwa Stanisław
Miejsca 27 - 28
Suwald Bartosz
0
  1:11  1:11
Iwan Rafał
2
Iwan Rafał
Miejsca 29 - 32
Mazur Krzysztof
2
WALKOVER
Manow Stefan
W
Ramza Krzysztof
2
  11:2  9:11  13:11
Zubiel Wiesław
1
Mazur Krzysztof
W
WALKOVER
Ramza Krzysztof
2
Ramza Krzysztof
Miejsca 31 - 32
Manow Stefan
W
WALKOVER
Zubiel Wiesław
2
Zubiel Wiesław
Stan na: 21:51:55 25-02-2018